Mendix: як платформа для розробки додатків з низьким кодом допомагає організаціям “перемогти у світі, керованому програмним забезпеченням”, з використанням масштабування розуму

TL; ДОКТОР: З 2005 року організації звертаються до Mendix, щоб допомогти прискорити свої проекти з розробки програмного забезпечення. Зручний розробник додатків компанії дозволяє безперешкодно співпрацювати між відділами – від ІТ-команд до бізнес-консультантів та маркетологів – ефективно закриваючи розрив у спілкуванні між зацікавленими сторонами. Сьогодні понад 40 000 професіоналів та 4000 організацій використовують платформу для створення та доставки програм без необхідності кодування. Новий випуск компанії – повністю настроювана мова для дизайну інтерфейсів – показує, що Mendix не планує стримувати свою прихильність до інновацій.


Невелике нововведення в галузі мобільних технологій може пройти довгий шлях для стимулювання зростання бізнесу. Візьмемо, наприклад, відомий момент лампочки великої енергетичної компанії – усвідомлення того, що за допомогою мобільного додатку він може поєднувати поїздки з обслуговування свого екіпажу з рутинними перевірками якості. За допомогою простого поштового повідомлення, польові команди з технічного обслуговування могли б отримувати повідомлення, якщо вони були поруч із сайтом, який потребує перевірки якості, скорочення кількості поїздок та підвищення продуктивності.

Спалах розуміння був багатообіцяючим, але компанії була потрібна технологія для його резервного копіювання, тому він звернувся до Мендікса. Використовуючи інтуїтивно зрозумілий конструктор додатків Mendix, енергетична компанія створила програмне забезпечення за 12 тижнів, усунувши більшість звичайних технічних поїздок, які зараз можуть здійснювати члени екіпажу під час запитів на обслуговування..

“Є багато подібних прикладів, коли сила ідей і технологій об’єднуються, щоб мати величезний вплив на бізнес”, – сказала нам команда євангелістів Mendix Tech Evangelist.

Фото команди Mendix

Команда Mendix прагне допомогти бізнесу полегшити створення додатків через свою платформу розробки з низьким кодом.

Насправді, Мендікс допомагає більш ніж 4000 організаціям у різних галузях – від страхових та фінансових послуг до освіти, логістики та виробництва – інтуїтивно створювати та доставляти додатки без кодування знань.

“Платформа додатків з низьким кодом надає користувачам, які можуть не мати широких знань або досвіду розробки додатків, можливість більш ефективно надавати вклад та повторювати розробку програми”, – сказав член команди.

У результаті підходу з низьким кодом Mendix в процесі розробки може брати участь більш широкий спектр користувачів. Таким чином, усі зацікавлені сторони організації, від бізнес-експертів до професійних розробників, мають думки про те, як будуються найважливіші програми та які проблеми вони вирішуватимуть.

Сьогодні Mendix виступила лідером у розробці платформ з низьким кодом, надавши більше 40 000 професіоналів для цифрової трансформації своїх організацій. Завдяки нескінченним ітераціям, включаючи недавній випуск мови дизайну інтерфейсу, компанія продовжує надавати можливість швидкої та безболісної розробки додатків для різних підприємств.

Розширення можливостей бізнесу та зацікавлених сторін ІТ для безперебійної співпраці

Ринок розвитку програм з низьким кодом може бути добре утверджений сьогодні, але, коли Mendix увійшов у цю галузь у 2005 році, це була одна з перших компаній, що зробили це.

“Засновники компанії працювали бізнес-консультантами та розробниками спеціальних додатків”, – сказав член команди. “Те, що вони швидко дізналися, – процес розробки спеціальних додатків був болючим”.

Найчастіше ці больові точки кореняться в проблемах спілкування між відділами. Діловим командам може бути важко перевести свої потреби в конкретні вимоги, які розробники використовують для створення програми. І навіть коли бізнес-користувач може сформулювати свої вимоги, традиційна розробка додатків може зайняти тижні чи місяці.

Фото двох людей, які співпрацюють з Mendix

Полегшуючи спілкування між зацікавленими сторонами, Mendix впорядковує та прискорює процеси розвитку.

“На той час, коли заявка буде в ранній версії для розгляду, вимоги бізнесу, швидше за все, змінилися б”, – сказав член команди. “І повернеться до прямої”.

Компанія Mendix була створена для вирішення цих проблем, прискоривши розробку додатків, щоб усунути розрив між бізнесом та ІТ-зацікавленими сторонами. За словами команди Mendix, в ті часи багато лідерів ІТ скептично ставилися до того, що можлива розробка додатків з низьким кодом. Але компанії не знадобилося багато часу, щоб забезпечити ранніх клієнтів і довести свої можливості.

“Зараз Mendix використовується сотнями організацій у всьому світі для створення складних додатків, що вирішують питання про внутрішню операційну ефективність, покращують досвід клієнтів та запускають нові продукти”, – сказав член команди.

І організації, що використовують платформу, бачать результати. Член команди повідомив нам, що організації, які йдуть маршрутом з низьким кодом, використовують на 70% менше ресурсів і створюють додатки в 10 разів швидше, ніж ті, що використовують традиційні підходи.

“Потім заощаджений час та ресурси можуть бути присвячені вирішенню інших питань в бізнес-підрозділах”, – сказав член команди.

Лідер у високопродуктивних APaaS за повнотою зору

В останні роки розробка та доставка додатків (AD&Г) ринок визрів, і компанії, включаючи Gartner та Forrester Research, тепер є постачальниками платформ з низьким кодом.

“Обидві фірми визначили та почали звітувати на різних ринках, включаючи платформи для розробки мобільних додатків, високопродуктивну програму-прикладну платформу (APaaS) та розробку додатків з низьким кодом, усі сфери, в яких Mendix визнаний як лідер “, – сказав член команди.

Нещодавній звіт Forrester, в якому висвітлюється, як платформи з низьким кодом прискорюють інновації та доставку додатків, займає Mendix лідером галузі за своїми інноваційними можливостями та широтою функцій. “Mendix продовжує впроваджувати інновації у нових випадках використання та поглиблювати свої можливості в усьому світі”, – написали автори звіту, додавши, що рішення компанії базувати своє середовище з низьким кодом на Cloud Foundry призвело до великих дивідендів, коли SAP прийняв платформу постачальника. для використання у всьому світі.

“Це партнерство є першим з чотирьох найбільших постачальників підприємств (IBM, Microsoft, Oracle і SAP) з постачальником платформи з низьким кодом і має прискорити вже істотне зростання компанії Mendix”,.

Зустріч потреб клієнтів у галузі, що постійно розвивається

Mendix продовжує оновлювати свою платформу для забезпечення зручності використання для різних підприємств. Команда Evangelist компанії прагне вислухати больові точки своїх клієнтів щодо розробки додатків.

“Ми приймаємо проблеми з реального світу, обговорювані в цих розмовах, щоб вносити оновлення та коригування цих можливостей, щоб забезпечити найкращі інструменти для клієнтів для успішного створення та розгортання програм”, – сказав член команди.

Скріншот веб-моделера Мендекса

Веб-модельєр Мендікса дозволяє взаємодіяти між відомствами та забезпечує можливість участі всіх сторін у кінцевому продукті.

Незважаючи на те, що рішення компанії в основному базуються на наданні клієнтам необхідних рішень, Mendix також уважно стежить за ринком..

“В компанії Mendix ми вважаємо, що нововведення трапляються, коли ти зближуєш людей з ідеями та технологіями”, – сказав член команди. “Оскільки технології продовжують бути все більш поширеними у нашому повсякденному житті, очікування користувачів змінюються”.

Мендікс використовує гнучку методологію, що фокусується на швидкій ітерації в режимі реального часу. Як розповів нам один член команди, розробка додатків із низьким кодом робить реальні швидкі та прості розгортання.

Нове в Mendix – Створюйте приголомшливі та привабливі інтерфейси з Atlas UI

Найновіший випуск компанії Atlas UI призначений для того, щоб тим, хто не розробляє прямі або дизайнерські навички, створювати красиві, привабливі та дуже зручні користувацькі інтерфейси..

“За допомогою Atlas UI команда UI / UX організації може визначити стандартизовану мову дизайну для просування кращих практик дизайну в декількох автономних командах розробників”, – сказав член команди.

Пропозиція складається з трьох елементів – Atlas UI Framework, Web Modeler та Mendix App – усі вони безперебійно працюють з платформою з низьким кодом компанії, забезпечуючи орієнтований на користувача підхід до дизайну інтерфейсів..

Серія шаблонів та будівельних блоків прискорює створення інтерфейсу, хоча користувачі можуть вибирати між заздалегідь розробленими та спеціальними темами.

“Ми нетерпляче бачимо, як підприємства користуються орієнтованими на користувачів можливостями в рамках платформи Mendix для створення красивих додатків для вирішення окремих бізнес-проблем”, – сказав член команди.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector