LogoMix (Artık LogoMaker), Kitleleri ve Gelir Akışlarını Çevrimiçi Büyütmek İsteyen Girişimciler için Anahtar Teslimi Dijital İş Çözümleri Sunuyor

TP; DR: İşletmeler marka oluşturduklarında, ürünlerinin gücünü ileten logolara ihtiyaç duyarlar. Bu yüzden birçok girişimci ve kurucu LogoMix’e (şimdi LogoMaker olarak da bilinir) ve güçlü logo tasarım aracına yöneldi. Ancak şirket sadece grafik tasarımdan daha fazlasını yapıyor. Artık ana şirket Deluxe’ün geniş kaynaklarına erişebilen LogoMaker, çevrimiçi varlıklarını optimize etmek isteyen e-Ticaret profesyonellerine çeşitli hizmetler sunuyor. Kısa süre önce, bize LogoMaker’ın çevrimiçi pazarda başarı için gerekli çözümleri sunmaya olan bağlılığından bahseden Genel Müdür Damon Fieldgate ile oturduk..


Günümüzün rekabetçi e-Ticaret alanında, işletmeler kaliteli ürün ve hizmetler sunmalıdır. Ancak bu, müşterilerin güvenliğini sağlamanın ilk adımıdır.

Etkili markalaşma, işletmelerin paketten nasıl öne çıktığı. Bir işletmenin kendini dünyaya nasıl sunduğu, potansiyel müşterilerin bir markayı nasıl gördüğünde büyük bir rol oynar. Ve çoğu zaman bir logo, bir tüketicinin bir işletme ile ilk etkileşimidir.

LogoMix (şimdi LogoMaker olarak da bilinir) devreye giriyor. Şirketin sezgisel logo oluşturma aracı, anne ve pop mağazalarından grafik tasarımda sıfır altyapıya sahip veri odaklı kuruculara kadar herkes tarafından kullanılabilir. Araç, girişimcilere logolarını bir araya getirirken bir dizi seçenek sunmak için makine öğrenimini kullanır. Müşteriler biraz insan yardımı isterse, LogoMaker’ın yetenekli tasarımcılarıyla çalışabilirler.

LogoMaker’ın Genel Müdürü Damon Fieldgate, “Müşteri için iyi çünkü logoları için ihtiyaç duydukları her şeye sahipler. “Ve tasarıma sahipler ve istedikleri her yerde kullanabilirler.”

Logo yapımı, LogoMaker’ın platformunun temelini oluşturduğu temel özellik olsa da, şirketin tek teklifinden çok uzak.

Damon, “Girişimcilerin bu ilk adımı atmaları ve pazarlama ve tanıtım materyalleri geliştirmeleri gerektiğinde orada olmak istiyoruz” dedi. “Ama sonra işlerini geliştirirken yardım etmeye devam ediyoruz. Platformumuzu kullanarak, büyüdükçe ve yeni alanlara taşınırken daha önce yaptıkları işi uygulayabilirler. ”

Damon Fieldgate ve LogoMix logosunun fotoğrafı

LogoMaker’dan Damon Fieldgate, şirketin işletmelerin kalabalık pazarda başarılı olmasına yardımcı olmaya kararlı olduğunu söyledi.

LogoMaker kısa süre önce Deluxe tarafından satın alındı. Ve Damon, satın almanın LogoMaker’ın müşterilerine nasıl yaklaştığı ve işletmenin ne kadar değer sağlayabileceği ile çok ilgili olduğunu söyledi..

“Deluxe, LogoMaker’ın bir logo şirketinden daha fazlası olduğunu sevdi” dedi. “Makine öğrenimi müşterilerin pazarlama ve promosyon geçmişlerini analiz eder, ardından bu bilgileri müşterilerini işletmelerine en iyi yardımcı olacak ek hizmetlere yönlendirmek için kullanır.”

LogoMaker’ın çözümleri arasında kartvizit tasarımı, kapsamlı bir pazarlama ürünleri paketi ve web sitesi yapımı sayılabilir..

Damon, “Geliştirdiğimiz platform müşteriler için ortak bir ekosistemdir” dedi. “Onlara, pazarlamadan operasyonlara kadar bordroya kadar tüm küçük işletme ihtiyaçları için tek bir mağaza sunuyor. Bir şirket büyüme modunda veya sürdürülebilir modda olsun, onların gelişmesini sağlayan ürün ve hizmetlerimiz var. ”

LogoMaker’ın Güçlü Çözümleriyle Deluxe’ün Ekosistemine Enerji Verme

LogoMaker’ın uzun ve başarılı çalışması 2006 yılında başladı. 2016 yılında kurucuları Deluxe’teki ekiple konuşmaya başladı ve iki şirket bir ortaklık başlattı. Deluxe, LogoMaker’ın çözümlerinden etkilenirken, kuruluş işini daha iyi anlamak istedi.

Damon, “Uzun bir kur dönemi vardı,” dedi. “Hem Deluxe hem de LogoMaker ekipleri için şirketlerin birbirine nasıl uyacağını anlamamız önemliydi. LogoMaker’ın kurucusu, Deluxe’ün işinin devam ettiği yolculuğa devam edeceğini bilmek istedi. Deluxe, LogoMaker’ın güçlü bir kültürel uyum olduğundan emin olmak istiyordu. ”

Satın alma işlemi sırasında LogoMaker etkileyici bir şekilde büyüdü. Damon, yeni müşterilerin şirketin temel logo hizmetlerine akın ettiğini ve yerleşik müşterilerin LogoMaker’ın sunduğu daha geniş bir çözüm yelpazesini keşfettiğini söyledi.

LogoMix araçları hakkında "Basit, Hızlı ve Şaşırtıcı Tasarımlar" başlıklı gerçekleri listeleyen grafik

LogoMaker’ın sağladığı araçlar profesyonel düzeyde ve kullanımı kolaydır.

Ancak Deluxe, LogoMaker’ın araçlarını satın almaktan daha fazlasını yapmakla ilgileniyordu.

“Elbette Deluxe işin büyümesini sevdi,” dedi Damon. “Ama sonuçta, satın almanın nedeni, LogoMaker platformunu alıp Deluxe’ün ağ hizmetlerindeki herkese sunmaktan heyecan duymalarıydı. Ekosistemimize yayılması, logolara, e-posta pazarlama araçlarına veya web sitesi çözümlerine ihtiyaç duyup duymadıklarına bakılmaksızın tüm müşterilerimize yardımcı oldu. ”

Satın almanın inanılmaz derecede başarılı olduğu kanıtlandı. Damon, Deluxe’ün tüm LogoMaker ekibini koruyabildiğini söyledi.

Damon, “Kişisel gelişim fırsatları ve Deluxe’ün müşterileriyle işbirliği yapma ve çözümlerine entegre olma şansı konusunda heyecan duyuyorlar” dedi..

Kalabalık ve Ultra Rekabetçi Bir Pazarda Nasıl Gelişir

Uzun bir süre boyunca, logo yapma alanı çok açıktı. Bu ortamda, yeni logo tasarım çözümlerinin büyümesi kolaydı. Son zamanlarda, Damon’a göre pazar değişti.

“Son altı ila dokuz ay içinde, pazar çok daha kalabalıklaştı ve rekabet yoğunlaştı” dedi..

Damon bize LogoMaker’ın kendini farklılaştırmayı amaçladığı birincil yolu piyasadaki en iyi ürünü sunmaktır. LogoMaker’ın makine öğrenmesini çözümüne dahil etmeye odaklanması nedeniyle, şirketin aracı müşterilerin tam olarak ihtiyaç duyduklarını oluşturabilir.

Damon, “Veritabanımızda bir ton tasarımımız var ve her bir müşterinin dikeyine doğru olanları uygulayabiliyoruz” dedi. “İlk olarak, onlara en alakalı çözümleri veriyoruz. Daha sonra, onlara bu çözümleri değiştirme ve tasarıma kendi yeteneklerini koyma fırsatı veriyoruz. Bir müşteri, kendin yap yoluna gitmek istemediğine karar verse bile, benim için bir hizmet sunuyoruz. ”

LogoMix müşteri web sitelerinin ve kartvizitlerinin fotoğrafı

LogoMaker, müşterilerin markalaşmayı koordine etmelerine ve estetiklerinin tüm temas noktalarında tutarlı olmasını sağlama.

LogoMaker’ın tasarım ve iş çözümleri alanında başarılı olabilmesinin bir başka yolu, logoları daha uzun bir sürecin ilk adımı olarak düşünmektir. Şirket müşterilerin harika bir logo almasını ve ardından geriye bakmadan ilerlemesini istemiyor.

Damon, “Müşterilerimiz mükemmel logolarını tasarladıktan sonra ekosistemimizde bir yolculuğa çıkıyorlar” dedi..

Örneğin, logo bittikten sonra müşteriler kartvizitlerini ve tişörtlerini LogoMaker aracılığıyla alabilir.

“Dosyalarını indirmek veya yeni sağlayıcılara farklı biçimler göndermek veya kesmek ve yapıştırmak zorunda kalmadan logolarını alıp tüm tanıtım materyallerine uygulayabilirler. Her şeyi basitleştiriyoruz ”dedi..

Müşteriler bir sonraki adıma geçmek istediklerinde, LogoMaker ve Deluxe yolculuk boyunca onlara yardımcı olmak için oradalar. Damon, LogoMaker’ın müşterilerin web varlıklarını kurmalarına ve yayınlamalarına, web sitelerini tasarlamalarına ve e-posta pazarlama kampanyalarını yürütmelerine yardımcı olmayı amaçladıklarını söyledi. LogoMaker ile küçük işletmeler ve girişimciler çeşitli satıcıları araştırmak zorunda kalmazlar – her şeyi tek bir yerde yapabilirler.

Ürün Geliştirme Stratejisi: Müşterilere Dönüş & Evde Kullanım Ürünleri

LogoMaker yeni ürünler ve çözümler geliştirdiğinde, ekip şirket içi uzmanlığına dönme felsefesini takip eder ve neyin gerekli olduğunu belirlemek için kullanıcı tabanına bakar.

Damon, “Ürün yol haritası lider ürün yöneticisi tarafından tasarlandı” dedi. “Açıkçası, piyasa faaliyetlerine bakmak için çok zaman harcıyorlar, ancak müşteri isteklerini de gözden geçiriyorlar.”

Damon, bir çözümün işe yarayıp yaramadığını bilmenin tek yolunun çözümü kullanmak olduğunu söyledi, bu yüzden LogoMaker tüm araçlarını dahili olarak kullanıyor.

“Bu, müşterilerimizden önce zorlukları bulmamıza ve çözmemize yardımcı oluyor” dedi. “Süreç ürünlerimizin kullanımını daha kolay ve daha güçlü hale getiriyor.”

Felsefe: Bir Güven Çemberi Oluşturmak

LogoMaker’ın dahili programı “Güven Çevresi”, müşterilere ürünün maliyetini aşan bir değere sahip bir ürün sunmayı vaat ediyor.

Damon, “Müşterilere harika bir deneyim sunmak, kullanımı kolay arayüzler oluşturmak ve zamanında ve etkin bir şekilde çözümler sunmak anlamına geliyor” dedi. “Hizmet satın almaktan ve beklentilerinizi karşılamamaktan daha kötü bir şey yoktur. Bazen mantıksız sonuçlar veren grafik tasarım gibi bir hizmet için bu iki kat doğrudur. ”

Güven Çevresi başarılı olduğunda, LogoMaker ekibi müşterilerin güvenini kazandığını bilir.

Damon, “Bir müşteriye gerçekten harika bir ürün verdiğimizde, sunduğumuz diğer çözümler ve hizmetler hakkında onlarla konuşma hakkını kazandık,” dedi Damon..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map