Як Touchstone надає надійні хостингові послуги через рішення VMware та високоефективну хмарну інфраструктуру

TL; ДОКТОР: Touchstone Solutions побудував свій бізнес-хостинг, обслуговуючи індійських технічних фахівців та професіоналів, які розуміли цінність якості продукції та відмінне обслуговування клієнтів. Зараз компанія пропонує широкому колу клієнтів високоефективне хмарне хостинг-рішення, яке гарантує 99,9% часу роботи та захищає веб-сайти від зловмисних атак. Команда Touchstone також пишається своїм рішенням про віртуалізацію підприємств, яке включає плани як для Linux, так і для Windows. Оскільки Touchstone дивиться в майбутнє, він планує розширити сферу своєї діяльності і надалі обслуговувати великі та малі підприємства.


Коли Touchstone Solutions запустив свій сервіс хостингу, його основними клієнтами були створені веб-дизайнери та досвідчені технічні фахівці в Індії, які зрозуміли цінність рішень компанії. Ці клієнти також оцінили, що Touchstone насправді надав обіцяні послуги.

“Багато наших конкурентів запропонували багато вражаючих можливостей, але вони не виконали своїх обіцянок”, – сказав Шрікант Медасані, директор Touchstone. «Клієнти, яким ми обслуговували, дійсно розуміли ринок і знали, що вони отримують. Тривалий час вони були нашим основним ринком ».

Touchstone все ще обслуговує цих клієнтів, але він розширив свою клієнтську базу, включаючи менші індійські операції з електронної комерції. Великі клієнти Touchstone, один з яких має офіси в Бангалорі, Дубаї та Австралії, зазвичай покладаються на керовані послуги компанії. Але Touchstone настільки ж привабливий для малого і середнього бізнесу, хостинг-сервіс настільки ж надійний, як і сервіс Amazon Web Services (AWS) на одну восьму ціну.

Логотип та банер Touchstone Solutions

Рішення Touchstone спочатку обслуговували технічних професіоналів, але розширили надання сервісу веб-хостингу для малих та середніх підприємств в Індії.

Команда, що реагує на підтримку клієнтів, є ще одним диференціатором на індійському ринку. Досвідчені технічні експерти розуміють важливість чуйної підтримки, особливо в надзвичайних ситуаціях. А підприємцям, які починають свою діяльність, може знадобитися додаткова допомога для орієнтації на складні інфраструктури та технології розміщення. Клієнти Touchstone впевнені, що якщо їх сервери колись знизяться, компанія буде готова їх цілодобово відновлювати.

Часто саме ця прихильність – це те, що відокремлює великих провайдерів, які цінують клієнтів від середніх хостингових послуг, які просто зосереджені на залученні найбільшого обсягу клієнтів з меншою увагою до якості продукції. Мета команди Touchstone – ніколи не підводити своїх клієнтів.

“Ми не перепродаємо наші послуги. Коли я кажу потенційним клієнтам, що у нас є практичний підхід до підтримки, я маю на увазі це », – сказав Шрікант. «Протягом історії нашої компанії майже всі наші клієнти походили з довідників. І з першого дня, коли ми запустили, ми не втратили жодного клієнта через невдоволення нашою командою підтримки або нашою ціновою моделлю. “

99,99% гарантії часу в стабільних хмарних умовах

Один з найпопулярніших продуктів Touchstone – це високоефективне хмарне хостинг. Шрікант сказав, що компанія пишається тим, що багато клієнтів використовують її для спільного хмарного хостингу C-Panel.

Його хмарний сервіс використовує WHM cPanel та CloudLinux, саме тому Touchstone гарантує своїм клієнтам 99,9% часу роботи. Оскільки хмарні кластери поширюють ресурси на високоефективних серверах Intel Xeon E5, платформа не має єдиної точки збою. Команда використовує RAID та технологію потрійної реплікації з більш ніж 1000 операцій введення / виводу в секунду (IOPS), щоб забезпечити її надмірне зберігання хмарних даних SSD. Ця технологія гарантує, що клієнти можуть розраховувати на швидкий час завантаження та постійні операції.

Службова хмара, що реагує на Touchstone, пропонує різноманітні вбудовані функції та продуктивність.

Touchstone також забезпечує повне резервне копіювання хмари щодня. Все від баз даних MySQL до електронних листів зберігається до семи днів. Це означає, що навіть у найгіршому випадку, коли веб-сайт має час простою, його можна швидко відновити.

Крім того, його анти-DDoS мережа захищає веб-сайти від шкідливих атак. Використовуване програмне забезпечення для виявлення зупиняє зловмисне програмне забезпечення від викрадення облікових записів, надсилання спаму чи виконання будь-яких інших дій, які могли б отримати сайт у чорний список чи деіндексований. Навіть якщо сайт націлений, Touchstone гарантує пропускну спроможність при безпечній мережі.

Адміністративна команда Touchstone також виходить за межі своїх хмарних клієнтів. Підтримка клієнтів доступна цілодобово через систему електронної пошти та квитків, а представники можуть провести нових клієнтів через cPanel, допомогти встановити додатки з відкритим кодом, такі як WordPress та Joomla, і навіть допомогти відновити облікові записи хостингу з попередніх резервних копій..

Рішення для віртуального приватного сервера підприємства, побудоване до масштабу

Команда Touchstone також дуже пишається рішенням щодо віртуалізації підприємств. І це починається з орієнтації на основи.

“Після всіх наших років роботи в хостинговому бізнесі ми бачили, що хости рідко коли-небудь знижуються, якщо їх сервери налаштовані належним чином”, – сказав Шрікант.

Ось чому Touchstone використовує VMware ESXi, гіпервізор корпоративного класу типу 1, для розгортання та обслуговування своїх віртуальних приватних серверів. Цей підхід допомагає захищати клієнтів Touchstone різними способами. По-перше, він зберігає дані на трьох серверах.

«Ми можемо індивідуально переміщувати VMware через кожен із серверів. Це як ручна хмара, і резервні копії також важливі “, – сказав Шрікант. «У той час як ми використовували резервне копіювання VM, ми перейшли на NAKIVO, що краще, оскільки це дає нам більше гнучкості. Якщо один хост або сервер знизиться, ми переходимо до наступного через п’ять-шість хвилин ».

Корпоративні клієнти Touchstone покладаються на чуйну, надмірну хмарну інфраструктуру, щоб забезпечити безперебійне враження від Інтернету.

Хоча кожен з серверів Touchstone здатний вмістити до 128 ГБ, компанія ніколи не розміщує на них більше 50 ГБ.

“Ми не перевантажуємо наші сервери. Ми зупиняємо потужність обробки на 65%, а оперативна пам’ять – на 70%. Як тільки це досягнуто, ми більше не продаємо на сервері », – сказав Шрікант.

Клієнтам також подобається, що рішення Touchstone мають гарантію повернення грошей. Якщо вони не задоволені послугою, вони можуть вимагати повного повернення коштів протягом перших 10 днів. Але, маючи 99,9% часу роботи та хостингу для Linux VPS, Windows VPS та повністю керованого VPS, навіть найвибагливіші клієнти можуть знайти рішення, пристосоване для їх довгострокових потреб.

Розширення та адаптація до ринку, що розвивається

З моменту свого створення, як рішення для розробників технологій та веб-професіоналів в Індії, Touchstone завжди вірив у адаптацію до ринку та інвестування у більш потужні рішення. Тепер він обслуговує широку клієнтську базу з однаковою відданістю та відданістю обслуговуванню.

“Ми відновлюємо себе. Ми звикли обслуговувати лише технічних експертів, але це змінилося », – сказав Шрікант. “Незалежно від того, чи є нашими клієнтами малий бізнес чи великі міжнародні компанії, вони вимагають потужної інфраструктури, найвищої безпеки та максимального максимального часу роботи”.

Touchstone розширив свої пропозиції у відповідь на зміни на ринку, які дозволили будь-кому стати інтернет-підприємцем. Шрікант сказав, що, орієнтуючись лише на найбільш технічно знаючих користувачів, компанія не досягла в повній мірі свого потенціалу. Тепер компанія продає маркетинг тим власникам малого і середнього бізнесу, які можуть скористатися її послугами.

“Ми почали купувати більше рекламного простору та використовувати SEO. Це має значення, і ми лише будемо робити більше брендингу. Протягом наступних шести місяців ми будемо додавати багато речей на наш веб-сайт, і наші клієнти знайдуть ряд нових інструментів, які вони можуть завантажити », – сказав Шрікант..

Незважаючи на те, що вийти на нові ринки непросто, команда Touchstone вважає, що якість продукції буде говорити сама за себе. Зрештою, компанія не вирушила б у цю нову подорож, якби не всі задоволені клієнти, які так довго покладалися на неї. Один із таких клієнтів, Раммохан Рао з Tadimety Aromatics, використовує свої послуги з 2006 року.

«Touchstone завжди давав нам швидке обслуговування клієнтів, коли нам це було потрібно. Ми не бачили цього з іншими хостинг-компаніями “, – сказав Раммохан.

Оскільки він був побудований на цій основі чуйного обслуговування клієнтів та надійних рішень, розширення Touchstone неодмінно може досягти успіху.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector