Як веб-хостинг Gen X допомагає індійським підприємцям транслювати свої бренди за допомогою персоналізованої підтримки та надійного рішення WordPress

TL; ДОКТОР: Веб-хостинг Gen X хоче допомогти індійським підприємствам скористатися процвітаючою економікою країни, довівши їх до Інтернету. Компанія пропонує рішення для найрізноманітніших клієнтів – від малих та середніх підприємств до державних структур. Gen X також пропонує інструменти, які можуть автоматизувати деякі найнасипніші аспекти підтримки веб-сайту, включаючи оновлення та резервні копії. А персоналізований підхід до обслуговування клієнтів спрощує організацію налаштування та підтримку своєї присутності в Інтернеті.


Індія має найвищу економіку у світі, що найбільш швидко зростає. Прогнози прогнозують її масштаб із річною ставкою 7,5% протягом наступних двох років. І індійський бурхливий сектор електронної комерції готовий сприяти цьому швидкому зростанню.

Ось чому веб-хостинг Gen X зосереджується на тому, щоб допомогти індійському бізнесу проникнути в електронну комерцію та наблизити свої послуги до швидко розширюваної онлайн-аудиторії.

Логотип веб-хостингу Gen X

Веб-хостинг Gen X хоче допомогти підприємствам Індії транслювати свої бренди в Інтернеті.

«Щоб Індія підтримувала своє метеоричне економічне зростання, індійським компаніям потрібні партнери, які допоможуть їм процвітати в Інтернеті. І Gen X є тим партнером », – Гоура Сінгх, менеджер партнерських програм для веб-хостингу Gen X. “Ми вже підтримуємо понад 20 000 веб-сайтів, і ми підтримуємо більше щодня”.

Gen X створив собі ім’я, забезпечивши безпечні, високоефективні рішення, необхідні бізнесу разом із доменними або хостинг-пакетами, що відповідають їх бюджетам. Перехід до Інтернету може розширити охоплення малого та середнього бізнесу, особливо враховуючи, що в Індії є 500 мільйонів людей, які підключені до Інтернету..

В Індії також проживає понад 900 мільйонів людей, які не мають доступу до Інтернету. Коли ці користувачі приходять в Інтернет, компанії, які не мають швидкого, безпечного хостингу, можуть втратити шанс на них звернутися.

Навіть глобальні технологічні компанії змагаються, щоб з’єднати цих людей. Google інвестував у послуги Wi-Fi на 400 вокзалах Індії, а Facebook планує створити 20 000 точок доступу в країні. А найбагатший чоловік Індії Мукеш Амбані запустив мобільну мережу в 20 мільярдів доларів у 2016 році, в якій вже є понад 250 мільйонів абонентів.

Gen X визнає цю можливість і готовий допомогти підприємцям приєднатись до цифрової економіки країни, яка, як передбачається, до 2025 року становитиме 1 трлн дол..

Розширення можливостей малих та середніх підприємств та підтримка громадського сектору Індії

Gen X – компанія-хостинг, яка була покликана процвітати в індійській економіці, обслуговуючи дрібних підприємців та допомагаючи їм рости.

“Ми почали в 2011 році, пропонуючи послуги хостингу для різних малих компаній, але це змінилося в міру зростання”, – сказав Гаурав. “Сьогодні ми працюємо з великим середнім приватним бізнесом, а також з більшими компаніями в урядовому секторі”.

Кожен бізнес повинен знати свій ринок, а в Індії це означає розуміння унікальної ролі, яку уряд відігравав в економіці з моменту здобуття незалежності країни у 1947 р. У той час економіка країни базувалася на сільському господарстві, і вона мала слабка промислова база. Перший прем’єр-міністр країни Джавахарлал Неру ефективно здійснив План Бомбеїв, ряд пропозицій, які допомогли прискорити економіку завдяки втручанню держави. Сьогодні спадщина плану Бомбея живе і здоровою.

Компанії, які належать індійському уряду, все ще роблять внесок у економіку країни. Приватним компаніям заборонено працювати в трьох секторах – залізниці, атомній енергетиці та вибухових матеріалах – які відіграють значну роль у стимулюванні економічного зростання Індії.

Веб-хостинг Gen X для спільного розміщення графіки

Підприємства можуть вибирати різноманітні пакети з веб-хостингом Gen X, включаючи як спільні, так і спеціальні плани.

Наприклад, приватні банки не дають стартапам ті самі низькі відсоткові ставки, які можуть надавати публічно керовані банки Індії.

А бути гравцем в Індійській економіці Інтернету означає підтримувати більше ніж один вид бізнесу. Гаурав та команда Gen X хочуть допомогти тим підприємцям, які будують новітні стартапи в країні, та компаніям державного сектору, які є наріжним каменем економіки Індії.

Компанія пропонує широкий спектр рішень для цього, включаючи спільний хостинг Linux, хостинг реселлерів та спеціалізований хостинг WordPress. Він пропонує віртуальні приватні сервери, а також спеціалізовані сервери Linux та Windows. Це означає, що будь-яка компанія чи компанія, що контролюється державою, може знайти правильну форму для своїх потреб.

Безпечні рішення Gen X включають сертифікати SSL, перевірку домену, блокування сайту та Cloudflare. Незалежно від бізнес-моделі, хостинг-компанія має продукт, який підходить.

Пропонуючи високоефективне кероване рішення WordPress

Допомога індійському бізнесу також означає задоволення потреб індійських розробників – і, як ніколи, вони прагнуть інтуїтивно зрозумілих рішень WordPress. Сьогодні 34% усіх веб-сайтів використовують WordPress, у тому числі майже 15% перших 100 веб-сайтів у світі. Плагін WordPress WooCommerce працює майже на 30% інтернет-магазинів. Але команда Gen X помітила, що розробники WordPress часто стикаються з тими ж проблемами.

«Багато розробників WordPress борються за підтримку. Вони хочуть автоматичного оновлення та резервного копіювання. Тож ми вирішили створити продукт, який дасть ці інструменти для наших користувачів », – сказав Гаурав .

Так Gen X створив рішення WordPress, кероване WP Canvas.

Деякі з найкращих доступних програмного забезпечення WP Canvas – включаючи Plesk, NGiNX, BoldGrid та Cloudflare. Користувачі можуть керувати до п’яти веб-сайтів із 100 ГБ простору та 1 ТБ пропускної здатності. WP Canvas також піклується про всі технічні аспекти роботи веб-сайту WordPress, полегшуючи життя клієнтам.

Скріншот пропозиції WP Canvas

WP Canvas – це потужне кероване рішення WordPress, яке пропонує автоматизовані оновлення та резервні копії.

Створюючи нові продукти, включаючи WP Canvas, Gen X не зосереджується лише на останніх тенденціях. Він активно слухає своїх клієнтів і зустрічається з користувачами віч-на-віч, щоб дізнатися, що розробники хочуть і потребують.

“Ми знаємо, які тенденції є, але ми не хочемо сліпо їх слідувати”, – сказав Гаурав. «Найважливіша частина нашого процесу розвитку – це зворотній зв’язок між клієнтами. Це найкращий спосіб не лише визначити проблеми та проблеми, але і усунути їх. “

І команда з розвитку Gen X підтримує той самий рівень відданості.

“Люди, які створюють наші інструменти, – це висококваліфіковані фахівці з сильним досвідом розвитку”, – сказав Гаурав. “Ми не просто хостинг-провайдери, ми новатори, і вони є причиною того, що ми можемо створювати такі передові технології”.

Діяння в різних країнах допомагає ген X досягти успіху в глобальній економіці

Всім відомо, що світ інтернет-бізнесу стає все більш глобальним. А Gen X пропонує цінні уроки для компаній, які планують розширюватися через кордон.

Опитування в 2019 році від генерального секретаря Індії та уповноваженого з перепису населення виявило щонайменше 12 мов з більш ніж 10 мільйонами носіїв мови в Індії. Хоча багато західних компаній не розглядають, як керувати багатомовним підприємством, поки вони не хочуть розширюватися на міжнародному рівні, Gen X зробив це з моменту свого створення..

Команда не хотіла починати, зосереджуючись виключно на англійській мові – якою розмовляє майже третина індіанців. Натомість компанія хотіла забезпечити, щоб усі індійські підприємці могли використовувати її продукцію.

“Інші хостингові компанії не надають такої підтримки, яка потрібна всім індіанцям”, – сказав Гаурав. “Так. Ми надаємо всі наші послуги, включаючи підтримку телефону, місцевими мовами. Ми хочемо, щоб наші клієнти розмовляли з нами рідною мовою ».

Такий підхід до обслуговування клієнтів – це ефективна стратегія для будь-якого бізнесу, який має міжнародні устремління. А Gen X хоче розвивати ці зв’язки, адаптуючись до потреб своїх клієнтів.

“Звертаючись до клієнтів, це не про те, щоб вони прийшли до вас”, – сказав Гаурав. “У Gen X ми робимо все, що потрібно, щоб зустріти наших клієнтів там, де вони є”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector