Майбутнє інвестування: Voyager Digital пропонує платформу крипто-активів під ключ, побудовану з підходом до розробників.

TL; ДОКТОР: Voyager Digital – це інноваційний брокер, що постачає комплексне рішення для торгівлі криптовалютою через окремий додаток та зручний API для розробників. Компанія, що підтримується командою підприємців з Уолл-стріт та Силіконової долини, працює над створенням безпечної точки доступу для швидкої та легкої торгівлі в цьому новому класі активів. Плануючи міжнародне розширення та постійний розвиток, заснований на відгуках клієнтів, Voyager прагне піонірувати майбутнє інвестицій.


У спільноті криптовалют закрутилося повітряне збудження – і це є не дарма. Нові технології цифрових активів забезпечують швидкий, безпечний та прозорий спосіб обміну цінності на децентралізованому ігровому полі, все під час натискання посередника на бордюр.

Незважаючи на ці переваги, технологія залишається відчуженою для широкої громадськості, не допускаючи масового прийняття. Але Стів Ерліх, генеральний директор та співзасновник Voyager Digital, сказав, що це не повинно бути таким.

“Найважча частина криптовалюти – це змусити людей зрозуміти і повірити”, – сказав нам Стів. “Щоб компанія, що надає фінансові послуги в майбутньому, досягла успіху, ви повинні ознайомити її – подібно до того, як люди звикли до свого чинного банку чи брокера”.

Логотип Voyager

Voyager Digital надає можливість користувачам торгувати цифровими активами за більш конкурентними цінами.

Стів застосовує цей принциповий підхід разом із Voyager, інноваційним стартапом, що пропонує безпечний доступ до ринку торгівлі криптовалютами без комісійних. Рішення під ключ, засноване підприємцями на Уолл-стріт та Силіконовій долині з багаторічним досвідом, пропонується через автономний додаток та зручний API для розробників, що забезпечує гнучкі та інтуїтивні способи доступу до ринків, що розвиваються.

За винятком тих, хто проживає в штаті Нью-Йорк, усі жителі США наразі мають доступ до ринку через додаток Voyager, який підключається до декількох бірж та дозволяє користувачам купувати та продавати майже 30 криптовалют. Тим часом Voyager співпрацює з Нью-Йорком, щоб отримати BitLicense і має плани щодо міжнародної експансії на цей рік. В кінцевому рахунку, мета компанії – вивести на кризову валюту інвестиційні, торгові та фінансові послуги без комісійних послуг на глобальну стадію.

Надання безпечної точки доступу до торгівлі криптовалютами

Voyager, штаб-квартира якого знаходиться в Нью-Йорку, була заснована в 2017 році як прямий споживач крипто-брокера та торгового додатка для iOS. У жовтні 2019 року компанія оголосила про вхід на ринок Android, що являє собою значну віху в його планах щодо міжнародної експансії.

“Користувачі Android займають 70% ринку мобільних телефонів, тому цей запуск різко збільшує нашу потенційну базу користувачів”, – заявив Стів у прес-релізі того часу. “Це також наступний критичний крок нашої місії зі створення основної інфраструктури ринку капіталу для цифрових валют та активів і зробити Voyager кращим постачальником послуг у цьому секторі”.

Ваш новий улюблений криптовалюта

Додаток Voyager доступний як для пристроїв iOS, так і для Android.

Окрім надання опцій для споживачів мобільних додатків, Voyager створив платформу, використовуючи підходящий для розробників підхід API, який дозволяє швидше та простіше інтегрувати функціональні можливості платформи в додатки та програмне забезпечення. Оскільки попит на цифрові активи продовжує зростати, ця стратегія дозволить розробникам забезпечити доступ до ринку без часу, витрат та ресурсів, необхідних для внутрішнього рішення..

Стів заявив, що низка торгових додатків і платформ вже використовує API Voyager для залучення криптовалюти для своїх клієнтів. Наприклад, Tiger Trading, нью-йоркська компанія з цифрової торгівлі, пов’язала свою технологію з Voyager, щоб розширити та вдосконалити свою торгову систему світового класу..

Тепер, коли Voyager довів свою ефективність за допомогою свого автономного додатку, Стів сказав нам, що у нього є платформа платформ і мобільних додатків по всьому світу, які хочуть скористатися рішенням “до кінця”..

За підтримки команди ветеранів фінансів та технологій

Стів, 25-річний досвід фінансових послуг якого включає досвід торгівлі в E * Trade і як генеральний директор компанії Lightspeed Financial, сказав, що криптовалюта є одним з найскладніших середовищ, в яких він працював, особливо через норми і повільне прийняття.

“Ми швидко виявили, що галузь не поспішає працювати з криптовалютою – просто намагаємось знайти американський банк, де клієнти можуть депонувати кошти, зайняли три-чотири місяці”, – сказав він. “Це саме тоді мене вразило. Якщо ми стикаємося з викликами з 25-річним досвідом роботи на ринках акцій, як маленький стартап може досягти чогось у цьому просторі?”

Команда Voyager зрозуміла, що компанія виявилася цінною у розумінні бізнес-бізнес, а також її оригінальний випадок використання прямого споживача. “Між стосунками, що тримаються під вартою, стратою та намаганням скласти весь пакет разом, те, що ми досягли, було багато часу”, – сказав він. “Люди сказали:” Ви вирішили всі ці проблеми для мене, і тепер я можу швидше піти на ринок. Ми використовуємо вас. “

Окрім переконання банків брати участь, Стів заявив, що Voyager зіткнувся з проблемами прийняття через мінливість Bitcoin, яка досягла майже 20 000 доларів США за монету в грудні 2017 року, перш ніж в червні 2018 року знизилася до менше 6 000 доларів. Не допоможу.

“Тези підйомів і падінь впливають на готовність людей працювати з платформою”, – сказав він. “Усі хочуть, коли вона продовжує йти вгору, але коли є крок назад, люди стають боязливими і починають переосмислювати свою крипто-стратегію”.

Швидкий і простий спосіб отримати вартість з ринку

Крім зручності використання, Стів зазначив, що ціна є однією з найбільших пропозицій Voyager. Оскільки додаток підключається до декількох глобальних обмінів, користувачі отримують доступ до цілого ряду конкурентних, без комісійних цін на торгах. Передовий смарт-маршрутизатор замовлення компанії об’єднує ринки в одному додатку, стежить за ринком, щоб визначити найкращі ціни, і забезпечує швидше, надійніше виконання протягом мілісекунд.

“Наша здатність сканувати земну кулю за найкращою ціною приносить клієнту постійну цінність”, – сказав він. “Між ціною, швидкістю, легкістю та безпекою у нас є диференціатори, які ставлять нас на зовсім інший рівень”.

Voyager пропонує 5-відсоткову угоду на ETHOS

Підхід Voyager, орієнтований на клієнтів, допомагає економити час та гроші користувачів.

Voyager також виставляє цінну інформацію спереду та в центр. Портфоліо компанії та інструменти моніторингу надають розширені дані та візуальні засоби для відстеження прибутку та збитків. Для того, щоб його інвестори були в курсі, додаток також містить новину останніх новин криптовалюти, відсортовану за криптовалютою.

Що стосується постійних розробок, Стів зазначив, що Вояджер використовує спритний процес, орієнтований на постійний цикл зворотного зв’язку від клієнтів. Після ребрендингу свого маркера Ethos (ETHOS) на маркер Voyager (VGX), Voyager оголосив, що запропонує 5% відсотків за ETHOS, що зберігається у додатку Voyager у відповідь на запити клієнтів. Компанія також пропонує 3% відсотків щорічно на свій Bitcoin, що проходить у Voyager за допомогою програми Voyager Interest (VIP).

“Ми хочемо якнайшвидше займатися людьми – це протилежне методу” Поля мрії “, – сказав він. “Ви не можете сказати:” Якщо ви побудуєте його, вони прийдуть “. Ви повинні побудувати те, що вони насправді хочуть вам доставити”.

У квітні Voyager оголосив, що акції компанії торгуються на Франкфуртській фондовій біржі, а в листопаді оголосив, що вона внесена до списку на біржі OTCQB® у США. Компанія також публічно торгується на Канадській фондовій біржі.

Вгору Далі: Міжнародний запуск та додані функції

У “Вояджера” великі плани на майбутнє. Крім розширення доступу до клієнтів у штаті Нью-Йорк та по всьому світу, компанія працює над тим, щоб вивести на ринок нові криптовалюти, включаючи процентні рахунки, криптовалюти, маржинальні рахунки, можливість коротких криптовалют та повторювані депозити.

“У 2020 році ми розширимо питання про те, що означає бути майбутнім компанією з фінансових послуг у майбутньому – включаючи, але не обмежуючись цим, надання людям можливості заробляти відсотки, дозволяючи їм торгувати та дозволяючи їм брати позики активи, якими вони володіють, – сказав Стів.

Одночасно задоволення клієнтів буде служити орієнтиром компанії.

“Ми в бізнесі, де успіх диктується тим, скільки людей хочуть використовувати наш додаток, тому розуміння та прослуховування того, що вони хочуть, – це робота номер один”, – сказав він.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector