Як YouStable допомагає компаніям транслювати свої бренди за допомогою хостингу під ключ, веб-дизайну та SEO рішень

TL; ДОКТОР: Індійська компанія, що займається розробкою та розробкою веб-сайтів YouStable, була створена в 2015 році і вже має безліч шанувальників. Компанія не тільки надає можливості хостингу, веб-дизайну та SEO, але й забезпечує привабливий баланс між послугою та ціною. Клієнти з усього світу також обирають YouStable для чуйного персоналу підтримки клієнтів, який завжди доступний для вирішення проблем. І, як зазначив генеральний директор Раджеш Чаухан, компанія планує продовжувати зростати, задовольняючи унікальні потреби SMB.


YouStable, фірма для розміщення хостингів та веб-розробок, заснована в Індії у 2015 році, вже встигла зібрати присвячених наступним. Компанія прагне допомогти підприємцям та малим і середнім компаніям вийти в Інтернет з надійними хостинговими послугами та розширити їх охоплення за допомогою надійних SEO-стратегій.

І ця відданість повністю демонструється в деяких зібраних відгуках клієнтів компанії.

Шивам Мішра, генеральний директор відділу допомоги МСП, сказав: «YouStable чудово підходить для моїх веб-сайтів. Вони отримують управління хостингом WordPress, не обмежуючи користувачів так, як це робить ряд інших керованих хостів. “

Інший генеральний директор, Bhavay Dawar з SoftSolvate, розповів про відданість компанії та творчість: «YouStable Technologies має кваліфікований кваліфікований персонал, а також швидку підтримку. Працюючи з YouStable Technologies, схоже на спілкування з дуже креативними людьми ».

Хоча похвала стала загальною для постачальника хостингу, дизайну та SEO-послуг, YouStable почав з більш помірних цілей на увазі.

Логотип YouStable

YouStable є надійним партнером для хостингу, розробки веб-сайтів та SEO для багатьох SMB в Індії.

“Коли ми розпочали роботу, ми мали на меті запропонувати оптимізацію швидкості, виправити внутрішні посилання та розробити оптимізацію ключових слів для веб-сайтів компанії”, – сказав генеральний директор YouStable Раджеш Чаухан.

Від цих первинних цілей компанія розширила як фокус, так і пропоновані послуги. Сьогодні YouStable пропонує веб-хостинг, послуги доменних імен, дизайн веб-сайтів і навіть масові текстові повідомлення для підприємств. Його SEO-послуги також дають можливість меншим клієнтам охоплювати користувачів та клієнтів у всьому світі за допомогою перевірених методів для посилення їх обміну повідомленнями та покращення рейтингу пошуку..

Ці послуги є причиною того, що YouStable став таким популярним за такий короткий період. Більшість продуктів компанії націлені на те, щоб допомогти клієнтам малого та середнього бізнесу залучати та заряджати клієнтські бази.

Малі та середні підприємства звертаються до набору послуг YouStable та його чуйної підтримки клієнтів. Хоча команда невелика, компанія все ще надає клієнтам широкий спектр знань – від HTML та PHP до графічного дизайну та анімації.

Веб-сайт компанії найкраще підводить свою культуру: «YouStable – це не просто бренд, який надає послуги хостингу для клієнтів. Ми – команда пристрасних людей, які мріють надавати найкращі можливі послуги ».

Доступний та надійний веб-хостинг не забезпечує якості жертв

Хоча YouStable пропонує різноманітні послуги, його веб-хостинг-платформа знаходиться нарівні з популярними спеціалізованими хостами. Компанія використовує оновлену інфраструктуру для забезпечення узгодженості. Зокрема, сервери компанії покращують SSD, що підвищує їх стабільність та надійність.

“У нас майже 100% часу роботи”, – сказав Раджеш.

І ця послідовна послуга не постачається з дорогим цінником. Користувачі можуть випробувати YouStable лише за 2,49 долара на місяць за найменший пакет або 9,99 доларів на місяць для найбільшого.

Найменший щомісячний пакет YouStable ідеально підходить для малого бізнесу, який просто переходить на веб-хостинг, і включає 1 ГБ пам’яті SSD, 100 ГБ пропускної здатності, налаштовуваний веб-сайт, п’ять облікових записів електронної пошти та цілодобову підтримку клієнтів. Найкраща частина? Нові клієнти отримують на тест-драйв ці послуги протягом місяця служби лише за 0,01 долара. Після випробувального періоду пакет залишається доступним за ціною менше 5 доларів на місяць.

На іншому кінці спектру, професійний пакет YouStable забезпечує 50 Гб накопичувача SSD, необмежену пропускну здатність, 10 веб-сайтів, необмежену кількість облікових записів електронної пошти та необмежену кількість баз даних. Після закінчення випробувального періоду для цього пакету він продовжує коштувати бізнесу менше 15 доларів на місяць.

І кожен рівень обслуговування постачається з пропорційною кількістю безкоштовних SEO-послуг. YouStable допомагає оптимізувати кожен веб-сайт для підвищення рейтингу пошуку за допомогою функцій, які включають перевірки безпеки та довідку щодо налаштування.

Крім того, компанія пропонує миттєву масштабованість, якщо хостинг клієнта потребує швидких змін. Якщо бізнес бачить приплив сезонних клієнтів, він може перейти до більш значного пакету. YouStable також пропонує підприємствам можливість перейти на менший пакет, якщо вони захочуть.

SEO-сервіси, веб-дизайн та доменні імена допомагають сайтам краще оцінювати результати пошуку

Послуги пошукової оптимізації (SEO) допомагають зробити веб-сайти більш помітними в пошукових системах, а YouStable надає їх малому бізнесу, який найбільше потребує їх..

Для компаній, що мають щорічні плани, YouStable пропонує оптимізацію веб-сайтів на їх основне доменне ім’я безкоштовно. Компанія забезпечує, що домен адаптований до поточного алгоритму Google, використовуючи такі інструменти, як «Встановити SSL», «Оптимізація швидкості», «Перенаправлення 301» та «Налаштування кешу». YouStable обіцяє підвищити рейтинг веб-сайтів у більш ніж 30 пошукових системах через процес оптимізації.

Привабливий дизайн веб-сайту, який надає YouStable, також може забезпечити виділення веб-сайту потенційним клієнтам. А спеціальна команда допомагає клієнтам налаштувати свої сайти, щоб залучити найбільше трафіку.

“У нас є спеціалізовані команди як для дизайну веб-сайтів, так і для веб-хостингу”, – сказав Раджеш. “І наш відділ дизайну веб-сайтів завжди радий допомогти бізнесу, який цього потребує.”

Команда може створити веб-сайти, оптимізовані для різних пристроїв – включаючи планшети та ноутбуки – та створити веб-сайти для компаній від Індії до Техасу.

Графіка команди YouStable

Команда YouStable від здобуття доменних імен до високого рейтингу результатів пошуку допомагає клієнтам досягти успіху.

Але, перш ніж сайт зможе створити веб-сайт або встановити SEO, він повинен придбати доменне ім’я, яке сприятиме розвитку бізнесу. Придбання ефективного доменного імені, як і інших подібних сайтів, може надати веб-сайту компанії значну можливість негайно збільшити частку ринку.

«Це один з головних факторів того, як займає рейтинг вашого веб-сайту. Тому для цього потрібно мати спеціальну IP-адресу “, – сказав Раджеш.

YouStable пропонує прості послуги з розміщення домену за низькою фіксованою ставкою на рік. Користувачі можуть вибрати тип URL-адреси, яку вони шукають – включаючи .com, .net та .org – і YouStable буде обробляти реєстрацію.

Компанія також забезпечує управління DNS, акаунти електронної пошти, пересилання домену та захист від крадіжок домену.

YouStable також перемістить усі функції та файли з попереднього веб-сайту на новий домен, розміщений на його серверах.

YouStable прагне сприяти розвитку технічного центру Індії

YouStable процвітав, надаючи широкий спектр послуг та майже 100% часу роботи на конкурентному індійському хостинговому ринку. Але його клієнтська підтримка та чуйне обслуговування також стали візитною карткою компанії.

Один із клієнтів, експерт з питань SEO Арш Капур сказав, що він прийшов до YouStable після поганого досвіду розміщення своїх веб-сайтів в інших місцях. У огляді він сказав, що YouStable врятував його та його веб-сайти, з яких він розміщує 15 з компанією. «Послуга, яку я отримую, справді приголомшлива. Вони справді дуже підтримують і (дають рекомендації щодо) запитів сервера особисто », – сказав він.

Базується YouStable у місті Лакнау, великому місті Північної Індії, яке швидко розвиває репутацію технологічного центру в регіоні. Ця регіональна концентрація полегшує компаніям встановлення відповідних зв’язків з іншими бурхливими ІТ-операціями.

“Це дає нам можливість мати місцевого партнера з SEO”, – сказав Раджеш.

YouStable також має великі плани на майбутнє не тільки для себе, але і для міста, яке називає домом. В рамках своєї місії компанія хоче надати кращі послуги з веб-хостингу та розвитку людям в Індії. Але його більш широке призначення – зробити клієнтів у всьому світі задоволеними доступними функціями та надійною підтримкою.

“Якщо замовник задоволений, наш бізнес буде хорошим”, – сказав Раджеш.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector