Колокація Америка: Забезпечення веб-застосувань сучасних підприємств завжди працює через толерантні до помилок центри обробки даних, призначені для надмірності

TL; ДОКТОР: Колокація Америка, заснована з метою постачання підприємствам основоположної ІТ-інфраструктури, впроваджувала деякі найвищі гарантії хостингу, безпеку та масштабованість в Інтернеті протягом майже двох десятиліть. Пропонуючи хмарний, виділений сервер та IP-транзит, серед інших служб, 22 центри обробки даних на базі США забезпечують доступність сучасних організацій, які мають найважливіше значення для місії. І завдяки надійній ініціативі корпоративної соціальної відповідальності, яка спрямована на освіту майбутніх професіоналів з технологій, Colocation America заслужила свою репутацію лідера галузі.


Фірма з розробки ІТ та програмного забезпечення, Niagara Technology Group (NTG), працює з метою забезпечити доступні технологічні рішення для малого та середнього бізнесу в США, Канаді, Великобританії та Франції. Але, як і багато SMB, які він обслуговує, NTG виявив потребу в удосконаленні та впорядкуванні своєї ІТ-архітектури, щоб найкраще обслуговувати своїх багатьох клієнтів.

“Запуск власних потужностей не був рентабельним, і він не надав нам потрібного рівня обслуговування”, – сказав Скотт Алан Міллер, речник НТГ. “Ключовий персонал, який повинен був працювати над нашою рульовою роботою, замість цього виконував завдання нецентрального центру обробки даних, що є проблемою, з якою стикаються багато підприємств”.

NTG довелося звільнити персонал, щоб вони могли досягти нуля в важливих для місії операціях. І, як зазначив Скотт, ідеальне рішення забезпечило переміщення кластерів компанії до Colocation America.

Фотоколаж з центрів обробки даних Colocation America та спеціалізованих серверів

Колокація Америка допомагає компаніям, які працюють у критичних завданнях, використовуючи свої 22 центрів обробки даних про відмовостійкість.

“Для нас найбільша вигода була зміною людського капіталу”, – сказав Скотт. “Але ми також знайшли переваги в багатьох інших сферах – найбільша стабільність та доступність навколишнього середовища, що ми не змогли забезпечити, маючи власне обладнання”.

Протягом майже двох десятиліть Colocation America надає таким компаніям, як NTG, високі гарантії безперервного часу, безпеку та масштабованість, необхідні для досягнення успіху в сьогоднішньому технологічному ландшафті. 22 центри обробки даних компанії, розташовані по всій території США, надають ІТ-інфраструктуру, яка дає великі прибутки від інвестицій, а доказ колокації – кращий вибір, ніж працювати над внутрішньою архітектурою або звертатися до публічних постачальників хмарних технологій.

Гарантування 100% простору мережі при надходженні N + 1

Служба знову була перервана в автономному режимі. Телефони задзвонили безперервно, коли клієнти з панікою цікавились, чому їх сайти не працюють і коли вони будуть резервні. Це був найсучасніший кошмар, який часто відчували в 1990-х – один із груп провідних мережевих інженерів вирішив перемогти. Визначившись, група об’єдналася разом, і в 2000 році розпочала Colocation America.

“Ми створили надійні мережі з достатньо великим пулом BGP, куди ми дійсно не йдемо”, – сказала Саманта Уолтерс, віце-президент з корпоративної стратегії Colocation America. “У нас немає таких підйомів і падінь.”

Підтримка компаній в Інтернеті та вигідна була метою Colocation America.

Саманта Уолтерс - голова та логотип Colocation America

Колокація Америка Саманта Уолтерс розповіла нам, як компанія допомагає підприємствам розширювати масштаби та поставляти додатки на ринок.

“Мислення завжди – знайти людей, які потребують наших послуг”, – сказала Саманта. «Звідти ми вирішуємо, як найкраще задовольнити ці потреби та налаштовуємо рішення».

Вбудована резервація Colocation America допомагає клієнтам залишатися в Інтернеті, переконуючись, що програми доступні завжди і де потрібно. Завдяки надмірності N + 1 у всіх мережах, апаратних та енергосистемах Colocation America пропонує плани, оптимальні для будь-якого бізнесу.

Пакети компанії охоплюють від 1 до 10 У, з половиною та повною стійкою до повністю настроюваних кліток та шаф. Це все має нульові авансові витрати для початку роботи. Таким чином, підприємствам не потрібно витрачати великі капітальні витрати на надійне підключення та великі ІТ-групи підтримки.

Створіть ІТ-інфраструктуру: хмара, виділений сервер та послуги IP-транзиту

Colocation America має багато варіантів для бізнесу для створення та розвитку своєї ІТ-інфраструктури. Основні пропозиції компанії включають хмарні, спеціалізовані сервери та послуги IP-транзиту.

Хоча Colocation America може надавати хмарні послуги, він вважає за краще не конкурувати зі своїми клієнтами, які це вже роблять. Натомість Colocation America виступає в якості з’єднувача до хмари через свої гібридні хмарні рішення, які називаються SmartE Cloud.

Якщо потрібен більш спрощений варіант, керовані рішення щодо хостингу компанії вирішують проблеми із зберіганням, безпекою та високою доступністю. Клієнти отримують миттєвий доступ до більш ніж 240 провідних постачальників пропускної здатності першого рівня, масштабованої мережі та центрів обробки даних по всій США..

Для тестування IP-з’єднань Colocation America пропонує різноманітні утиліти обслуговування транзиту IP, найпопулярнішим є TraceRoute. Доступні для завантаження тестові файли для відстеження швидкості та напряму підключення клієнта до Інтернету під час спілкування з серверами Colocation America.

Виділені сервери також доступні клієнтам, які шукають найвищого рівня підключення, масштабованості, надійності та продуктивності. Якщо проблема клієнта є складнішою, можна створити власні власні сервери або заздалегідь виготовлені пакети, вбудовані на замовлення.

“Важко знайти людей, які продають менше, ніж на таксі або пів кабіни, і тому, що ви бачите, – це провайдери, які намагаються дістати їх до більшої потужності, ніж їм дійсно потрібно”, – сказала Саманта.

За словами Саманти, Colocation America не перепродає свої послуги. Натомість компанія допомагає клієнтам виявити, що реально необхідно для підживлення їхніх операцій.

“Ми розмовляємо з ними, щоб дізнатись, яка служба їм потрібна і що вони мають”, – сказала Саманта. “І, використовуючи послуги розміщення, ми можемо надати та виділити потрібну пропускну здатність.”

Що стосується місця, Саманта сказала нам, що клієнтам не потрібно хвилюватися про те, що їхні сервери мають достатньо місця для зростання. Компанії можуть розпочатись із половини стійки, а потім розширитись до двох-трьох. Це дозволяє клієнтам Colocation America розвивати свою інфраструктуру в поєднанні з потребами бізнесу.

“Це дійсно дає їм можливість перевірити речі і виявити, як виглядає їх інфраструктура”, – сказала Саманта. “Вони можуть бачити, де вони економить і як обслуговують своїх клієнтів.”

22 Центри обробки даних на базі США, підтримувані безпекою та надійністю

З 22 центрами обробки даних, розміщеними в США, підтримка доступна цілодобово і підтримується 15-річним досвідом роботи в ІТ. ІТ-підхід Colocation America навмисно робиться прозорим для компанії, щоб забезпечити найкращий досвід обслуговування клієнтів.

Ця прозорість дозволяє клієнтам “дійсно отримати нас у будь-який час”, – сказала Саманта. “Ми повернемося до вас протягом 24 годин, і тоді ми зможемо точно визначити, що вам справді потрібно. Ми називаємо це ефектом тримання рук ».

Саманта сказала нам, що такий підхід є дуже ефективним, особливо для підприємств, які прагнуть органічно розвиватися. Коли клієнти звертаються до Colocation America, команда починає працювати над розробкою індивідуального ІТ-рішення.

“Клієнти приходять, і ми починаємо негайно дивитися на їхні існуючі технології та виступати консультантами, коли вони розробляються”, – сказала Саманта.

Для мереж компанія надає точки присутності у великих центрах, включаючи Лос-Анджелес, Сан-Франциско, Нью-Йорк та Майамі, та має доступ до понад 200 головних перевізників першого рівня..

Усі центри обробки даних захищені захисниками на місці, відеоспостереженням, контролем доступу та надмірністю, щоб забезпечити безпеку та надійність даних клієнта. Для закріплення цього набору заходів безпеки центри даних також підтримуються сертифікатами HIPAA, PCI DSS, SSAE 16 та SOC.

Надихаючи майбутнє STEM через гранти та освітні програми

Комплексні рішення центрів обробки даних Colocation America зробили компанію популярним вибором серед сучасних підприємств, які прагнуть впорядкувати ІТ-операції. Однак прихильність компанії підтримувати розвиток майбутніх професіоналів у технологічному просторі зміцнила його позицію як лідера в галузі..

Щоб майбутні покоління мали доступ до можливостей STEM, Colocation America надає гранти на розвиток молодіжних програм STEM, повертаючи громади, які вона обслуговує. Молодіжні організації та педагоги, які займаються навчальними програмами STEM, мають право подати заявку на стипендіальну програму, яка присуджує до 7500 доларів США.

Ця потужна ініціатива корпоративної соціальної відповідальності підтверджує відданість компанії Colocation America просуванню знань у секторі технологій та допомагає забезпечити завтра глобальним організаціям можливість впроваджувати інновації та розвивати ідеї, що змінюються у світі..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector