Крім невеликих розмов: чат Botsify забезпечує обслуговування клієнтів у режимі реального часу, збільшує перетворення та долає мовні бар’єри

TL; ДОКТОР: Завдяки своєму просунутому чатові Botsify прагне впорядкувати процес обслуговування клієнтів для бізнесу, одночасно стимулюючи конверсії та усуваючи мовні бар’єри. Програмне забезпечення включає цілий ряд функцій, від простої інтеграції з WordPress та Shopify до розмовних форм, що допомагають у створенні потенційних клієнтів. Тепер клієнти можуть навіть будувати чати для WhatsApp, створюючи ще один канал для зростання.


Компанії сьогоднішньої сцени електронної комерції, що швидко розвивається, повинні пам’ятати одне, коли йдеться про підтримку: Якщо ви відкладете, ви втратите.

Доказ – у статистиці. У опитуванні у 2018 році 1000 споживачів у Сполучених Штатах, Великобританії, Австралії та Сінгапурі дві третини респондентів сказали, що очікування на очікування – це найприємніший аспект обслуговування клієнтів..

Переважна більшість (90%) опитаних також сказали, що негайна відповідь є “важливою” або “дуже важливою”, і вони очікують на цю відповідь протягом 10 хвилин після запитання будь-якого питання маркетингу, продажу чи обслуговування клієнтів..

Але якщо ви коли-небудь працювали в якості обслуговування клієнтів, ви з перших вуст знаєте, що одна людина може взяти на себе стільки. І саме цю проблему намагаються вирішити такі компанії, як Botsify.

Botsify логотип

Botsify допомагає компаніям підвищити задоволеність клієнтів та сприяти конверсії.

Завдяки багатомовному чатові Botsify компанії, маркетологи та керівники можуть краще взаємодіяти з клієнтами за допомогою реагування в режимі реального часу, в кінцевому підсумку сприяючи конверсіям завдяки силі штучного інтелекту (AI).

“Перш ніж Botsify, деяким підприємствам знадобилося чотири-п’ять годин, щоб повернутися до своїх клієнтів”, – сказав Усама Номан, засновник і генеральний директор Botsify. “Зараз час їх реакції зазвичай менше однієї секунди.”

Botsify пропонує як інтуїтивні варіанти самообслуговування без коду, так і повністю керовані сервіси, покликані створити міцну основу для кожного бота. Додаткові функції включають інтеграцію з платформами Alexa, Shopify, WordPress та соціальних медіа, а також розмовні форми для покоління.

Тепер клієнти можуть навіть створити чатові без коду для WhatsApp – популярного інструменту для обміну повідомленнями – створивши ще один канал для ефективного зростання бізнесу.

Створіть міцний фундамент для свого бота з керованими службами

Усама зауважив, що переваги чат-ботів, які Botsify можуть принести бізнесу, є незаперечними: від стимулювання конверсій та впорядкування процесу обслуговування клієнтів до усунення мовних бар’єрів. Але, як і в більшості речей у житті, ви отримуєте назад те, що вкладаєте.

“Коли люди вперше чують про чат-боти, їх перше враження полягає в тому, що вони можуть скласти один за дві години і повністю автоматизувати службу підтримки”, – сказав він. “Це не відбувається за ніч. Більше шанси домогтися успіху у підприємств, які широко розробляють свої чатові, вкладаючи необхідний час і гроші, ”.

Ця технологія скорочує черги очікування та створює нові можливості для отримання потенційних клієнтів.

Стандартна платформа Botsify включає 10 чатів; 30000 унікальних користувачів; необмежені повідомлення, історії, форми та медіаблоки; можливість видалення користувачів; кілька запланованих повідомлень на день та цілодобова підтримка.

Але Botsify також пропонує повністю кероване рішення на кілька сотень доларів на місяць, що включає безкоштовну розробку, спеціальну підтримку для підтримки та вдосконалення чат-бота, необмежену кількість унікальних користувачів та запитів на налаштування, а також щотижневі звіти. Обидва плани доступні через 14-денну пробну версію без ризику, і звичайні підписники можуть скасувати свої рахунки в будь-який час.

“Ми знаємо платформу, яку ми створили, ми розуміємо техніку, і тісно співпрацюючи з клієнтами, ми можемо запропонувати їм рішення для їх проблем”, – сказав Усама. “Наша мета – створити чат-робота досить складний для задоволення всіх їхніх вимог – тільки тоді ми передаємо доступ до платформи”.

Між двома планами Усама заявив, що компанія обслуговує понад 80 000 клієнтів, включаючи зростаючі бренди, такі як Shazam, Travelex, Unicef ​​Нова Зеландія, Sukoon і Autobahn Indoor Speedways.

Інтеграції з Alexa, WordPress, Shopify тощо

Завдяки ряду інтеграцій та плагінів, Botsify – це неймовірно гнучке рішення, яке дозволяє підприємствам за потреби налаштувати своїх ботів..

Завдяки інтеграції Botsify з Alexa підприємства можуть створювати сторонні додатки, відомі як Alexa Skills, що розширюють можливості цифрового помічника Amazon на пристроях Amazon Echo та Echo Dot. Ці голосові боти дозволяють компаніям робити такі речі, як збирати зворотній зв’язок за допомогою опитувань та вирішувати проблеми за допомогою діалогу на смарт-пристроях.

Інтеграція з WordPress – що забезпечує 34% Інтернету – дозволяє підприємствам будувати стосунки зі своєю читацькою аудиторією, збільшувати трафік та залучення та знижувати показник відмов. Процес такий же простий, як створення веб-чату, копіювання JavaScript-коду та вставлення коду в WordPress.

Botsify також дозволяє підприємствам електронної комерції зв’язувати свої продукти з чатом шляхом простої інтеграції з Shopify. Ця технологія дозволяє клієнтам шукати та купувати продукти через чати на веб-сайті компанії або за допомогою Facebook Messenger.

Але це ще не все. Botsify також може використовуватися в тандемі із Zapier – інструментом, який допомагає користувачам у всьому світі розвивати свій бізнес, використовуючи сили AI. Використовуючи Zaps, маркетологи можуть автоматизувати стомлюючі завдання, такі як створення історій на Botsify з рядків Google Sheets, рядки аркушів Excel, нотатки про Evernote та Zapier Webhooks, серед інших джерел.

Зрештою, ці інтеграції та платформи дозволяють користувачам підвищувати загальну вартість своїх ботів за допомогою налаштування.

“Ми задоволені роботою платформи Botsify щодо обробки запитів нашої спільноти понад 2 мільйонів користувачів Facebook”, – написала клієнт із страхової компанії із страхування життя компанії EFU Life Assurance Ltd. Сайт Botsify. “Однією з найкращих особливостей є маршрутизація запитів на основі AI, пов’язаних з різними бізнес-підрозділами, такими як маркетинг, HR та обслуговування клієнтів, а також проста інтеграція з нашим CRM”.

Збільшити кількість поколінь за допомогою розмовних форм

Усама сказав, що його улюбленим аспектом платформи Botsify є її здатність отримувати дані від користувачів через розмовні форми. Підприємства можуть легко налаштувати ці форми з різними типами полів для збору інформації, наприклад, імен, електронних адрес, місць та геокодів. За допомогою API Botsify навіть можна перевірити, чи є дані, ймовірно, правильними.

“Конверсійні форми допомагають компаніям швидко збирати дані, а також вони пов’язують різні платформи та CRM, щоб ви могли перенести дані безпосередньо до вашої торгової лійки і почати отримувати потенційні результати”, – сказав він..

Компанії також можуть надсилати дані, зібрані через чатбот, безпосередньо в Google Таблиці або канал Slack і отримувати сповіщення по електронній пошті.

Розмовні форми були розроблені для того, щоб забезпечити якісний досвід, який не буде дратувати користувачів і призводити до втрати клієнтів. Вони використовують AI для виявлення подібних фраз та ключових слів із запитань користувачів та відповіді на найбільш відповідні відповіді.

“Спливаючі вікна із запитом електронної адреси настільки застарілі”, – сказав Усама. «Сьогодні люди шукають персоналізованого досвіду роботи з чат-ботами, які задають питання дуже розмовно. Це тип досвіду, з яким люди ставляться ».

Усама сказав нам, що ця методика змушує клієнтів передавати дані та збільшує коефіцієнт конверсії, що призводить до високої рентабельності інвестицій.

Нове: розвивайте свій бізнес за допомогою Chatbot для WhatsApp

Окрім платформ соціальних медіа, бренди, рекламодавці та видавці все частіше звертаються до додатків для обміну повідомленнями для залучення своєї аудиторії. Щоб вирішити цей зростаючий канал зв’язку, нещодавно Botsify представила функцію, яка дозволяє маркетологам створювати чати для WhatsApp.

Додаток для мобільних повідомлень – одне з найпопулярніших подібних рішень, яке до грудня 2017 року залучає понад 1,5 мільярда активних користувачів щомісяця..

“Є буквально тисячі підприємств по всьому світу, які повністю працюють на WhatsApp”, – сказав Усама. “Тоді є другий рівень клієнтів, які використовують додаток як основне джерело підтримки клієнтів, і третій, який використовує WhatsApp Business.”

Інтеграція WhatsApp Botsify, доступна в даний час через пробну версію, усі три рівня зможуть швидко та ефективно охопити клієнтів за допомогою каналу зв’язку, який вони люблять.

“Ми вже дозволяємо бізнесу замовляти безкоштовні демонстраційні програми”, – сказав Усама. “Ми очікуємо, що WhatsApp буде наступною великою справою для нас”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector