Як dhosting.com зриває галузь веб-послуг, надаючи масштабовану, доступну альтернативу хостингу

TL; ДОКТОР: На ринку, де переважають виділені, спільні та віртуальні приватні сервери, Dynamic Edge від dhosting.com пропонує нову альтернативу. Параметр автоматичного масштабування продукту дозволяє користувачам динамічно керувати параметрами ресурсу, не потребуючи складних та дорогих міграцій чи оновлень. Це також допомагає адміністраторам сайтів відповідати вимогам продуктивності, не забиваючись у технічні проблеми. Під час масштабування за межі основного пакету Dynamic Edge dhosting.com користувачі платять лише за використані ресурси, і вони можуть налаштувати власні обмеження використання, щоб допомогти їм залишатися в межах своїх бюджетів..


Як може сказати вам кожен, хто займається веб-хостингом, сплески в трафіку – це затребувана мета, але також може стати суттєвою проблемою. Додатковий трафік може змусити сайт перейти на віртуальний приватний сервер (VPS) або на спеціальний сервер, здатний обробляти цей трафік.

Цей сценарій може спричинити додаткові витрати для компанії, які можуть піти на марно, якщо додаткові ресурси не будуть використані повністю. Крім цього, хости можуть також встановити обмеження для бази даних, електронної пошти та скриптів, і все це може заважати бізнесу, збільшувати витрати та викликати головні болі.

dhosting.com логотип

Підприємці можуть знайти рішення для автоматичного масштабування, які вписуються у їхній бюджет за допомогою Dynamic Edge від dhosting.com.

Команда на dhosting.com розуміє ці проблеми та використала свій 12-річний досвід розробки сучасного рішення для цих традиційних веб-хостингових дилем. У березні 2018 року dhosting.com запустив Dynamic Edge – унікальний хостинговий продукт, який може автоматично розширити масштаби для задоволення потреб користувачів та бюджетів – обробка короткострокових скачків та заохочення довгострокового зростання.

Для управління веб-властивостями користувачі dhosting.com користуються dPanel, інтуїтивно зрозумілою адміністративною панеллю, створеною для всіх користувачів – не тільки для розробників. DPanel – це зручна для мобільних пристроїв програма, яка дозволяє користувачам легко керувати своїми обліковими записами, коли вони не знаходяться за столом.

Експерти компанії беруть на себе відповідальність за моніторинг та обслуговування серверів, звільняючи користувачів зосередитися на практичних аспектах своїх сайтів, а не турбуватися про технічну сторону. Це дає змогу МСП використовувати ресурси, традиційно обмежені для підприємств із значним бюджетом.

“Вам не потрібно мати власного адміністратора або платити за додаткові послуги”, – сказав Рафаель Кусмідер, генеральний директор dhosting.com. “На наш погляд, це набагато простіше рішення”.

І dhosting.com побудував своє рішення на надмірній серверній системі, використовуючи всю свою технологію, яку постачають одні з найкращих постачальників програмного та апаратного забезпечення в галузі – включаючи Cisco, Microsoft, Hewlett-Packard та IBM.

Компанія щомісяця виставляє рахунки клієнтам за будь-які додаткові послуги, а dPanel надає детальні звіти та прогнози, що дозволяє більш жорстко контролювати витрати та розподіл ресурсів. Незалежні та надлишкові обчислювальні кластери, розташовані в центрі обробки даних 3-го рівня, Інтернет-посилання класу оператора для передачі даних та кілька джерел живлення на серверній стійці, працюють над тим, щоб запобігти простоям і зберегти доступність сайтів.

Цей підхід передає контроль в руки підприємців з електронної комерції та працює над тим, щоб змінити статус-кво хостингової індустрії на користь клієнта.

Автоматичне масштабування пропонує гнучкі параметри хостингу

Клієнти можуть вмикати автоматичне масштабування в dPanel, і це дозволяє автоматично збільшувати та зменшувати ресурси CPU, RAM та SSD в режимі реального часу, залежно від потреб сайту. А користувачі платять лише за ті ресурси, які вони використовують за рамки основного асигнування. Параметри використання ресурсів регулюються динамічно без необхідності втручання користувача.

“Наша місія – допомогти людям будувати більші продукти – чудові продукти”, – сказав Рафаель. “Як правило, ми орієнтуємося на те, щоб люди могли масштабувати”.

Користувачі можуть скористатися автоматичним масштабуванням трьома способами. Перший – це встановлення ліміту витрат відповідно до щоденних, тижневих або щомісячних ресурсних бюджетів. Крім того, вони можуть встановити ліміт ресурсів і платити лише за фактичне використання, що перевищує основний внесок. Нарешті, користувачі можуть вибирати без обмежень, дозволяючи своєму сайту використовувати всі необхідні ресурси, поки не досягнуть остаточного бюджетного ліміту.

Графіка власника веб-сайту із спеціалізованим сервером

Виділені сервери можуть справлятись зі стрибками трафіку, але не є рентабельними для багатьох SMB.

Незалежно від того, які б користувачі не встановили для себе, це єдині обмеження, з якими вони стикаються з dhosting.com. Традиційні обмеження – наприклад, кількість циклів і з’єднань PHP – замінюються трьома основними параметрами динамічного краю: використання процесора, оперативної пам’яті та SSD..

Користувачі завантажують гроші у свій баланс автоматичного масштабування, щоб розподілити кошти за потребою. Плата за додаткові використані ресурси стягується за кожну розпочату годину, і користувачі можуть бачити тарифи та детальні звіти в dPanel. Потенційні користувачі можуть відвідати калькулятор цін dhosting.com, щоб отримати уявлення про збори, які вони можуть очікувати від автоматичного масштабування.

Динамічний край може автоматично збільшувати послуги залежно від потреби

Завдяки функції автоматичного масштабування Dynamic Edge параметри послуги динамічно збільшуються та зменшуються відповідно до потреби, а користувачі платять лише за використані ресурси. Це дає чітку фінансову вигоду від традиційних методів хостингу.

Наприклад, спільні сервери накладають обмеження ресурсів з самого початку, дозволяючи сервісу задовольнити потреби декількох одночасно розміщених сайтів. Ця ситуація обмежує подальший розвиток з боку клієнта, і подолання цих обмежень традиційно означає, що клієнти повинні перейти на VPS або на спеціальний сервер.

VPS і виділені сервери функціонують аналогічно, головна різниця полягає в тому, що VPS є програмним забезпеченням, а виділені сервери – на апаратній основі. Провайдери VPS можуть коригувати ресурси за бажанням користувача, але це включає перезапуск серверів. Внаслідок цієї додаткової праці замовник часто вимагає більш високої плати. Якщо користувач вирішив пройти шлях придбання виділеного серверного простору, можливості апаратного забезпечення все ще можуть обмежувати ресурси. Розширення або реконфігурування обладнання повинно проводитись фахівцем, що несе додаткові витрати на користувача.

Щоб обійти проблеми, притаманні традиційним хостинговим послугам, Dynamic Edge поєднує в собі функції хмарного хостингу та VPS для забезпечення його автоматичного масштабування. Він керує та змінює розподіл ресурсів на ходу – без необхідності суттєвих змін у сервісі – це означає, що користувачі можуть задовольнити негайні потреби попиту без зайвих клопотів..

У поєднанні зі зручними звітами та прогнозами dPanel, бігуни сайту можуть приймати освічені та економні рішення щодо розподілу ресурсів, заощаджуючи цінний час та зусилля.

Ефективні плани надають широкий спектр можливостей та переваг

Базовий план Dynamic Edge коштує менше 200 доларів на рік, а користувачі отримують процесор 1 ГГц, 1 Гб оперативної пам’яті та 50 ГБ місця на SSD. Ці параметри відповідають потребам багатьох користувачів, тому вони можуть залишати автоматичне масштабування відключеним у dPanel.

Але, якщо виникає потреба у додаткових ресурсах, автоматичне масштабування можна активувати одним натисканням кнопки. Після ввімкнення цієї функції ресурси, доступні для користувачів, збільшуються до процесора 24 ГГц, 64 ГБ оперативної пам’яті та 1000 ГБ місця на SSD.

Поряд з базовим сервісом та опцією автоматичного масштабування, абоненти dhosting.com користуються рядом інших переваг, включаючи швидке з’єднання, необмежену кількість електронних адрес, бази даних MySQL, домени та пропускну здатність..

Скріншот діаграми трафіку dhosting.com

За допомогою Dynamic Edge сервери підлаштовуються під клієнтський трафік і стягують плату лише за час, виділений додаткові ресурси.

Компанії також будуть користуватися цілодобовою адміністративною підтримкою та Litespeed веб-прискоренням, що може допомогти розподілити ресурси під час швидкого трафіку.

І dhosting.com не обмежує кількість файлів, що зберігаються, розмір бази даних та запити, зберігання та відправлення електронної пошти або процеси PHP. Клієнтські сайти створюються резервними копіями щодня – або за бажанням замовника – і зберігаються протягом трьох днів.

Крім того, сайти «Динамічний край» використовують Let’s Encrypt, який автоматично встановлює останній сертифікат SSL для доменів без додаткових витрат; SNI – розширення, яке дозволяє встановлювати кілька сертифікатів SSL на одну і ту ж IP-адресу та порт TCP; та широко використовувану мережу доставки вмісту Cloudflare, що забезпечує преміальну ефективність сайту.

Користувачі можуть випробувати різницю dhosting.com за допомогою безкоштовної пробної версії

Для користувачів, які в минулому відчували проблеми, властиві спільним, виділеним та віртуальним приватним серверам і шукають ефективні та доступні зміни, Dynamic Edge dhosting.com представляє інноваційне рішення, яке є економічним та трудовим. Зацікавлені користувачі можуть навіть переглянути передбачувані витрати на хостинг, щоб оцінити свої заощадження.

«Ми вважаємо, що продукт є найважливішим. І зараз ринок змінюється. Люди шукають продукт, який не є загальним, – сказав Рафаель. «Багато наших конкурентів мають дуже загальну продукцію. Всі вони використовують cPanel – або інше загальне рішення – для управління потребами клієнтів з США, Європи чи будь-якого іншого місця. Потреби цих клієнтів різні. Ми це розуміємо ».

Він пропонує безкоштовну пробну версію для 14 днів для тих, хто хоче протестувати Dynamic Edge, не дотримуючись повного року. Користувачі, які обрали спеціальну пробну версію під назвою “Динамічний край з розрахунком ресурсів”, отримують додаткові переваги. Завдяки цьому користувачі можуть завантажувати свій сайт, встановлювати свій домен і спостерігати за тим, як розгортається процес хостингу. Компанія перевіряє потреби в ресурсах на сайті та протягом чотирьох днів надсилає два звіти про використання ресурсів та цінові пропозиції. Користувачі, які хочуть продовжити послугу, можуть вибирати один-три- або шестимісячні плани на додаток до основної щорічної підписки..

У 2019 році і пізніше dhosting.com планує збільшити свою рекламну діяльність та маркетингові зусилля, щоб визначити свої переваги перед традиційними послугами.

“Ми думаємо, якщо ми можемо показати цим людям, що наш продукт працює набагато краще, тоді ми можемо обслуговувати більше веб-сайтів на ринку”, – сказав Рафаель.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector