Як GreenGeeks робить хостинг простішим, дешевшим та екологічним: COO Kaumil Patel демонструє безпеку, швидкість та масштабованість платформи

TL; ДОКТОР: Відзначаючи десятиліття в бізнесі, GreenGeeks лідирує в стабільному веб-хостингу. Компанія повертає в електромережу втричі більше відновлюваної енергії, ніж споживає її, не приносячи шкоди продуктивності та надійності хостингу. На основі твердотільних масивів зберігання RAID-10, веб-серверів LiteSpeed, вдосконалених інструментів безпеки та активного моніторингу GreenGeeks використовує власні технології для покращення досвіду роботи з клієнтами.


Оскільки занепокоєння щодо зміни клімату зростає разом із підвищенням температури та рівня моря, веб-хостингові компанії, такі як GreenGeeks, намагаються змінити те, як ми споживаємо енергію.

Визнаний Зеленою енергетикою партнером Агенції з охорони навколишнього середовища, GreenGeeks зменшує свій вуглецевий слід, працюючи з екологічними фондами для придбання кредитів на вітрову енергію для постачання втричі більше енергії, ніж компанія споживає за допомогою енергоефективних апаратних засобів та центрів обробки даних.

Типовий веб-хостинг-сервер виробляє близько 1390 фунтів діоксиду вуглецю, який викидає основний парниковий газ. Рада оборони природних ресурсів порівнює один фунт CO2 із кількістю повітря всередині великого гумового м’яча для вправ. Для порівняння, виготовлення та використання персонального комп’ютера створює приблизно 60 кілограмів CO2 за час його життя, повідомляє EPA.

Очікуючись, що десятки мільйонів серверів, що працюють у всьому світі, і хостингової галузі зростатимуть на 400% щороку в осяжному майбутньому, генеральний директор GreenGeeks та засновник Трей Гарднер вказує на дослідження, які показують, що інформаційні технології будуть задовольняти та перевершувати споживання енергії авіакомпанії 2020 рік.

“Насправді GreenGeeks не тільки знищує вуглецевий слід, але ми також нехтуємо викидом вуглецю двох додаткових компаній нашого розміру”, – сказав він. “Ми є найбільш екологічно чистим веб-хостинговим сервісом, який існує сьогодні”.

10 років зеленого хостингу та повернення до навколишнього середовища

Перш ніж запустити GreenGeeks, генеральний директор та засновник Трей Гарднер працював над та допомагав створити декілька відомих брендів хостингу: iPOWER, iPage, StartLogic, Dot5 хостинг, Globat, Lunarpages та HostPapa. Затятий серфер, турист і лижник, Трей хотів створити власну хостинг-компанію, яка впровадила б стійкість до галузевих принципів, таких як продуктивність, безпека, доступність та обслуговування клієнтів..

“Його місією завжди було створити кращий світ і залишити його в хороших руках для майбутніх поколінь”, – сказав Кауріл Патель, який приєднався до GreenGeeks через рік.

Зображення Трея Гарднера та Кауміля Пателя з логотипом GreenGeeks

За 10 років Трей Гарднер (зліва) та Кауміл Патель перетворили GreenGeeks у лідер екологічно чистих веб-хостингів.

Часто визнаний однією з 5000 компаній, що найбільш швидко розвиваються в країні, GreenGeeks обслуговує понад 35 000 клієнтів і розміщує понад 300 000 веб-сайтів – і замінив понад 3,75 мільйона кіловат-годин енергії.

Хоча штаб-квартира компанії знаходиться в Каліфорнії і працює з п’яти центрів обробки даних, Кауміль сказав нам, що GreenGeeks не підтримує фізичний офіс. 100% віддалений талант додатково підтримує місію компанії поширювати екологічно свідомі практики по всьому світу.

“Це здорово, що сотні, а іноді і тисячі миль один від одного, ми працюємо в унісон”, – сказав він. “Ще крутіше, що ми працюємо з людьми, що знаходяться по всьому світу, вивчаючи різні культури та мови. Наша місія стати зеленими – це глобальна. “

Поєднання стійкості із надійним веб-хостингом

Екологічно чистий веб-хостинг стає все менш помітним, зазначив Кауміл, додавши, що впровадження енергосвідомих процесів та практик “зовсім не складно”. Команди інженерії та розробки GreenGeeks зосереджуються на максимальному використанні та ефективності.

“Коли решту світу також приєднується до руху, стає легше і простіше зеленіти”, – сказав він.

У 2017 році GreenGeeks та її клієнти компенсували майже 3000 метричних тонн вуглекислого газу, що еквівалентно:

  • 599 пасажирських транспортних засобів, що їздять за один рік
  • На сміттєзвалища додано 974 тонни відходів
  • 314,536 галонів бензину
  • Спалили 3 мільйони пудів вугілля
  • 1 рік використання електроенергії для 410 будинків
  • 93,550 ламп розжарювання перемкнули на світлодіодні лампи

Kaumil зараховує дослідження, розробки та відгуки клієнтів як найважливіші компоненти еволюції продуктів та послуг GreenGeeks. Будучи провідним постачальником хостингових послуг в галузі зеленої енергії, це головна точка продажу, але він сказав, що потреби та очікування клієнтів виходять далеко за межі єдиної переваги.

“Багато людей в минулому просто хотіли, щоб веб-хостинг мав бездоганний час роботи за низькою ціною”, – сказав Кауміл. «Тепер клієнти хочуть безперебійних робочих процесів, швидкості, тривалості роботи та масштабованості. Зараз користувачі більш обізнані, швидші та знають, чого хочуть. Нам потрібно мати можливість їх дати ».

Як GreenGeeks налаштовує клієнтів на успіх

У відповідь на зростаючий попит на більше ресурсів та більш прості хостингові рішення, GreenGeeks оновив свою спільну хостинг-платформу, щоб бути більш ефективною та масштабованою. Клієнти тепер можуть додавати обчислювальні ресурси, включаючи процесори, оперативну пам’ять та можливості вводу / виводу, платно, що виключає необхідність оновлення до VPS або хмарних рішень.

“Ми дуже уважно ставимося до виявлення потреб наших клієнтів, а потім направляємо їх у потрібний продукт з самого початку”, – сказав Кауміл. “Звідси ми робимо все, що потрібно, щоб навчити їх і запевнити, що у нас є спина з нашими командами технічної підтримки та підтримки клієнтів”.

Скріншоти бази знань GreenGeeks

База знань GreenGeeks укомплектована поширеними запитаннями, керівництвом щодо практичних дій та навчальними посібниками в Інтернеті.

На додаток до практичного продажу та досвіду роботи на борту, GreenGeeks спілкується з клієнтами за допомогою інформаційних бюлетенів, навчальних посібників та телефонних дзвінків, щоб забезпечити задоволення їх потреб та збирати відгуки про способи, завдяки яким компанія може покращити свої пропозиції..

“Ми активно залучаємо наших клієнтів, щоб оцінити їх досвід з нами”, – сказав він. “Ми слухаємо зворотний зв’язок і вживаємо заходів щодо цього зворотного зв’язку. Саме це нас відрізняє – ми насправді слухаємо ».

2018 рік забезпечує більше безпеки, нових інструментів кешування та сертифікатів SSL

За словами Kaumil, GreenGeeks постійно шукає шляхи підвищення ефективності та масштабованості платформи. Вже у 2018 році компанія впровадила сучасні технології підвищення швидкості та масштабування, представила безкоштовні сертифікати SSL та запустила власну систему кешування..

Компанія розпочала рік, представивши WordPress Protect, щоб допомогти клієнтам краще захистити свої сайти від жорстоких атак. Раніші запобіжні заходи включали в себе другу підказку про вхід, яку клієнти не любили.

У відповідь системні адміністратори GreenGeeks та сторонні постачальники розробили систему, яка відслідковує невдалі спроби входу та стримує швидкість з’єднання у тих конкретних відвідувачів. Під час тестування в кінці 2017 року нова система відфільтрувала понад 180 000 щоденних спроб (понад 54 мільйони спроб на місяць) – а також скоротила час завантаження сторінки до 13%.

Незабаром після запуску WordPress Protect GreenGeeks оновила більшість клієнтів до PHP 7 для подальшого підвищення продуктивності сайту, вдвічі швидшої для більшості програм та сценаріїв. Компанія також почала пропонувати клієнтам безкоштовні SSL-файли Let’s Encrypt Wildcard, коли створила більш ефективну систему управління реалізаціями та оновленнями.

“Ми працюємо над багатьма речами, щоб зробити наш хостинг найкращим в галузі”, – сказав Кауміл. “У нас завжди приходить більше”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector