Як школа комп’ютерних обчислень Queen готується майже 50 років прагнуть професіоналів з інформатики для кар’єри в галузі технологій

TL; ДОКТОР: Майже п’ять десятиліть Queen’s School of Computing закладає основи тисячам студентів, які прагнуть почати кар’єру в галузі інформатики. Відома у всьому світі своїм різноманітним освітнім середовищем, яке сприяє сімейній атмосфері, школа пропонує програми з широкого спектру ІТ-спеціальностей, включаючи дизайн програмного забезпечення, математику, архітектуру комп’ютера та програмування, серед багатьох інших. Підтримуючи темпи змін ринків та технологій, школа обчислювальної техніки Queen розробила свої пропозиції, щоб надати прагнучим фахівцям з інформатики інструменти, необхідні для досягнення успіху в конкурентному, орієнтованому на технології бізнес-середовищі сьогодні..


Це було, мабуть, страшним моментом для Лаяна Нахлаві, коли вона відійшла від літака в Кінгстоні, Онтаріо. Вона була на ринку магістра з інформатики, але, мабуть, ставила під сумнів, як обраний їй шлях кар’єри переніс її через Атлантику – від Лівану до Канади – щоб здобути освіту.

Хоча, як тільки вона приїхала в школу обчислювальної техніки Queen, страхи Лаяна були швидко усунені. Коледж призначив їй студента, щоб переконатися, що її перехід буде безпроблемним. Новий друг Лаяна був доступний, щоб відповісти на запитання про коледж, місто та визначні пам’ятки.

Однак її студент був не єдиним, хто їй допомагав. Деякі професори Лаяна познайомили її з іншими членами лабораторії, які розмовляли тією ж мовою, і кожного разу, коли у неї виникли труднощі з курсами чи життям, багато людей бажали допомогти. Вона швидко зрозуміла, що її професори були не просто обізнаними у своїх дисциплінах, але й були більш менторами, ніж наглядачами..

Фото студентів зібралися біля комп’ютера

Королева обчислювальної школи допомагає студентам почати виконувати кар’єру в галузі інформатики з 1969 року.

“Завдяки цій чудовій, сімейній обстановці, я створив велике коло друзів, з якими я ділюсь своїм життям у Кінгстоні та які мене підтримують”, – сказав Лаян. «Зараз, як доктор наук. студент у цій чудовій школі, якби я повернувся … до того періоду, коли я вибирав університети, єдиною заявою для заповнення була б “Королева комп’ютерна школа”.

Майже 50 років Queen’s School of Computing допомогла тисячам студентів, як Layan, розпочати кар’єру в галузі інформатики. П’ятирічна історія школи дає їй унікальну перевагу, з якої можна передбачити та задовольнити мінливі потреби учнів у постійно розвивається технологічному ландшафті.

Факультет у школі обчислювальної техніки Королеви прагне сидіти на передовій наукових досліджень у галузі інформатики, саме тому коледж може запропонувати широкий спектр спеціалізацій, пов’язаних з ІТ-галуззю. Для королеви це все про розвиток навичок у студентів, які призводять до виконання кар’єри в обчисленні. І, зростаючи вимоги до нових талантів з боку технологічного сектору, школа готова досягти цієї мети в найближчому майбутньому.

Еволюція поряд з технологіями & Попит на ринку протягом 5 десятиліть

Шкільна обчислювальна школа Queen була створена в 1969 році і стала однією з провідних наукових установ з інформатики. Шляхом досліджень та стипендій коледж розширює сфери концентрації програмного забезпечення, інженерії та біомедичних обчислень – і як ці дисципліни можна застосовувати та змінювати для поточних потреб.

Спочатку кафедри інформатики пропонували лише обчислювальну техніку або розробку програмного забезпечення з деякими додатками.

“Тепер я бачу, що в більшості шкіл є великий інтерес до інформатики”, – сказав Хоссам Хассанейн, директор школи обчислень Queen. ” Це стосується біомедичної галузі, когнітивних досліджень та таких речей, як аналітика даних та машинне навчання ».

Госсам Хоссам Хассанейн і логотип Queen of School of Computing

Директор школи обчислювальної техніки Queen Hossam Hassanein розповів нам, як коледж має намір розвиватися поряд із технологіями.

Студенти дізналися, що ці дисципліни стали надзвичайно важливими. Хоссам сказав нам, що після вибуху бульбашки «дот-ком» було сприйняття привабливих технологій, але це тривало недовго.

“Постійно зростає інтерес до обчислювальної науки”, – сказав Хоссам. “І зараз ми, мабуть, настільки високі, що не можемо прийняти всіх студентів, які хочуть піти на обчислення”.

Однак Хоссам не вірить, що ця тенденція до зростання інтересів випливає з ще однієї технологічної примхи. Натомість він очікує, що попит на навчання з інформатики тут залишиться через поширену роль технологій майже у всіх аспектах сучасного життя.

“Це буде постійним”, – сказав він, – оскільки було зрозуміло, що обчислювальна техніка є важливою частиною майже всіх світових прикладних програм та галузей. “

Сила через різноманітність: пропонуючи низку спеціалізацій STEM

Сила королеви походить від різноманітності її навчальної програми, засвідченої її стандартними спеціалізаціями, такими як дизайн програмного забезпечення, біомедичні обчислення та пізнавальні програми.

Однак у нього також є унікальна програма під назвою Computing in the Creative Arts, яка дозволяє студентам, які зосереджуються на предметах, таких як кінознавство, музика, драматургія чи історія, також залучатись до програм обчислень..

“Ці студенти працюють над проектами 3D-реконструкції історичних будівель, створюючи зображення та пісні минулого або створюючи ігрові фільми чи графіку”, – сказав Хоссам.

Для більш аналітично налаштованих, Queen також пропонує обчислити з математики і починає розмову про обчислення в бізнес-програмі.

Колаж монтажної плати та каркас учнів на ПК

Queen’s пропонує широкий спектр спеціалізацій, включаючи розробку програмного забезпечення, біомедичні обчислення та інженерію.

Щоб ще більше урізноманітнити свої навчальні програми та надати більше можливостей для студентів, коледж також має незначну програму. Студенти, які беруть участь у будь-якій великій обчислювальній дисципліні, також можуть заробити неповнолітню в іншій дисципліні в галузі мистецтв та науки.

Деякі переваги відвідування Queen’s – це якісна освіта, можливість працювати над поточними проблемами в обчислювальній техніці, і знати, що викладачі відстежують тенденції, щоб їх можна було перевести на курси, що розвиваються..

Аспіранти працюють над гарячими темами, такими як біомедичні обчислення та автоматизована хірургія, і, як результат, студенти Queen мають дуже сильну присутність у галузі медицини.

“У нас дуже хороша взаємодія з лікарнями в королеві та в Кінгстоні”, – сказав Хоссам. «Наші студенти проходять навчання з розробки програмного забезпечення та розробки програмного забезпечення, і вони беруть участь у надмасштабних системах. Цей тип програмування необхідний таким компаніям, як Blackberry, IBM тощо. “

Крім того, студенти також працюють і мають багато взаємодії в галузі безпеки.

Студенти, які здобувають ступінь середнього рівня, працюють над поточними проблемами за допомогою проекту чи курсу. Цей заснований на проекті курс дозволяє студентам (за допомогою своїх інструкторів) набути практичного досвіду шляхом виявлення та вирішення проблем, які вони відбуваються..

Шляхом досліджень та спостережень школа перетворює тенденції в інтересах учнів та навчання у формальну програму Королеви.

Культивація освітньої атмосфери, що приводить до успішної зайнятості

Студенти, які навчаються в Queen’s, не лише здобувають чудову освіту, вони є частиною однієї з найкращих програм інформатики Канади. У Queen’s студенти мають доступ до відомих викладачів, які є фахівцями у своїх предметних областях.

Як зазначила Лаян зі свого досвіду, стосунки Королеви зі своїми студентами лежать вище багатьох коледжів з інформатики. І Хоссам погоджується.

“Існують чудові відносини між викладачами, співробітниками та студентами”, – сказав він. «Тож загальна атмосфера є унікальною та приємною для тих, хто займається школою».

Фото викладача та студента

Королівський факультет виховує комфортне середовище, завдяки якому студент почуває себе як вдома, навчаючись цінних навичок.

Королева прагне побудувати тісні стосунки зі своїм студентським тілом, і учні знають, що можуть звернутися до співробітників школи, включаючи координаторів вищих навчальних закладів, з питаннями чи проблемами. Студенти пристрасно залучені до багатьох аспектів коледжу, включаючи асоціацію студентів, яка є активною та працює над залученням інших випускників та викладачів.

Для боротьби з відомим недоліком жінок та меншин у технологічному секторі, Queen очолила програму «Жінки в обчислювальній техніці» під керівництвом Венді Поулі. Завдяки цим зусиллям Queen зараз може похвалитися приблизно 35% студентського корпусу в своїх програмах, що значно вище, ніж 18% жінок, які навчаються на спеціальності з інформатики у 2014 році.

“Ми залучаємо до нашої програми багато жінок, і ми будемо продовжувати це робити”, – сказав Хоссам.

Зважаючи на різноманітність та розвиток мережі, студенти Queen можуть збільшити свої шанси на працевлаштування.

“Багато наших студентів продовжують бути дуже успішними на своїй роботі та заробляють великі гроші”, – сказав Хоссам. “Ми обіцяємо їм гарну виплату зарплат і кар’єру, яка винагороджує”.

Продовження прихильності жити на передовій досліджень

З огляду на майбутнє, Queen хоче впевнитись, що вона живе на передовій аналітики даних та машинного навчання.

“Ми хочемо створити унікальну програму з аналізу даних та машинного навчання, яка була б дуже корисною для багатьох дисциплін, включаючи всі фізичні науки для бізнесу, банків та інших галузей”, – сказав Хоссам. “Ми в епоху великих даних”.

Також, прагнучи розширити свою програму біомедичних обчислень та біоінформатики, Queen’s запропонує програму ступеня біоінформатики для студентів та професіоналів наук про здоров’я, починаючи з 2018 року. За словами Хоссам, випускники програми будуть “добре знайомі з комп’ютерними сторонами речей, ”Що дозволяє їм стати професіоналами біоінформатики.

Завдяки цим ініціативам, школа обчислювальної техніки Queen обов’язково продовжуватиме допомагати студентам, як Layan, розвивати навички, необхідні для досягнення успіху в сьогоднішньому орієнтованому на технологію ландшафті.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector