Міст до нового Інтернету: Holo дозволяє одноранговий хостинг децентралізованих і масштабованих програм

TL; ДОКТОР: Holo, нова розподілена хостинг-платформа, має на меті створити ринок для однорангових програм, якими може користуватися будь-який користувач в Інтернеті. Ідея полягає в заміні централізованих серверів надлишковою обчислювальною потужністю децентралізованої спільноти, оплаченою криптовалютою, стійкою за вартістю. Холо часто описується як Airbnb веб-хостингу, намічає децентралізоване майбутнє для індустрії хостингу.


Кілька модних слів завантажуються як “порушення”. Залежно від вашої точки зору, термін може викликати хвилювання або страх. Корпоративні гіганти часто пов’язують це з останнім, але для повсякденних споживачів зриви зазвичай є вигідними.

Поміркуйте, що Airbnb зробив для кишенькових книг мандрівників, що Tesla робить для нашої планети (і за її межами) та що робить Uber, щоб зробити таксі доступними. По мірі того, як технології продовжують прогресувати, в інших галузях промисловості з’являться нові руйнівники.

Холо, хмарна платформа хостингу для розподілених додатків, є одним із таких порушників. Суспільство з відкритим кодом організації вважає, що більше не прийнятно дозволяти нашим інтернет-комунікаціям протікати через централізовані веб-сервери, де корпорації контролюють наш досвід.

Девід Аткінсон з головою та логотипом Holo

Девід Аткінсон, комерційний директор, подарував нам совок на Holo, децентралізовану хостингову платформу.

Натомість Holo прагне децентралізувати Інтернет, розширюючи свій потенціал для співпраці та творчості. Це обов’язково, але команда Holo вважає, що варто почекати. “Перехід від централізованого до децентралізованого світу займе тривалий час і вимагатиме багато змін у звичках до покупки”, – сказав Девід Аткінсон, комерційний директор компанії Holo.

Holo заохочуватиме зміни через HoloPort, пристрій, створений для розміщення програм, які будуть використовуватися основними користувачами Інтернету. “Отримати коробку – це один із способів залучити людей, які зацікавлені, але не настільки технічні, що-небудь підключити до участі в економіці”, – сказав Девід. “Вони просто хочуть мати можливість взаємодіяти з розподіленим світом так, як вони взаємодіють з Інтернетом сьогодні”.

Через HoloPorts, а також програмне забезпечення Holo, встановлене на існуючих пристроях, можна буде замінити централізовані сервери запасними обчислювальними можливостями розподіленого співтовариства, оплаченими криптовалютою, стійкою за вартістю. Зрештою, екосистема Holo дасть можливість будь-кому стати господарем, сприяючи більш децентралізованому майбутньому.

Розподілена платформа хостингу для програм Holochain

Екосистема Holo була заснована в 2017 році Еріком Харрісом-Брауном та Артуром Броком, двома цифровими візіонерами, що мають понад 18 років спільного досвіду створення багатовалютних систем. До Холо Ерік створив програмне забезпечення для взаємодії з одноранговими комунікаційними програмами, а Артур мав досвід проектування та впровадження багатовалютного програмного забезпечення для проекту MetaCurrency.

Девід заявив, що поява блокчейна та біткойна викликала інтерес і Еріка, і Артура. “Вони думали про іншу форму децентралізації – відмінну від тієї, що відбулася через блокчейн – і також розглядали різні форми розподілених валют”, – сказав він. “Тож вони вирішили створити Holochain, структуру додатків з відкритим кодом, що розповсюджується.”

Holo, хмарний ринок хостингу для розповсюджених програм, згодом був побудований на Holochain. Замість децентралізованої глобальної бази даних в Інтернеті, як, наприклад, блокчейн, Holochain – це структура для побудови повністю розподілених однорангових програм. Хоча блокчейн орієнтований на дані, Holochain використовує підхід, орієнтований на агент. І оскільки Holochain не є глобальною системою, що базується на консенсусі, це швидше, енергоефективніше і в 10000 разів дешевше, ніж блокчейн.

Holo робить додатки, побудовані на Holochain, доступними для повсякденних користувачів Інтернету, які можуть відчувати себе незручно за допомогою крипто-програмного забезпечення нового покоління. Це працює за допомогою з’єднання нашої в даний час централізованої мережі із світом розповсюджених програм Holochain через такі елементи, як веб-браузери, щоб користувачі могли звично отримувати доступ до програм Holochain.

Звільнення Інтернету від корпоративного контролю

Розробникам властиво інстинктивно звертатися до відомих провайдерів, таких як Amazon Web Services, Google Cloud та Microsoft Azure для розміщення своїх програм. Через ринок холосних однорангових програм Holo кожен, хто має пристрій Linux, може змагатися з технічними гігантами, пропонуючи додаткову обчислювальну потужність на своєму робочому столі чи ноутбуці (версії Windows та Mac будуть випущені пізніше).

Процес працює аналогічно оренді запасної спальні через Airbnb, щоб допомогти сплатити іпотеку. Через Holo користувачі Інтернету можуть «здавати» в оренду свої запам’ятовуючі та обробні потужності для оплати власного доступу до Інтернету, хостингу та машин.

Холо банер

HoloPort допоможе замінити централізовані сервери з розподіленою обчислювальною потужністю.

За словами Девіда, існує багато додаткової ємності для зберігання, яка очікує набирання. Просування вперед – це лише питання просити участі користувачів через такі предмети, як HoloPort. “Кожне ядро ​​фактично має власний вузол, і сердечники будуть розподілятися по всьому світу на основі людей, які вирішили брати участь у мережі”, – сказав Девід. “Ви можете створити свій власний віртуальний вузол, але для більшості людей ми вважаємо, що HoloPorts є більш простим рішенням.”

Наразі клієнти мають можливість замовити HoloPort Nano, HoloPort та HoloPort +, які варіюються за ціною залежно від потужності процесора та зберігання. Усі пристрої постачаються з уже встановленим програмним забезпеченням та легко виконуються інструкції з налаштування.

“Нам зараз рано, щоб знати, хто, де і чому люди приймуть до цього”, – сказав Девід. “Це одне з речей, що мені найбільше цікаво бачити – де в громаді люди отримуватимуть цінність від такого виду хостингу, а де – ні? Я впевнений, що сюрпризи відбудуться ».

Заробіть стабільну цінність криптовалюти за допомогою HoloFuel

Holo не просто дає можливість хостам перетворити комп’ютер чи HoloPort на джерело доходу, де їм платять за розміщення розповсюджених програм. Це також дає їм свободу встановлювати власні ціни на хостинг та вибирати, які програми розміщуватимуть.

Що стосується платежів, Девід зазначив, що важливим завданням у створенні розподіленої хостингової мережі є визначення способу оплати платників без централізованих повноважень. На щастя, організація знайшла рішення в HoloFuel, бухгалтерській системі, яка дозволяє Holo одночасно обробляти мільярди транзакцій.

“HoloFuel дозволяє нам здійснювати транзакції однорангових чи мікроплатеж, залежно від того, де додаток було запитано та де саме його було подано”, – сказав Девід. “І оскільки HoloFuel настільки ефективний, ми можемо обробляти транзакції на суми розміром як копійки”.

Система заснована на перевіреному часом методі обліку подвійного запису, відомому як взаємний кредит, але він використовується з криптографією для захисту, розповсюдження та розширення можливостей системи. Зі зростанням розподіленої мережі та зростанням попиту HoloFuel присвоюється більше значення. Потім криптовалюту можна продати іншим або використати для оплати хостингу.

У міру розвитку платформи користувачі зможуть заробляти HoloFuel за допомогою додаткових можливостей, таких як розширений кредит та торг на основі навичок, послуг та довіри. Вони також можуть придбати криптовалюту через Holo, а також біржі сторонніх і однорангових.

Поставити відкрите, децентралізоване майбутнє в межах досяжності

Холо в даний час знаходиться в серії альфа-стадій. Майбутнє зростання платформи в першу чергу буде продиктовано спільнотою користувачів, яку вона обслуговує. За короткий термін усі цілі обертаються навколо доставки, але майбутнє зростання платформи в першу чергу буде диктуватися спільнотою користувачів, яку вона обслуговує.

За короткий термін всі цілі перетворюються на доставку HoloPort та HoloPort + дистриб’юторам по всьому світу, налагодження роботи мережі та функціонування в повному режимі бета-версії та створення екосистеми додатків. HoloPort Nano буде доставлений пізніше через спеціальну конфігурацію чіпа.

“З точки зору продукту ми зосереджені на виведенні коробки та програмного забезпечення”, – сказав Девід. “Ми знаємо, що на нього великий попит”.

Девід сказав, що також хоче бачити, що вийде з цієї інноваційної нової організації хостингу.

“Я також дуже з нетерпінням чекаю дня, коли хтось будує щось на Holochain і розміщує його через цю мережу, яку ми ніколи не могли б уявити, що це можливо”, – сказав він. “Я передбачаю купу додатків, які користувачі запускають через веб-браузери, але вони навіть не розуміють, що вони використовують повністю розповсюджене додаток, яке перевірено, належить і контролюється спільнотою”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map