Як AWS використовує свою глобальну хмарну інфраструктуру, щоб запропонувати рентабельну гнучкість для користувачів – від стартапів електронної комерції до корпоративних

TL; ДОКТОР: Імовірно, передусім обчислювальна платформа за запитом, Amazon Web Services (AWS) почалася як внутрішньою інновацією, яку лідер роздрібної торгівлі Amazon оприлюднив у 2006 році. Хмарні рішення з тих пір сформували шляхи ефективності та збільшили дохід мільйонам компаній з оплатою праці – модель ціноутворення, яка пропонує навіть невеликим і середнім компаніям можливість для підприємств, безпечної та чутливої ​​інфраструктури з мінімальними інвестиціями. Ми обговорюємо, як глобальна мережа миттєво масштабованих ресурсів у поєднанні зі своєю економічною ефективністю дає змогу компаніям усіх розмірів максимізувати прибутковість, обслуговуючи клієнтів у глобальному масштабі..


Протягом останнього півстоліття з’явилося багато інноваційних технологій, оскільки компанія мала внутрішню потребу чи нагальну проблему для вирішення. Наприклад, платформа веб-додатків Ruby on Rails – це лише один випадок, коли рішення спочатку було розроблено для внутрішніх потреб, а потім було представлено широкій громадськості.

Як один з найбільших інтернет-роздрібних торговців, Amazon покладався на безліч технологій – значною мірою розроблених в домашніх умовах – для використання власного досвіду обслуговування клієнтів. Задовго до того, як хмара та великі дані стали галузевими головоломками, Amazon розкрила слід, використовуючи ті самі технології для власної внутрішньої обчислювальної інфраструктури. Було доцільно пропонувати ці самі веб-сервіси на замовлення діловому світу. Введіть AWS.

Знімок екрана банера AWS

Amazon витратив роки на створення внутрішньої обчислювальної інфраструктури і вирішив поділитися нею з громадськістю.

Організаціям усіх розмірів, які потребують хмарної інфраструктури, не потрібно вигадувати власну. AWS – це продукт із клієнтською базою, починаючи від відомих компаній, таких як Spotify, Reddit, Netflix та Pinterest, до багатьох менших фірм.

Гнучка структура ціноутворення в поєднанні зі масштабованою, захищеною всесвітньою мережею пропонує стартапам шанс швидко зростати, не приносячи прибутків.

Що таке безпечна глобальна мережа та означає, що платять гроші як для бізнесу

Управління малим бізнесом або стартапом вимагає від власника носити багато шапок. Можливість зосередитись на своєму основному бізнесі – одна з головних переваг, яку отримують менші зростаючі компанії при використанні хмарних послуг. Одна важлива особливість, яка відокремлює провідних галузевих постачальників хмарної інфраструктури від решти пакету, полягає в можливості їхніх клієнтів швидко розширюватися без технічних чи фінансових обмежень.

AWS надає клієнтам міру фінансової гнучкості за допомогою їхньої моделі ціноутворення. Відсутність довгострокових контрактів дозволяє підприємствам використовувати модель оплати, аналогічну їх комунальним послугам. Така впевненість у вартості є неоціненною для стартапів.

Їх безпечна, розподілена мережева інфраструктура забезпечує всесвітній доступ та масштабованість для забезпечення швидкої реакції незалежно від місця розташування. AWS користується технічними уроками, засвоєними Amazon за багаторічний досвід роботи в мережі.

Хмарні ресурси, що платять, виключаєте ризик зобов’язань

Гнучка модель ціноутворення надає бізнесу можливість зростати без надмірного залучення до довгострокового бюджету на ІТ. Більше 60 ресурсів AWS доступні за допомогою ціноутворення на основі оплати. Крім того, організації платять лише за фактичні послуги, які вони використовують, що допомагає зменшити витрати.

AWS пропонує рівневе ціноутворення на їх просту службу зберігання (S3), заряджаючи організації залежно від кількості використовуваного сховища. Сума (рахується в ГБ) дещо змінюється залежно від місця розташування. Знижки на основі обсягу також вбудовуються в цінові рівні.

Знімок екрана AWS Services

AWS S3 допомагає зменшити витрати для підприємств із гнучкою системою ціноутворення на базі рівня.

Запити на дані тарифікуються на рівні транзакції з передачею вихідних даних, що стягується пропускною здатністю (в ГБ). Усі вхідні передачі даних є безкоштовними.

Коли організація очікує додаткового трафіку, вони зможуть придбати зарезервовані екземпляри на EC2 – основний сервіс AWS Cloud Cloud – що додає додатковий потенціал економічно. Це ще один приклад гнучкості ціноутворення, яку забезпечує AWS.

Amazon надає онлайн-калькулятори, щоб оцінити або щомісячну вартість інвестицій AWS, або економію, отриману завдяки використанню послуг AWS замість поточного інфраструктурного рішення.

Компанії, зацікавлені в проведенні належної перевірки, мають можливість використовувати безкоштовний рівень AWS до 12 місяців, хоча деякі безкоштовні ресурси надходять із щомісячним обмеженням на години та пропускну здатність. Наприклад, клієнти отримують 750 годин часу використання EC2 на місяць або 5 ГБ пам’яті S3 з 20 000 запитами GET та 2000 запитами PUT на місяць.

Хоча, можливо, недостатньо кінських сил, щоб реально керувати більшістю підприємств, він забезпечує гарний смак того, що AWS подає до столу.

Безпечна глобальна інфраструктура означає швидку реакцію в будь-якому місці

Сучасний бізнес працює цілодобово у всьому світі. Клієнти очікують зануреного досвіду, де б вони не знаходились. Важливим питанням залишається також безпека.

Глобальна інфраструктура AWS забезпечує їх клієнтам – і клієнтам своїх клієнтів – насолоджуватися швидкими реакціями, незалежно від того, яка програма чи пристрій використовується. Їх нинішня система охоплює 13 глобальних регіонів, щороку додається більше.

У кожному регіоні розміщено декілька центрів обробки даних, що підвищують стійкість до помилок будь-якого розміщеного додатка та мінімізують затримку – основні компоненти для забезпечення швидкого користування в Інтернеті для кінцевих користувачів. Клієнти AWS також мають можливість копіювати свої програми та дані в різних зонах доступності, як в межах регіону, так і в різних регіонах, залежно від їх потреб. Останній варіант забезпечує чудовий досвід для глобальної аудиторії.

Знімок екрана центру даних AWS

Інфраструктура AWS розміщена по всьому світу, щоб допомогти зберігати дані поруч із тим, де це найбільше потребує бізнес.

AWS серйозно ставиться до захисту додатків та даних. Вся їхня глобальна інфраструктура була побудована для задоволення потреб найбезпечніших світових організацій. Amazon фактично запускає кілька програм відповідності з використанням ресурсів AWS.

Як одна з найповажніших фірм у фінансовому та банківському світі, Capital One надає надзвичайно важливе значення безпеці. “Ми тісно співпрацювали з командою Amazon, щоб розробити модель безпеки, яка, на нашу думку, дозволяє нам працювати безпечніше в публічній хмарі, ніж ми можемо навіть у наших центрах обробки даних”, – заявив Capital One CIO Роб Олександр із моделі безпеки AWS.

Відповідь на великі потреби в даних за допомогою миттєво масштабованої платформи

Поява електронної комерції та соціальних медіа створило масу великих даних для бізнесу. Це покладає навантаження на веб-додатки дуже масштабованим у плавному режимі. Додавання вмісту мультимедійного вмісту до рівняння – фільми, музика, відеоігри та інше – лише ще більше ускладнює справи.

Всесвітній слід інфраструктури AWS гарантує, що підприємства в будь-якому місці можуть обслуговувати Інтернет-програми, що реагують на клієнтів. Зосередженість AWS на масштабованості дозволяє підприємствам у будь-якій стадії зростання отримувати необхідні кінські сили та пропускну здатність сервера. Більше того, розміщення даних і програм, близьких до кінцевих користувачів, означає, що затримка не завадить їхньому досвіду.

Допомога стартапам досягти успіху за допомогою масштабних рішень

Spotify є одним з лідерів у потоковому потоці музики. Вони відомі своєю широкою платформою та вичерпним списком жанрів, і цьому сприяє використання декількох ресурсів AWS. Хоча хостинг понад 16 мільйонів пісень, щодня додавали 20 000 для обслуговування глобальної клієнтської бази, Spotify відчув, що AWS S3 надав їм рішення для зберігання з необхідною гнучкістю та пропускною спроможністю.

Служба доставки вмісту AWS, відома як Amazon CloudFront, постачає додатки, музичний вміст та будь-які оновлення програмного забезпечення кінцевим користувачам. Еміль Фредрікссон, операційний директор Spotify, прокоментував важливість масштабованості для постачальників засобів масової інформації, які займаються зростаючими потребами в ресурсах. “Отже, дуже важливо розробити ваші системи так, щоб вони могли реагувати на зміни в продуктивності та компенсувати масштабування”, – сказав Еміль.

AWS зробив особливо важливий вплив на Spotify на етапі їх народження. “Знявши обмеження, які виникають у внутрішніх рішеннях, ми дали можливість значно швидше розвивати та розгортати цикли”, – зазначив Еміль. Це в кінцевому рахунку дало змогу конкурувати зі значно більшими компаніями – особливо з Apple – на арені передачі музики.

Отримання результатів для підприємств з пристосованою масштабованістю

Навіть існуючі підприємства можуть отримати користь від впровадження AWS. Наприклад, Comcast є відомим гравцем у медіа-індустрії, включаючи кабельне телебачення та Інтернет-сервіси. Нещодавно компанія впровадила гібридне рішення за допомогою AWS для збільшення швидкості оновлень свого додатка для потокового відео XFINITY X1..

Зі своєю старою архітектурою Comcast випускає нові оновлення раз на 12-18 місяців. В даний час компанія використовує методології розробки Agile та постійну доставку, що підтримується масштабованою інфраструктурою, що надається AWS. Тепер XFINITY X1 оновлюється кілька разів на тиждень, що забезпечує кращий досвід для своїх клієнтів.

Comcast використовує AWS Direct Connect для зв’язку AWS із власними центрами обробки даних, ключовим аспектом цього гібридного рішення. Direct Connect поєднується з віртуальною приватною хмарою Amazon, щоб запропонувати захищене, масштабоване середовище для розміщення екземплярів EC2, що використовуються в архітектурі системи – ілюструючи, як навіть провідний Інтернет-провайдер в країні отримує переваги від використання AWS.

AWS створює модель послідовного зростання та інновацій

Історія AWS містить на увазі відому цитату: «Необхідність – це мати винахідництва». Amazon побачила внутрішню потребу в обчислювальній інфраструктурі для підтримки свого зростаючого роздрібного бізнесу в Інтернеті – і було цілком доречним поділитися цими рішеннями з широкою громадськістю.

Постійний розвиток платформи AWS дозволяє клієнтам Amazon зосередитись на власному бізнесі, не потребуючи бюджету на внутрішню обчислювальну інфраструктуру. Це залишається головною причиною для організацій усіх типів використовувати хмарні послуги.

Знімок екрана роботи Amazon Kinesis

Amazon Kinesis дозволяє підприємствам аналізувати дані у хмарі та діяти на результати в режимі реального часу.

AWS все ще розширює свій інфраструктурний слід по всій планеті, в цьому році в Індії та Бразилії відкриються нові центри обробки даних. Їх нова система Amazon Kinesis Analytics дозволяє бізнесу отримувати діючу інформацію з даних у режимі реального часу. Нещодавно вони також розгорнули Amazon EFS, найсучаснішу еластичну систему зберігання хмари, розроблену для використання з EC2.

Очікуйте, що ці досягнення від Amazon продовжуватимуться. Поки є потреба в бізнесі, AWS буде там, щоб допомогти їй задовольнити.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector