Як потужні веб-рішення SuperWebHost, практичне обслуговування клієнтів та підтримка найвищого рівня допомагають компаніям розповсюджувати свої бренди в Інтернеті

TL; ДОКТОР: Коли низка невеликих однодумних хостингових компаній об’єдналася у форму SuperWebHost, їх організаційна структура та розмір, можливо, змінилися, але їх місії не відбулися. Ці компанії розробили себе, приділяючи пильну увагу кожному клієнту, і SuperWebHost залишається вірним цій меті – надавати якісний сервіс для всіх, починаючи з 20-ти технічних визрів власникові магазину, що займається мамою і попсою. Нещодавно ми сіли з керуючим партнером Біллі Кутером, який розповів нам, як SuperWebHost здатний передбачити напрям хостингової індустрії та надавати послуги, необхідні клієнтам, тримаючи пальці за пульсом своєї клієнтської бази..


Задовго до того, як SuperWebHost став компанією, якою вона є сьогодні, кілька підприємців, веб-дизайнерів та розробників незалежно один від одного – розпочали власний невеликий хостинг-бізнес.

“Вони були купою людей, які будували хостинг-компанії, тому що вони помітили нішу або просто хотіли полегшити справи для іншого заснованого ними стартапу”, – сказав Біллі Кутер, керуючий партнер SuperWebHost. “Всі вони мали одне і те ж спільне – вони думали,” я думаю, що я міг би зробити цю справу з хостингом краще, ніж люди, які дають мені хостинг “.”

Протягом багатьох років ці маленькі однодумці власники бізнесу зрозуміли, що вони можуть краще обслуговувати своїх клієнтів, об’єднавши сили. І завдяки ряду злиттів та поглинань народився SuperWebHost.

“Це був природний, органічний процес”, – сказав Біллі. «SuperWebHost був одним з оригінальних брендів. WebFactory був ще одним. Всі вони були маленькими, практичними компаніями, які працювали один на один зі своїми клієнтами ».

Логотип SuperWebHost

Місія SuperWebHost обертається навколо трьох опор: потужного хостингу, обслуговування клієнтів та високоякісну технічну підтримку.

Через їх невеликий розмір ці підприємства дуже добре знали своїх клієнтів. На той момент, коли вони об’єдналися та стали SuperWebHost, керівники цих підприємств зрозуміли, що їхні клієнти не хочуть витрачати час на роботу над механізмом збереження сайтів в Інтернеті.

“Вони були бізнесменами, які хотіли продати свої послуги, чи це означало доставку продукції клієнтам електронної комерції або збирання рідкісних велосипедів для їхніх магазинів мотоциклів”, – сказав Біллі. “Вони хотіли, щоб ми вирішили їхні технічні проблеми – не відволікали їх від способу, як вони насправді заробляли гроші”.

Сьогодні SuperWebHost пропонує різноманітні послуги, включаючи спільний хостинг, хостинг WordPress та керовані хмарні рішення. Загальна нитка, яка проходить через усі пропозиції компанії, – це зобов’язання надавати працьовитим клієнтам досконалі продукти, що дозволяють власникам бізнесу та підприємцям зосередитись на роботі, яку вони люблять.

Постачання індивідуальних рішень на основі потреби клієнта

У галузі, яка відома поганим обслуговуванням клієнтів, SuperWebHost розрізняє себе рідкісною відданістю своїм клієнтам.

“Давайте поглянемо на це – більшість людей не розуміють веб-хостинг”, – сказав Біллі. «Наприклад, у нас є клієнт, який продає феєрверки. Він старший хлопець, він на пенсії, і навіть не займався бізнесом, поки йому не було 60 років. Щоразу, коли він розмовляє з нами, він починає розмову, кажучи: “Почекай хвилинку. Що таке хостинг? Я знаю, що ви потрібні вам, хлопці, але я забуваю, що саме ви робите. “У нас є багато клієнтів, які не дуже підковані”.

Це одна з найбільших причин, чому SuperWebHost створив такий потужний відділ обслуговування клієнтів.

“Обслуговування клієнтів звучить просто, але насправді це досить складно”, – сказав Біллі. “Найголовніше, що потрібно зрозуміти, це те, що нам потрібно ефективно спілкуватися з широким колом людей, які походять з дуже різного походження”.

Графічний перелік різних хостингових послуг, пропонованих SuperWebHost

SuperWebHost пропонує ряд хостинг-рішень, ідеальних для бізнесу будь-якого розміру та бюджету.

Легко отримати занадто технічні та плутати клієнтів, які не знайомі з останніми технічними розробками. Але також легко образити інтелект висококваліфікованих технічних експертів.

“Якщо ви поговорите з людиною, яка по-справжньому розуміє хостинг, вони повідомлять вас”, – сказав Біллі. “Їм не подобається, коли люди витрачають час на пояснення речей, які вони вже знають”.

Як результат, SuperWebHost залишився вірним простої ідеї – команда знайомиться з кожним клієнтом і забирає час, необхідний для розвитку відносин. Біллі сказав, що представники компанії не бояться задавати питання. І саме на цю позицію він вважає, що підтримка обслуговування клієнтів SuperWebHost є вищою від конкуренції.

Обслуговування нового покоління власників бізнес-технологій

Протягом останніх декількох років Біллі спостерігав за тим, як середній клієнт хостингу стає більш підкованим в техніці.

“Я думаю, що демографія змінюється”, – сказав він. «Раніше наші клієнти були в кінці 40-х і 50-х. Хтось ще мусив створити свої веб-сайти, і вони не дуже розуміли передач, завдяки яким це все працювало. Але зараз ці люди продали свій бізнес молодому поколінню, яке більше знає про технології ».

Навіть окремі рахунки були перетворені.

“Я взяв телефон, готовий поговорити з клієнтом, якому традиційно потрібно багато руки, тільки щоб людина на іншому кінці лінії сказала:” Привіт, я новий контакт для цього акаунта ” “а потім відгриміти 20 супер технічних питань”, – сказав Біллі.

Знімок екрана хмарних особливостей SuperWebHost

Гнучкі хмарні сервери SuperWebHost забезпечують масштабовану інфраструктуру для зростаючого бізнесу в Інтернеті.

Оскільки їхні клієнти стають вільнішими за сучасні технології, SuperWebHost повинен був змінити способи просування своїх послуг.

“У нас раніше набагато більший обсяг дзвінків для підтримки”, – сказав Біллі. “Коли люди хотіли виправити свій сайт, перше, що вони зробили б, це забрати телефон і задати нам питання. Зараз молодші розробники вважають за краще використовувати наш веб-сайт як свою першу точку зв’язку ».

SuperWebHost вирішує цю проблему, надаючи більше інформації про свої послуги та розміщуючи навчальні матеріали, що надають кращі практики в галузі на веб-сайті компанії. Одним із прикладів цього є ініціатива SuperWebHost щодо інформування клієнтів про зміни Google Chrome на сайтах SSL.

“Ми хочемо, щоб сайти наших клієнтів працювали безперебійно, і велика частина їх інформує їх про великі події в Інтернет-просторі”, – сказав Біллі.

Філософія: відкриті вуха, відкритий розум і постійні інновації

Протягом своїх ранніх років SuperWebHost зосереджувався насамперед на спільних хостинг-послугах. Але команда почала помічати, що все більше клієнтів починають телефонувати і запитувати про ширший асортимент продукції.

“Підприємці почали дізнаватися більше про те, що можуть робити веб-сайти”, – сказав Біллі. «Консультанти приїжджали і говорили власникам підприємств, що вони не повністю використовували свої домашні сторінки. Оскільки ми підтримували тісний контакт з нашими клієнтами, ми змогли адаптуватися до їхніх нових потреб ».

Особливості графічного переліку пакунків WordPress для SuperWebHost

Плани WordPress SuperWebHost дозволяють клієнтам зосередитися на своєму бізнесі – а не на технічних складностях WordPress.

Наприклад, Біллі повідомив нам, що низка клієнтів зверталася до служби підтримки з питаннями щодо WordPress. Користувачі мали проблеми з керуванням своїми сайтами WordPress, і їм потрібна допомога у з’ясуванні, як найкраще запустити CMS.

“Вони не оновлювали свій сайт”, – сказав Біллі. “Вони не зрозуміли платформу, і не зрозуміли, що встановлення 50 плагінів уповільнить усе. Ми вирішили, що не можемо вирішувати ці проблеми окремо, коли вони входили – нам потрібно було більш масштабне рішення. Таким чином, ми активно створили хостинг-продукт, характерний для WordPress, щоб задовольнити ці потреби клієнтів ».

Це ще один приклад зобов’язання SuperWebHost уважно слухати клієнтів та вдосконалювати чи розробляти нові рішення, щоб дати клієнтам те, що вони хочуть.

Побудова більшої та більш безпечної інфраструктури

Протягом багатьох років SuperWebHost здійснював більшу частину свого бізнесу в Канаді, але планується робота над розширенням слідів по всій Північній Америці.

“Наша клієнтська база складала близько 20% із США та 80% на базі Канади”, – сказав Біллі. «Зараз наша основна хмарна інфраструктура знаходиться в Канаді. Але ми збираємось дублювати це у США. “

Біллі сказав нам, що розширена американська інфраструктура SuperWebHost буде побудована для забезпечення непорушної безпеки.

“Багато клієнтів не розуміють гнучкість, яку надає хмара”, – сказав Біллі. “Якщо апаратний вузол виходить з ладу на звичайній хостинговій платформі, їм не пощастить, поки це обладнання не відремонтується або не відновиться резервне копіювання. Якщо апаратне забезпечення виходить з ладу на хмарній платформі, ми можемо повернути все майже миттєво. Це дає клієнтам безпеку, яку вони навіть не усвідомлюють. “

Крім того, нова інфраструктура SuperWebHost матиме більше служб захисту DDOS.

“Безпека має вирішальне значення”, – сказав Біллі. “Це для нас надзвичайно важливо”.

Гарантія: жоден клієнт не потрапить через щілини

SuperWebHost може бути не найнижчою ціною хостингу, але це не його мета.

“Якщо порівнювати яблука з яблуками, ви побачите, що наші витрати дуже конкурентоспроможні”, – сказав Біллі. «Наскільки важливо, те, на чому ми дійсно зосереджені, – це щось інше. Наш ключовий клієнт – це той, хто радий платити додаткові 2 долари на місяць, оскільки знає, що незалежно від того, яку б проблему вони не мали, ми вирішимо це якнайшвидше. У випадку, коли це справді складна проблема, ми займемося, коли це буде потрібно ».

Більшість хостинг-провайдерів не мають такого ставлення. І Біллі зазначив, що багато недорогих господарів приймають величезні обсяги клієнтів за рахунок практичної підтримки та обслуговування клієнтів.

“Зрештою, хостинг є технічним, і вирішення проблем не завжди просте”, – сказав Біллі. “Інші компанії не люблять про це говорити, але для них це гра суворо. Якщо 99 їхніх клієнтів задоволені, а ви один клієнт, який має справді складну, важко вирішувану проблему, вони скоротять свої втрати і проігнорують вас ».

Біллі сказав нам, що SuperWebHost має протилежну філософію. Для Біллі та його команди вся бізнес-модель компанії покладається на турботу про своїх клієнтів.

“Ми готові робити все, що потрібно, – провести дві години з вами по телефону, переглянути 20 електронних електронних листів або передати проблему керівництву”, – сказав Біллі.

Навіть коли це не має фінансового сенсу, SuperWebHost дотримується своїх клієнтів.

“Я переглянув години, які ми провели з окремими обліковими записами, час обслуговування клієнтів, який ми їм присвятили, і зрозумів, що ми витратили більше коштів на наш бюджет підтримки, ніж те, що вони заплатять нам за наступний рік хостингу послуги, – сказав Біллі. “Але це того варто, тому що ми пишаємося тим, що кожен наш клієнт може розраховувати на нас, щоб виконати роботу”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector