Як Wix Design Playground ™ виховує прагнучих веб-дизайнерів та надає можливості некомерційним організаціям за допомогою інструментів для розкриття їх творчості

TL; ДОКТОР: Коли команда Wix мріяла про дитячий майданчик, вони хотіли допомогти дизайнерам стати такими ж дикими, божевільними та новаторськими, як дозволяли б їх уяви. І як тільки він успішно запустив креативне рішення щодо створення сайтів, Wix вирішив, що хоче використовувати Playground для допомоги громадам. Ось чому він запустив Wix Design Playground, тримісячну програму для початківців дизайнерів у Нью-Йорку та поєднав учнів із місцевими некомерційними організаціями, які потребують допомоги в веб-дизайні. Завдяки дизайнерській ігровій майданчику Wix будує те, що називає «петлею розширення прав і можливостей», що дає змогу повернути знання, передаючи знання.


Коли команда Wix вирішила створити платформу для розробки веб-сайтів, яка б надихнула дизайнерів на створення образних сайтів, просто вдосконалення встановлених інструментів було недостатньо. Натомість команда вирішила зосередити досвід навколо дизайнера, а не результату.

“Ми знали, що хочемо поставити творця на перший план – тому що це частина цінностей Wix. Це також додає емоцій та почуття співпереживання”, – заявив Lior Dahan, дизайнер Wix, у своєму блозі, представляючи свою нову платформу.

Тож Wix створив нову мову, нову перспективу та занурюючий світ, у якому дизайнери могли грати. Саме тому вони назвали інноваційну веб-платформу Playground. Інший дизайнер Wix, Аміт Асулін, додав, що команда знайшла натхнення, проаналізувавши експериментальний, раціональний та емоційний світи.

Скріншот прикладу Wix Playground

Ігровий майданчик Wix побудований на увазі дизайнерів і надає необхідні інструменти для створення приголомшливих сайтів.

Одна з проблем, з якою стикалася команда, полягала в тому, що, маючи на увазі аудиторію дизайнерів, ця аудиторія підходила до її роботи різними способами. Деякі дизайнери довіряли своїм інстинктам і створювали сайти без структури чи шаблону. Інші вирішували проблеми з раціональним, дедуктивним стилем. Це означало, що Playground потребує гнучкості, щоб працювати для багатьох дизайнерів, і все ж ініціював одне, що всі вони – це творчість.

Ігровий майданчик дозволяє дизайнерам легко завантажувати відео з YouTube або Vimeo, і якщо вони хочуть захистити свої власні фотографії, вони можуть довіряти вбудованому захисту зображень на дитячому майданчику.

Окрім того, що вбудовано 100 шрифтів, Playground дозволяє дизайнерам завантажувати власні. Він включає інструменти для різкості зображень і оптимізує ці зображення як для настільних, так і для мобільних платформ. І завдяки своїм можливостям для векторного мистецтва, макета сайту та дизайнерських ефектів, у нього є багато інструментів, щоб розпалити творчий вогонь дизайнера.

Після того, як Wix побудувала майданчик, команда все ще не відчувала, що вона закінчила свою роботу. Платформа допомогла дизайнерам, але вони хотіли, щоб вона створила більше, ніж веб-сайти. За словами Хагіта Кауфмана, вікс-VP з дизайну & Бренд, Wix хотів, щоб дитячий майданчик допомагав будувати громади.

Тож команда запустила програму Wix Design Playground, яка служить початковим майданчиком для дизайнерів, які тільки починали свою кар’єру – і як спосіб допомогти некомерційним організаціям у цьому процесі.

Чому команда Wix побудувала майданчик для дизайнерської спільноти

Ігровий майданчик надає відомим дизайнерам потужний новий інструмент, але Wix також використовує його для підтримки тих, хто наважується на поле. Ось чому компанія створила тримісячну програму, яка дає студентам простір для вивчення дизайну, навчаючись у фахівців у цій галузі.

«Студенти приїжджають до Нью-Йорка, вивчають поради та рекомендації, якими користуються професіонали, а також вчаться продавати себе на ринок. Це фантастичний спосіб виховання нових талантів », – сказав Хагіт.

А оскільки Wix вважає, що найкращий спосіб вивчити веб-дизайн – це створити веб-сайт, програма дає студентам досвід у реальному світі, допомагаючи громаді.

«Ми розпочали наш соціальний проект і звернулися до місцевих некомерційних організацій. Вони, як і будь-яка інша справа, тому що вони зазвичай завантажуються на гроші та час “, – сказала Хагіт, – Створити хороший веб-сайт може бути дуже складно. Але в Wix ми знаємо, що прекрасний веб-сайт збільшує довіру і дає перевагу перед вашими конкурентами ».

Знімок екрана функцій Wix Playground

Wix Playground пропонує функції, які можуть допомогти дизайнерам – незалежно від того, наскільки досвідчені – реалізувати своє бачення.

Ці партнерські стосунки виконують одночасно два корисні завдання – вони дають студентам можливість створювати сайти для реальних клієнтів та надавати некомерційним організаціям прекрасні веб-сайти, без того, щоб вкладати гроші, які вони могли б використати для допомоги власним клієнтам. Студенти Wix Design Playground повинні показати всі навички, які вони засвоїли, включаючи SEO, маркетинг електронної пошти та показ галереї. І веб-сайт став кульмінаційним проектом програми.

«Студенти отримали досвід роботи та розробили свій портфель. Вони повинні побачити, як дизайн безпосередньо впливає на інших і як це може збагатити їхнє власне життя. Крім того, вони побачили, що потрібно для започаткування бізнесу в Інтернеті », – сказав Хагіт. “У неприбуткових організацій є потужні веб-сайти та потужні бізнес-платформи, що набагато більше, ніж просто щось гарне на погляд”.

Допомога некомерційним організаціям на одному веб-сайті за раз

Мета програми Wix Design Playground – створити громаду, де всі допомагають один одному та покращують місце, де працюють – Нью-Йорк. Це і було метою досягнення некомерційних організацій, і це створило те, що Хагіт назвав “петлею розширення можливостей”.

Одна з некомерційних організацій, з якими студенти працювали, – «CharacTours», яка пропонує пізнавальні та цікаві пішохідні тури по Нью-Йорку. CharacTours бачив програму не лише як можливість переробити свій веб-сайт, але і як спосіб створити новий контент та зміцнити свій статус у громаді. Перероблений сайт був упорядкований та створив стратегічну присутність в Інтернеті.

Це допомагає CharacTours досягти своєї кінцевої мети – з’єднати людей з минулим та розвиваються його майбутнім.

Спектр організацій, з якими співпрацює Wix Playground, вражає, і кожна з них має унікальну місію та бренд. Наприклад, рятувальна тварина Inky Blue працює на вихованні відповідальних та гуманних поведінок по відношенню до тварин за допомогою освітніх, комунікаційних та рятувальних програм. Він використовує свій новий веб-сайт для реклами молодіжних проектів та допомоги домашнім тваринам.

Тоді є Start In Coaching – організація, яку створив тренер з управління стресом Колетт Елліс. Її метою було розширення можливостей жінок, і вона хотіла дати клієнтам простий спосіб бронювати зустрічі в Інтернеті.

Ці та інші організації роблять неймовірну роботу. Ігровий майданчик Wix Design допомагає їм зробити це краще.

Дизайн-майданчик Wix Дизайн дозволяє уявам розійтися

Хоча майданчик для дизайну Wix був невід’ємною частиною допомоги громадам, важливо пам’ятати про потужність платформи веб-сайту. Найпростіший спосіб зрозуміти його вплив – почути відгуки від дизайнерів, які його використовують.

Австралійський дизайнер Френкі Ратфорд хотів розмістити 15 років своєї роботи на одному простому веб-сайті.

“Моє анімоване резюме, коротка біографія, зображення та розділи допомагають чітко представити моє портфоліо”, – сказала вона під час дизайнерського прожектора на сайті Playground. “Це чудово виглядає в мобільних та настільних версіях.”

Лорен Хом застосувала протилежний підхід. Як дизайнер та наймач компанії L.A., вона використовує свій веб-сайт, щоб зануритися в пристрасні проекти. І одним з найважливіших аспектів її веб-сайту є його колірна гамма.

«Звичайний портфоліо – це кураторна галерея всіх ваших робіт. Але пристрасний проект – це триваюча серія, яка має тенденцію бути більш згущеною », – сказала вона в центрі уваги дизайнера. «Для тих, хто йде за мною, ви знаєте, що я люблю бірюзу. Я хотів включити свій шаблон підпису в шаблон. Я вибрав нескінченну прокрутку, тому можу додати стільки зображень, скільки хотів. Колір фону кожної панелі зображень є легкою версією бірюзи, щоб додати деякого візуального інтересу ».

Незалежно від того, чи збирають вони обширне опитування своєї кар’єри чи купляють невеликі спалахи творчої енергії, багато дизайнерів погоджуються, що використання інструментів Wix Playground розкриває необмежену творчу силу.

І завдяки програмі Wix Design Playground в Нью-Йорку майбутні дизайнери можуть розвивати свої навички, допомагаючи неприбутковим організаціям у своїх місцевих громадах. Потім вони можуть використовувати Wix Playground, щоб створити свої портфелі та стати власними у захоплюючій галузі.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map