Як Virtuozzo продовжує зменшувати витрати для хостів через гіперконвертовану інфраструктурну платформу та визначене програмним забезпеченням сховище

TL; ДОКТОР: Нещодавно ми наздогнали команду Virtuozzo, яка не сповільнила зусиль, щоб поширити слово про те, як ефективніше працювати центри обробки даних. Підхід Virtuozzo в одній стеці до інфраструктури як послуга одружує контейнери, віртуальні машини та сховища в одній гіперконвертованій платформі. Ця зведена система усуває необхідність запуску декількох рухомих деталей і, в кінцевому рахунку, призводить до зниження експлуатаційних витрат. З новим акцентом на визначеному програмним забезпеченням сховищі (SDS) Virtuozzo перетворює ринок, дозволяючи хостам забезпечувати більшу доступність, максимізуючи продуктивність сервера та оптимізуючи наявні ресурси з мінімальними витратами.


Метою кожного хоста є досягнення максимальної ефективності в центрі обробки даних, щоб забезпечити власникам сайтів високу доступність та оптимізувати ресурси на сайті. BizMaC не відрізняється. Бажаючи скоротити накладні витрати та керування сервером через проблеми з апаратним забезпеченням, BizMaC звернувся до Virtuozzo, щоб надати інфраструктуру як послугу.

BizMaC знайшов, чим Virtuozzo так відомий – гіперконвертована інфраструктурна платформа, що поєднує в собі віртуалізацію гіпервізора, контейнерів та зберігання. Це консолідоване рішення усунуло складність, пов’язану з керуванням кількома рухомими деталями, і під одним дахом розмістила інтуїтивно зрозумілу панель управління, автоматизацію рівня сервера та безпеку сервера на місці..

“Virtuozzo значно спрощує управління веб-сайтами та доменами, забезпечуючи послідовність у виконанні різних завдань”, – сказав Нгуен Тієн Ан, генеральний директор BizMaC. “Цей підхід є більш економічним, оскільки дозволяє клієнтам легко оновлювати компоненти”.

Нещодавно ми сіли з менеджером із продуктів по виробництву Virtuozzo Сергієм Максимовим, який повідомив нам, що компанія все ще в грі забезпечити своє єдине рішення та допомогти господарям використовувати свої ресурси для досягнення максимальної ефективності. Тепер, крім своєї гіперконвертованої інфраструктурної платформи, Virtuozzo розглядає визначене програмним забезпеченням сховище як рішення для перетворення способів доставки та управління сховищем.

“Зараз ми бачимо, що цей ринок швидко зростає”, – сказав Сергій. “І Virtuozzo – це ідеальний варіант”.

Інфраструктура як послуга: контейнери, VM та зберігання в одній стеці

Сергій розповів нам, що консолідація гіпервізорів, контейнерів та зберігання була природним кроком для компанії, коли вона випустила Virtuozzo 7 минулого року. Наявність тони рухомих деталей у центрі обробки даних масово збільшує складність та несе ризики та витрати, пов’язані з технічними проблемами. Virtuozzo 7 без проблем вирішив ці проблеми.

“Коли одна компанія придбає іншу, половина може керувати KVM там, де друга половина працює щось інше”, – сказав Сергій. “Для хостів запуск усіх цих різних типів платформ є надто дорогим і неефективним.”

Колаж головою Сергія Максимова та логотип Virtuozzo

Сергій Максимов, менеджер із продуктів Virtuozzo, розповів, як працює гіперконвертована інфраструктурна платформа.

І саме тут знайдено значення консолідованого рішення. Платформа Virtuozzo знімає складність і, зрештою, зменшує експлуатаційні витрати.

“Virtuozzo 7 – це дійсно хороше рішення, насамперед, тому що це одна гіперконвертована платформа”, – сказав Сергій. «Багато постачальників з відкритим кодом все ще продають послуги зберігання, мережі та обчислення окремо. Але нам не потрібно купувати нічого іншого ».

Гайки та болти гіперконвертованої платформи

Платформа Virtuozzo заснована на 100% програмному забезпеченні. Господарі використовують своє обладнання та запускають Virtuozzo без необхідності придбавати додаткові прилади.

Контейнер, гіпервізор та сховище об’єднані разом, що допомагає оптимізувати інвестиції в інфраструктуру. Це надає хостам можливість підвищити продуктивність, мінімізувати накладні витрати та спростити оновлення та виправлення ядра.

Робочі навантаження можна підтримувати за допомогою VM, роздвоєних CentOS7 та QEMU, які сумісні з KVM і комплектуються великою кількістю функцій, включаючи:

 • Системні контейнери
 • Жива міграція
 • Шифрування диска
 • Оптимізовані КМ на основі КВМ
 • Підтримка Libvirt і OpenStack
 • Підтримка Native Docker
 • Адаптивне управління пам’яттю
 • Виправлення в режимі ReadyKernel

Зберігання контейнерів Virtuozzo також може бути розгорнуто для Docker, Kubernetes та Rancher, і підтримує традиційну віртуалізацію.

Зняття вартості та складності виконання декількох рухомих деталей

Все це означає велику користь для господарів, яку Сергій побачив на власні очі.

“Господарі хочуть консолідації, – сказав він, – а наша платформа – срібна куля”.

З гіперконвергенцією операційні витрати знижуються, а ефективність – збільшується. Virtuozzo забезпечує більш високу щільність хостингу VPS. Робочі навантаження виконуються ефективніше, оскільки віртуальні машини можуть використовувати апаратне обладнання безпосередньо, що приводить до покращення загальної продуктивності.

Графіка із зображенням контейнерів, віртуальних машин та сховища

Переваги консолідації платформи очевидні – експлуатаційні витрати знижуються, а ефективність збільшується.

“Через характер цього ринку вам потрібно зосередитись на зниженні вартості, а не на намаганні винаходити колесо чимось абсолютно новим”, – сказав Сергій.

Хости, що використовують інтегровану платформу Virtuozzo, відчувають більшу щільність, а це означає більший заробіток на квадратний фут у центрі обробки даних. Перехід також простий, оскільки Virtuozzo надає набір інструментів для переходу з Ceph, KVM або OpenStack до Virtuozzo.

Підсумковий рядок хостів знайшов Virtuozzo для вирішення неефективності в центрі обробки даних та надання безпечних та гнучких рішень для зберігання даних, що призводить до економії.

Відповідь на заклик до програмного зберігання на зростаючому ринку

У нещодавній білій книзі директор з питань зберігання даних IDC Ерік Бердженер визначив тенденцію відходу від визначених апаратними архітектурами та переходу до визначених програмним рішенням зберігання. Ерік зазначив, що причини цього кроку очевидні, якщо дивитися на економіку в Інтернеті, масштабність та зручність використання.

Віртуоцо визнав цю тенденцію і тепер відповідно змінює свою увагу. Хостери та постачальники послуг тепер використовують визначений програмним забезпеченням Virtuozzo для підвищення ефективності, скорочення витрат та відкриття нових потоків доходу..

Трансформаційний зсув у способі зберігання та управління ними

Рішення SDS Virtuozzo, Virtuozzo Storage, було розроблено, щоб допомогти бізнесу заохотити більш широке прийняття гіперконвертованої інфраструктурної платформи компанії та забезпечити постійне зберігання обсягу. Virtuozzo знайшов, що деякі з його хостинг-партнерів працюють з великою кількістю невикористаного дискового простору, тому вони розробили рішення, щоб господарі могли збалансувати свої мережі та принести невикористаний простір для роботи.

Virtuozzo Storage дозволяє хостам створювати кластери для зберігання кількох машин для підвищення продуктивності. Рішення дозволяє централізовувати робочі навантаження, адаптується до ряду випадків використання та містить безліч функцій, включаючи:

 • Блок, файл, об’єкт S3 та постійне зберігання обсягу для контейнерів
 • Інтуїтивно зрозумілий веб-інтерфейс управління
 • Підтримка гіпервізора Virtuozzo і провідних гіпервізорів, наявних у продажу
 • Кодування стирання та реплікація для зменшення кількості місця, необхідного для зберігання
 • Кешування та ведення журналів SSD, рівень даних та автоматичне відновлення балансу
 • Масштабованість – до декількох петабайт в одному кластері
 • Гаряча підключення – збільшуйте / зменшуйте ємність або замінюйте привід чи вузол без простоїв
 • Яруси зберігання організовують місце для зберігання та зберігають різні категорії даних на різних дисках

Завдяки Virtuozzo Storage, хости можуть розблокувати низку нових можливостей.

Максимізуйте ефективність, швидко мігруйте навантаження та відкрийте нові потоки доходів

Незважаючи на те, що перехід на певне програмне забезпечення стає все більш поширеним, Сергій сказав нам, що ще потрібно виконати роботу з навчання компаній щодо переваг їх розгортання..

“Дивно, але ми знаходимо ряд компаній, що займаються хостингом, не маючи уявлення про те, як реалізувати визначене програмним чином зберігання”, – сказав він. “Розгортаючи наше рішення, є потенціал для експоненціального зростання в плані зосередження доходу”.

Переваги SDS є очевидними – це скорочує витрати. Немає масштабних інвестицій у пристрій або не потрібно купувати оновлення. Оскільки резервування застосовується на рівні програмного забезпечення, в рамках рішення для зберігання даних вбудована висока доступність.

Знімок екрана з переліком деяких переваг зберігання Virtuozzo

Програмно-визначене сховище забезпечує максимальну продуктивність і допомагає хостам підтримувати високу доступність своїх клієнтів.

Коли потрібно додати потужність до локального сховища, необхідно або оновити апаратне забезпечення, або додати додаткову дорогу інфраструктуру для його підтримки. За допомогою SDS вам потрібно лише оновити ресурси, які вже розміщені на існуючому обладнання. Це позитивно впливає на експлуатаційні витрати та забезпечує можливість масштабування.

Як зазначив Сергій, ця масштабованість є важливою, особливо якщо мова йде про зберігання об’єктів.

“Господарі можуть монетизувати визначене програмним забезпеченням сховище”, – сказав він. “Це забезпечує низьку базову ціну і надає можливість продавати вторинне сховище своїм клієнтам”.

SDS максимізує продуктивність сервера, дає можливість швидко мігрувати контейнери та навантаження та звільняє хостів від обмежень локального зберігання.

Служить ресурсом про те, як ефективніше використовувати свої інструменти

Сергій та команда Virtuozzo послідовно віддаються в галузь через навчальні бесіди та консультативну роботу. На нещодавньому HostingCon 2017 Сергій позичив свій досвід, щоб навчити господарів, як визначені програмним чином сховища можуть відкрити нові можливості для бізнесу та дати їм змогу розширитись на нові ринки.

Однак його метою було не підштовхувати продукти Virtuozzo.

“Якщо він вам не потрібен, якщо він вам не сподобається, ми не будемо намагатися продати вам його”, – сказав Сергій. “Якщо люди бачать цінність у рішеннях, про які я обговорюю, Virtuozzo стає природним місцем, де можна їх отримати”.

Цей платформово-агностичний підхід до освіти частково є причиною того, що господарі, як BizMaC, зверталися до Virtuozzo за рішеннями, які допоможуть їм підвищити ефективність та дохід.

“Взагалі ми намагаємося бути продуктовою компанією, тому ми виступаємо в якості консультанта, щоб допомогти людям побачити, що відбувається в галузі”, – сказав Сергій. “Наша мета – надати найкращу інформацію про продукти, які допоможуть людям досягти успіху в тому, що роблять”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector