Керування ідентифікацією в Інтернеті за допомогою Pobox: Постачальник послуг електронної пошти, орієнтований на створення та адміністрування псевдонімів

TL; ДОКТОР: Pobox, фахівець з питань переадресації електронної пошти та особистих доменів, розбудовував свій бізнес на тому, щоб споживачів відповідали за свою електронну пошту протягом 25 років. Компанія має на меті допомогти окремим користувачам захистити власний домен та розширити можливості груп спорідненості для управління великими потребами. Pobox об’єднав свої сили з Fastmail у 2015 році. Разом компанії об’єднують свої знання в галузі доставки, безпеки та швидкості, щоб краще обслуговувати клієнтів.


Сьогодні чесні підприємці, які хочуть заробити на життя в Інтернеті, стикаються з серйозним викликом: довіру споживачам нелегко створити, коли кібер-лиходії, схоже, ховаються за кожним кутом.

Сьогоднішні аферисти мають у своєму розпорядженні безліч технік онлайн-шахрайства – від зловмисного програмного забезпечення до фішингу та всього іншого. Не дивно, що споживачі мають своїх охоронців – здорова доза скептицизму може відстояти навіть найрозумніших інтернет-шахраїв..

Логотип Pobox

Pobox допомагає користувачам контролювати особистість електронної пошти.

У цьому середовищі один неправильний хід може зробити людину чи бізнес видавати сумнівом. З цією метою підприємці часто не помічають важливості професійного домену електронної пошти.

“Ніщо не турбує мене більше ніж веб-сайт із чудовим доменом, як JosiesCupcakes.com, який спрямовує читачів на адресу електронної пошти, таку як [email protected]”, – сказала Хелен Хорстманн-Аллен (COO) у Fastmail. “Люди формують думку про вас на основі вашої електронної адреси.”

Fastmail – головна компанія Pobox, постачальник електронних повідомлень, що спеціалізується на особистих доменах та переадресації електронної пошти, якими Олена керувала протягом багатьох років. Pobox об’єднав зусилля з Fastmail у 2015 році, і спільно компанії скористалися своїми комбінованими знаннями в галузі доставки електронної пошти, безпеки та швидкості.

Сьогодні Pobox прагне допомогти клієнтам керувати ідентифікацією в Інтернеті шляхом створення та адміністрування псевдонімів електронної пошти. Окремі користувачі можуть швидко захищати та контролювати власні домени, тоді як ресурси компанії надають можливості групам спорідненості, таким як університети, для легкого управління великими потребами.

“Мова йде про надійність і про те, як люди сприймають вас”, – сказала Олена. “Вам потрібно викласти ідентичність у світ, який асоціюється з тим, ким ви є і чим займаєтесь.”

Послуги електронної пошти, підтримувані 25-річним досвідом та технологіями Fastmail

Pobox була заснована в 1995 році Менг Вонг, тоді студенткою університету Пенсільванії. Менг зіткнувся з тією ж дилемою, з якою стикалися багато його однолітків у той час – як перейти з електронної адреси університету після закінчення навчання.

Відсутність ринкових рішень призвело його до створення Pobox. “Первісна ідея полягала в тому, щоб надати користувачам електронну адресу, яка ніколи не вимкнеться, що не було концепцією протягом майже п’яти років після цього”, – сказала Хелен.

Хелен сказала нам, що з тих пір Pobox більше перетворюється на службу електронної пошти на основі ідентичності, яка є сьогодні. Хелен та Рікардо Сігнес очолюють команду продуктів у компанії Fastmail, яка має подвійне базування у Філадельфії та Мельбурні, Австралія.

Pobox дозволяє легко розблокувати вашу електронну пошту через особистий домен.

“Найкраще в Pobox – це підтримка технології Fastmail”, – сказала Хелен. «Ми також неймовірно реагуємо на галузеві тенденції та запити користувачів. Ми витрачаємо багато часу на роздуми про те, як електронна пошта є складною для багатьох людей, і як ми можемо спростити її використання ».

Pobox прагне служити надійним радником, який розмовляє з клієнтами своєю мовою, замість того, щоб плутати галузевий жаргон. Доступна, доброзичлива підтримка є суттєвою перевагою в світі технологій, незалежно від рівня кваліфікації споживачів.

“Надання великого сервісу означає більше, ніж мати найсучасніші технології”, – сказала вона. «Це також означає мати когось, на кого можна покластися, хто буде говорити з вами, а не з вами. Як клієнт Pobox, ви маєте когось підкріплювати, хтось допоможе вам вирішити будь-які проблеми “.

Таким чином, Хелен сказала, що акаунт Pobox може служити полісом страхування електронної пошти у рідкісних випадках, коли щось піде не так.

Полегшення надсилання пошти зі свого власного домену

Як компанія, Pobox вважає, що кожен повинен надсилати та отримувати електронну пошту, використовуючи свій власний домен, і клієнтам він пропонує безліч варіантів. У вас ще немає домену? Pobox зареєструє його за щорічну плату.

Хелен сказала, що клієнти, які вже мають веб-сайт із власним доменом, повинні використовувати цей домен для електронної пошти, оскільки він надає більш професійний та надійний вигляд. За допомогою програми Pobox користувачі можуть надсилати пошту з адрес у своєму домені та пересилати її майже куди завгодно (навіть можна налаштувати Gmail для використання адреси Pobox). Це дозволяє користувачам відокремлювати свою ідентифікацію електронної пошти від того, де вони читають свою електронну пошту.

“Це така неймовірно доступна річ, і це робить великий вплив”, – сказала Олена. «Наприклад, план Pobox Basic дозволяє використовувати особистий домен, і ви можете пересилати всю пошту зі свого домену на будь-яку потрібну вам адресу за 20 доларів на рік. Ви не можете перемогти цю ціну ».

Для лояльних клієнтів ціна ще нижча: кожен, хто здійснить оплату на індивідуальному рахунку Pobox протягом п’яти років, отримає шостий рік безкоштовно.

Клієнти, які вже використовують свій домен для електронної пошти, мають можливість перейти на Pobox, звернувшись до свого реєстратора, щоб змінити свої записи обмінниками пошти (MX). Команда Pobox із задоволенням допомагає клієнтам орієнтуватися в цьому чи будь-якому іншому процесі.

Pobox пропонує групове та корпоративне ціноутворення для доменів, якими користуються кілька користувачів. Компанія також безпосередньо працює з клієнтами над масштабною міграцією, щоб забезпечити плавний перехід, будь то поетапно або все відразу.

З точки зору безпеки компанія пропонує широкий спектр варіантів, включаючи шифрування пароля, необов’язкове двоетапна перевірка, конкретні паролі програми, параметри відновлення та резервного копіювання та додатковий доступ адміністратора.

Надання послуг з резервного сервісу університетам та іншим групам спорідненості

Pobox також спеціалізується на послугах переадресації електронної пошти з білими марками для торгових організацій, випускників та інших підприємств з великими потребами, починаючи з 100 000 повідомлень на місяць.

Усі облікові записи включають доступ до адміністративної панелі інструментів, де користувачі можуть оплачувати рахунки, редагувати окремі налаштування переадресації, очищати повідомлення від фільтрування спаму та переглядати обсяг пошти. Оскільки служби білої етикетки Pobox налаштовані за допомогою API JSON, компанії можуть навіть інтегрувати переадресацію електронної пошти у свій власний веб-інтерфейс.

Клієнтам щомісяця виставляють рахунок за обробкою обсягу, яка зазвичай становить від 200 до 800 доларів за мільйон повідомлень, зі знижками на більшу кількість (обсяг включає повідомлення, що передаються та відхиляються спам-фільтрами). Хелен сказала, що клієнти часто приємно здивовані тим, наскільки доступною є послуга.

Pobox забезпечує доступне переадресація електронної пошти з білою етикеткою для університетів та інших організацій.

“У нас університети говорили:” Я не можу повірити, що нам це коштує менше 10 000 доларів на рік, щоб зробити це для наших випускників “, – сказала вона. “Для них є велика цінність у наданні цієї послуги, і її вартість практично нічого не коштує порівняно з усім іншим, що вони роблять з точки зору роботи з громадськістю”.

Ці послуги, безумовно, не обмежені університетами. Хелен сказала, що цікаво переглянути всі способи використання сервісів Pobox Pobox для відображення хобі, навичок та інших аспектів своєї особистості.

“Ми обслуговуємо інші групи, де люди хочуть мати спільну асоціацію, наприклад, люди, які використовують ручки Інтернет-ретрансляційного чату (IRC) або знаки радіовиклику так само, як випускники університету роздаватимуть свою електронну адресу університету, щоб сказати: “Я належу до цієї групи”, – сказала вона.

Pobox Versus Fastmail: пошук правильної форми

Намагаєтесь вибрати між Pobox та Fastmail? І Fastmail, і Pobox стягують мінімальну плату (Pobox стягує трохи більше), щоб забезпечити кращу технологію та уважну підтримку клієнтів, не дозволяючи рекламодавцям отримувати доступ до особистої інформації.

Хелен сказала нам, що в кінцевому рахунку Pobox орієнтований на створення і управління псевдонімами, тоді як споживачі майже в будь-якій іншій категорії були б гарними придатними для Fastmail.

“Pobox ідеально підходить для споживачів, які хочуть, щоб досвід Fastmail був легко створювати псевдоніми”, – сказала вона. “Це можливо за допомогою Fastmail, але це не спереду та в центрі”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector