Кінцевий посібник до 2020 року щодо програмного забезпечення для управління віртуальними машинами для веб-хостів: SolusVM vs. VMware vSphere vs. VMmanager vs.

Із зростанням попиту на масштабований та настроюваний хостинг VPS усі, від окремих розробників до компаній, що займаються хостингом, та великих підприємств терміново шукають інструменти для управління їх інфраструктурою. Найбільш базове рішення, термінал командного рядка, може бути складним і досить трудомістким для адміністраторів серверів, які хочуть масштабувати та захищати свої віртуальні машини в кроці свого бізнесу..


Однак декілька веб-інтерфейсів забезпечують прості у використанні панелі управління для впорядкування рутинних завдань та автоматизації створення та управління віртуальними машинами. Ми обмислили Інтернет, щоб знайти найкращі інтерфейси управління VM 2020 року як для хостів, так і для кінцевих користувачів. Читайте далі, коли ми порівнюємо основні функції нижче або переходите до більш детальних оглядів панелей.

Матриця функцій: інтегроване програмне забезпечення для виставлення рахунків & Підтримувана віртуалізація

Будь-який портал управління варті вашого часу чи грошей компанії запропонує ті самі основні функції та дозволить вам створювати, запускати, зупиняти та видаляти віртуальні машини. Вам потрібно буде стежити за функціональністю між платформами з гіпервізорами, а також про те, як інтегрується панель управління з білінговими системами. Погляньте, як складаються наші вісім улюблених:

Менеджери ВМ
Відкрите джерело
Інтеграція із платіжними системами
Віртуалізація (Гіпервізор)
WHMCS
Блеста
HostBill
BILLmanager
КВМ
OpenVZ
Ксен
LXC
Внутрішній дім
SolusVMхххххх
VMware vSphereхххх
VMmanagerхххх
Віртуалізаторххххххх
Оркестр Ксенххх
Архіпелаххх
Віртуальне середовище Proxmoxххххх
Вірткікх

Усі параметри, які ми надаємо вам тут, повинні бути встановлені на * nix або Unix-подібній операційній системі, і всі вони мають документацію та форуми спільноти для підтримки. Кожна панель, крім Archipel, також включає систему квитків. Кожен менеджер створюватиме та відновлює знімки, а всі, крім Virtkick, підтримують живі міграції без використання командного рядка.

Найкращі менеджери віртуальної машини на 2020 рік

Що б вам не було потрібно, одна з цих восьми панелей управління повинна вас охопити. У нас є сукупність комерційних та відкритих варіантів, орієнтованих на малих або великих хостів. Від ветеранів галузі, таких як VMware, до таких, як Virtkick, ці менеджери віртуальних машин готові послужити вам.

SolusVM

Одна з найпопулярніших панелей управління навколо, SolusVM дозволяє компаніям великим і малим керувати віртуальними машинами з одного центрального користувальницького інтерфейсу з безпекою та легкістю. Портал SolusVM пристосовує різні інтерфейси для адміністраторів, торгових посередників та користувачів, що дозволяє легко завантажувати, перезавантажувати, вимикати, призупиняти чи відмовити віртуальних машин..

Знімок екрана інтерфейсу SolusVM

SolusVM – це багатофункціональна доступна панель управління, яка подобається компаніям усіх розмірів.

За винятком можливостей, SolusVM – це економічно ефективний VPS-менеджер. Окрім зручної та безкоштовної 30-денної пробної версії, ліцензії є дуже розумними: 10 доларів на місяць отримує вам один майстер OpenVZ та додаткові ведені вузли вартістю від 2,50 до 10 доларів кожен, залежно від того, скільки машин ви створюєте. Ви також отримуєте підтримку цілодобово та 10% знижку на щорічні платежі. Якщо вам не потрібно віртуалізувати свого господаря, генеральний план тільки для рабів коштує 2,50 долара на місяць.

Документація | Ціноутворення | Завантажте безкоштовну пробну версію

VMware vSphere

Провідна платформа для віртуалізації серверів та побудови хмарної інфраструктури, VMware vSphere є ідеальним, найсучаснішим рішенням для підприємств та великих постачальників VPS. Ви будете платити премію – основна однорічна підписка з підтримкою коштує 273 доларів щороку, але vSphere забезпечує оптимізовану автоматизацію, комплексну безпеку, універсальну платформу додатків, а також покращену видимість, доступність та використання потужностей.

Скріншот інтерфейсу VMware vSphere

Портал vSphere поставляється з підтримкою гіганта віртуалізації VMware.

Хоча vSphere добре інтегрується з багатьма системами виставлення рахунків, ваші варіанти віртуалізації дещо обмежені. VMware хоче, щоб користувачі управляли своїми середовищами vSphere за допомогою власного гіпервізора, але ви можете розширити платформу, щоб дозволити керувати сторонніми інструментами.

Особливості | Ціноутворення | Спробуйте демонстрацію

VMmanager

ISPsystem набуває глобальної тяги за допомогою панелі управління VMmanager на базі Linux. Платформа, орієнтована на клієнта, – це модель гнучкості, яка пропонує додаткові цінові або однорічні плани на додаток до довічних ліцензій та безкоштовну версію, яка не закінчиться. Безкоштовне завантаження та встановлення дозволяє користувачам створювати дві віртуальні машини, п’ять вузлів та використовувати 16 Гб оперативної пам’яті – дозволяє зосередитись на своєму бізнесі, а не на витратах.

Знімок екрана інтерфейсу VMmanager

ISPsystem побудований VMmanager для задоволення потреб світових клієнтів у гнучкості та економічній ефективності.

VMmanager розроблений на C ++ і є одним із найповніших програмних комплектів для автоматизації хостингу. Він уже підтримує гіпервізори KVM та OpenVZ, але нещодавно розробники VMmanager оголосили, що підтримка додаткових гіпервізорів буде доступна на початку 2017 року.

Особливості | Ціноутворення | Спробуйте демонстрацію

Віртуалізатор

Найбільш гнучка платформа управління, Virtualizor спрощує та впорядковує адміністрування VPS для малого та середнього бізнесу. Окрім запуску будь-якого гіпервізора, Virtualizor пропонує кілька шаблонів віртуальної машини для прискорення розгортання операційної системи. Безкоштовна одномісячна ліцензія надає потенційним клієнтам широку можливість протестувати спрощений інтерфейс Virtualizor.

Скріншот інтерфейсу Virtualizor

Virtualizor поєднує відкриті комерційні та комерційні рішення, щоб забезпечити максимально можливі варіанти віртуалізації та виставлення рахунків.

Кожна дія у Virtualizor має виклик API, за допомогою якого можна керувати будь-чим на панелі управління. Virtualizor підтримує виклики API у серіалізованих форматах JSON, XML та PHP. Модулі з відкритим кодом для WHMCS та Blesta спрощують інтеграцію з білінговими системами – користувачі можуть виконувати операції на своїх віртуальних машинах без входу в Virtualizor або автоматично створювати віртуальні машини, як тільки буде отримано платіж.

Особливості | Ціноутворення | Спробуйте демонстрацію

Оркестр Ксен

Інтерфейс із відкритим кодом Xen Orchestra безперешкодно перетворює інфраструктуру XenServer у гнучкому хмарному рішенні. Завдяки Xen Orchestra Appliance – рішенню під ключ для розгортання оркестру, користувачі можуть переходити до роботи, не турбуючись про інсталяційні агенти. Платформа з’єднує всі ваші пули XenServer, щоб забезпечити повний огляд всієї вашої інфраструктури.

Знімок екрана інтерфейсу оркестру Xen

Опція з відкритим кодом Xen Orchestra безперешкодно віртуалізує XenServers з потужним та простим інтерфейсом.

Потужний та простий інтерфейс Xen Orchestra дозволяє клієнтам економити витрати за допомогою роботи та делегування власного обладнання. Платні підписки, що становлять від 70 до 500 доларів щомісяця, дозволяють клієнтам голосувати за майбутні функції.

Особливості | Ціноутворення | Завантажте безкоштовну пробну версію

Архіпела

Що краще, ніж безкоштовно? Archipel, оркестратор на базі XMPP, – це завантаження з відкритим кодом, доступне для всіх. Неіснуючий цінник особливо привабливий для стартапів або окремих розробників, які хочуть запустити кілька локальних віртуальних машин, але ви можете використовувати Archipel для контролю та управління системами VPS в різних центрах обробки даних.

Скріншот інтерфейсу Archipel

Платформа Archipel на основі XMPP дозволяє спілкуватися зі своїми віртуальними машинами.

Використовуючи XMPP для всіх комунікацій, Archipel не потребує веб-сервісу чи спеціального протоколу. З одним сервером XMPP (Archipel рекомендує eJabberd) вам ніколи не доведеться оновлювати інтерфейс користувача. Ви навіть можете керувати своєю інфраструктурою через клієнт чату – так, ви можете запитати свою віртуальну машину, як це робити, або просити перезавантажити.

Особливості | Документація | Завантажити

Віртуальне середовище Proxmox

Інше рішення з відкритим кодом, Proxmox пропонує програмне забезпечення Virtual Environment безкоштовно, але платні підписки – єдиний спосіб отримати доступ до служб підтримки, оновлень платформи, додаткових компонентів та покращень безпеки. Плани коштують приблизно від 6 до 70 доларів за процесор. Proxmox можна встановити на голі сервери через USB або компакт-диск, що автоматично розгорне операційну систему Debian з уже вбудованою програмою Proxmox.

Скріншот інтерфейсу віртуальної середовища Proxmox

Proxmox Virtual Environment поєднує безкоштовне програмне забезпечення з відкритим кодом з платною технічною підтримкою та навчальними курсами.

Незважаючи на те, що вам доведеться заплатити за більшу частину технічної підтримки, Proxmox надає декілька навчальних курсів та навчальних посібників, щоб ви або ваша команда набрали швидкість із впровадженням та експлуатацією Proxmox. Працівники проводять навчальні заняття в Австрії, але уповноважені навчальні партнери проводять курси у Франції, Німеччині та США.

Особливості | Ціноутворення | Завантажити

Вірткік

Новітня частина нашого комплексу – Virtkick – це сучасна платформа “все в одному”, яка вийшла на ринок у 2014 році. Virtkick поєднує програмне забезпечення для виставлення рахунків та інструменти управління VPS в мінімалістичному та надзвичайно простому у використанні інтерфейсі. Як молода компанія, Virtkick найкраще підходить для більш гнучких стартапів, невеликих центрів обробки даних та хостів ігор.

Знімок екрана інтерфейсу Virtkick

Елегантний, мінімалістичний інтерфейс Virtkick сприяє управлінню VPS SaaS.

Virtkick застосовує підхід на основі SaaS, який звільняє вас зосередитись на продажі VPS, а не возитися з програмою та обладнанням. Команда компанії управляє оновленнями програмного забезпечення, оновленням безпеки та розробкою панелі управління. Завдяки передплатам на більш високі рівні, клієнти Virtkick можуть повністю помітити етикетку платформи на власному домені.

Документація | Ціноутворення | Спробуйте демонстрацію

Зробити хостинг VPS та віртуальні машини простішими для всіх

Права панель управління віртуальною машиною економить вашу компанію та користувачів час, гроші та розумність, минаючи командний рядок на користь інтуїтивно зрозумілих веб-інтерфейсів. Ви можете максимально використовувати ці переваги, ретельно вибираючи платформу, яка найбільш відповідає вашим потребам.

Ви хочете відкриту чи комерційну програму? А що з підтримкою BILLmanager чи допомогти у створенні та запуску ваших віртуалізацій? Сподіваємось, ці огляди та порівняння порталу менеджера приведуть вас до ідеального рішення.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector