Як Linux Foundation виходить за межі операційної системи, щоб створити найбільший спільний ресурс технології з відкритим кодом

TL; ДОКТОР: Linux Foundation, неприбуткова організація, яка підтримує легендарну 25-річну операційну систему, прискорює розробку з відкритим кодом та комерційне впровадження у всіх проектах, створених громадою. За допомогою інструментів, навчальних занять та проведення мережних заходів фундамент допомагає розробникам масштабувати програмне забезпечення з відкритим кодом, щоб принести користь кожній галузі. Фонд Linux підтримує інновації, розміщуючи проекти, включаючи рамки Node.js та додаток Cloud Foundry, а також програми для контейнерів, віртуальних машин, оркестрації та сервісів передачі даних. Маючи понад 95% топ-мільйонів доменів під управлінням Linux, фундація має величезну нагоду, виступаючи за широкомасштабне прийняття та професіоналізацію розробки з відкритим кодом..


Марк Хінкл покладався на продукти з відкритим кодом, такі як Linux, Sendmail та Apache, щоб створити інфраструктуру для провайдера і хостинг-провайдера, над яким він працював у середині 1990-х.

“Саме це мене насправді захопило тим, що люди працювали над рішеннями та обмінювалися змінами, які сприяли використанню технології”, – сказав він.

Після 20 років роботи з різними постачальниками програмного забезпечення та постачальниками рішень з відкритим кодом, Марк побачив, що впровадження технологій з відкритим кодом розшириться і охопить навіть найбільші підприємства.

«Продукти з відкритим кодом стають фактичним стандартом. Люди не усвідомлюють широту технологій, що там є, і якість цих технологій “, – сказав Марк, нині віце-президент з маркетингу Фонду Linux – найбільший ресурс і прихильник проектів, розробників та користувачів з відкритим кодом..

Некомерційна організація є більш ніж знаковою та всеосяжною операційною системою Linux та пропонує інструменти, навчання та події для масштабування та прискорення проектів та екосистем з відкритим кодом. Співпрацюючи з провідними розробниками та організаціями, Фонд Linux має на меті сприяти інноваціям та професійному впровадженню технологій, керованих громадою.

Більше, ніж Linux: зустрічайте некомерційну організацію за основними проектами з відкритим кодом

З ранніми продуктами з відкритим кодом, зокрема з операційною системою Linux, Марк заявив, що команди обговорювали, як щось завантажене безкоштовно з Інтернету може бути однакової якості з тим, що було розроблено та виведено на ринок комерційними постачальниками. Він приписує Linux за те, що він значною мірою закінчив дискусію, ставши «фактичним стандартом».

“Коли у вас є інновація, керована користувачами, ви вирішуєте проблему”, – сказав він, порівнюючи продукти з відкритим кодом із власними постачальниками програмного забезпечення, які іноді “вирішують проблему”.

Портрет Марка Хінкла з логотипом Linux та фотографії події

Фундація Linux та віце-президент з маркетингу Mark Hinkle підтримують проекти та влаштовують заходи для просування технологій з відкритим кодом.

Фундація Linux, яка простежує свої корені до 2000 року та створення лабораторій розвитку з відкритим кодом, використовує свій досвід роботи та розширення операційної системи для розміщення та партнерських спільних проектів, таких як:

  • Автомобільний клас Linux, операційна система для консолей інформаційно-розважальних програмних засобів
  • Хмарний ливарний завод, мульти хмарна платформа як послуга
  • Фонд хмарних обчислень, неприбутковий дім для Кубернетів
  • Hyperledger, блокчейн-платформа для перевірки бізнес-транзакцій
  • Давайте шифруємо, безкоштовний та автоматизований орган сертифікації SSL / TLS
  • Node.js, полегшене середовище виконання JavaScript на основі подій

В даний час приймає більше 50 проектів, керівник навчального маркетингу Нейт Картчнер заявив, що Фонд Linux надає креативні послуги, операційні ресурси та інструменти відповідності для стимулювання інновацій та впровадження.

“Наша місія полягає у створенні найбільшого в історії спільного інвестування технологій”, – сказав він.

Зростання технологій з відкритим кодом допомагає командам поставляти продукцію та послуги

NGINX, Apache, WordPress та інші “неймовірні сили”, як називає їх Марк, – серед все більшої кількості прикладів, які показують, як платформи з відкритим кодом стають необхідністю замість просто альтернативи.

JavaScript, мова відкритої розробки, стала такою ж гарячою, як ніколи, позбувшись імпульсу від відкритого коду Node.js та фреймворків, включаючи Angular та React – останні опубліковані та підтримувані Facebook.

Найбільші технічні компанії, включаючи Google, Netflix, Apple, а останнім часом навіть Microsoft, ведуть проекти з відкритим кодом та роблять внутрішні інструменти та код доступними для населення.

“Насправді нікого немає, це певною мірою не потрапляє у гру з відкритим кодом”, – сказав Нейт. “Якщо вони цього не роблять, вони залишаться позаду. Настільки легко перестрибнути когось, якщо ви використовуєте об’єднані ресурси проекту з відкритим кодом, а не намагаєтеся його виконати поодинці. “

За словами Нейт, головним стимулом для компаній приєднатися до екосистеми з відкритим кодом є швидкий прискорений час виходу на ринок.

“Коли все, що вам потрібно зробити, – це побудувати цю дрібницю поверх того, що побудували всі інші, ви дійсно можете скоротити витрати на дослідження та розробки”, – сказав він. «Професіоналізація технології з відкритим кодом – це велика тенденція, яку ми спостерігаємо. У своїх підвалах ще багато хлопців хакерського коду, але все більше і більше це стає корпоративним інтересом “.

Курси навчання для продуктивності Linux та розробки з відкритим кодом

Тепер, з процвітаючим спільнотою з відкритим кодом розвитку, наповненою технологіями, що змінюють ігри, Linux Foundation навчає розробників та користувачів про те, як розвивати та підтримувати проекти з відкритим кодом. Фонд пропонує кілька рівнів підготовки для розробників Linux, SysAdmins, підприємств та тих, хто потребує ознайомлення з дотриманням та ліцензуванням.

“Ми намагаємось створити навчальні ресурси для тих нових технологій, оскільки це велика проблема”, – сказав він. “Пошук людей, які розуміють і можуть працювати з цими продуктами, які є передовими в галузі технологій, є складним, але також необхідним для прийняття”.

Електронне навчання початкового рівня впроваджує технології та відповідність відкритим кодам

Курси для початківців доступні безкоштовно через масово відкриті онлайн-курси edX або MOOC. Ці курси знайомлять студентів з Linux та OpenStack, а також із ширшими поняттями DevOps та хмарної інфраструктури.

Технічні специфічні класи показують мережу, адміністрування та безпеку SysAdmins

Кілька курсів eLearning в середньому рівні навчальних матеріалів Фонду Linux показують, як застосувати основи Linux та OpenStack до мереж, безпеки та адміністрування, а також як використовувати менеджер кластерних контейнерів Kubernetes.

“Це не буде робити багато для створення Інтернету між різними технологіями, але він більше спрямований на використання контейнерів, використання Linux як SysAdmin та основ безпеки Linux”, – сказав Нейт.

Сесії під керівництвом інструкторів орієнтуються на конкретні потреби та підвищують вміння вашої команди

Харчуючись досвідченими розробниками та командами, заняття під керівництвом інструкторів Linux Foundation дозволяють учням задавати питання, які підганяють навчальну програму та програми до їх конкретного середовища чи обмежень..

“Якщо ви дійсно хочете потрапити в гайки і болти, як щось працює і як це пов’язано, це ви отримаєте”, – сказав Нейт. “Викладач пройде їх через це і забезпечить всю ширину і ширину”.

Для підприємств, які хочуть навчити групу працівників, Фонд Linux також адаптуватиме навчальний план до конкретної інфраструктури чи галузі галузі.

Нова навчальна програма допомагає розробникам перетворити проект із відкритим кодом у продукт

Коли Марк почав працювати з програмами з відкритим кодом 20 років тому, він виявив “дуже мало кишень” розробників, зацікавлених у підтримці технології з відкритим кодом. Користувачі з відкритим вихідним кодом та учасники, які працюють із відкритим кодом, обмежувались досить технічно сприйнятими та відданими розробниками, а не випадковими споживачами.

Інтерфейс Linux Automotive Grade з симулятором водіння

Виробники автомобілів приєдналися до Automotive Grade Linux для створення інтерфейсу, який показує дані про водіння споживачів.

“Тепер ми можемо почати говорити про технології з відкритим кодом у вашому повсякденному житті”, – сказав він, посилаючись на Automotive Grade Linux. “Замість того, щоб ми говорили про речі у центрі обробки даних, які не все настільки відчутні, ми можемо поговорити про головний пристрій у вашому автомобілі.”

Прагнучи створити зв’язаний досвід водіння, який черпає інформацію з датчиків, приладових кластерів та телематичних систем, до автомобілів приєдналися виробники автомобілів Mazda, Toyota, Honda, Mercedes-Benz, Nissan, Ford, Jaguar, Land Rover, Mitsubishi та Subaru. Проект Linux класу.

“Всі вони працюють над тим, як вони можуть створити справді цікавий досвід роботи автомобіля, використовуючи ці дані”, – сказав Марк. “Все це керується платформою з відкритим кодом”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector