Як рішення Microsemi для зберігання даних допомагають центрам обробки даних створювати та ефективно керувати інфраструктурою за допомогою інтегрованого кешування, аналітики та зберігання.

TL; ДОКТОР: На сьогоднішньому конкурентному ринку господарі повинні забезпечити високу доступність своїх клієнтів, максимізуючи ефективність, щоб утримати витрати низькими. Microsemi надає рішення для центрів обробки даних, які не потребують вирішення цих проблем. Компанія об’єднує програмне забезпечення для управління, обладнання для адаптерів та кремнієві компоненти, щоб забезпечити єдине рішення, сумісне з масивом пристроїв зберігання даних. Microsemi дозволяє користувачам точно налаштовувати навантаження, що може зменшити кількість серверів, необхідних для виконання певних завдань, до 50%. Завдяки накопичувальному коду, який працює як у варіантах IOC, так і в RAID-на-чіпі, і об’єднуючи потужність процесора з виділеними двигунами, щоб зменшити енергоспоживання, Microsemi допомагає господарям вирішити себе у переповненій галузі.


Багато центрів обробки даних та хости звертаються до корпорації THIRDWAVE з метою надання персоналізованих серверів та компонентів, що відповідають їх індивідуальним потребам. Хостингова компанія, що використовує один із старих серверів моделі THIRDWAVE, шукала більш сучасну заміну, яка могла б забезпечити більш високу продуктивність вводу / виводу через SSD та апаратний RAID-адаптер, здатний на 6 Гбіт / с. THIRDWAVE запропонував їх базову систему R-280-HW як рішення для хоста; однак проблеми виникли при спробі знайти RAID-адаптер, який би вписався в невелике шасі.

Після кількох розмаху та промаху, THIRDWAVE знайшов відповідь у Microsemi. Короткий довжина форм-фактора 6405E RAID-адаптера Microsemi підходила без створення механічних навантажень і була дуже сумісною з материнською платою та іншими компонентами шасі. За допомогою Microsemi за допомогою програми THIRDWAVE вдалося запропонувати рішення, адаптоване до потреб та інфраструктури хоста.

Історія THIRDWAVE нічим не відрізняється від досвіду інших виробників оригіналу та господарів, звертаючись до Microsemi для отримання рішень. Microsemi, однак, більше, ніж просто адаптери RAID. Компанія одружує програмне забезпечення для управління, апаратне забезпечення адаптерів та кремнієві компоненти в єдине комплексне рішення, яке допомагає хостам і центрам обробки даних максимізувати ефективність та зменшити витрати.

Колаж з головою Юргена Фріка та логотип Microsemi

Юрген Фрік, керівник маркетингу продуктів Microsemi, розповів про уніфіковані рішення компанії SoC для центрів обробки даних.

“У нас є кремнієва основа, яка працює з тим самим програмним забезпеченням та інструментами, тоді як конкуруючі рішення мають спеціальні рішення для вводу / виводу та рішення RAID”, – сказав Юрген Фрік, лідер у маркетингу продуктів Microsemi. «Вони оснащені різними архітектурами та стеками програмного забезпечення, що важче розмістити в хостинговому середовищі. У нас є один продукт, який відповідає всім вашим потребам ».

Рішення Microsemi дозволяє користувачам точно налаштовувати навантаження на загальний стек зберігання, що працює як над варіантами IOC, так і RAID-на-чіпі (RoC). Це в поєднанні з подружжям кінських сил процесора та виділеними двигунами для зниження енергоспоживання, тому так багато хостів і центрів обробки даних звертаються до Microsemi, щоб виділити себе в конкурентному ландшафті.

Тонка настройка працездатності економить господарі грошей та ресурсів

Microsemi обслуговує численні галузі в декількох вертикалях, працюючи з OEM-виробниками, як-от THIRDWAVE та безпосередньо з центрами обробки даних. Як частина підрозділу масштабного зберігання даних Microsemi, Юрген розповів нам про свою спрямованість на взаємодію з SaaS та пристроями зберігання даних, як-от продукти підключення, інтегровані в, скажімо, рішення материнської плати..

“Наш класичний адаптер RAID дає вам прискорення через кешування, доступність даних або надмірність”, – сказав Юрген. “Ще один спосіб поглянути на це: у вас є продукт підключення, HBA або IFC, і тоді у вас є адаптер RAID, який є більш досконалою платформою, яка може зробити для вас щось у фоновому режимі”.

Однією з поширених речей, яку Юрген та його команда бачать у центрах обробки даних – це надмірність даних, що відбувається на рівні вузла. Користувачі можуть не розгортати RAID у гіперцентровому центрі обробки даних, але вони все одно захочуть мати прискорення через кеш на адаптері.

“Наші інструменти управління надають вам карту всіх ваших серверів, адаптерів зберігання даних та підключених пристроїв”, – сказав він. “Якщо є проблема, мені не доведеться індивідуально сканувати кожен продукт. У мене є інструмент, який безпосередньо надає мені інформацію ».

Юрген зазначив, що визначені програмним забезпеченням рішення для зберігання розміщуються хостами та гіперцентровими центрами обробки даних, щоб перемістити надмірність від адаптерів зберігання. Однак необхідне також управління та стримування помилок, що, за Юргеном, є тим, де Microsemi додає цінності.

“Це все про продуктивність, кешування та видимість”, – сказав він.

За словами Юргена, коли адаптерне рішення розгортається на підприємстві з кешуванням, існує динамічний алгоритм, який регулює продуктивність залежно від завантаженості. У центрах обробки даних можуть бути розгорнуті тисячі систем з тією ж метою, що працюють з тим самим програмним забезпеченням. Тут Юрген зазначив, де є сенс оптимізувати продуктивність для певних програм.

“Ми бачили, що за певних навантажень ми можемо оптимізувати до чотирьох разів ефективніші показники порівняно з рішенням без кешу”, – сказав він. “Це може перевести на половину кількість серверів, які потрібен центру обробки даних для розгортання цих робочих навантажень.”

Економія тут очевидна. Центрам обробки даних не потрібно купувати, підтримувати або охолоджувати стільки серверів, що може означати величезні скорочення витрат.

Уніфіковане інтелектуальне зберігання скорочує експлуатаційні витрати & Максимізує надійність

Компанія Microsemi нещодавно оголосила про своє останнє покоління кремнію у вигляді уніфікованого стека Smart Storage. Стек може розгортатися в будь-якому застосуванні для зберігання з 12Gbps SAS або 6Gbps SATA HDD або SSD. Рішення одружується із SmartROC та SmartIOC Microsemi, що забезпечує гнучкість для користувачів.

“Наш RAID-на-чіпі (ROC) – це місце, де ви додаєте кешування і, можливо, надлишковий шматок, тому у нас є два варіанти кремнію, але всі вони живлять один і той же стек зберігання”, – сказав Юрген. “Ви можете вибрати і вибрати.”

Інтерфейс однаковий як для IOC, так і для ROC, тому драйвери ОС та інструменти управління однакові. Таким чином, користувачі можуть вирішити рішення про використання IOC, але якщо у них виникнуть проблеми з продуктивністю або масштабуванням, вони можуть спробувати рішення на основі RoC.

“Він бездоганно інтегрується, оскільки використовує ті самі програмні компоненти, які ви вже кваліфікували”, – сказав Юрген. “І ви можете побачити, чи це дає вам користь, і працюйте з нашими інженерами, щоб налагодити рішення”.

Юрген зазначив, що це особливо корисно стосовно посилань, визначених програмним забезпеченням, оскільки багато цих стеків покладаються на кешування, і це розширює можливості кешування.

Об’єднання потужності процесора & Виділені двигуни для гнучкості & Прискорення

Як архітектура системи Microsemi має багато спільного з її здатністю надавати користувачам гнучкість та забезпечувати збільшення прискорення. Юрген сказав нам, що кремній створений із вбудованими ядрами процесора всередині, високопродуктивним інтерфейсом пам’яті DDR та інтерфейсом NAND Flash для резервного копіювання даних із кешу у разі відключення живлення.

Але в мікросхемі також є спеціалізовані двигуни, які працюють на прискорення певних моделей даних. Juergen використовував шифрування даних як приклад цього, коли двигун в мікросхемі дозволяє користувачам шифрувати дані на льоту. Це суміш кінських сил процесора та дуже відданий двигун.

“Перевага цього типу архітектури полягає в тому, що вона дає вам гнучкість, де ви можете налаштувати та налаштувати своє програмне забезпечення”, – сказав він. “Але ви також отримуєте прискорення за рахунок апаратних засобів, і слід значно нижчий, ніж процесор загального призначення”.

Юрген зазначив, що це означає однакові або кращі експлуатаційні можливості, але різко знижує енергоспоживання.

Допомога господарям розмежувати себе на конкурентному ринку

Подібно до того, як це допомагає виробникам оригінальних виробників, як THIRDWAVE, надавати рішення центрів обробки даних для клієнтів, Microsemi адаптує свою продукцію для господарів безпосередньо.

“Ми виявили, що розмовляємо із спільнотою хостингу, концепція RAID може бути не те, на що вони зосереджені”, – сказав Юрген. “Але ми можемо допомогти їм відрізнитися від інших господарів, які мають лише стандартні пропозиції”.

Microsemi володіє значною часткою ринку RoC, і, як зазначив Юрген, компанія прагне розширити і збільшити свою частку на ринку МОК. Тим самим Microsemi сприятиме досягненню своєї мети допомогти клієнтам конкурувати з різноманітними рішеннями.

“Господарям подобається наша модель, оскільки вони можуть розгорнути, скажімо, рішення ROC, але все ще можуть використовувати його як HBA”, – сказав Юрген. “Ми налаштовуємо залежно від потреби замовника”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector