MaiaHost розширює підтримку експертів, безпеку та керований хостинг WordPress для веб-дизайнерів та власників сайтів

TL; ДОКТОР: Як відділ веб-хостингів нью-йоркського агентства з розвитку Psionic Studios, MaiaHost з’єднує прагнучих власників сайтів та розробників з технічним досвідом, необхідним для ефективного запуску та управління найпопулярнішою системою управління контентом у світі. Спочатку MailaHost орієнтується на безпечний ринок WordPress, орієнтований на безпеку, відомий тим, що виробляє вражаючі показники безперервного часу. Засновник Венеціан Якімов поділився з нами тим, як його команда використовує тему Divi і розробник сторінок Divi, щоб створювати захищені сайти з власною конфігурацією та підтримкою.


Як вам скаже Венеціан Якімов, він був в Інтернеті з тих пір, як перед Google. Венеціанський програмний інженер з торгівлі почав створювати свій перший веб-сайт у середині 1990-х та досліджував ранні концепції оптимізації пошукових систем та систем управління контентом; він навіть створив CMS з функціоналом, подібним WordPress, відступаючи лише тоді, коли обслуговування та підтримка стали занадто трудомісткими.

“Коли я створював усі ці речі, я намагався знайти найкращі способи захисту власних веб-сайтів, а також своїх клієнтів”, – сказав він. “Я намагався забезпечити все можливе за найменшу суму”.

Сьогодні Венеціан продовжує цю мантру, орієнтовану на клієнтів, через свої компанії, Psionic Studios та MaiaHost. Спочатку зосередившись на розробці веб-сторінок та створенні веб-сайтів, венеціанський розширився на веб-хостинг – спочатку запропонувавши ціни менше третини від плати конкурентів, а тепер, забезпечивши високий дотик, безпечний та стабільний хостинг WordPress, що управляється.

“Загальний характер веб-розробки, особливо для порівняно невеликого бізнесу, як наш, завжди є застарілим веб-сайтом”, – сказав він. “Ви платите комусь, щоб він створив ваш веб-сайт, він робить його, він залишає його, і він забуває про нього. Ви закінчуєте справи, ви нічого не можете змінити, оскільки ви не технічна особа, ви не можете зв’язатися зі своїм розробником, і у вас є проблеми. Але ви можете зателефонувати нам. Ми можемо змінити це для вас і залишитися біля вашого боку скільки завгодно часу ».

Ранні дні розвитку та піонерство на ринку дешевих хостингів

Після майже десятиліття розробки веб-сайтів для клієнтів, Psionic Studios розгалужився на веб-хостинг як спосіб підключення клієнтів до економічно вигідної та безпечної хостингової платформи, що перегукується з тією ж філософією, яку розробники впровадили на своїх веб-сайтах..

“Ми розробили так багато веб-сайтів і регулярно мусили платити іншим компаніям за їх розміщення”, – сказав Венеціан. «Ми зрозуміли, чому б не придбати сервер і почати розміщувати наші проекти там? Якщо хтось хоче мати хороший хостинг, це добре, тому що ми вже керуємо сервером. “

Зображення венеціанця Якімова та логотип MaiaHost

Ветеран веб-хостингу та розробок Венеціан Якімов спочатку заснував MaiaHost, щоб краще обслуговувати існуючих клієнтів.

Тож MaiaHost запустив у травні 2006 року як постачальник повних послуг, наголошуючи на доступності. Венеціан сказав, що спочатку сподівався підтримати цілу стабільну систему управління вмістом та програмними програмами, але швидко визнав, що управління є непосильним. Компанія обрана спеціалізуватися на WordPress, який дебютував на три роки раніше.

У той час, коли провайдери спільного хостингу регулярно стягували від 12 до 20 доларів на місяць, MaiaHost вирвався з воріт, стягуючи лише 3,95 долара на місяць – висадивши його на першій сторінці результатів Google для дешевого хостингу.

“Тоді це були MaiaHost і Dot5”, – сказав він. «Ми були найдешевшим постачальником хостингу в Інтернеті, який пропонував PHP та WordPress. Ми конкурували з усіма іншими на ринку, але ми не були великою рибою. Ми були просто крихітною компанією, яка робила свою справу ».

Індивідуальні конфігурації та підтримка керованого WordPress

Оскільки MaiaHost почала залучати клієнтську базу, яка займається технологіями, навколо розробки WordPress, компанія відхилила свою увагу від хостингового бюджету та почала концентруватися на наданні веб-дизайнерам та розробникам високоякісних технічних відбитків та професійного управління інфраструктурою для оптимізації роботи захищені веб-сайти.

“WordPress – це своя ніша”, – сказав Венеціан. “Це одна з найбільших програм в Інтернеті і найкорисніша. Він досить хороший і досить стабільний, але для його дійсної роботи потрібне певне обладнання, налаштування та безпека. “

У MaiaHost це тягне за собою керовану безпеку, цілодобовий моніторинг, а також безкоштовні резервні копії та відновлення. За словами Венеціана, особливий набір послуг, досвіду та підтримки компанії забезпечив 100% тривалості роботи протягом останніх шести-семи років, при цьому MaiaHost досягає 99,99% тривалості роботи за 12 років свого існування.

Повсякденні операції в MaiaHost обертаються завдяки підтримці поточних клієнтів та підтримці їх задоволення. Розробники компанії створили настільки потужну репутацію, що MaiaHost активно не виробляє маркетингові кампанії – їх роботи та таланту достатньо, сказав Венеціан.

“Ми робимо все, що спроектують дизайнери”, – сказав він. “Ми зробимо всю конфігурацію та інколи допоможемо їм у плагінах та інших проблемах. Вони творчі люди, тож вони не обов’язково можуть зрозуміти, які крихітні речі можна змінити, які можуть змінити багато. “

Упорядкування веб-розробки за допомогою Divi Theme та Builder сторінок

Завдяки послугам веб-розробки, що сприяють більшій частині бізнесу MaiaHost, компанія зробила WordPress на крок далі, перенаправляючи нові проекти через конструктор Divi Drag-and-drop від Elegant Themes.

“Це найкраще, найвеличніше програмне забезпечення, розроблене для WordPress”, – сказав Венеціан. «WordPress – це чудова річ, але доповнення та плагіни – це справді те, що робить його блиском. Це дуже важливо для WordPress. Це дозволяє вам легко стилізувати веб-сайти без необхідності будь-якого кодування HTML. “

Логотип Psionic Studios зі скріншотом конструктора сторінок Divi та логотипом

MaiaHost та Psionic Studios покладаються на тему Divi і розробник сторінок, щоб швидко розвивати власні сайти WordPress.

Для венеціанця, розробник тем і сторінок Divi перекреслює інтерфейс WordPress WYSIWYG, а також редактор перетягування Gutenberg через його багату функціональність, простоту використання та стабільність. За його оцінками, його команда запускає новий сайт для клієнта кожні два-три дні і називає Діві в 20 разів кращим, ніж Гутенберг.

“Гутенберг все ще розробляється, а Divi вже на версії 3.5”, – сказав він. «Те, що вони дали спільноті WordPress, є величезним. Я не можу висловити ті можливості, які вони нам дали ».

Divi дозволяє користувачам встановлювати та коригувати їх макети, використовуючи широкий спектр елементів та налаштувань. Незважаючи на те, що він визнав, що платформа була дещо важкішою за ресурси, ніж він хотів, венеціанський особливо цінує можливість додавання анімації без коду і назвав Divi неймовірно економічним рішенням.

MaiaHost концентрується на підвищенні безпеки WordPress

Як технічні експерти у взаємозв’язку хост-клієнт, Венеціан зазначив, що значна частина часу його команди витрачається на безпеку сайтів WordPress та на те, щоб клієнти могли робити те, що потрібно, не піддаючи вразливості.

Окрім керованої безпеки та цілодобового моніторингу, MaiaHost розробила фірмове програмне забезпечення, яке дозволяє клієнтам отримувати доступ до інформаційної панелі WordPress таким чином, що ніхто більше не може атакувати.

“Це як кошмар або зона війни”, – сказав він. “Якщо я зараз відкрив сервер, я зараз знайду п’ять-шість атак. Це неймовірно. “

MaiaHost надає пріоритет безпеці WordPress, обмежуючи доступ до особливо вразливих областей інфраструктури або певного веб-сайту. Запуск програмного брандмауера також дасть користувачам та адміністраторам ранні підказки, сказав він, чи застарілі компоненти чи більше не підтримуються.

“Вам потрібно оновити все та переконатися, що ви використовуєте найзахищеніші додатки”, – сказав Венеціан. “Це справа в програмному забезпеченні з відкритим кодом: ви можете завантажувати речі з усього Інтернету, і ви не обов’язково знаєте, чи захищено це, підтримується чи навіть професійно закодовано”.

Але краса WordPress – про яку Венеціан переважає Drupal з точки зору безпеки – це багата спільнота, яка пристрасно і постійно працює над зміцненням та зміцненням платформи.

“Я обожнюю WordPress, тому що вони потребують часу, щоб виправити будь-які проблеми”, – сказав Венеціан. “Це підтримує величезна команда розробників веб-сайтів, які витрачають багато часу на пошук помилок та їх виправлення.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector