Як Virtuozzo 7 підвищує ефективність та дохід для господарів – із комплексним підходом до контейнерів, зберігання та гіпервізора

TL; ДОКТОР: Ми минулого місяця сіли з Virtuozzo в HostingCon і дізналися про їх останню версію продукту: Virtuozzo 7. На оновленій платформі є все, на чому Virtuozzo побудував свою репутацію: гіпервізори, контейнери та рішення для зберігання. Тепер вони додали можливість використовувати всю лінійку продуктів або розділити її на окремі компоненти. Їх головна мета залишається тією ж: підвищити щільність та ефективність роботи на фізичних серверах і, в свою чергу, збільшити прибутковість і знизити загальну вартість володіння для кожного з п’яти мільйонів віртуальних середовищ, якими вони працюють.


Під час літа в дитинстві я щодня ходив на риболовлю з батьком. Це був не той розкішний спосіб життя, який дозволяв йому ловити рибу щодня. Професійно він був капітаном риболовецького судна, і риболовецьке судно, безсумнівно, було призначено для кращого денного догляду, ніж хтось із інших дітей, яких відвідував. Кожного ранку ми їли сніданок, коли човен виходив з розрізу в океан. На виході ми спостерігаємо за тим, як док-краки та крани вивантажують контейнерні товари на великі платформи, призначені для національного розповсюдження.

Тоді я не знав значення слова ефективність, але ці докерівники втілили цей термін. Вони заповнювали кожну платформу, щоб максимізувати доступний простір. Як і мурахи, вони розповсюджуються над доками з направленою точністю.

Після розмови з людьми у Virtuozzo про їхній останній випуск продукту, я не міг не подумати, як повернутися до доків. Virtuozzo в основному робить те ж саме для своїх партнерів, що і майстер портів та докерів, які робили на своїх платформах – максимізуючи ефективність, лише з іншим типом контейнерів.

Заснований на віртуалізації, виріс у повному рішенні для хостерів

Virtuozzo потрапив на сцену в 2001 році як перший технологічний та продукт SWsoft, компанії з програмного забезпечення для автоматизації та віртуалізації серверів. Вони почали як технологія віртуалізації для операційних систем, новинка в той час, коли VMware тільки використовувався для віртуалізації апаратних засобів.

Майк Ріоло, тимчасовий генеральний директор компанії Virtuozzo та старший віце-президент з питань продажів та альянсів у всьому світі, повертає нас назад. Ми всі знаємо, як пройшов цей ринок через пропускну здатність та проблеми із безпекою, які є дуже різними темами. Незабаром засновники зрозуміли, що наступним відповідним місцем для цієї технології став ринок хостингу ».

Майк зазначає, що було багато компаній, де користувачі мали змогу отримувати безкоштовний спільний хостинг або використовувати виділений сервер, але віртуального сервера не існувало. «Ми провели дослідження щодо продукту Virtuozzo і вийшли на цей ринок. Незабаром ми зрозуміли, що вам потрібно грати і інші речі: пульти управління, автоматизація, все це. Отже, ми дійсно побудували всю компанію навколо продукту Virtuozzo для надання, упорядкування, управління, виставлення рахунків – по суті створюючи ринок VPS ».

Майк Ріоло, тимчасовий генеральний директор Virtuozzo

Майк Ріоло, тимчасовий генеральний директор Virtuozzo, обговорює, як продукт його компанії формував ринок VPS.

Наступні півтора десятиліття Virtuozzo лідирував би на ринку. Вони продовжували впроваджувати інновації на шляху впровадження галузевих міграцій із візуальних машин на базі гіпервізорів до контейнерів та шляхом співпраці з гігантами галузі, такими як Docker та Google. До 2015 року SWsoft вже давно став Parallels, Inc., і Virtuozzo виросли до такого рівня, що вони були готові стати власною бізнес-одиницею, повернувшись до своїх коренів у віртуалізації сервера та визначеному програмним забезпеченням зберіганні.

“Virtuozzo 7 – це наш перший великий реліз, як власний бізнес-підрозділ”, – каже Майк. “Якщо ви подивитеся на те, що ми робили за ці роки, ми віртуолізували операційну систему. Ми також застосували підхід гіпервізора. Ми єдина компанія, яка робить і те й інше ».

Компоненти Virtuozzo допомагають компаніям максимізувати дохід на сервер

Virtuozzo усунув необхідність взагалі вибирати між рішеннями, об’єднавши ресурси та інструменти управління. Майк зазначає: “Замість того, щоб казати комусь, що гіпервізор кращий за контейнер, ми підходимо до нього в кожному конкретному випадку. Що ви намагаєтеся вирішити і який найкращий підхід? Тепер у вас є один постачальник, який може зробити і те, і інше ».

1. Гіпервізор: Оптимізація KVM вирішує неефективність щільності

Virtuozzo вже багато років має інтегровані рішення, але що цікаво про Virtuozzo 7, це те, що вони прийняли KVM та оптимізували його для своїх партнерів. “Це означає, що набагато більша щільність на фізичному сервері, що для нас – це все, на чому ми жили протягом останніх 15 років”, – говорить Майк. «Саме так ми допомагаємо партнеру заробити більше грошей. Під сервером все те саме Якщо ми можемо отримати людей більш високої щільності, вони заробляють більше грошей на квадратний фут у центрі обробки даних. Це хороше партнерство. “

Менеджер продуктів Virtuozzo Сергій Максимов зазначає, що якщо ви прагнете оптимізувати ефективність, скажімо, на 60%, вартість додаткового обладнання для запуску цих робочих навантажень вимагатиме придбання за вартістю значно більше, ніж вартість його віртуалізації. «Ви отримаєте повну підтримку від нас; ви отримаєте від нас багато додаткових послуг. Загалом, вартість всього рішення менше, ніж якщо ви робите все самостійно. Ось чому ми все ще можемо базуватись на відкритому коді, і чому ми все ще з економічної точки зору набагато ефективніше використовувати наш продукт. Ми завжди кажемо, що наше рішення дешевше, ніж безкоштовне ».

Virtuozzo 7 Склад продуктів

За допомогою Virtuozzo 7 ви можете запустити повний стек або розділити його на його компоненти.

Майк і Сергій погоджуються, що тенденції в галузі, комерційні в галузі, схоже, свідчать про те, що багато постачальників знову дивляться на відкритий код. “VMware не звертав уваги на цей простір протягом багатьох років, оскільки це було занадто дорого; але якщо подивитися, куди пішли проекти KVM, люди бачать, що вони можуть цим скористатися, – каже Майк. “Тепер це дуже відрізняється від створення платформи з відкритим кодом, ніж управління та підтримання її, коли ви ставите на неї клієнтів, залучаєте до них прибуток, маючи можливість оновлення, виправлення та переконайтеся, що вона безпечна”.

Це те, що Virtuozzo дійсно зробив з KVM. Вони оптимізували її для неефективності щільності, але вони також повернули управління цим постачальникам, щоб вони все ще могли використовувати технології з відкритим кодом, які повністю сумісні з вище за течією. «Вони все ще можуть адаптуватися і рухатися вперед, – каже Майк, – але вони зараз залежать від нас за невелику плату. Зв’язавши це з вирішенням неефективності щільності, ми дійсно дешевші, ніж безкоштовні ».

2. Контейнери: безпечне, гнучке та стійке зберігання для Docker

Успіх Віртуоцо має багато спільного з прослуховуванням своїх партнерів та вивченням їх потреб. Мета їх партнерів – максимізувати прибуток на фізичному сервері, Віртуоццо розглядав сховище, щоб допомогти. Оскільки процесор і пам’ять закінчуються до зберігання, він стає самим невикористаним ресурсом у вузлі.

Майк зазначає: “З нашим випуском Virtuozzo 7 ми переносимо сховище на інший рівень, де ми робимо постійне сховище для Docker. Ми, очевидно, говоримо про контейнери. У Докера немає наполегливості. Це спосіб запускати та працювати з високою доступністю без необхідності підключення до зовнішніх масивів пам’яті та інших речей ».

Безпека історично хвилювала контейнери, але Майк зазначає, що цього не повинно бути. “Ми багато років працюємо на виробництві п’яти мільйонів віртуальних робочих навантажень для постачальників послуг, які приносять прибуток і від яких залежать клієнти. Я не думаю, що ви можете знайти жоден екземпляр там, на ринку, де виникає проблема, оскільки того, що ми зробили з нашою IP. “

Колектив Віртуозо

Команда Virtuozzo поширює слово про те, як їхній продукт може підвищити ефективність та заощадити гроші.

Щонайменше з 2010 року на ринку спостерігається тенденція до переходу від віртуальних машин на основі гіпервізорів до контейнерів. Virtuozzo в змозі продовжувати лідирувати на ринку контейнерів завдяки їх економічній ефективності, гнучкості та тому, що вони були на ньому з самого початку.

3. Зберігання: високо архітектурне програмне забезпечення створює високу доступність

Усі три основні компоненти Virtuozzo 7 допомагають досягти ефективності, де їх, можливо, бракує. Virtuozzo створив спосіб використовувати сховище, яке не використовується у локальних хостах, завдяки високопрофільованому програмному забезпеченню.

Що означає це для кінцевого користувача, це те, що їх сайт ніколи не перебуває в режимі офлайн через спосіб налаштування сховища, що, в свою чергу, означає високу доступність. Це допомогло Virtuozzo залучати великих, гучних клієнтів. Елізабет Курек, директор відділу маркетингу каналів Virtuozzo, повідомила нам про нове дослідження, яке компанія опублікувала в липні, в якій розглядається, як один із партнерів Virtuozzo використовував усі три елементи рішення Virtuozzo, щоб висадити Томаса Кука як клієнта. Глобальному оператору подорожей потрібне було щось гнучке і високодоступне, і Virtuozzo доставив.

Графіка, що ілюструє високий потенціал доступності Virtuozzo 7

Через налаштування сховища сайт кінцевого користувача ніколи не працює в режимі офлайн, що означає дуже високу доступність.

“З точки зору виступу це також чудово”, – каже Сергій. “Якщо порівнювати його з локальним сховищем, ви будете перевершувати його, оскільки у вас є не лише локальне сховище для диска, але і ємність мережі. Ось чому це один з найкращих варіантів для будь-якої системи. “

Виберіть «Просто зберігання», «Контейнери», «Гіпервізор» або «Цілий стек»

Лінійка продуктів Virtuozzo існувала з моменту створення віртуального сервера. Що відрізняється від випуску Virtuozzo 7, це те, що він дає споживачам можливість складати окремі компоненти в пакет, чи ні. Знову ж таки, пропозиція говорить про індивідуальні потреби партнерів Virtuozzo.

“Якщо подивитися на Virtuozzo, він завжди був відомий як віртуалізація, стек контейнерів”, – говорить Майк. “Зараз це вже цілий набір продуктів. Отже, що ми зробили з цим випуском – це окремо. Тож, якщо ви хочете цілий стек, можете взяти його. Якщо ви просто хочете запустити сховище, у нас є автономне сховище. Якщо ви просто хочете запустити наш власний компонент Linux, ви можете запустити Virtuozzo Linux, оптимізований для постачальника послуг. Якщо ви хочете запускати лише контейнери, ви можете це зробити ».

VZ Linux – незабаром! Запустіть ОС Linux Forked Off CentOS 7

У зв’язку з попитом партнерів, цього року Virtuozzo випустить версію 7 власного дистрибутива Linux, розроблений спеціально для центрів обробки даних. Попередні версії VZ Linux дозволяли користувачам запускати Virtuozzo на голому металі. З оновленням цього року партнер може запустити лише ОС Linux, що підходить для хоста чи постачальника послуг.

Сергій пояснює: «Це засновано на CentOS 7. У нас раніше була установка голих металів, тому у нас завжди був Linux як частина цієї інсталяції. Було кілька партнерів, які запитували: «Добре, у нас віртуальна інсталяція, але ми хочемо виконати деякі додаткові навантаження і для цього нам потрібен Linux, але ми не хочемо купувати ще одну інсталяцію. Отже, чи можете ви запустити Linux для нас? “

У відповідь Virtuozzo вирішив зробити всі компоненти доступними за замовчуванням. Тепер партнери можуть мати Linux як єдине рішення або як частину комплексного пакету. Як і їхні інші продукти, дистрибутив Linux Virtuozzo також постачається з повною технічною підтримкою.

Роздумуючи назад до доків, портовий начальник справді все це з’ясував. Він створив систему, яка задовольняла потреби кожного. Кораблі потрібні були розвантаження, щоб повернутися до моря; вантажні автомобілі, необхідні для перевезення вантажів транзитом; докерівці необхідні, щоб заробити долар. Virtuozzo зробив те саме для ринку VPS. Вони пройшли шлях вперед і продовжують максимізувати ефективність, а отже, і прибуток для своїх партнерів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector