LexisNexis Newsdesk® підсилює дослідження ринку за допомогою даних, що базуються на моніторингу та аналітиці засобів масової інформації

TL; ДОКТОР: Маючи доступ до найбільшої в світі електронної бази даних для соціальних, веб-сайтів та новин, LexisNexis Newsdesk® дає можливість більш широкому колу користувачів отримувати цінну, зрозумілу інформацію про маркетингові кампанії, ключові новини та події, впливові фактори, тенденції ринку, основні моменти, конкурентоспроможну інформацію та сприйняття бренда. Як давні ветерани галузі, LexisNexis та «Більше технологій» об’єднали свої зусилля, щоб об’єднати досвід понад 15 років у збиранні та аналітиці засобів масової інформації, що призвело до нюансованої системи збагаченого змісту та функціональних можливостей. Newsdesk, який зараз зосереджений на використанні передових технологій та гнучкому робочому процесі розвитку, являє собою стабільну платформу, готову розкрити тенденції та події, які можуть вплинути на вашу організацію.


Пройшли дні підходу до бібліотекаря і тихо постукуючи олівцем під час очікування інформації. Для користувачів LexisNexis Newsdesk® модернізована платформа означає, що допитливі організації можуть швидко отримати доступ до важливої ​​для бізнесу інформації – без ступеня бібліотечних наук або досвіду написання довгих складних рядків запитів.

Спочатку задуманий як інструмент для внутрішніх службовців корпоративних комунікацій, щоб розповсюджувати новини про свою компанію та конкуренцію внутрішнім працівникам, Newsdesk тепер використовує велике сховище новин та соціальних медіа та іншого контенту в Інтернеті для розкриття ринкової інформації. За словами директора з управління продуктами Часіті Джонсон, цей крок відображає більш широку тенденцію використання технологій для спрощення складних або трудомістких процедур..

“Ми дійсно спостерігаємо зміну цього основного, традиційного інформаційного професійного світу, від того, чия робота на повний робочий день займається пошуком та отриманням інформації, до більшої кількості аналітиків та маркетингових ролей, які дійсно шукають продукт моніторингу та аналізу інформації, ” вона сказала.

Постійно налаштовуючи та модернізуючи свою платформу, Newsdesk є кращим обладнанням, щоб забезпечити зростаючу базу клієнтів з огляду на тенденції галузі, згадки про бренд та огляд кампанії так само швидко і просто, як найбільша в світі пошукова система.

“Google настільки простий у використанні”, – сказала Chasity. “Ви щось вкладаєте, і отримуєте відповідь. Ми повинні думати в цьому напрямку, але з даними, які ми маємо, щоб отримати відповіді дуже швидко та легко “.

Надання відповідей та ринкової розвідки новій аудиторії

За версією Chasity, що ітерація Newsdesk представляє деякий зміст, який описав придбання LexisNexis 2014 року оригінального розробника платформи, крім того, Technologies, як “буквально ідеальну відповідність”.

Незважаючи на те, що Newsdesk зібрався постійно, цей інструмент був готовий до деякого свіжого вмісту та вдосконалених технологій, сказала вона. LexisNexis, який може похвалитися найбільшою в світі інформаційною базою соціальних даних, Інтернету та новин, прагнув розширити свій асортимент продукції та охопити нову аудиторію.

“До цього моменту фундація Newsdesk працювала на основі API або Data-as-a-Service, продаючи веб-агрегацію новин через API дуже великим підприємствам у різних галузях”, – заявила Chasity. “Він народився з потреби вирішити дуже конкретну проблему для великого бізнесу”.

Ці компанії були все менше зацікавлені приділяти час і зусилля на створення інтерфейсів, які б знаходили та відображали ці дані корисними, легко доступними способами.

“Якщо вони зосереджують ці ресурси на створенні медіа-маркетингової та аналітичної платформи, то вони відбирають ці ресурси від інвестування в будь-які їх основні компетенції”, – сказала Шассіті. “Розмовляючи з цими великими підприємствами, ми повернулися і сказали:” Що робити, якщо ми створили додаток для інтерфейсів, який використовує наші пасивні дані та засоби збагачення як паливо? “

Оптимізація передових технологій для використання важливої ​​інформації

Більш ранні версії Newsdesk вимагали від користувачів високого рівня досвіду роботи як з технологією, так і з галуззю організації, особливо з розробкою запитів. Хоча ці експерти все ще є частиною клієнтської бази Newsdesk, їх роль змінилася.

“Ці технічні експерти все ще існують, але робота, яку вони виконують, зазвичай від імені того, хто не є експертом”, – сказала Шассіті. «Ця людина, можливо, захоче розпакувати інформацію трохи більше, і тепер може повернутися до Newsdesk, щоб отримати більше інформації. Завдання, з яким ми стикаємося, полегшує та отримує відповіді ”.

Chasity порівнювала цілі для Newsdesk з ультрапростим досвідом Google – «введіть щось, отримайте результати», – сказала вона, припускаючи реальні програми моніторингу засобів масової інформації платформи, оцінки кампаній та аналітики бізнес-аналітики, як правило, набагато складніші..

“Наші користувачі роблять набагато більше, ніж просто отримують інформацію”, – сказала вона. «Вони повинні отримати відповіді. Це щось, що їх викликає, чи є бізнес-проблеми чи кампанія, яку вони відстежують, їм потрібно зрозуміти і отримати відповідь. Чи успішно працювала компанія? Що говориться про бренд? Про змагання? “

Перед Newsdesk моніторинг засобів масової інформації включав читання десятків газет, вирізання статей та відповідні згадки. Хоча платформа суттєво підвищила ефективність та ефективність працівників, Chasity зазначив, що команда прагне продовжувати впроваджувати передові технології для подальшої оптимізації завдань або робочих місць, що коштують користувачам найбільше часу.

«Ми допомагали спочатку об’єднати ці процеси. Тепер те, що ми накладаємо поверх того, що насправді починає показувати, як ви можете використовувати ці будівельні блоки та передові технології для покращення типів відповідей, які ми надаємо нашим користувачам “, – сказала вона. “Я хочу зламати код щодо того, як ми використовуємо ці інструменти, щоб допомогти нашим користувачам.”

Збагачений вміст розпізнає нюанс і підвищує пошук даних

Завдяки базі даних, що містить майже 100 000 джерел новин на понад 90 мовах, 100 мільйонів публікацій у соціальних медіа та понад 4 мільйони статей і публікацій, що додаються щодня, LexisNexis розробляє вдосконалену та вдосконалену інформацію, яка дозволяє організаціям швидко приймати більш обґрунтовані рішення.

Знімок екрана інформаційної панелі LexisNexis Newsdesk

LexisNexis Newsdesk поєднує в собі обширну базу даних із зручними інструментами для моніторингу та аналізу згадок про ЗМІ.

“Оскільки у нас є таке велике сховище вмісту і як ми збагатили цей вміст, ми можемо насправді висунути діаграми та графіки та візуалізації, які люди можуть почати використовувати для розповіді про історію”, – сказала Шассі. “Наші користувачі не просто хочуть ввести пошук і отримати список документів. Вони перевищують це. Вони хочуть ввести пошук, який повертає документи, у яких є метадані, що далі розказує мені про те, що я роблю, це намагається отримати більш глибоку відповідь, ніж те, що я вводив на початку “.

Поряд із доповненою інформацією Newsdesk представляє оновлений досвід пошуку, що гарантує відповідні результати при складних пошуках. Наприклад, SEC розглядає як Комісію з цінних паперів та бірж, так і Південно-Східну конференцію – і Newsdesk може сказати різницю.

“Ми створили класний інструмент для шпаргалок, який перевіряє, який варіант ви хочете, і, незалежно від того, як це відображається в статті, ми вирішуємо, що це правильна особа, і повертаємо назад всі статті, що відповідають варіанту”, – сказала Шассіті. «Це було величезне для нас. У нас це було впроваджено трохи більше двох років. Це допоможе їм розробити цей пошук та бути впевненими у тому, що результати, які вони отримують, відповідні тому, що вони шукають “.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector