Ліга вишколів середніх шкіл допомагає більше 3000 шкіл сприяти товариству, конкуренції та зростанню через ігри

TL; ДОКТОР: Ліга вишколів середніх шкіл (HSEL), заснована в 2012 році, виконує завдання, щоб зробити ігри доступними для вищих навчальних закладів для різних країн. Організація орієнтована на освіту, що допомагає зв’язувати школи з можливостями збору коштів та зосереджується на звороті вчителів, щоб забезпечити постійне вдосконалення. Оскільки HSEL розширює сферу своєї діяльності для обслуговування середніх шкіл та студентів коледжу, вона має на меті зробити ще більш істотний вплив на успішність у навчанні, відвідуваність та соціальні навички.


Я ніколи не особливо цікавився спортом, особливо якщо це стосується їх занять. Сьогодні писк гумової підошви на блискучій дерев’яній підлозі повертає спогади, які я б швидше забув – баскетбольні м’ячі в обличчі, сувора паніка ухилення, будучи останнім обраним для кожної команди (з зрозумілих причин в ретроспективі).

Тож, коли я дізнався про місію Ліги серед спортсменів середньої школи (HSEL) – приносити безшовні, нагородні змагання з відеоігор до шкіл по всій країні – мене дуже заінтригувало. Що могло б така програма навчила мене спортивному майстерності? Що програма пропонує сьогоднішнім студентам, таким як моя дочка, яка пішла моїми нещасними неатлетичними слідами?

Як виявляється, багато. За інформацією HSEL, організовані епорти дозволяють студентам будь-якого віку займатися здоровою конкуренцією, перебуваючи в оточенні однолітків та під наглядом викладачів. Результатом є покращена залученість студентів, більша відвідуваність та кращі загальні умови навчання.

Логотип HSEL

HSEL надає дітям можливості соціального та емоційного зростання, незалежно від спортивного інтересу чи здібностей.

“Школи, що мислять, що приймають епорт, розуміють, що вони можуть охопити часто занедбану аудиторію, пропонуючи студентам більше можливостей для спілкування та спілкування”, – сказав Джейсон Кірбі, президент & СОО HSEL. «Близько 80% учнів, які беруть участь у наших програмах, ніколи не брали участі в жодних інших позакласних заходах».

Джейсон сказав нам, що програми експорту HSEL приваблюють різноманітний набір учасників – від членів гурту та студентів виконавських мистецтв до традиційних спортсменів.

“Школи зазвичай отримують дуже гарну суміш дітей, які не можуть інакше взаємодіяти в кімнаті разом, змагаючись за одну загальну мету”, – сказав він. “І це приємно бачити”.

Сприяння інклюзивним можливостям роботи в команді з 2012 року

Мейсон Малленю, головний виконавчий директор; Чарльз Рейлі, головний керівник відділу клієнтів, та Аарон Хокі, головний директор з технологій; заснована HSEL вісім років тому. Організація, що базується в Канзасі, була створена для створення торгових точок для дітей, які не можуть або не зацікавлені у змаганні з інших видів спорту.

“Ми створили компанію HSEL з метою створення інклюзивного середовища, яке буде цікавим, захоплюючим, стимулюючим та включає командну роботу”, – сказав Джейсон. “Зрештою, ми виводимо дітей із своїх підвалів та спалень, де вони грають самі, в обстановку, де вони можуть скористатися перевагами традиційних командних видів спорту.”

Спробувавши програму, Джейсон сказав, що вчителі, директори та батьки починають розуміти, що відеоігри – це лише спосіб сприяти конкуренції, командному спорту, співпраці, інклюзивності та гендерній різноманітності. “Ігри, як правило, є найкращим середовищем для їх залучення”, – сказав він. “Переважна більшість дітей люблять грати у відеоігри.”

Організація працювала вручну на початку, коли HSEL обслуговувала лише кілька десятків шкіл. Тепер він працює на надійній платформі, яка дозволяє HSEL підтримувати 3000 шкіл та 80 000 учнів по всій Північній Америці. Відгуки поки що свідчать про те, що технологія є ефективною.

“Це об’єднує людей – і коли вони працюють разом, це як і будь-який інший командний спорт”, – заявила Джекі Альбарелла, викладач міжнародної підготовчої анімації та дизайну в середній школі Беннетта, у відгуку. “Ми намагаємось навчити їх співчуттю та хорошому спортивному майстерності, і це те, що ми вливаємо у відеоігри. Це командний спорт, до якого може долучитися будь-який студент ».

Залучайте гроші за допомогою платформ фінансування та стипендій STEM

Джейсон заявив, що HSEL стоїть осторонь своїх конкурентів тим, що завжди ставить на перше місце студентів та шкіл.

“У нас є можливість тримати людей за руки і проходити їх через досвід, пояснюючи, як працює епорт, які правила і яке обладнання потрібно”, – сказав він. “Викладачі можуть бути переповнені, тому що це так ново, і вони не обов’язково можуть бути геймерами. Ось чому ми надаємо їм все необхідне для успіху ».

Зареєструватися порівняно просто. Отримавши дозвіл на змагання з турнірів HSEL, вчитель, присвячений проекту, просто заповнює заявку на партнерство в школі. Після того, як HSEL завершить процес перевірки, вихователь може увійти на персоналізовану сторінку клубу і почати запрошувати учнів приєднатися.

На цьому зображенні показані обкладинки деяких ігор, які можуть обрати школи

Школи можуть вибирати з широкого вибору популярних ігор або робити власні пропозиції.

“Школи можуть починатись з двох дітей, або, в деяких з наших великих шкіл, понад 200, тому кількість команд може коливатися”, – сказав Джейсон. «Ми визначаємо ігри, які можуть підходити для їхніх учнів, але в кінцевому підсумку дозволяємо школам вибирати ті, які підходять саме їм. Таким чином вони створюють найкращий можливий досвід “.

HSEL також допомагає зв’язати студентів зі стипендіями та можливостями набору в коледж. Що стосується освітян, то організація пропонує варіанти залучення грошей на програми експорту через платформи фінансування та гранти.

Доступно декілька ресурсів, включаючи гранти STEM, фінансову допомогу від Фонду Varsity Esports та послуги збору коштів на виграшну допомогу через FundMyTeam.

“Очевидно, що з вивезеннями пов’язані збори, від витрат на обладнання до пристосування до конкретного приміщення для розміщення клубу”, – сказав Джейсон. “Тому ми дуже тісно співпрацюємо з Фондом Varsity Esports, який орієнтований на допомогу на вивезення коштів у школах, які мають 25% учнів на безкоштовній та зниженій програмі обіду або класифікуються як Назва 1”.

Наголос на зборі та реагуванні на відгуки вихователя

Навчальна програма HSEL, акредитована STEM, Ігрові концепції, вчить студентів соціальним емоційним навичкам, необхідним для навігації по коледжу та поза ним – все через об’єктив відеоігор та епорт.

Хоча участь у програмі HSEL є витратою, навчальна програма, розроблена вчителями та пілотною програмою у 2018 році, доступна безкоштовно для всіх викладачів. Він включає пакет курсів, доступний для завантаження у форматі PDF, рецензовані конспекти Державного університету Вічіта та поради щодо отримання схвалення адміністрації та шкільної ради. Викладачі можуть переглянути попередній курс у спільноті Microsoft Educator.

Ігрові концепції використовують майже загальну пристрасть до ігор, щоб забезпечити учнів необхідними життєвими навичками.

Що стосується оновлення своєї навчальної програми та платформи та впровадження нових ідей у ​​виробництво, Джейсон сказав, що підхід HSEL чітко зосереджений на зворотній зв’язку.

“У нас є щомісячні дзвінки з десь від п’яти до 10 викладачів”, – сказав Джейсон. «Ми запускаємо нові ідеї ними, чуємо їхні думки та відгуки. У деяких випадках ми пішли у зовсім іншому напрямку, ніж планували, виходячи з почутого ».

Оскільки підлітковий вік є критичним часом для соціально-емоційного розвитку, Джейсон сказав, що важливо враховувати ціннісні уявлення педагогів.

“Ми прагнемо розмістити всіх типів дітей та молодих людей, незалежно від того, як вони ідентифікують та як вони взаємодіють з іншими, тому нам важливо переконатися, що ми робимо все правильно”, – сказав Джейсон.

Розширення для обслуговування середніх шкіл та коледжів

Джейсон сказав нам, що більш ніж 30 000 шкіл по всій країні мають можливість для зростання як нових міст у США, так і додаткових рівнів..

З цією метою група щойно оголосила про запуск Generation Esports (GenE), суб’єкта, який вийде за рамки національної уваги середньої школи, відкривши свою конкурентну платформу для різноманітних наборів громад по всьому світу – включаючи окремих гравців, студентів середніх школа до коледжу, військовослужбовці та ветерани, корпоративні службовці та організації для дорослих та молоді серед інших груп.

Ідея полягає у тому, щоб допомогти більш широкій базі студентів пов’язати свою прихильність до ігор з успіхом в науці та їх майбутній кар’єрі.

“Ми будемо розширюватися за межами середніх шкіл, переходити до середніх шкіл і коледжів і запускати новий продукт для обслуговування цих ринків”, – сказав він. “Ми раді бачити все більше людей різного віку”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector