Керуйте своєю присутністю у соціальних мережах та організовуйте їх за допомогою маркетингового рішення eClincher для повних послуг для брендів та агентств

TL; ДОКТОР: eClincher – це просунута платформа управління соціальними медіа, яка може використовувати сучасні інструменти для публікації, аналітики та співпраці, розроблені як для брендів, так і агентств. Компанія має на меті підтримувати клієнтів протягом усього життєвого циклу кампанії з відповідними функціями для кожного кроку, який підтримується цілодобовою підтримкою. Плануючи вийти за рамки поточних пропозицій щодо зйомки настроїв та інших показників взаємодії, eClincher готовий ще до десятиліття успіху.


Коли тиснеш цілодобово слідкувати за обліковими записами у соціальних мережах та постійним поштовхом робити розумніші, кращі та швидші, здається, що робота маркетолога не закінчується.

За даними дослідження, проведеного в 2017 році, 82% опитаних маркетологів малого бізнесу зазначили, що вони витрачають у соціальних мережах від однієї до 25 годин на тиждень. В іншому звіті третина опитаних керівників та власників малого бізнесу висловила бажання витрачати менше часу на соціальні медіа.

Логотип eClincher

eClincher пропонує зручний підхід до управління соціальними медіа.

Зрозуміло, що залишатися на вершині соціальних медіа – це велике завдання, особливо для малих і середніх. Люди в eClincher знають це, і саме тому вони побудували свою платформу управління соціальними медіа з метою спрощення роботи сучасного маркетолога..

Рішення «все в одному» забезпечує все, що потрібно користувачам швидко та легко залучати, відстежувати та збільшувати свою аудиторію в соціальних мережах.

“EClincher – це все, щоб забезпечити спокій, одночасно зменшуючи клопоти та головні болі, властиві керуванню каналами соціальних медіа”, – сказав Одід Сагі, керівник відділу маркетингу та продажів eClincher. «Платформа робить багато роботи для вас. Зрештою, це скорочується до часу та коштів, які дозволять вам зосередитись на більш важливих заходах, таких як стратегія та продукт ».

Компанія прагне підтримувати бренди та агентства протягом усього життєвого циклу своєї кампанії за допомогою сучасних інструментів публікації, аналітики та співпраці, що підтримуються цілодобовою службою підтримки та консультацій. Просуваючись вперед, eClincher планує ефективно фіксувати настрої та інші показники взаємодії, які допоможуть компанії насолоджуватися постійним успіхом на довгі роки.

Розширені інструменти для публікації, аналітики та співпраці

Компанія, що базується в Каліфорнії, зі штаб-квартирою в Пало-Альто, була заснована в 2012 році Гіладом Саламандером та Талом Мікаеловичем. Мета компанії – дозволити підприємцям та бізнесу безперешкодно відстежувати та керувати обліковими записами в соціальних мережах за допомогою дієвої аналітики.

У той час Одід зазначив, що маркетологи все ще орієнтуються в середовищі соціальних медіа для визначення найкращих практик та використання випадків. Оскільки соціальні медіа продовжували захоплювати світ штормом, стало зрозуміло, що соціальні канали надають брендам майже необмежені можливості для залучення та залучення аудиторії.

“Підприємства дійсно придумали, як приймати соціальні медіа та додавати їх у свій маркетинговий мікс як зовсім інший канал для спілкування та спілкування зі своєю аудиторією”, – сказав він..

Зображення з піктограмами із зображенням того, як одна платформа робить це все

На платформі є всі інструменти, які потрібні бізнесу та маркетинговим агенціям для управління взаємодією в Інтернеті.

Компанія eClincher зростала разом із явищем маркетингу соціальних медіа, розвиваючи свою клієнтську базу та платформу для доставки деяких найпереконливіших ринкових рішень сьогодні. Від контенту та публікації до аналітики та інструментів співпраці, платформа пропонує всеосяжний набір, який включає всі функції та особливості попиту маркетологів у соціальних мережах.

Відгуки на сайті eClincher говорять про можливості платформи, схожі на швейцарський армійський ніж.

“За останні три роки ми зациклювались, використовуючи 4 – 5 різних інструментів для управління всіма нашими сторінками соціальних медіа”, – сказав Джейсон Гордон, засновник & Генеральний директор агентства Strong Social. “Після огляду eClincher, здається, це єдина платформа, яка має всі функції та функції, які ми використовуємо, вбудовані в одну цілу систему”.

Сьогодні eClincher розширює свої послуги, включаючи додаткові перспективи SEO та цифрового маркетингу. “Оскільки у нас є інструменти та платформа, ми взагалі можемо також допомогти в присутності в Інтернеті”, – сказав Одед. “Соціальний – це, безумовно, більшість технологій та каналів, якими ми працюємо, але ми розгалужилися”.

Підтримка клієнтів за допомогою життєвих циклів усієї кампанії

eClincher класифікує свої функції на шість дій, що дає можливість користувачам виконувати: прослуховування, створення, публікацію, залучення, аналіз та співпрацю. Одєд сказав, що кожна особливість є однаково важливою.

За його словами, прослуховування – це широкий термін у соціальних медіа, який стосується моніторингу вашого цільового ринку, тенденцій галузі та вашої конкуренції. Це важлива частина будь-якої стратегії маркетолога в соціальних мережах, а eClincher полегшує інструменти для наступних обговорень, згадок та хештегів, що стосуються ваших брендів та продуктів.

“Ви хочете знати, що трендує на ваших ринках, особливо з вашими конкурентами. Це велика частина нашої платформи – що дозволяє вам збирати дані в усіх каналах соціальних медіа та в Інтернеті взагалі в одному місці”, – сказав Одед..

eClincher також пропонує інструменти для створення вмісту в Інтернеті, включаючи запропоновані канали вмісту для курації, бібліотеки мультимедійних файлів із безкоштовними зображеннями та відео та інтеграції з творчими інструментами, такими як Canva та Giphy.

Інструменти для публікації платформи економлять користувачів багато часу (і головні болі).

“Ми надаємо одне місце, де ви можете створювати і планувати свій вміст”, – сказав Одед. “Ви можете опублікувати все з одного місця, а не входити у Facebook, Twitter та LinkedIn окремо і намагатися розібратися. Крім того, наші інструменти для редагування допомагають правильно формувати зображення для розміщення кожного каналу. “

Що стосується взаємодії, eClincher дозволяє легко взаємодіяти з підписниками, користувачами та в усіх облікових записах соціальних мереж подобатися публікаціям, слідкувати за акаунтами, робити коментарі, відповідати на запитання та приймати нові зв’язки, серед інших завдань. Завдяки поточним соціальним каналам та можливістю позначити улюблені канали для легкого доступу, інструмент робить набагато менше клопоту.

Для отримання інформації про діяльність, яку ви відстежуєте, інструментальна панель аналітики eClincher та спеціалізовані звіти є важливими інструментами. “Ми створюємо засвоювані, настроювані звіти, які забезпечують швидкий аналіз та розуміння того, що відбувається на ваших каналах соціальних медіа”, – сказав Одід. “Вся справа в простоті та ефективності.”

Нарешті, інструменти співпраці компанії допомагають командам соціальних медіа та їх клієнтам спільно працювати над вмістом, рухатися через процеси затвердження, призначати завдання та створювати графіки, серед інших дій.

Надійна технологія, цілодобова підтримка та прозорі ціни

Од сказав, що eClincher засновує місію своєї компанії на трьох опорах: технології, підтримці та прозорості.

Наприклад, компанія дуже пишається передовою технологією Software-as-a-a-Service (SaaS), яка розміщена на головній хмарній інфраструктурі, дотримуючись суворих нормативних вимог та вимог безпеки. Завдяки партнерству з провідними каналами соціальних медіа компанія також може легко відслідковувати новітні технології.

“Це безперечно технологічний підхід, який гарантує, що платформа працює безперебійно і немає проблем”, – сказав Одід.

Підтримка клієнтів, включаючи консультаційну роботу, надходить на найближчу секунду – розумна стратегія, яка враховує, що 44% американських споживачів перейдуть на інший бізнес після отримання неякісного обслуговування. Останні звіти показують, що тенденція швидше не втратить силу: до 2020 року очікується, що споживчий досвід стане для споживачів більш цінним, ніж вартість або навіть сам товар..

“Ми тут жартуємо, що ми любимо Амазонку, коли йдеться про нашу підтримку”, – сказав Одед. “У нас є цілодобова команда підтримки, яка витрачає 80% свого часу на консультаційну роботу – орієнтуючись на наших клієнтів, як працювати з вишуканістю”.

Нарешті, Одід сказав, що клієнти цінують прихильність eClincher щодо прозорості, коли мова йде про ціноутворення. “Це дуже детально і дуже прозоро, без однієї прихованої вартості”, – сказав він.

Крім публікації та відстеження: захоплення почуттів

Що стосується майбутнього, то перспективи для eClincher та його клієнтів, безперечно, яскраві.

Од сказав, що eClincher має намір випустити функцію, що збільшує настрої аудиторії, щоб маркетологи могли більш ефективно керувати як позитивними, так і негативними взаємодіями.

Зрештою, одним із основних принципів маркетингу соціальних медіа ніколи не є ігнорування клієнта.

“Є багато даних, які ми можемо використати, щоб допомогти людям краще уявити свої зусилля в реальному часі”, – сказав він..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector