Як Хетцнер став провідним веб-господарем в Південній Африці за рахунок економії енергії та стратегії, орієнтованої на споживачів

TL; ДОКТОР: Відзначаючи своє 20-річчя у 2019 році, Гецьнер перетворився з невеликої операції на одного з провідних веб-хостів Південної Африки. Унікальні системи колокації компанії сприяють її стабільному зростанню та економлять час та гроші клієнтів. Зобов’язання Hetzner управляти енергоефективним центром обробки даних та пропонувати чуйне обслуговування клієнтів дозволяють клієнтам знайти ще більше користі для компанії. А зосередженість на хостингових тенденціях та інноваційних рішеннях дозволяє Hetzner залишати свою клієнтську базу задоволеною та зростаючою.


За останні два десятиліття хостингова індустрія значно змінилася і стала свідком як сплеску бульбашок точок, так і метеоричного підйому електронної комерції. Хецнер, південноафриканська хостингова компанія, заснована в 1999 році, проходила все це.

Хоча фізичний розмір апаратного забезпечення сервера не змінився значно з кінця 1990-х, споживачі очікували експоненціально покращеної продуктивності та енергоефективності, що стало можливим завдяки сучасній технології, розміщеній у стелажах. І Гецнер працює, щоб відповідати цим очікуванням, навіть якщо вони розвиваються з часом.

Логотип Гецнера

Гецнер почав обслуговувати Південну Африку в 1999 році і з тих пір розвивається з індустрією розміщення.

“З роками ми бачили, що клієнти вимагають більшої зручності та гнучкості, коли вони починають створювати веб-присутність чи бізнес в Інтернеті”, – сказала Афіна Тернер, бренд-менеджер компанії Hetzner, Південна Африка.

Гецнер залишається конкурентоспроможним протягом двох десятиліть, оскільки він виявляє зрушення галузі та швидко реагує на них. Сьогодні компанія забезпечує клієнтам покращену продуктивність завдяки спільним веб-хостинговим пакетам та SSD-накопичувачам за замовчуванням.

“Ми надаємо надійний хостинг-сервіс з акцентом на стабільність інфраструктури, цінність продуктивності та незмінно відмінні послуги”, – сказала Афіна.

Прихильність компанії до прогнозування тенденцій та надання послуг, що надають додаткову вартість, допомогла їй зажадати більше клієнтів на конкурентному південноафриканському ринку хостингу. Прийняття Хетцнера стандартизованих та автоматизованих процесів допомагає досягти постійної ефективності та швидко вирішувати проблеми.

Незважаючи на те, що компанія знайшла успіх, Хетцнер налаштований не зупинятися на своїй репутації одного з провідних веб-хостів Південної Африки. Натомість він продовжує інновації, щоб залишатися успішним.

“Завдяки такому високому рівню внутрішньої ефективності ми можемо запропонувати своїм клієнтам більш високу якість обслуговування”, – сказала Афіна. “Через п’ять років ми просто хочемо бути кращими у тому, що ми вже робимо: надаючи надійну та довгострокову цінність для наших клієнтів, надаючи хостингову послугу, якій вони можуть довіряти”.

Колокація пропонує унікальну цінність на ринку Південної Африки

Один із способів, як Гецнер відрізняється від конкуренції – через розміщення колокаційних стійок. Компанія рано виявила, що колокація була загадковою для багатьох підприємств, тому вона мала на меті зробити процес максимально простим для клієнтів.

Система колонізації Hetzner дозволяє клієнтам орендувати обладнання, простір та пропускну здатність у своєму центрі обробки даних. Коли клієнт замовляє стійку, Hetzner може надати послугу протягом години. Єдина вимога орендувати стійки – це 30-денне повідомлення, якщо клієнт планує виїхати – що все рідше.

Звідти клієнти можуть використовувати стелаж за своїм бажанням.

“Клієнти в колокації мають цілодобовий фізичний доступ за допомогою нашої біометричної системи входу, і їх стелажі захищені комбінованими замковими ключами”, – сказала Афіна.

Ця система пропонує альтернативу центрам даних 3-го рівня, які традиційно мають більші витрати та більш тривалі контракти. На відміну від цього, система розміщення Гетцнера дозволяє клієнтам скасовувати послуги в будь-який час.

Фото центру даних Хетцнера

У своєму енергоефективному центрі обробки даних Hetzner надає економічно ефективні послуги колокації.

Більше того, Hetzner пропонує модель оплати за свої послуги, а клієнтам виставляють рахунок лише за кількість кіловат-годин (кВт-годин), які вони споживають..

Окрім моделі колокації, Гецнер має довгострокове партнерство з Juniper Networks, що дозволяє йому забезпечити високоефективну мережеву інфраструктуру. Для полегшення надмірності використовується технологія віртуальної шасі Juniper.

Крім того, Hetzner збільшив свою стійкість до мережі, уклавши контракти з декількома постачальниками верхніх мереж, пропонуючи тим самим багатокористувацькі послуги.

“Ця бізнес-модель тримає компанію, зосереджену на своїй основній компетенції веб-хостингу, і не тільки забезпечує внутрішню операційну ефективність, але також дозволяє Hetzner постійно надавати якісну послугу за конкурентними цінами”, – сказала Афіна.

Екологічно чисті інновації створюють заощадження для передачі клієнтам

З 1999 року південноафриканські компанії стикаються з регулярними підвищеннями тарифів на електроенергію. Замість того, щоб передати ці підвищені витрати клієнтам, Гецнер зосередився на створенні більш ефективного центру обробки даних, який використовує якомога менше електроенергії.

У його центрі обробки даних використовується безліч стратегій для ефективного використання електроенергії. Для одного, Hetzner використовує пряме безкоштовне охолодження та спрямований потік прохолодного повітря, щоб забезпечити роботу обладнання при оптимальній температурі. Крім того, конструкція центру з високою щільністю дозволяє Hetzner зберігати на 30 відсотків більше серверів у тому ж просторі, що знижує вартість за одиницю.

Крім того, він працює з надмірними джерелами живлення A + B для скорочення простоїв, а також пропонує клієнтам віддалені руки для вирішення фізичних проблем.

Гецнер відзначає успіх центру обробки даних, контролюючи його показник ефективності енергоспоживання (PUE). Ідеальний показник PUE – це 1,0, що означає, що вся енергія, що надається центру обробки даних, спрямовується на його ІТ-обладнання, а хостинг-індустрія в середньому становить 1,7. Тим часом центр обробки даних Хетцнера за останні п’ять років набирав показник від 1,17 до 1,25. У 2018 році його оцінка становила 1,21.

Компанія Hetzner впроваджує інноваційні рішення через фокус на прозорості, простоті та самостійності. Компанія підтримує працівників у розробці рішення будь-яких проблем, які вони виявляють. І працівники керують собою, а не чекають замовлень зверху.

“Одним із принципів самоорганізуючої команди є те, що вона пропонує відповіді зсередини”, – сказала Афіна.

І ця модель вирішення проблем команди та винахідливість мотивують команду Гецнера постійно оновлювати технології.

“Наші внутрішні інженерні програми та програми розробки програмного забезпечення постійно працюють над розвитком нашої платформи, інфраструктури та прийнятих рішень”, – сказала Афіна.

Обслуговування клієнтів та відгуки – це ознаки успіху Hetzner

Hetzner вже два десятиліття адаптується до змін в індустрії хостингу, завжди випереджаючи новітні тенденції в галузі технологій та електронної комерції. Але компанія знає, що без однаково вражаючого обслуговування клієнтів це не було б таким успішним. Ось чому у ньому є центр підтримки, який допомагає клієнтам 24/7, 365 днів на рік.

«Багато клієнтів не усвідомлюють елемент партнерства у виборі провайдера веб-хостингу. Але веб-проект завжди розвивається, і вам буде потрібна підтримка на якомусь рівні на всьому протязі », – сказала Афіна.

Контакт-центр відповідає за 95% телефонних дзвінків протягом 10 секунд і відповідає на 77% електронних листів протягом двох годин.

Hetzner також серйозно ставиться до відгуків і просить користувачів переглянути компанію на провідному сайті з обслуговування клієнтів у Південній Африці, hellopeter.com.

Фотографія групи обслуговування клієнтів Hetzner

Hetzner відомий своєю надійною підтримкою клієнтів, і його партнери завжди доступні для допомоги.

“Ми говоримо, що якщо це не на користь замовника, робити це не варто”, – сказала Афіна.

Хоча веб-хостинг все ще є основним пропозицією Hetzner, компанія протягом багатьох років додала інші послуги, які приносять користь клієнтам..

З часом постійний потяг до задоволення клієнтів утримував компанію в авангарді веб-хостингу в Південній Африці. І його зобов’язання заслужило віддане наступне. Багато клієнтів компанії були з нею вже багато років і цінують постійну послугу компанії Hetzner.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector