Як Storm Internet продовжує допомагати компаніям керувати ризиками та орієнтуватися на цифрову трансформацію за допомогою хмарного різання та керованих ІТ-рішень

TL; ДОКТОР: Кіберзабезпечення зробило використання власних ІТ дорогим і ризикованим пропозицією, саме тому більше підприємств звертаються до Storm Internet для керованих рішень. На додаток до акредитацій щодо якості та безпеки – ISO 9001 та ISO 27001 – Storm Internet пропонує керовані ІТ-послуги, які є ефективними та зручними. А компанія модернізує хмарну інфраструктуру, щоб забезпечити клієнтам необхідну енергію для цифрової трансформації. Бізнес покладається на Storm Internet для сучасних рішень, і він планує додати більш надійні послуги та вартість у 2019 році.


Storm Internet завжди намагався зберегти свою хмару та керував хостинг-послугами далеко напередодні кривої. І незалежно від наступних нововведень чи регулювань, компанія хоче розробити рішення, які усувають проблеми, перш ніж вони дістануться до своїх американських клієнтів.

Задовго до того, як в травні 2018 року набув чинності Загальний регламент про захист даних (GDPR), Storm Internet був підготовлений до нового набору законів про конфіденційність даних, що регулюють Європейський Союз. І в 2019 році він продовжує залишатися на передньому краї хмарних технологій хостингу та кращих практик.

Storm Internet логотип

Storm Internet намагається утримати своїх клієнтів попереду інновацій в галузі розміщення технологій та регулювання даних.

“Ми хотіли звернутися до того замовника, який проходить і перевіряє всі коробки, щоб переконатися, що їх хостинг-провайдер найкращий з найкращих”, – сказав Нік Стід, керівник відділу продажів та розвитку бізнесу в Storm Internet. «Тому ми завершили сертифікати ISO 9001 та ISO 27001 цього року. Ці акредитації підтверджують нашу наполегливу працю та доводять, що наша послуга є вартістю ».

Акредитація ISO 9001 підтверджує, що Storm Internet має найвищі системи управління якістю, а його акредитація ISO 27001 підтверджує, що її інфраструктура є однією з найбезпечніших у бізнесі. Поки Storm надає послуги багатьом SMB, компанія розширює свої послуги, включаючи більші корпорації та підприємства. Його останні дані підтверджують, що стандарти якості та безпеки Storm є досить сильними для підтримки бізнесу будь-якого масштабу.

Але оскільки команда Storm Internet радо розширює свою клієнтську базу, вона також пишається тим, що вона приваблює малий та середній бізнес, який продовжує живити стільки зростання Інтернету. Місія компанії – виконати три ключові обіцянки для цих клієнтів – вміло керувати їх безпекою даних, доступністю та резервними копіями..

“Ми не прагнемо бути найдешевшим хостинг-провайдером, але ми прагнемо бути одними з кращих”, – сказав Нік.

Чому компанії переходять на керовані ІТ-сервіси

Оскільки малий стартап-бізнес все більше шукає хмарних рішень для всіх своїх потреб в хостингу, багато великих компаній використовують економію масштабу, щоб взяти на себе витрати та ризик ризику володіння їх інфраструктурою..

Тим часом середній бізнес опиняється в середині, і ІТ-передумови, які вони не можуть дозволити собі оновити.

“Ці компанії все частіше говорять:” Ми більше не хочемо клопоту “, – сказав Нік. “Вони дзвонять нам і кажуть:” У нас є власні сервери, але у нас просто була проблема з відновленням резервної копії. Ми думаємо позбутися всього цього. Ви можете нам допомогти? ” Це саме те, що ми робимо ».

Оскільки так багато нових клієнтів цікавляться його продуктами, нагородами команда Інтернет Storm Internet витрачала все більше часу та ресурсів на розробку та розширення своїх керованих ІТ-послуг. Тепер Storm може обробляти та контролювати ІТ-операції за щомісячну вартість, що набагато менш ризикована – і менш дорога – ніж компанії, що самі управляють інфраструктурою.

Фотографія команди Storm Internet, яка приймає нагороду ISPA

Компанія за п’ять років поспіль виграла найвищі нагороди за якість від Асоціації постачальників послуг Інтернету.

“Підприємства не мають часу і не хочуть, щоб змусити захищати та підтримувати своє середовище даних, особливо з усім новим законодавством, яке зараз діє”, – сказав Нік. «Вони хочуть зосередитись на зростанні свого бізнесу. Тут ми заходимо і намагаємося змінити значення. Беручи на себе відповідальність за безпеку даних клієнта, безперервність веб-сайтів та ЗР, наші клієнти не тільки мають спокій, але і можуть зосередитись на важливості для них, забезпечуючи процвітання свого бізнесу ».

Один із керованих ІТ-клієнтами Storm – це невеликий бізнес в Англії, який втратив усі свої дані після відмови від попереднього хостинг-провайдера. Оцінивши шкоду, компанія перейшла в Storm і з того часу не зазнала відключення.

“Малому бізнесу не потрібно чи хочуть бути експертами з сервера. Приємно просто мати замовлену послугу, яку можна зв’язати електронною поштою або телефоном, щоб продовжувати працювати наші послуги », – сказала компанія в онлайн-відгуку.

Активно зменшуючи бізнес-ризик та «кіберзв’язки»

Малі та середні підприємства можуть мати власні ІТ або CTO, але вони зазвичай не мають ресурсів, щоб присвятити безпеці всю команду. Storm забезпечує цю команду через StormSecure та її Центр безпеки шторму – той, який завжди є там, щоб переконатися, що все працює. А підприємства, які користуються послугами Storm, можуть економити гроші в тих областях, які вони можуть не очікувати. Наприклад, керовані ІТ-рішеннями Storm знижують потенційне навантаження компанії та ризик впливу.

“На жаль, передати це повідомлення непросто, тому що люди ще не сприймають це досить серйозно”, – сказав Нік. «Останні статистичні дані показують, що кількість підприємств, які інвестують у захист, збільшується майже пропорційно кількості підприємств, на які впливає кібер-зобов’язання. Це означає, що багато компаній закривають ворота після того, як кінь зачепив.

Скріншот банера

Рішення безпеки Storm Internet щодо захисту можуть захищати клієнтів, починаючи від розміру малого та середнього бізнесу до підприємств.

Нік також помітив, що страхові компанії починають адаптуватися до цього нового ландшафту. Він сказав, що багато людей знаходять способи виключити кіберзаборонні зобов’язання у своїй політиці, тому бізнесу доводиться брати на себе великий ризик самостійно. За словами Ніка, лише одна-дві страхові компанії спеціалізуються на страхуванні кібер-відповідальності.

На жаль, кібератаки трапляються часто, і невеликий ІТ-персонал не готовий боротися із серйозними порушеннями. І коли вони виникають, страхування, ймовірно, не покриє збитки. Коли ці перенавантажені компанії зазнають великої атаки, їхній бізнес може навіть не вижити. Ось чому прийняття керованих ІТ-рішеннями Storm може бути заходом для економії бізнесу, але це не єдиний спосіб, коли Storm захищає своїх клієнтів.

Створення стійких, надійних та безпечних хмарних рішень

Storm Internet пропонував свою хмарну послугу протягом семи років, і він залишається попереду ІТ-кривої – і конкуренції – з тих пір.

“Хоча ми менше, ніж багато інших імен домогосподарств, ми також, як правило, надійніші за них”, – сказав Нік.

Публічна хмара компанії працює у центрі обробки даних рівня 4 і ніколи не мала позапланового простою. І за весь час роботи він надав своїм клієнтам стійку і надійну послугу.

Тепер Storm Internet зосереджується на тому, щоб зробити його хмарне рішення ще кращим.

“Базова технологія, яку ми використовували, була випробувана, але вона була не абсолютно швидкою на ринку”, – сказав Нік. “Тому ми це налаштували. Ми перенесли наш взаємозв’язок зі швидкості 1 ГБ до 10 Гб, і ми вдосконалили носій пам’яті до останнього стандарту SSD ».

Кілька клієнтів вже використовують нову та вдосконалену хмару – і Storm готується офіційно запустити послугу. Незабаром решта його клієнтів отримають можливість перейти до рішення, яке включає найновіші інфраструктури зберігання даних та високоефективне обладнання SSD – разом із тією ж технологією гіпервізора, якій довіряють клієнти Storm..

Нові клієнти, які хочуть скористатися хмарним сервісом з турбонаддувом Storm Internet, швидше за все, будуть вражені персоналізованим характером його обслуговування. Компанія адаптує всі аспекти своєї продукції для задоволення потреб клієнта – від угод про рівень обслуговування до вимог моніторингу. Ось такі замовні рішення, які малі та середньоринкові компанії не можуть отримати від більшості господарів – але Storm із задоволенням пропонує.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector