Як NCWIT змінює обличчя обчислень: адвокація жінок та меншин, надаючи інструменти роботодавців для набору та утримання їх

TL; ДОКТОР: Некомерційне співтовариство з майже 900 університетів, підприємств та організацій по всій країні, Національний центр жінок та інформаційних технологій або NCWIT, застосовує тристоронній підхід до збільшення участі жінок у обчислювальній галузі. Підключаючи лідерів змін, надаючи безкоштовні ресурси та розробляючи програми для досягнення малопредставлених груп, NCWIT надихає на зміни в національному масштабі. Організація допомагає підвищити рівень обізнаності та впроваджувати зміни, поширюючи на основі досліджень інформацію про те, як залучити, розвинути та просувати жінок та меншини в технології.


Закінчивши коледж, Адріана Бредберрі шукала роботу з комунікацій, яка дозволила б їй трохи писати, редагувати та розробляти Інтернет – “все, що допомагає розповісти історію великих зображень”, – сказала вона.

Адріан швидко зацікавилася Національним центром жіночих та інформаційних технологій, або NCWIT, і місією організації з метою підвищення вкладу жінок та ролі в обчислювальній техніці..

Бажаючи в науці та STEM, батьки Адріани дали їй багато можливостей взаємодіяти та вивчати технології. Адріана брала заняття з обчислювальної техніки протягом всієї своєї освіти, що, за її словами, дає свої міцні, відповідні навички в ролі директора з комунікацій NCWIT, хоча це не технічна позиція.

“Мені пощастило мати ці можливості і рано познайомитися з обчисленнями”, – сказала вона. “Мені пощастило, що я міг поєднати свою пристрасть до спілкування з любов’ю до технологій, працюючи в організації з місією, на яку я думаю, що це дуже важливо”.

Підхід NCWIT зверху вниз до просування різноманітності в обчислювальній техніці

Замість того, щоб концентрувати професійний розвиток, NCWIT зосереджується на навчанні та мотивації організацій-членів для набору, утримання та просування працівників з груп меншин.

“Ми робимо крапку, щоб не покладати на себе жінок”, – сказала Адріана. “Ми, безумовно, відстоюємо, що в галузі технологій повинно бути більше жінок і більше представницьких груп, але ми будемо робити це по-іншому”.

Коли організація почала працювати в 2004 році, зусилля були зосереджені на збиранні та складанні даних, щоб повністю зрозуміти розбіжність робочої сили.

“Ми вийшли за рамки визнання проблеми”, – сказала Адріана. «Ми роками активно працюємо над тим, щоб допомогти організаціям вирішити цю проблему».

Фото генерального директора NCWIT та співзасновника Люсі Сандерс

Генеральний директор NCWIT та співзасновник Люсі Сандерс розпочали організацію, щоб відкрити більше жінок до кар’єри в галузі технологій.

Окрім нагадування підприємствам та організаціям про те, як різноманітні команди можуть покращити підсумкові показники та підвищити продуктивність, NCWIT надає практичні рекомендації для лідерів використовувати щоденний день для більш широкого включення.

Від адаптації формулювань щодо розміщення робочих місць до роботи з некомерційними організаціями для створення неформальних технологічних можливостей для студентів К-12, Адріан заявила, що NCWIT прагне надихнути своїх членів стати лідерами у відстоюванні та впровадженні змін.

“Лише один аспект нашої місії, а у нас їх так багато, – це гарантувати, що молоді жінки мають шанс відкрити технологію та встановити зв’язок з точки зору навичок, які ви можете розвивати, та потенційних можливостей кар’єри”, – сказала Адріан . “Це виграшна ситуація для всіх, хто бере участь, і ми хочемо, щоб люди пишалися роботою, яку вони роблять, щоб допомогти вирішити ці суспільні проблеми”.

Безкоштовні ресурси Допомагають організаціям набирати та утримувати технічних жінок

Від довгострокових бізнес-планів до випадкової зустрічі в місцевій кав’ярні, NCWIT надає відвідувачам безкоштовний доступ до приблизно 175 безкоштовних онлайн-ресурсів, включаючи кілька іспанських.

“Є сотні і сотні рекомендацій, які можна застосувати по всій лінії, незалежно від того, хто ви є і які ваші цілі”, – сказала Адріан. “Ми вирішуємо все це”.

Наприклад, жінки можуть мати меншу ймовірність звертатись до посад, які використовують слова, такі як ніндзя або рок-зірка для опису кодерів. Інші ресурси допомагають людям виявляти та реагувати на поширені непорозуміння щодо різноманітності на робочих місцях.

“Ці ресурси – наш найкращий захист від багатьох речей з точки зору бар’єрів, того, як ми можемо подолати їх та як їх знищити”, – сказала вона. «Вони просто дійсно дозволяють нам допомогти людям допомогти собі».

Ресурси NCWIT можуть бути відфільтровані за конкретною метою досягнення, типом ресурсу та групою людей, до яких потрібно звернутися. Інформація представлена ​​в різноманітних форматах: від топ-10 списків та робочих зошитів до програм у вікні.

“Надайте нам свою проблему, і немає ніякого способу, як ми не придумали спосіб її вирішити”, – сказала Адріана. “Ми надаємо ці спеціальні рішення” під ключ “, які легко доступні безкоштовно”.

TECHNOLOchicas: підвищення рівня обізнаності Latina про технічні можливості

Однією програмою, якою Adriane та NCWIT особливо пишаються, є TECHNOLOchicas, ініціатива спільно з Фондом Televisa, запущена трохи більше року тому.

Групове фото TECHNOLOchicas

Програма TECHNOLOchicas надає відео, події та ресурси для заохочення Latinas продовжувати виконувати обчислення.

Оскільки Latinas займає лише 2% робочих місць у технологічній робочій силі, програма пропонує успішним Latinina, що ділиться своїми технічними історіями, щоб підвищити обізнаність про можливості та кар’єру в обчисленні. Потім дівчата можуть знайти релевантні моделі для наслідування, які працюють у подібних формах Google, NASA, Microsoft, Pinterest, Qualcomm та вищої освіти.

Нещодавно NCWIT був організатором події в Google, щоб представити друге покоління сімейно-орієнтованої кампанії, а актриса Єва Лонгорія модерувала декілька панелей.

“У кінцевому рахунку, мета кампанії – надихнути молодих латиноамериканців на розвиток технологій, але приємно профайлювати активних технічних жінок, які деякі люди можуть не усвідомлювати”, – сказала Адріан. “Не всі люди в галузі технологій схожі на Марка Цукерберга”.

Як різноманітна команда NCWIT відповідає викликам та надихає зміни

Після приблизно 10 років роботи в NCWIT, Адріан заявила, що суспільство нарешті визнає, що жінки та інші групи меншин недостатньо представлені в технології.

“Ведення цього відкритого діалогу є дуже необхідним для того, щоб зміни почалися в масштабах, щоб зробити більш продуктивний вплив по всій країні”, – сказала вона. «Будь-яка історія відгуку чи історія успіху від члена, або слухання однієї жінки середньої школи, яка вирішила отримати ступінь обчислення, підживлює наш вогонь. Зміни відбуваються ».

Штаб-квартира штату NCWIT розташована в Боулдері, штат Колорадо, та має співробітників, розкиданих по країні. Практикуючи те, що проповідує організація, співробітники та підрядники охоплюють цілий спектр вікових категорій, перегонів та технічних можливостей.

“Так чи інакше, наша місія просто резонує з ними”, – сказала Адріана. «Всі співробітники пристрасні та активно спілкуються з нашими членами, щоб почути з перших вуст те, що їм потрібно. Але наші члени справді роблять важкий підйом. Ми всі в цьому від імені нашого суспільства взагалі ».

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector