Консультативна рада з питань закордонної безпеки: сприяння співпраці в галузі безпеки між урядом США та американським приватним сектором

TL; ДОКТОР: Створена в 1985 році, заморська Консультативна рада з питань безпеки (OSAC) є спільним підприємством між Державним департаментом США та приватним сектором, зосередженим на міжнародних проблемах безпеки, що становлять взаємний інтерес. Центр науково-дослідної та інформаційної підтримки ради (RISC) надає дослідження та аналіз, охоплення приватного сектору та вказівки щодо поточних та нових цифрових загроз. Слідкуйте за 34-м щорічним брифінгом OSAC в листопаді, інформаційною подією, орієнтованою на розширення вашої мережі та знань..


У 1985 р. Зростання загроз інтересам США спонукало групу керівників відомих американських підприємств зустрітися з тодішнім держсекретарем Джорджем П. Шульцом.

Їх мета – розширити співпрацю між американським приватним сектором та урядом США з питань безпеки – було досягнуто створенням Консультативної ради з питань безпеки за кордоном (OSAC). Відповідно до Закону про Федеральний консультативний комітет, OSAC діє як спільне підприємство між Державним департаментом США та приватним сектором США.

“Починаючи з 1985 року, OSAC сприяє співробітництву в галузі безпеки між Державним департаментом та інтересами приватного сектору в усьому світі”, – заявив Державний департамент США. “Рада складається з 34 представників компаній, некомерційних організацій та державних установ, які займаються питаннями безпеки закордону”.

Логотип OSAC

Через OSAC державний та приватний сектори працюють над вирішенням проблем міжнародної безпеки, що становлять взаємний інтерес.

Директор Служби дипломатичної безпеки (ДСС) виконує функції співголови ради, як і ротаційний член громади приватного сектору. Сьогодні OSAC також включає понад 5500 американських компаній, освітніх установ, закладів, заснованих на вірі, та неурядових організацій.

Крім того, дослідження OSAC & Центр інформаційної підтримки (RISC) надає останню інформацію щодо безпеки та безпеки за допомогою оригінального аналізу, проведення мережевих подій, консультацій з питань безпеки та повідомлення про загрозу своєму виборчому округу..

Кожна організація приватного сектору в США з операціями за кордоном має право приєднатися до OSAC, брати участь у заходах чи програмуванні та користуватися її послугами безкоштовно. Загалом OSAC працює з більш ніж 25 000 менеджерами з безпеки та підтримує понад 150 індивідуальних програм по всій країні та в усьому світі.

“Мережа та доступ до осіб, які приймають рішення, в приватному секторі та секторі громадської безпеки є наріжним каменем, чому так багато менеджерів з безпеки підтримували взаємодію з OSAC з моменту його створення в 1985 році”, – заявив чиновник Держдепартаменту..

Використовуючи свій 35-річний досвід роботи з надання інструментів та найкращих практик, необхідних для вирішення сучасних проблем безпеки, OSAC продовжує свою місію щодо зменшення проблем безпеки за кордоном.

35 років досвіду пом’якшення проблем безпеки за кордоном

Простір безпеки бурхливо розвивався протягом останніх декількох десятиліть із появою Інтернету як основного інструменту комунікації та все більшої залежності від цифрових активів. Щоб залишатися релевантними та корисними, OSAC працював над тим, щоб розширити свою сферу охоплення.

“З моменту свого створення OSAC слідкував за керівництвом менеджерів із безпеки приватного сектору щодо розширення сфери своєї діяльності, розглядаючи інші загрози операціям за кордоном”, – заявив чиновник Держдепартаменту. «Злочинність, громадянські заворушення, кібербезпека, питання охорони здоров’я та реагування на стихійні лиха є одними з багатьох питань, пов’язаних із безпекою, які OSAC зараз вирішує у своїх продуктах та на форумах».

Що стосується безпеки в Інтернеті, OSAC останнім часом зосередив свою увагу на таких проблемах, як використання VPN в Китаї, захист даних під час використання загальнодоступного Wi-Fi та збільшення іранських кібератак на приватний сектор.

За останні десятиліття також розвивалися механізми зв’язку OSAC. Спочатку постачався виключно за допомогою звітів та періодичних інструктажів у Вашингтоні, округ Колумбія, OSAC тепер забезпечує доступ до Інтернету до інформації через OSAC.gov, мобільний додаток OSAC для iOS та Android, регулярні вебінари та його наявність у Twitter.

Окрім того, програмування OSAC поширилося як у США – з місцевими подіями, доступними для керівників служб безпеки, що знаходяться за межами Вашингтона, – так і в посольствах і консульствах США по всьому світу..

Також розвивалася методологія ради. “Ми повинні гарантувати, що інформація про безпеку, яку ми надаємо, є чіткою та дієвою”, – заявив чиновник Державного департаменту. “Замість того, щоб зосередитись на науково-дослідних роботах, ми надаємо короткі знімки поточних тенденцій та інцидентів та надаємо інтерактивні консультації, щоб зосередитись на конкретних потребах виборців”.

OSAC також проводить опитування, щоб визначити, як його мережі реагують на зміни в середовищі безпеки, а потім виробляє своєчасні звіти для решти спільноти. Це дає змогу кожній організації встановити стандарти, що стосуються готовності.

“Оскільки стільки в приватному секторі, що несе обов’язки щодо безпеки та безпеки, не обов’язково мають проблеми безпеки, ми робимо це все простою англійською мовою, уникаючи технічного жаргону чи інших формальностей, які можуть змішати сенс нашого повідомлення”, – заявила посадова особа Держдепартаменту. “Ми хочемо переконатися, що всі розуміють, що ми маємо сказати”.

Центр науково-дослідної та інформаційної підтримки OSAC (RISC)

У 1997 році Бюро дипломатичної безпеки (DS) створило RISC – науково-дослідного та інформаційного забезпечення, присвяченого питанням закордонної безпеки, що зачіпають США – у відповідь на рекомендацію OSAC. Сьогодні RISC складається з науково-дослідних та просвітницьких програм, включаючи сільські ради, регіональні ради та спеціальні робочі групи.

Наприклад, відділ досліджень та аналізу відповідає за підготовку звітів, інструктажів та консультацій з питань, що стосуються приватного сектору за кордоном..

“Минулого року ми провели понад 2000 індивідуальних консультацій з питань безпеки з установчими організаціями та підготували 200 оригінальних звітів про аналітичну безпеку”, – заявив чиновник Держдепартаменту. “Ми опублікували майже всі наші популярні 250 звітів про злочини та безпеку, щоб забезпечити хорошу базу для середовища безпеки в кожній країні світу”.

Логотип RISC

Центр науково-дослідної та інформаційної підтримки (RISC) був створений у 1997 році.

З іншого боку, підрозділ програм Outreach просуває та сприяє інформаційним мережам, таким як окружні ради OSAC, які імітують модель OSAC у 142 закордонних місцях. Ради країн допомагають об’єднати дипломатичні представництва та організації приватного сектору для сприяння обміну інформацією, що стосується безпеки за кордоном.

Окрім рад країн, підрозділ Програми виїзних програм об’єднує спеціальні секторальні робочі групи OSAC та регіональні ради OSAC, які надають можливість членам брати участь у дискусіях з питань безпеки, орієнтованих на Африку, Європу, Латинську Америку, Близький Схід та Паназію.

Нарешті, глобальна безпека OSAC підтримує тісні зв’язки в межах Спільноти розвідувальних служб, щоб допомогти спонукати звільнення інформації на некласифікованому рівні, коли уряду США відомо про конкретні та достовірні загрози, спрямовані на американських осіб або організації.

Просуваючись вперед, OSAC буде продовжувати розширювати свою місію щодо обміну інформацією про безпеку з приватним сектором. Пропоновані ініціативи включають форум «Жінки в безпеці», спеціальні робочі групи, орієнтовані на такі теми, як авіація та академічна безпека, а також закордонні країни та регіональні ради для керівників служб безпеки, що відповідають обов’язкам.

Прихід осені: Щорічний брифінг OSAC

В даний час OSAC готується до своєї найбільшої внутрішньої події року: Щорічного брифінгу OSAC. Подія, що відбулася 20-21 листопада 2019 року у Вашингтоні, округ Колумбія, буде зосереджена на розширенні мережі та знань. Реєстрація зараз відкрита на OSAC.gov.

“Ця дводенна конференція приймає 1300 фахівців з безпеки з усіх сфер, і аналізує аналіз власного персоналу, основну адресу головних гравців галузі, панельні дискусії з професіоналами, які обмінюються найкращими практиками, витікаючими з реальних інцидентів, та можливості навчання відвідувачів, які варіюються від раннього -професійні аналітики головних служб безпеки в компаніях Fortune 500 “, – заявив чиновник Держдепартаменту.

Банер щорічного брифінгу OSAC

Зареєструйтесь зараз для 34-го щорічного брифінгу OSAC 20-21 листопада 2019 року.

OSAC також готується до інших програмних пропозицій, включаючи регіональні та загальнодержавні конференції, призначені допомогти керівникам служб безпеки навчатися, брати участь у мережі та спілкуватися з гравцями з уряду та приватного сектору.

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб стати складовою OSAC, відвідайте OSAC.gov, щоб зареєструватися. Реєстрація проста та забезпечує доступ до всіх служб та програмування OSAC, а також до інформації, отриманої з великої глобальної мережі ОСОБ та організацій..

“Наші виборці знають, до кого зателефонувати, коли у них є питання чи проблеми із безпекою – або навіть якщо вони просто хочуть відмовитись від ідеї того, кому вони довіряють”, – заявив чиновник Держдепартаменту. «Це користь OSAC. Більше того, приватному сектору це безкоштовно. “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector