Кінцевий посібник до 2020 року з програмного забезпечення для управління виставленням рахунків для веб-хостів: WHMCS vs. Blesta vs. BILLmanager vs.

У всій цій розмові про хости і сервери та всі наявні інструменти, які допомагають бізнесу працювати в Інтернеті, можна легко забути, що і ваш хост – це бізнес. InMotion, SiteGround? – вони одночасно надають продукти та послуги своїм клієнтам, і їм потрібен спосіб легко керувати рахунками, рахунками, платежами та важливою бізнес-інформацією..


Тут ми розкриваємо верхні панелі автоматизації виставлення рахунків та хостингу в 2020 році – обговорюємо підтримку операційної системи, варіанти інтеграції програмного забезпечення, статистику звітів, інструменти управління клієнтами та інше.

Дивіться детальну інформацію про основні функції та преміум-панелі нижче або перейдіть до порівняння панелей.

Основні можливості платформи управління рахунками:

Будь-яка панель керування рахунками та рахунками, що їх варто відбивати, повинна містити основні елементи. Загальний набір функцій для таких панелей може включати:

 • API: Відкрито, Документоване
 • Виплати: Поточний / Неповторний, рахунки-фактури
 • Послуги: Хостинг, домени, SSL
 • Клієнтська область: Так
 • Клієнтська підтримка: Білетна система
 • Звіти: Дохід, кількість клієнтів
 • Прогнозні звіти: Ні
 • Маркетинг: Знижки, купони
 • Інтеграції: cPanel, популярні платіжні системи, реєстратори доменів, постачальники SSL
 • Інтерфейс: Одна тема, одна мова

Наявність потужного порталу, який простий у навігації, щоб організувати ваш бізнес, – це високо цінна ділова витрата, тому отримання його безкоштовно є приголомшливим; однак, якщо ви ведете багатофакторний, прибутковий та / або зростаючий бізнес в хостинговій індустрії, варто розглянути преміум-панель.

Особливості платформи Premium Billing Management Platform:

Інші продукти пропонують більш широкий спектр функцій за преміальну ціну. Така додаткова функціональність може означати додаткові функції, включаючи, але не обмежуючись ними, такі:

 • Виплати: Обробка кредитних карток, налаштування для податкових систем різних країн
 • Послуги: VPS / Виділені сервери, хмарні сервіси на VMware / OpenStack, SaaS, IaaS
 • Клієнтська область: Так, із налаштованою панеллю керування
 • Клієнтська підтримка: Система квитків із відділами / рівнями доступу, вбудований чат сайту
 • Підтримка (для бізнесу): Підтримка багатьох проектів
 • Звіти: Розширена система звітів для різних підрозділів
 • Прогнозні звіти: Так
 • Маркетинг: Вбудована програма направлення, налаштування банера, масові листи клієнтам
 • Інтеграції: Платіжні системи для певних країн, реєстратори домену, постачальники SSL
 • Інтерфейс: Кілька тем, кілька мов

Мабуть, найцінніша особливість преміум-панелі від відомого постачальника – це спокій, який виникає через знання витрат на бізнес, дані про доходи та інформацію про клієнтів, зберігаються в безпеці та в чистому порядку.

Топ-15 панелей управління платежами: матриця функцій

Нижче ми розбиваємо функції головних панелей управління, якими хости і постачальники послуг можуть користуватися для управління виставленням рахунків та платежів. Деякі імена можуть здатися більш відомими, ніж інші, найдавніші в цьому списку були запущені в 2002 році. Жменька панелей в кінці списку – це стартапи, щоб слідкувати за ними. Приємно погляньте на набори функцій верхньої платіжної панелі нижче:

Відгуки на панелі виставлення рахунків
Мова вихідного дня
Відкрите джерело
Linux
Windows
API & Перехідники
Рахунок-фактура & Виплати
Забезпечення продуктом
Клієнтська область
Звіти & Статистика
Маркетинг
WHMCSPHPхххххх
БлестаPHPххххххххх
BILLmanagerС++ххххххх
HostBillххххххх
Уберсмітххххххх
OBASPHP, C, C ++, Pythonхххххх
ClientexecPHPхххххххх
BoxBillingPHPххххххх
WHSuitePHPххххх
Веб-хостингPHPхххххххх
АтоміяC #хххххх
BillingServPHPхххххх
ZBilling NETASP.NETхххххххх
ВірткікРубінхххххх
Садеемхххххх

Наступні панелі були припинені з 2016 року: HostVice, ShinelSP, AWBS, WHMBILL, TheHostingTool, WHM AutoPilot та AgileBill.

WHMCS

Повне рішення менеджера веб-хостів, відоме в галузі як WHMCS, є відкритим кодом та добре задокументоване. Маючи набори для розробки модулів, локальні та віддалені API та ряд сумісних інтеграцій сторонніх додатків, ця платформа відома своєю розширюваністю та гнучкістю..

Скріншот інформаційної панелі WHMCS

WHMCS – це найпопулярніша панель хостингової галузі для управління платежами та автоматизації хостингу.

Варіанти виставлення рахунків включають генерування рахунків-фактур, податкову підтримку, обробку кредитних карток та вибір безкоштовних пропозицій, одноразових рахунків та періодичних рахунків. В області шаблону клієнта є багато сторонніх шаблонів, доступні 10 мовних перекладів та великі звіти, які можна експортувати та друкувати в різних форматах. Для хостів, постачальників хмарних технологій, реєстраторів доменів та інших підприємств хостингової галузі WHMCS є лідером на ринку.

Особливості | Ціноутворення | Документація

Блеста

Нам не здивувало, що Blesta, призначений для розробників, став першим вибором для управління рахунками та автоматизації серед зростаючої кількості хостинг-провайдерів по всьому світу. Blesta має добре написаний, документований джерелом, об’єктно-орієнтований код, який майже на 100% відкритий. Зашифровано лише три файли – достатньо для захисту ліцензії.

Знімок екрана інформаційної панелі Blesta

Якщо ви розробник, ви полюбите Blesta за його безпроблемну інтеграцію та майже 100% відкриту базу коду.

Платформа дозволяє інтегруватися з улюбленою панеллю управління, віртуальними серверами, реєстром доменів, а також іншими ліцензіями. Ви можете повністю налаштувати інтерфейс, включаючи вашу інформаційну панель, огляд рахунків та профіль клієнта. Мінімізуйте, максимізуйте та налаштуйте віджети на свій смак – і команді сподобається чиста, інтуїтивна система квитків та корисна база знань.

Особливості | Ціноутворення | Спробуйте демонстрацію

BILLmanager

BILLmanager – це платформа для виставлення рахунків SMB для корпоративних клієнтів ISPsystem – команда, яка стоїть за багатьма винятковими панелями програмного забезпечення для хостингу, включаючи ISPmanager, VMmanager та DCImanager. BILLmanager може стати справжнім відкриттям для провайдерів, які шукають альтернативу WHMCS або HostBill, оскільки, з точки зору функціональності, він лежить десь між цими двома платформами, і команда прагне інтеграційної витонченості WHMCS..

Одне з найкращих речей щодо BILLmanager – це те, що він є абсолютно безкоштовним для провайдерів, які мають менше 50 клієнтів, без будь-яких функцій та часових обмежень.

“Якщо провайдер тільки починає і намагається взяти участь у хостинговому бізнесі, ми робимо крапку не продавати”, – сказав Павло Гуральник, віце-президент ISPsystem. “Натомість ми допомагаємо цьому бізнесу стати успішним і надаємо їм інструменти для початку з потрібного набору інструментів”.

Знімок екрана демонстрації BILLmanager

BILLmanager представляє рішення щодо виставлення рахунків та автоматизації потужних панелей ISPsystem.

З двома планами: Base (для SMB) та Corporate (для холдингових компаній), набір функцій BILLmanager включає автоматичне виставлення рахунків, виставлення рахунків та налаштування послуг; домени, спільний хостинг, VPS, хмарні рішення (за допомогою інтеграції VMware, Azure або OpenStack), SSL та виділені сервери; та управління партнерською програмою.

Настроювана інформаційна панель надає вам доступ до безлічі звітів та системи квитків для декількох відділів. Більше того: API відкритий, і розробники можуть отримати доступ до документації для написання власних адаптерів за допомогою скриптів оболонки або вибору мови програмування.

Особливості та безкоштовне завантаження | Ціноутворення | Спробуйте демонстрацію

HostBill

Рішення для виставлення рахунків та автоматизації для постачальників послуг хостингу, хмарних, кольорових та VPN-послуг, HostBill створено, зокрема, для того, щоб допомогти великим масштабам хостингу та веб-компаніям керувати необхідними коштами бізнесу (як-от оплата).

Знімок екрана інформаційної панелі HostBill

Потужне, але гнучке рішення, HostBill дає можливість власникам бізнесу управляти всіма аспектами виставлення рахунків клієнтам.

Функції електронної комерції та автоматизованого виставлення рахунків включають одноразову чи періодичну виставлення рахунків, періодичні рахунки-фактури, SSL та понад 90 шлюзів. Портал клієнтів “все в одному” дозволяє вашим клієнтам керувати всіма своїми послугами з однієї точки дотику.

Особливості та ціни | Детальніше про HostBill

Уберсміт

Ubersmith, виставлення рахунків на рівні корпоративного рівня та всебічне, управління інфраструктурою (DCIM) та набір програмного забезпечення для продажу квитків, є відкритим кодом та розширюється. Повністю задокументований API RESTful дозволяє вашим розробникам використовувати сили Ubersmith у вашому бізнесі.

Знімок екрана інформаційної панелі Ubersmith

Ubersmith підтримує понад 180 клієнтів у своїх місіях, щоб колективно обслуговувати понад два мільйони клієнтів.

Платформа підтримує як внутрішні, так і сторонні інтеграції, включаючи реєстраторів доменів, постачальників SSL, електронних платіжних систем та торгових постачальників. Додаткові функції електронної комерції включають періодичні рахунки-фактури, автоматизацію платежів, а також налаштовані та настроювані каталоги товарів – а також понад 50 шлюзів платежів.

Особливості | Ціноутворення | Демонстрація відео

Стандарт автоматизації бізнесу в Одіні (OBAS)

Провідне в галузі рішення для автоматизації виставлення рахунків та хостингу для управління та масштабування малого та середнього веб-хостингу – стандарт Odin Business Automation Standard (OBAS).

Платформа допомагає вам максимізувати та зменшувати витрати, автоматизуючи всі аспекти хостингу управління бізнесом. Оснащений платформою, ви можете запропонувати повний спектр хостинг-послуг, включаючи хостинг електронної пошти, спільний хостинг, VPS, віртуальні машини на основі гіпервізора, виділені сервери, реєстрацію домену та сертифікати SSL. Ви також можете створити свої торговельні канали.

Знімок екрана інформаційної панелі OBAS

OBAS інтегрований з багатьма шлюзами платежів, реєстраторами доменів, платформами обслуговування та іншими сторонніми системами.

Від отримання замовлення до надання товару до повністю інтегрованої, автоматичної виставлення рахунків, OBAS зменшує тертя на кожному етапі ділового циклу. Крім того, служба технічної підтримки Kayako має винятковий досвід клієнтів, а перевірка платежів CVV / AVS, захищена від шахрайства, додає додатковий спокій.

Особливості | Безкоштовна пробна версія | Спробуйте демонстрацію

Clientexec

Завдяки власним хостингам та версіям SaaS, що зберігаються на серверах Clientexec, ця платформа управління надзвичайно пристосована для хостинг-провайдерів. У ньому представлено понад 15 варіантів шлюзових платежів, налаштування оподаткування, вбудований чат в реальному часі та основна звітність про доходи, зростання доходів та вхідних клієнтів.

Знімок екрана інформаційної панелі Clientexec

Clientexec може похвалитися можливістю користувачів “налаштувати (їх) бізнес на автопілот” і дозволити CE керувати рештою.

API Rente Clientexec дозволяє розробникам підключитися до Clientexec та підключити його до сторонніх додатків. Незалежно від того, ви пишете плагін для програми або інтегруєте внутрішнє програмне забезпечення, API може зробити цю роботу за вас. Виберіть свій вибір на популярних веб-панелях: cPanel, ISPmanager або Interworx. Clientexec інтегрується з усіма основами вашого хостинг-бізнесу.

Особливості | Ціноутворення | Спробуйте демонстрацію

BoxBilling

Boxbilling розроблений для продажу – зокрема, для спільного розміщення та посередництва хостингу, реєстру доменів, ліцензій на програмне забезпечення та продажу товарів, які можна завантажити. Безкоштовна версія платформи досить обмежена; однак власники преміум-рахунків користуються гнучким рахунком, потужною автоматизацією та інтегрованою службою підтримки з декількома підтримуваними відділами.

Знімок екрана приладної панелі Boxbilling

Boxbilling – це потужна, але проста платіжна платформа, яка підходить для розробників та власників бізнесу.

Від простого надання продукту до необов’язкових шлюзових шлюзів до багатомовного інтерфейсу, Boxbilling пропонує досить динамічну пропозицію для веб-хостів. Якщо ви розробник, ви можете створювати власні додатки швидко і легко, тоді як суворо ділові люди можуть розпочати продаж за так само мало часу.

Особливості | Ціноутворення | Спробуйте демонстрацію

WHSuite

Компанія, що базується у Великобританії, за системою виставлення рахунків «все в одному», WHSuite, зібрала унікальну пропозицію, що комплектується мультивалютними рахунками, розумним розгортанням для додавання та управління серверами та повною підтримкою реєстрації домену.

Знімок екрана інформаційної панелі WHSuite

WHSuite звертається до будь-якого управління платежами, що є найважливішим – від безпечного зберігання кредитних карт до реєстрації транзакцій.

WHSuite, дуже сприятлива для середовища, надає вам повний доступ до системи для створення додатків, керування пакетами Composer та роботи з вибором панелі управління хостингом: cPanel, DirectAdmin, Plesk або Virtualmin. Існує також посібник для розробників, який допоможе розпочати роботу.

Особливості | Ціноутворення | Завантажити безкоштовну пробну версію

Веб-хостинг

Створення облікових записів хостингу, налаштування безпеки SSL, прийняття платежів та надсилання повторних рахунків-фактур – все це спрощується за допомогою веб-хостингу WeFact, простого у використанні рішення для виставлення рахунків та автоматизації для компаній-хостингів..

Знімок екрана інформаційної панелі хостингу WeFact

Простий в управлінні веб-хостинг дозволяє безперешкодно інтегруватися з більш ніж 45 сторонніми додатками.

Ви можете безкоштовно налаштувати PDF-файли рахунків-фактур, а онлайнові рахунки-фактури – це оснащення за допомогою платежів PayPal, GiroPay, Sofort та 2CO. WeFact хостинг може навіть реєструвати домени для вас у режимі реального часу через InterNetworX, Epag, Key-Systems та 20 інших реєстраторів. Ця виняткова платформа також має 45 програмних інтеграцій сторонніх виробників.

Особливості | Ціноутворення | Спробуйте демонстрацію

Атомія

Відмінна система виставлення рахунків для OpenStack, Atomia – це повна платформа програмного забезпечення для хостингу, яку ви запускаєте на власній інфраструктурі. У ньому є все необхідне для ведення ефективного, успішного хостингового бізнесу, який сподобаються ваші клієнти. На відміну від переважної більшості хостинг-програмних платформ, Atomia – це система з централізованою керованою системою. Це набагато простіше в обслуговуванні та пропонує додаткові переваги, такі як масштабованість та підвищена стабільність.

Щоб залишитися на передовій і забезпечити по-справжньому сучасну хостинг-платформу, Atomia постійно розвивається – нові релізи розгортаються кожні півроку (з виправленнями між ними). Ви зможете легко та постійно модернізувати свою платформу та підтримувати своїх клієнтів щасливими.

Знімок екрана інформаційної панелі Atomia

Atomia легко встановлюється на сервери Windows, з можливістю встановлення частин Atomia також на сервери Linux.

Завдяки повністю задокументованим API для всіх компонентів платформи Atomia розроблявся з самого початку, щоб зробити його легким для інтеграції. Останній прогрес на цьому фронті передбачає проект, який команда називає Atoms: сторонні інтеграції для програмного забезпечення для розміщення та / або виставлення рахунків Atomia.

Atom може підтримувати певний шлюз платежів, реєстр доменів, платформу електронної комерції чи розробник сайтів. Подібно до атомів у фізичному світі, Atomia Atoms стане основою для розширення та додавання послуг до цього надійного середовища автоматизації..

Особливості | Ціноутворення | Спробуйте демонстрацію

BillingServ

BillingServ розміщується в Хмарі в декількох центрах обробки даних по всьому світу. Варіанти виставлення рахунків та платежів включають кредит і дебет, банківський переказ, чек та 10 шлюзів. Цей варіант відмінно підходить для маркетингу електронної пошти за допомогою CampaignMonitor і включає прогнози продажів та звітність про тенденції.

Знімок екрана інформаційної панелі BillingServ

Повна платформа для замовлення та виставлення рахунків в Інтернеті, BillingServ спрощує управління хостинг-бізнесом.

Ви можете інтегруватися з cPanel / WHM або Plesk, а також з вибором реєстратора домену та постачальника SSL, а налаштування пакетів проста. BillingServ – це фактично всебічна послуга замовлення та виставлення рахунків в Інтернеті – забезпечення безперебійного ведення вашого бізнесу – це бізнес BillingServ.

Особливості | Ціноутворення | Спробуйте демонстрацію

ZBilling NET

Португальський стартап, запущений Rafael Rocha, ZBilling може похвалитися регулярними оновленнями та безліччю функцій щодо програмного забезпечення для виставлення рахунків, рахунків-фактур та підтримки. Їх панель легко інтегрується з популярними хостинговими панелями управління, включаючи cPanel і Plesk, а інтерфейс повністю чуйний, завдяки рамці Bootstrap.

Знімок екрана ZBilling NET

ZBilling NET має інструменти управління для виставлення рахунків на веб-хостингу, додатків SaaS, підписки та ліцензій.

ZBilling NET випускається з дев’яти мов: англійської, голландської, французької, німецької, італійської, португальської, російської, іспанської та шведської, з опціями також для користувацьких рахунків у форматі PDF. Створюйте статті KB, керуйте потоками коментарів та контролюйте декілька відділів у вдосконаленій системі квитків – все це доступно в бек-офісі.

Особливості | Ціноутворення | Спробуйте демонстрацію

Вірткік

Virtkick – це всебічна платформа виставлення рахунків та VM. Колись програмне забезпечення з відкритим кодом, що розміщується самостійно, платформа зараз розміщується в хмарі, і доступні лише платні версії.

Знімок екрана інформаційної панелі Virtkick

Команда Virtkick вважає цю панель найкращою для змагання з гігантськими гігантами VPS.

Тим не менш, код Virtkick Core залишається з відкритим кодом, і цю потужну панель надзвичайно просто реалізувати. Повністю позначений білою етикеткою, Virtkick дозволяє центрам обробки даних, хостам і підприємствам максимально використовувати своє обладнання без зайвих витрат.

Документація | Ціноутворення | Спробуйте демонстрацію

Садеем

Останній із запуску платформ, простий інтерфейс Sadeem спрямований на те, щоб допомогти хмарним хостинговим компаніям та центрам обробки даних працювати безперебійно. Панель розміщена у хмарі, використовуючи центри обробки даних та постачальників послуг по всьому світу, щоб забезпечити якомога більше часу роботи для вашого бізнесу.

Знімок екрана інформаційної панелі Sadeem

Вбудована система підтримки Sadeem допоможе вам підтримати своїх клієнтів.

У комплекті з базовою звітністю та системою підтримки квитків послуги Sadeem оснащені моделлю оплати продажу з погодинними обмеженнями ресурсів. Найкраще: Ви можете розпочати роботу з Sadeem безкоштовно!

Особливості | Ціноутворення | Спробуйте демонстрацію

Допомога господарям вести свій бізнес (допомагати клієнтам вести їхні справи)

Незалежно від того, чи маєте ви справу з невеликими клієнтами спільного сервера або з центрами даних даних для корпоративного бізнесу, хостинг-бізнесу потрібна панель управління, щоб полегшити завдання управління клієнтами.

Компанії та панелі, про які говорилося вище, надають все, що потрібно для веб-хостингу чи постачальника послуг, щоб повернути приголомшливе обслуговування клієнтів, отримуючи негайну оплату. Якщо ви хочете покуповувати програмне забезпечення для веб-хостингу, я бажаю вам удачі у прийнятті рішення. Якщо ви хостинг-клієнт, хостинг-компанія якого використовує одну з 15-ти панелей вище, ви в хороших руках.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector