Як Condusiv допомагає центрам обробки даних вирішувати неефективність вводу / виводу, оптимізувати продуктивність стека та скорочувати витрати за допомогою програмних рішень для зберігання даних.

TL; ДОКТОР: Заснований у 1981 році як рішення дефрагментації диска, Condusiv пропонує більше трьох десятиліть досвіду розробки програмного забезпечення, щоб допомогти організаціям вирішувати проблеми, пов’язані з ефективністю роботи в центрі обробки даних. Компанія працює з філософією «запобігання краще, ніж лікування», що дає підприємствам можливість вирішувати неефективність вводу / виводу через V-місце для зберігання продукту, призначеного лише для програмного забезпечення. Замість маскування проблем на базі програмного забезпечення великих апаратних покупок CapEx, центри обробки даних можуть використовувати рішення Condusiv для оптимізації продуктивності стека, підвищення ефективності та економії великих витрат на інфраструктуру..


CHRISTUS Health працює в 350 лікарнях та медичних центрах по всій Північній та Південній Америці. Розподіливши локації та дані по двох півкулях, багатонаціональна організація вирішила слідувати сучасним тенденціям та віртуалізувати своє серверне середовище. Однак CHRISTUS не очікував, що це буде величезний удар, який він спричинить за ефективність додатків.

“Ми зрозуміли, що приблизно через чотири місяці після цієї вправи у нас виникли серйозні проблеми, що вплинули на нашу ефективність EHR MEDITECH®”, – сказав Том Сврірінген, менеджер інфраструктурних служб CHRISTUS. «Як результат, затримка, пропускна здатність та загальна млявість стали великою проблемою».

Перетворившись із 100% фізичного у 100% віртуальне середовище, CHRISTUS думав, що це стане набагато ефективнішим – і це було, з точки зору сервера. Але компанія ніколи не очікувала, скільки повільніших навантажень буде працювати у віртуальному середовищі. На щастя, Кондусів був готовий надати консультацію.

“Вони буквально перевели комутатор на 2000 серверах”, – сказав Брайан Морін, SVP відділу продажів та маркетингу компанії Condusiv. “Як тільки вони це зробили, продуктивність лікарів із програм, які лікарі та обслуговуючий персонал використовували для запуску лікарень, припинила повзання”.

Колаж з логотипом Брайана Моріна та логотипом Condusiv

Брайан Морін, SVP з продажів та маркетингу компанії Condusiv, розповів нам, як компанія допомагає центрам обробки даних підвищити продуктивність.

CHRISTUS потребував швидкого рішення – і збирався запустити спусковий механізм на 2 мільйони доларів США. Але перед тим, як здійснити покупку, CHRISTUS спробував вирішити єдине програмне забезпечення для зберігання, V-locity, Condusiv.

“Ми подвоїли продуктивність для них за ніч”, – сказав Брайан. “Вони змогли зберегти існуюче обладнання та скасувати цю величезну покупку”.

Маючи більше трьох десятиліть у бізнесі з розробки програмного забезпечення, Condusiv допомагає таким організаціям, як CHRISTUS, вирішувати проблеми ефективності, оптимізуючи неефективність вводу / виводу за допомогою програмних рішень для зберігання даних та економить бізнес мільйони доларів на інвестиціях в інфраструктуру..

Створіть більш ефективне середовище, усунувши пляшки вводу / виводу

Брайан сказав нам, що він приєднався до команди Condusiv, оскільки його цікавило, як продукт компанії вирішує неефективність у центрі обробки даних. Він знав, що надати організаціям можливість зменшити введення-виведення для віртуальних середовищ буде заповнювати величезну потребу в галузі з тим, що все більше і більше центрів обробки даних буде віртуальним.

“Так багато організацій не знають, що у віртуальному середовищі, наскільки це ефективно для сервера, є великий недолік у додаванні складності шляху передачі даних”, – сказав Брайан.

Крім того, Брайан зауважив, що Windows не працює добре, коли виймається з фізичного шару, а характеристики вводу / виводу стають руйнованими та більш випадковими.

“Це створює смерть на тисячу скорочень”, – сказав він. “Це сценарій усіх цих послідовно менших записів і читань, які зменшують продуктивність.”

Програмне забезпечення для зменшення вводу / виводу V-локалізації Condusiv скасовує ці вузькі місця, тому при операціях вводу / виводу корисні навантаження транспортуються більш ефективно. Найкраще – це все на основі програмного забезпечення, тому практично немає сліду щодо ресурсів або необхідності вкладати кошти в додаткове обладнання.

За словами Брайана, клієнти, які встановлюють V-locity, відчувають на 50% більшу продуктивність додатків на своєму наявному апаратному забезпеченні прямо поза воротами. Це допомагає їм отримати більше коштів від витрат на інфраструктуру.

Не кидайте залізо при проблемах із ефективністю: заощаджуйте витрати за допомогою SaaS

Брайан сказав, що Condusiv регулярно стикається з проблемами вводу / виводу, як, наприклад, CHRISTUS, які можна вирішити, перш ніж приймати рішення витратити величезну кількість капіталу на нове обладнання. Але коли організації стикаються з проблемами ефективності, їх реакція історично була протилежною.

“Так багато організацій мають реакцію на коліна та використовують жорсткий підхід до проблем з роботою”, – сказав Брайан. “Якщо є проблема ефективності, вони просто кидають на неї більше заліза, тому що це завжди роблять усі.”

Коли підприємства виявляють і використовують рішення накопичувача Condusiv, вони виявляють, що продуктивність додатків збільшується від 50% до вище 300%. За словами Брайана, це посилення відбувається “буквально за ніч”.

Усунення вузьких місць введення-виведення працює для швидкого вирішення головних болів у роботі, але, як зазначив Брайан, реальна цінність програмного забезпечення приносить економію витрат.

“Це дає змогу бізнесу уникнути спіралі загибелі виділення непомірної кількості своїх бюджетів на капітальні закупівлі, пов’язані з водопровідом”, – сказав він. “Натомість вони можуть замінити ці долари на, скажімо, інновації, а не просто намагатися увімкнути світло”.

Компанії, які «кидають залізо» на такі типи продуктивності, насправді їх не вирішують. Натомість вони маскують проблеми за рахунок надмірного забезпечення апаратними засобами – причому величезними витратами. Отже, для Брайана велике питання полягає в тому, як зв’язати ці організації з Кондусівом.

Завдання: Підвищення обізнаності про цінність програмного забезпечення лише для зберігання

Тисячі підприємств середнього та великого рівня підприємств зараз використовують рішення Condusiv для підвищення ефективності. Однак найбільший виклик компанії, як відмітив Брайан, не забезпечує ефективне зберігання лише для програмного забезпечення – воно поширює слово про те, як рентабельність інвестицій може насолоджуватися, використовуючи його.

“Організації не переживають за свій потік вводу-виводу”, – сказав Брайан. «Вони вважають, що їх потік вводу-виводу – це лише фізика. Якщо у них проблеми з роботою, вони думають, що це означає, що їм просто потрібно вийти і придбати більше вводу-виводу. “

В результаті такого ставлення Брайан зазначив, що Кондусів зрозумів, що він повинен кількісно оцінити цінність своїх рішень для клієнтів. По суті Кондусів зробив освіту головною директивою. Організації повинні знати, наскільки ефективний продукт Condusiv як в підвищенні продуктивності, так і допомагаючи їм уникнути великих закупівель обладнання, щоб вирішити неефективність, яку створила віртуалізація..

Незважаючи на те, що більшість підприємств зайняті своїми індивідуальними місіями, ініціативами та щоденними операціями, Брайан та його команда постають перед завданням отримати повідомлення про те, як Кондусів може допомогти їм у власних бізнес-справах..

“Нам довелося впорядкувати наші процеси, щоб зайняті ІТ-професіонали могли отримати доказ концепції з дуже невеликими вкладеннями часу”, – сказав Брайан. “Це значною мірою стосується нашої звітності про продукцію, щоб продемонструвати її до і після, а не те, щоб ІТ-професіонали все оцінювали самостійно”.

35-річна історія приносить незрівнянний рівень знань

ХРИСТОС Здоров’я почув голосне та чітке повідомлення Кондусіва. Оскільки організація сприйняла цінність у філософії Кондусіва “профілактика краще, ніж ліки”, вона змогла заощадити мільйони доларів, скасувавши великі витрати на інфраструктуру на базі обладнання..

Будучи однією з найстаріших програмних компаній у світі, у Condusiv є одні з найдовших працівників у галузі. В результаті компанія зібрала команду з наборами навичок та знаннями, які важко узгодити.

“Рівень знань, який ми маємо тут, – це те, чого я ніде більше не бачив”, – сказав Брайан. “Є кілька людей, які були тут з першого дня”.

Більше трьох десятиліть розробки програмного забезпечення Condusiv надали компанії унікальну перспективу щодо тенденцій, що впливають на організації у всьому світі. Цей досвід та досвід послужили причиною використання єдиного для зберігання програмного забезпечення, що допомагає бізнесу підвищити продуктивність та заощадити великі гроші. Як зазначив Брайан, з оприлюдненням на горизонті про нові підходи до підвищення ефективності роботи в центрі обробки даних Кондусів не виявляє ознак уповільнення.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector