Любов до малого бізнесу: Засновник Пабло Фуентес про те, як провідна система найму допомагає малим і середнім підприємствам в цілому заощаджувати час та гроші

TL; ДОКТОР: Заснований у 2009 році гітаристом блюзу із пристрастю допомагати малому бізнесу, Провен виконує завдання полегшити боротьбу з наймом для зростаючих підприємств у США. Доступне та надійне програмне забезпечення для компанії дає можливість користувачам розміщувати повідомлення на декількох дошках вакансій, відстежувати заявників та контролювати продуктивність, серед інших функцій економії часу. Завдяки цифровим інструментам найму, унікальному контенту та обізнаній підтримці клієнтів, Proven надає середнім і середнім підприємствам постійно зростаючий ресурс, призначений для полегшення загальних больових точок.


Пабло Фуентес справді знає власників малого бізнесу в Америці.

За останній рік або близько того, він подорожував країною понад 10000 миль під час подорожі країною, щоб взяти інтерв’ю у них для свого подкасту: Історії малого бізнесу. Щотижневе шоу потрапляє до основи власності бізнесу завдяки правдивим історіям підприємців, від власника перукарні з тематикою ММА в Нью-Мексико до засновника цілісного оздоровчого центру в Огайо.

“Малий бізнес – це душа Америки”, – сказав Пабло. “Ось чому я рушив у дорогу зі своїм собакою та гітарою – щоб виділити та забезпечити користь для зростаючого бізнесу”

Як засновник та генеральний директор компанії Proven, всеосяжний інструмент найму в Інтернеті, розроблений спеціально для малих і середніх підприємств, подкаст Пабло – це більше ніж хобі – він надає цінну інформацію про точні проблеми, з якими стикаються його клієнти..

Досвідчений засновник та генеральний директор Пабло Фуентес та голова

Засновник та генеральний директор Пабло Фуентес повідомив нам, що в Провені пальцем на пульс сьогоднішніх SMB.

“Ми обслуговуємо тисячі SMB по всій країні”, – сказав він. “Хоча існує велика кількість систем відстеження заявників та дощових робочих місць для більших компаній, не багато таких, які присвячені малому бізнесу”.

Створений в 2009 році, щоб допомогти шукачам роботи отримати доступ до можливостей працевлаштування за допомогою тексту, Провен зараз прагне зрозуміти труднощі своїх клієнтів і відповідно сформулювати програмні рішення. Незалежно від того, чи означає це постійне вдосконалення свого надійного інструменту найму, пропонування персоналізованого обслуговування клієнтів або надання цінного, безкоштовного контенту, Proven виконує завдання, щоб допомогти новим підприємствам знайти успіх.

Опублікувати на декількох робочих дошках, заявниках на трек та моніторингу продуктивності

Доведено, що вони намагаються допомогти малим і середнім підприємствам зменшити проблеми з наймом, щоб вони могли повернутися до того, що їм подобається. “У нас є прості, але дуже корисні інструменти, які дозволяють людям пройти процес найму, не заважаючи інструменту”, – сказав Пабло. “Багато разів власники малого бізнесу продають системи, які їм не потрібні, чесно кажучи”.

Процес простий – напишіть посаду, надішліть її декількома дошками одним натисканням і отримуйте повідомлення електронною поштою, коли кандидати звертаються. Після того, як ви готові зустрітися з ними, інструменти найму компанії «Прован» дозволяють зв’язатись із потенційними працівниками та налаштувати співбесіди. Програмне забезпечення навіть забезпечує інформаційну панель ефективності, що дозволяє власникам підприємств стежити за популярністю своїх посад.

“Весь процес займає 90 секунд, якщо у вас є посадова робота”, – сказав Пабло. “Ви розміщуєте його в системі, вибираєте дошки, до яких хочете дійти, платите, а потім ви живете та отримуєте заявки на роботу”.

Банер читає "Представлення: Повна система найму на $ 5"

Доведена система відстеження заявників становить лише 5 доларів. Компанія зменшує витрати, перепродаючи списки вакансій іншим дошкам.

Існує одноразова плата за користування системою відстеження заявників, а посади оплачуються. “Наш одноразовий збір у розмірі 5 доларів США забезпечує систему відстеження заявника, що еквівалентно системам, які люди купують за 5000 до 10 000 доларів на рік”, – сказав Пабло.

Доведено, що плата знижується, перепродаючи списки іншим дошкам. “Як торговий посередник, ми маємо змогу давати клієнтам ці угоди і все-таки заробляти гроші”, – сказав Пабло.

Протягом останніх років він спостерігав, як галузь відходить від вільних дощок. “Взагалі вони вже не дуже ефективні”, – сказав Пабло. “Модель перетворилася на майже торговий стіл, де ви фактично купуєте та продаєте кліки та допомагаєте людям конкретно знаходити кандидатів для конкретних видів роботи”.

Зобов’язані надавати персоналізоване, практичне обслуговування клієнтів

Важливість виховання відносин з клієнтами не втрачається на Pablo. Щодня він здійснює особисті телефонні дзвінки кожному новому перевіреному клієнту, пропонуючи підтримку та намагаючись зрозуміти їхні виклики. “Йдеться про те, щоб слухати клієнта і придумувати, як зробити краще”, – сказав він. «Удосконалення своїх методів – це нескінченний процес».

Зробити від 10 до 30 телефонних дзвінків на день, що відповідає звичайним бізнес-цілям, завдання не з легких, але для Pablo це час, який ви витратили добре. “Це дуже багато дзвінків, але коли ви знайдете час, щоб зв’язатися, це показує, що ви дбаєте і допомагає людям ставитися до вашого бренду”, – сказав він.

Він також надає можливість пропонувати поради середнім і середнім підприємствам, які прагнуть збільшити кількість заявників на роботу. “Ми намагаємось використовувати наш 10-річний досвід, щоб допомогти людям”, – сказав Пабло. «Ми хочемо виховувати людей; ми хочемо зробити їх успішними ».

Банер з написом "Єдиний магазин для найму малого бізнесу".

Доведено, що прагне провести клієнтів у процесі найму та запропонувати практичні поради на цьому шляху.

Мета компанії – провести керівництво клієнтами протягом життєвого циклу їхніх проектів і за його межами. Пабло сказав нам, що нещодавно зателефонував начальнику відділу кадрів у ресторанний бізнес, щоб лише зайти. Після невеликої розмови він запитав її, як працює служба і чи потрібна їй допомога.

“Вона фактично покинула ресторан для нового малого бізнесу і хотіла також підписати свою нову групу з нами”, – сказав Пабло. Цей тип взаємодії – це те, до чого прагне компанія – довгостроковий підхід до обслуговування клієнтів, що врешті-решт призводить до нових можливостей бізнесу.

Культура стійкості та підзвітності, яка сприяє підвищенню якості

Колись базувався в Сан-Франциско, Прован зараз працює від віддаленої робочої сили, що дозволяє персоналу виконувати роботу, яку вони люблять у місцях, які роблять їх щасливими. Для Пабло, гітариста блюзу, це місце – Остін – місто, багате культурою, яке часто називають «столицею живої музики світу».

“Якщо ваш персонал віддалений, ви мусите їм довіряти, і якщо ви не можете довіряти своїм співробітникам, ви не повинні мати їх у своїй команді в першу чергу”, – сказав він. “Люди неправильно прирівнюють сидіння перед комп’ютером до прогресивної роботи, і це дуже часто не відповідає дійсності”.

Команда збирається кілька разів на рік для «Доказуваного Live» – можливості для побудови команд, що проводиться в різних містах, яка допомагає віддаленим працівникам познайомитись, підсилюючи загальне бачення компанії. Після повернення додому співробітники підтримують спілкування за допомогою інструментів для співпраці, таких як Slack та Google Hangouts.

Перевірений цілісний підхід до залучення клієнтів також враховує фізичне здоров’я. Компанія оплачує членство в тренажерному залі та заохочує співробітників приділяти час самообслуговуванню. “Ми знаємо, що це найважливіше – бувають випадки, коли ти розумієш:” Мені потрібно ходити в спортзал або джиу-джитсу, тому що це те, що допомагає мені залишатися здоровим і бути продуктивним решту часу “” – сказав Пабло.

Здорові, продуктивні працівники краще підходять для того, щоб перевірені могли задовольнити – навіть перевищити – очікування клієнтів.

“Одна з великих помилок щодо програмних компаній – це коли ви створюєте продукт, ви все зробили”, – сказав Пабло. “Реальність полягає в тому, що завжди є щось, що потрібно підлаштувати, виправити або вдосконалити, і як тільки ви перестанете бути сумлінним у цьому, ваш бізнес почне занепадати”.

Широка місія щодо обміну найкращими практиками у власності малого бізнесу

Pablo має великі плани на майбутнє компанії. “Ми будемо в змозі допомогти малому бізнесу таким чином, що виходить за рамки всього, що ми робимо сьогодні”, – сказав він. “Я не займаюся одноразовими трансакціями. Я хочу будувати стосунки з нашими клієнтами. “

Колаж, що представляє подкаст компанії

Проведений блог має на меті забезпечити все необхідне для прийняття великих рішень щодо найму.

Роблячи це, Пабло сподівається закріпити репутацію Довера як надійного бренду в спільноті SMB. У зв’язку з цим він особливо пишається блогом своєї компанії, в якому постачальники інсайдерських знань про все, від найвищих подкастів малого бізнесу до пошуку найкращої системи відстеження заявників. Тут же ви знайдете подкаст компанії “Історії малого бізнесу”.

Шукаєте більше? Пабло видає книгу, наповнену уроками, які він засвоїв, перебуваючи в дорозі. “З часом створення оригінального контенту, який допомагає малому бізнесу вести свою діяльність, залучатиме більше клієнтів”, – сказав Пабло.

З точки зору продукту, Proven продовжить шліфувати існуюче програмне забезпечення для найму. “Нашим найближчим пріоритетом є забезпечення людей задоволеними продуктом”, – сказав він. “З рефералів та зростання, які ми спостерігали останнім часом, виходить, що люди задоволені системою – і ми хочемо зберегти її таким чином”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector