Los Angeles’a Biletiniz: HostingCon, Ağ, Öğrenme ve Devasa Sergi Salonu için 2017’de Data Center World ile Güçlerini Birleştiriyor

TP; DR: HostingCon Global’e yıllık geçişimiz üzerimizde. Bu yıl, endüstri liderleri ve barındırma, bulut ve servis sağlayıcı endüstrilerinde gelişen teknolojilerin arkasındaki ekiplerle tanışmak için Los Angeles’a gidiyoruz. Bonus olarak, HostingCon ve Data Center World 2017’de aynı çatı altında gerçekleşiyor ve veri merkezi profesyonellerini, barındırma sağlayıcılarını, donanım ve yazılım satıcılarını ve diğerlerini dört günlük ağ ve öğrenim için bir araya getiriyor. Nasıl katılacağınızı ve neden gitmeniz gerektiğini öğrenmek için okumaya devam edin.


En başından itibaren, HostingCon nasıl bir izlenim edileceğini bilir. Bulut ve servis sağlayıcı konferansına katılan ilk yılım sektördeki en büyük isimleri karşılamakla geçti.

Yalnızca ilk gün InMotion Hosting, SiteGround, A2 Hosting ve Media Temple’ın CEO’ları, Kurucuları ve Başkanları ile görüştüm. Bu paha biçilmez yüz yüze zaman, ilgili markalarımızın her biri için harika arkadaşlıklar ve tekrarlanan fırsatlar için zemin hazırladı.

Bu yıl, HostingAdvice ekibi batıya Los Angeles’a gitmeye hazırlanırken, favori ev sahiplerimizden bazıları bize kapılarını açıyor ve LA veri merkezlerinin turlarını sunuyor – özellikle alakalı çünkü HostingCon ana ile aynı zamanda ve yerde oluyor veri merkezi profesyonelleri için konferans.

Data Center World ve HostingCon, barındırma ve veri merkezi endüstrilerindeki en yenilikçi ürünleri, eğitim kaynaklarını ve iyi temsil edilen ağ etkinliklerini sergilemek için birlikte çalışıyor. Doğrudan HostingCon ekibindeki arkadaşlarımızdan nasıl katılacağımız konusunda içeriden bilgi topladık.

HostingCon’a katılmak için kaydolun

Seyahat Programınız: HostingCon Global 2017’ye Nasıl Katılırsınız

Batıya doğru, ho! HostingCon, etkinlikler, oturumlar ve etkileyici bir sergi salonu ile 3 – 6 Nisan tarihleri ​​arasında Los Angeles Kongre Merkezi’nde.

Konferans, karar vericilerin ve endüstri liderlerinin yeni ürünler, trendler ve fikirler hakkında bilgi edinmeleri için tarafsız, satıcılardan bağımsız bir forum olmaktan gurur duyuyor.

HostingCon’un açılış günü derinlemesine atölyeler, yeni bir hızlı ağ oturumu ve her zaman eğlenceli oyun şovunu içerir. İkinci Gün eğitim oturumlarını başlatır ve açılış konuşmasını içerir. Konferansın geri kalanını sunumlarda, sergi salonunda ve WHIR ağ etkinliğinde geçirmek isteyeceksiniz.

Seyahat düzenlemeleri üç ev sahibi otelden yapılabilir ve katılımcılar uçak biletleri, kiralık arabalar ve havaalanına servisler için indirimler bulabilir.

Hosting Donanımla Buluşuyor: 2 Konferans Kaynakları ve Ağları Paylaşın

Her iki etkinliğin de ana kuruluşu olan Penton Pazarlama Direktörü Mark Britton’a göre, HostingCon ve Data Center World ayrı etkinlikler olarak faaliyet gösterecek ancak sergi salonu ve açılış konuşmacısı üzerinde işbirliği yapacak.

SergiCon katılımcıları sergi salonunda konuşuyor

HostingCon ve Data Center World katılımcılara ağ oluşturma ve öğrenme şansı verecektir.

“Daha fazla kuruluş, barındırma ihtiyaçlarının bir kısmını veya tamamını maliyet tasarrufu sağlayan bir önlem olarak dış kaynak kullanmayı tercih ettikçe, veri merkezi profesyonellerinin barındırma ve bulut sağlayıcıları, MSP’ler, VAR’lar ve donanım ve yazılım satıcılarıyla birleşmesi doğal bir ilerleme gibi görünüyor” dedi. . “Bu iki endüstrinin tasarımdan yürütmeye veri merkezlerinin birlikte çalışması hakkında ortak bir anlayış paylaşması ve her zamankinden daha önemli.”

Açılış Konuşmacısı: FBI’ın En Çok Aranan Hacker’ından En İyi Güvenlik Danışmanına

Dünyanın en ünlü hackerı olan Kevin Mitnick, 4 Nisan’da HostingCon ve Data Center World açılış konuşmasını yapacak.

Kevin Mitnick ve ağ oturumu portre

Kevin Mitnick güvenlik ve organizasyonların istismarlardan nasıl korunacağı hakkında açılış konuşmasını yapacak.

Bir zamanlar FBI’nın 40 büyük şirkete saldırmak için En Çok Arananlar listesinde yer alan Kevin, artık bir güvenlik danışmanı olarak çalışıyor ve becerilerini müşterilerin BT zayıflıklarını ortaya çıkarmak için kullanıyor.

HostingCon Pazarlama Müdürü Andy Grider, “Kevin, HostingCon ve Data Center World’ün duymaktan gerçekten keyif alacağını düşündüğüm büyüleyici bir birey” dedi..

Eğitim Ortamlarındaki En Son Haberler, Fikirler ve Trendler Hakkında Bilgi Edinin

Eğitim oturumları, üç öğrenme kanalına yayılmış 40’tan fazla sunumla HostingCon gündeminin büyük kısmını kapsıyor: iş, strateji, teknoloji ve trendler oluşturma.

HostingCon veya Data Center World katılımcılarının diğer konferanstan en fazla iki eğitim oturumu yakalamasına izin verileceğini söyledi. Ayrıca internet güvenliğini kapsayacak bir mini yoldan da bahsetti.

Devasa Sergi Salonu Şirketleri Yeni Müşteri ve Teknolojilere Sunuyor

Belki de bu yıl HostingCon’u çevreleyen en büyük vızıltı, bekleyen büyük sergi salonu. Veri Merkezi Dünyası ile birleşmek, gösteri alanının boyutunu üç katına çıkaracak ve ilgili iki endüstrinin etkileşime gireceği bir yer sağlayacaktır..

Sergi salonu kat planı ve sergi salonu ile yürüyen insanların fotoğraf

Katılımcılar, yeni ürünler ve fikirler hakkında bilgi edinmek için sergi salonunun her iki tarafına da erişebilecekler.

Satış Müdürü Allison Heather, “Veri merkezi yöneticileri, potansiyel veri merkezi müşterileri olan barındırma sağlayıcılarıyla konuşmaktan şüphesiz faydalanacak,” dedi. “Aynı şekilde, HostingCon’daki hosting şirketleri için, Data Center World fuar salonu onlara veri merkezini daha verimli kullanma konusunda fikirler sunacaktır.”

Ağ Kurun, Öğrenin ve Büyütün: Ortaklıklar Oluşturun ve Başarınızı Artırın

İlk HostingCon’umdan üç yıl sonra, biraz daha az şaşırdım – ancak barındırma endüstrisinin liderlerini ve karar vericilerini görmek ve duymak için daha az heyecanlı değilim. HostingAdvice ekibi yeni insanlarla tanışıyor, yeni bir yenilik öğreniyor veya kahvenin yakınında kamp yapıyor olun, sohbet etmeyi çok isteriz.

HostingCon’a katılmak için kaydolun

Andy, katılımcılar için Network, Öğren ve Büyümenin HostingCon sloganını yaşamaya ve deneyimlemeye heveslidir. Büyüme, mesleki gelişim veya yeni iş ilişkileri yoluyla elde edilebildiğinden, slogan herkes için farklı bir şey ifade eder.

“Katılımcılar, yeni ortaklık fırsatları keşfetmek ya da en iyi uygulamaları ve tavsiyeleri birbirleriyle paylaşmak için diğer katılımcılar ve katılımcılarla iletişim kurabilirler” dedi. “Katılımcılar eğitim oturumlarına gitmekten öğrenecekler. Katılımcılar bazı yeni fikirler ve öngörülerden uzaklaşabilir ya da karşılaştıkları bir zorluğa bir çözüm bulabilirse mutlu oluruz. ”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector