Як глобальна компанія з високим рівнем хмарності OVH забезпечує високу ефективність за вигіднішими цінами більше 1 мільйона SMB та підприємств у всьому світі

TL; ДОКТОР: Розпочатий майже 20 років тому в Рубе, Франція, з менш ніж десятками серверами, OVH перетворився на третього за величиною хостинг-провайдера у світі. Сьогодні OVH може похвалитися 300 000 серверами в 27 центрах обробки даних у восьми країнах. Інфраструктурна система компанії забезпечує високу ефективність, глобальну безпеку та доступність для більш ніж 1 мільйона малих та середніх підприємств та підприємств на всьому світі. І, розширивши свій вплив на нові ринки США, OVH впевнено продовжує поставляти на основі потреб гібридні, приватні та публічні хмарні рішення високотехнологічним організаціям, що живлять сучасний бізнес-ландшафт.


Коли 24-річний Октав Клаба вийшов з навчання в Інженерній школі ІКАМ у Ліллі, Франція, він знав, що на ринку веб-хостингів є порожнеча, і вирішив заповнити його..

Озброївшись невеликою позикою сім’ї та друзів та 10 серверів, орендованих у Парижу, Octave заснував хостинг-компанію OVH у Рубе, Франція. Хоча сама ідея не була нечуваною – це був 1999 рік, і підприємці по всьому світу просувалися на ринок хостингу – підхід Octave до розбудови інфраструктури та охолодження був надзвичайно різним.

Замість того, щоб ухилятися від, здавалося б, непереборних викликів, що виникають через посилення конкуренції, Октав сприйняв їх як можливості. По мірі зростання бізнесу він звернувся за допомогою до свого батька, матері та брата – також інженерів-натхненників – і разом сім’я допомогла задовольнити попит на ринку, створюючи новаторські продукти та бізнес-орієнтовані веб-рішення в цьому процесі..

“Без сумніву, вони робили це, тому що це була їхня пристрасть”, – сказав Расс Ридер, генеральний директор компанії OVH США. “Вони вважали, що виклик будувати кращі технології за вигідною ціною”.

Рус Рідер, голова та логотип OVH

Генеральний директор OVH Russ Reeder розповів нам, як господар допомагає компаніям – великим і малим – будувати свою ІТ-інфраструктуру.

Ця пристрасть окупилася, і компанія зростала експоненціально. Зараз OVH є третьою за величиною хостинговою компанією у світі, яка працює у 300000 серверах у 27 центрах обробки даних та працює на 18 мільйонів веб-додатків.

Завдяки оновленій інфраструктурній системі, що підкріплюється глобальною безпекою, OVH забезпечує більш ніж 1 мільйон клієнтів у всьому світі на основі гібридних, приватних та публічних хмарних рішень. І компанія продовжує масштабуватися з розширенням слідів на швидко зростаючих ринках технологій.

Поновлена ​​інфраструктура, підтримувана глобальною безпекою

Етикетка OVH “Інновації – це свобода” – це справді відображення 18-річного шляху компанії.

“Коли вони побачили проблеми – як це зробила сім’я інженерів, – вони збили їх, створивши рішення, які були кращими, швидшими та менш дорогими”, – сказав Русс.

Наприклад, у 2002 році, коли ранній ріст компанії викликав потребу в більшій кількості серверів, OVH спроектувала та створила власну: GreenBox. З тих пір він продовжує розробляти та будувати власні сервери, стелажі та вежі для розміщення, що дозволяє компанії забезпечити дотримання стандартів якості з рівня виробництва шляхом доставки.

Через рік OVH придбав перший центр обробки даних в житловому районі Парижа, де сервери не могли охолоджуватися традиційним кондиціонером через обмеження шуму. Для подолання цієї проблеми компанія звернулася до революційного підходу до водяного охолодження. До 2004 року компанія розробила механізм водяного охолодження для серверів, який тихіше і зменшує споживання енергії на третину порівняно з кондиціонером.

Зараз ця система використовується у всіх центрах обробки даних OVH.

“Очевидно, що водяне охолодження не було новим – його використовують мейнфрейм та ігрові комп’ютери”, – сказав Русс. “Але це однозначно зараз, коли у нас є 270 000 серверів, охолоджених таким чином.”

Колаж технік, що працює на сервері та в центрі обробки даних OVH

Понад 1 мільйон клієнтів у всьому світі використовують високоефективну інфраструктуру OVH.

Але R&D не зупинявся на серверах. Прагнучи ще більше зменшити споживання енергії, компанія розробила внутрішні системи охолодження, які повністю усунули потребу в кондиціонуванні повітря в центрах обробки даних. З 2010 року всі нові центри обробки даних мають екологічно чисту систему.

“Це дозволило заощадити від 30% до 50%”, – сказав Русс.

Як це стосується багатьох інновацій OVH, ці заощадження передаються клієнтам, створюючи структуру витрат, яку важко подолати. Компанія також розробляє та експлуатує власну глобальну волоконно-оптичну мережу.

“У нас є тисячі миль темного волокна, яким ми володіємо, обгорнуті навколо США, навколо ЄМЕА (Європа, Близький Схід та Африка) та по всьому світу”, – сказав Русс.

Завдяки глобальній потужності 12 Тбіт / с у всьому світі, OVH може гарантувати більш високі швидкості; пропускна здатність 100 Мбіт / с, 200 Мбіт / с і 300 Мбіт / с; і низька затримка. І ці функції підтримуються захистом від DDoS-атак.

“У нас є більше 3 Тб ємності DDoS в 12-терабайтній мережі”, – сказав Русс. “Це не чутно, особливо для структури витрат у нас”.

Постачання гібридних, приватних та публічних хмарних рішень на основі потреб

Русс сказав нам, що сьогодні хмара схожа на основну утиліту, таку як електрика, газ або вода, яку людина отримає від постачальника.

“Подумайте, раніше вам довелося обігрівати будинок через камін”, – сказав він. “Тепер нерозумно не мати тепла чи газу, які надходять через комунальні послуги. Сьогодні ми живемо баченням того, що хмара справді є корисною програмою. Більше людей усвідомлюють, що немає можливості зробити це краще самі. “

А інноваційна природа OVH поставила його в кращі позиції запропонувати таку корисну програму.

“Наш унікальний фактор – що ми справді добре робимо – це те, що ми повністю переробили весь стек хмарних технологій”, – сказав Русс.

Компанія пропонує чотири основні рішення: економічно ефективний віртуальний приватний сервер (VPS); виділені сервери, які гарантують високу продуктивність для важких користувачів; гарантовані ресурси публічної хмари; і гнучкість приватної хмари, що працює на базі VMware. Усі рішення не дозволяють користувачам мати справу з управлінням інфраструктурою, оскільки все обладнання підтримується OVH.

OVH також пропонує гібридні хмарні рішення, що дозволяють клієнту змішувати продукти та встановлювати відповідні потреби відповідно до технологій, таких як vRack. Крім того, vRack Connect дозволяє користувачам надійно підключити свою ділову мережу до приватної мережі OVH.

OVH використовує технологію гібридної хмарної технології VMware за допомогою vCloud® Air ™

Як давній постачальник хмарних послуг, OVH тісно співпрацював з VMware, який неодноразово визнавав господаря Постачальником послуг року.

“Ми були одними з перших, хто взяв vSphere до приватної хмари з боку інфраструктури”, – сказав Русс. «Ми є лідером на ринку і протягом семи років є світовим партнером №1 VMware».

Русс сказав нам, що приблизно п’ять років тому VMWare звернувся до OVH з наміром створити більш тісне партнерство.

“OVH сказав:” Гаразд, ми просто будемо торговим посередником – ми не хочемо, щоб бути одруженим ні з ким “, – сказала Расс. “Це коли VMware створив vCloud® Air ™ для створення розміщеної версії VMware.”

У липні OVH придбала частину EMEA VMware vCloud® Air ™, вже в травні на борту США..

Це мета OVH, як в США, так і в EMEA, використовувати гібридну хмарну технологію, що надається VMware і vCloud® Air ™ для відновлення після аварій та розширення та заміни центру обробки даних.

Розширений слід, побудований на ринках високих темпів зростання

За словами Русса, придбання OVH бізнесу vCloud® Air ™ в США допомогло прискорити швидке зростання компанії в Північній Америці.

“Нам вдалося просунути план OVH в США приблизно на три-чотири роки одним придбанням”, – сказав Расс. “Це була дивовижна можливість для нас, оскільки, особливо в галузі придбань, ви хочете переконатися, що це стратегічне поєднання”.

Нещодавно додане компанією офісне приміщення в Рестоні, штат Вірджинія, сприяло цьому зростанню. Маючи 20 000 квадратних футів нового робочого простору, компанія принесе приблизно 100 робочих місць в регіон з подальшим розширенням.

Русс сказав нам, що OVH будує два центри обробки даних у Вірджинії та Орегоні. Центр обробки даних Східного узбережжя запрацює восени 2017 року, а запуск Західного узбережжя прийде в 1 кварталі 2018 року.

“Я дуже схвильований щодо запуску”, – сказав Расс. “У нас є дивовижна команда з чудовою технологією, яка, на мою думку, дійсно порушить ринок США”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector