Як Віаві забезпечив та підвищив ефективність провідних світових мереж та 100 000+ центрів обробки даних протягом понад 30 років

TL; ДОКТОР: Більше трьох десятиліть Viavi сприяє успіху великих підприємств та державних установ у всьому світі завдяки оптимізації мережі та оптичній безпеці. Компанія розуміє цілісну роль ІТ в сучасних бізнес-середовищах, тому компанія Viavi розробила комплексну платформу, яка забезпечує моніторинг та діагностику продуктивності, що забезпечує повну видимість мережевого трафіку. Поглиблене розуміння, яке це надає, дозволяє організаціям використовувати діючі дані, щоб забезпечити їх безпеку та функціонування на рівнях, необхідних для досягнення їхніх бізнес-цілей.


Компанія Aardman Animations, що базується в Брістолі, Великобританія, є відомим лідером у анімації CGI. Відповідальна за нагородами фільмів та музичних відеороликів, таких як “Курячий біг”, “Уоллес і Громіт” та Пітера Габріеля “Кувалда”, компанія працює з 250 людей, які працюють у чотирьох різних місцях.

Як анімаційна компанія, багато з активів Aardman – це великі відео- та графічні файли, які відрізняються великою пропускною здатністю. Як результат, ІТ-команда компанії виявила потребу в більшій видимості інфраструктури, щоб швидше вирішити проблеми з мережею та додатками. Тоді Аардман звернувся до Віаві за допомогою.

“Ми маємо неймовірний обсяг додатків, що вимагають широкої пропускної здатності, що ділиться в складних умовах, і нам потрібно рішення, яке може працювати з нашими системами”, – сказав Говард Арно-Хам, керівник відділу інформаційних технологій Аардман. “Ми розглянули найкращі інструменти управління мережею на ринку, але жоден інший постачальник не міг торкнутися Платформи спостереження [Віаві] для поєднання широти функціональності та доступності.”

Рішення Viavi забезпечили Aardman баланс економії коштів та підвищення ефективності та зробили розширену мережу студії набагато простішим у моніторингу. Платформа спостереження Viavi включає інструменти звітності для візуалізації тенденцій трафіку, а також аналіз пакетів та шифрування даних. Виявляючи аномалії в обслуговуванні та трафіку на ранній стадії, Aardman може вирішити проблеми, перш ніж вони суттєво вплинуть на ефективність роботи.

Стів Браун - голова і логотип Viavi

Стів Браун Віаві розповів нам, як компанія допомагає підприємствам забезпечити безпеку та підвищити ефективність роботи своїх мереж.

Завдяки рішенням управління ефективністю від Viavi такі компанії, як Aardman, здатні активно вирішувати проблеми та скорочувати терміни виробництва.

“Ми підтримуємо компанії практично на кожному рівні моделі OSI”, – сказав Стів Браун, директор корпоративних рішень Viavi..

OSI (Open Systems Interconnection) – модель, що використовує сім взаємодіючих шарів, які концептуалізують спосіб отримання даних по мережі. Аналітики здатні виділити проблеми в один шар, що дозволяє легше вирішити проблеми. Цей профілактичний підхід економить час та гроші та покращує робочий процес. Viavi допомагає компаніям у галузях від розваг до фінансування забезпечити надійну інфраструктуру та додатки для безперебійної роботи.

ІТ став центральним для конкурентоспроможності бізнесу & Зростання

Оскільки так багато компаній зараз покладаються на технології, такі як мобільні платформи, веб-контент та хмарні програми, ІТ-відділи стають все більш важливими для їхнього успіху. Оскільки Aardman залежить від програмного забезпечення для 3D-анімації та суміжних технологій, компанія пропонує чудовий приклад цього, оскільки його ІТ-відділ лежить в основі своєї діяльності.

Сучасні підприємства, як і Aardman, повинні мати можливість підтримувати мережеву безпеку та високу доступність для своїх внутрішніх та зовнішніх точок дотику. Стів сказав нам, що через те, що мати ефективний ІТ-підрозділ, це вже не варіант – це необхідність.

“Коли бізнес вперше став покладатися на технології, ІТ-відділ був просто чимось приємним – щось додаткове”, – сказав Стів. “Тепер ІТ може сприяти не просто зростанню вашої компанії, а буквально бути орієнтиром у конкурентній ніші компанії”.

Рішення Viavi були розроблені для того, щоб допомогти ІТ-відділам забезпечити високу доступність програм та критично важливих операцій. І, за словами Стіва, Viavi дає підприємствам можливість адаптуватися до розвиваються технологій та швидких темпів сучасного технологічного ландшафту бізнесу.

“Зрештою, коли люди не можуть працювати, вони завжди звертаються до ІТ, і ІТ повинні мати можливість відповідати”, – сказав Стів. “Коли ми переходимо в ці дуже динамічні середовища, що включають хмари, питання завжди залишається тим самим -” Як я буду бачити, що бачить мій користувач, і як це вирішити? “

Для найбільш ефективного вирішення проблем ІТ-підрозділам потрібно якомога більше видимості. Viavi пропонує вражаючий спектр інструментів, які технічні відділи можуть використовувати для оцінки, пом’якшення та запобігання майбутніх проблем.

Оптимізація продуктивності & Безпека з повною видимістю в мережевому трафіку

Оскільки ІТ-команди лежать в основі бізнесу, заснованого на технологіях, але часто не беруть безпосереднього участі у прийнятті основних рішень – перед ними виникає завдання пояснення дійсних даних у бізнес-термінах.

“Коли у вас є керівники підприємств, які приймають рішення, важливо, щоб ІТ добре спілкувався з цими людьми”, – сказав Стів. “Ваші ІТ-люди також повинні мати розуміння того, що їм потрібно для гарантування тривалості роботи, доступності та успішної роботи сайту”.

На щастя, Viavi допомагає оптимізувати продуктивність та безпеку завдяки великій колекції аналітичних інструментів, перетворюючи необроблені мережеві дані у зрозумілі та корисні відомості для прийняття більш обізнаних бізнес-рішень..

Графіка, що зображує, як працює платформа спостерігачів

Платформа спостерігачів надає ІТ-мережі більш високу видимість для підтримки рівнів продуктивності, важливих для операцій.

Viavi надає продукти та послуги, що охоплюють гаму мережевого планування та спостереження, тестування та вимірювання, а також інформацію про безпеку та місцезнаходження. Одне з найпопулярніших рішень Viavi, платформа Observer, пропонує безліч функцій, зокрема:

 • Аналізатор спостереження – контролює продуктивність мережі та віртуальне середовище
 • Апекс спостерігача – приводить користувачів у попередньо спроектовані робочі процеси для вирішення загальних ІТ-проблем
 • Спостерігач GigaStor – забезпечує аналіз захоплення пакетів та навігацію на основі часу
 • Оглядові приціли – забезпечує наочність для планування та обслуговування міграції хмар
 • Матриця спостерігача – копіює баланс навантаження та вибірково фільтрує трафік
 • Зонди спостереження – здійснює моніторинг крайових та віддалених мережевих сайтів
 • TAP-спостереження – передає, передає та копіює трафік на мідні посилання та з них

Аналіз мережевого трафіку дає унікальну інформацію про те, що інші форми аналізу даних можуть не в змозі зафіксувати.

“Ви можете повторити те, що відбулося на тому рівні користувача, і швидко діагностувати проблеми”, – сказав Стів. “За допомогою інших форм даних ви можете лише вказати, які симптоми є, і не обов’язково вирішити проблему”.

Продукти Viavi зосереджуються більше на профілактиці, ніж на санації. Структурна вразливість та поганий трафік значно сповільнюють продуктивність і залишають мережі відкритими для атаки. Деякі загрози мають форму службових атак, а не пошкодження файлів та втрату даних. У разі DDoS та подібних атак шкідливий трафік постійно надсилається на сервери, намагаючись перекрити їх. Таким чином, виявлення підозрілого трафіку є ключовим фактором для запобігання майбутніх атак.

Аналітичні нульові випадки щодо інцидентів, щоб забезпечити розуміння майбутньої профілактики

З наростаючою популярністю VOIP та конференц-дзвінків навіть компанії, які традиційно не пов’язані з технологіями, все ще стикаються з проблемами програмного забезпечення та обладнання. Зростаюча потреба в бізнесі використовувати компетентні відділи ІТ спричиняє вимоги до того, щоб ці експерти опинилися на передовій у запобіганні загрозам.

Відповідно до дослідження безпеки компанії Viavi в 2017 році, майже 90% команд мережевих підприємств витрачають час на усунення проблем із безпекою, причому майже третина ІТ-команд повідомляє про великий сплеск DDoS-атак. Крім того, системні журнали, довготривале захоплення пакетів та аналіз аномалії продуктивності були вказані як основні методи виявлення проблем безпеки.

“Ви знаєте, що відбудуться порушення – це насправді не питання”, – сказав Стів. “Реальні питання обертаються навколо того, що ви збираєтеся з цим робити”.

Viavi є лідером у галузі мережевої аналітики даних, надаючи обширний запис даних, щоб аналітики змогли зрозуміти повну картину стану здоров’я мережі. Крім того, під час проектування та оновлення його рішень Viavi консультується із фахівцями з безпеки, мережевими інженерами та замовниками.

“Найбільший відмінник між нашими рішеннями та всім іншим на ринку полягає в тому, що ми розробляємо та виготовляємо все, що бере участь у захопі та аналізі мережевих даних”, – сказав Стів. “Дійсно, розслідування полягає у пошуку тих 12 пакетів, які використовуються в атаці з мільйонів точок даних”.

Створення фонду, який забезпечує реальні дані

Що стосується боротьби із загрозами, профілактичні заходи проходять довгий шлях у забезпеченні стабільності. Пом’якшення загрози та відновлення даних, безсумнівно, корисні, але проактивний аналіз допомагає уникнути загроз та технічних проблем перед тим, як завдадуть шкоду.

“По суті, вам потрібен міцний фундамент, який забезпечує мережевий трафік”, – сказав Стів.

Наявність технічних доказів також допомагає розслідувати основні порушення. Навіть у випадку, якщо жодних головних проблем не буде виявлено негайно, розуміння, розкриті рішеннями Viavi, все одно можуть призвести бізнес до більшої товарності – підтримується тривалість безперервного робочого часу та час роботи проекту значно покращується, коли мережі працюють з оптимальною ефективністю.

Як ми бачимо у випадку з Aardman Animations, реальні дані є безцінним інструментом захисту даних компанії та підвищення ефективності роботи.

“Максимізація цінності, яку ми надаємо клієнтам, полягає у захопленні всіх доказів, об’єднанні їх у легкий для розуміння, моніторинг у режимі реального часу, а потім надання нестандартного навантаження для отримання необхідних доказів, – сказав Стів. “Це питання про те, з чого почати розслідування і як зібрати цю інформацію”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector