Mixpanel допомагає користувачам зрозуміти, як користувачі взаємодіють зі своїми програмами – надаючи інформацію в режимі реального часу, щоб зробити дані зрозумілими

TL; ДОКТОР: Mixpanel не є новим для простору аналітики, що базується на подіях – насправді вони стали першопрохідцем. Mixpanel підштовхує галузь вперед, даючи бізнесу нові способи побачити, як люди взаємодіють зі своїми брендами. Їх аналітична платформа надає компаніям більше, ніж просто статистику щодо перегляду сторінок і трафіку. Такі функції, як відстеження подій, зворотні активні послідовності та засоби збереження аудиторії, дають компаніям в реальному часі уявити, як клієнти рухаються через додатки. Це дозволяє компаніям приймати загострені, керовані даними рішення, які позитивно впливають на досвід користувачів та коефіцієнт конверсії. Платформа Mixpanel має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що робить її доступною для користувачів на будь-якому рівні технічної складності.


Не секрет, що зосередження на досвіді користувачів стало тенденцією сучасного маркетингу. Як зазначається в недавньому дослідженні B2C, лояльність до бренду, надійність та ймовірність повернення споживачів до програми чи веб-сайту значною мірою залежать від його простоти використання, чіткості, зовнішнього вигляду та загальних вражень від взаємодії щодо точок дотику бренда..

Щоб покращити коефіцієнти конверсії та утримання, підприємства повинні розуміти досвід клієнтів, оцінюючи фактори, що призводять до вибуття, та куди в дорогу їдуть клієнти. Простих статистичних даних щодо перегляду сторінок і трафіку насправді недостатньо, щоб допомогти бізнесу пізнати своїх клієнтів та утримати їх, але глибше заглиблюватися у значущі дані для цього може здатися складним завданням для багатьох.

Увійдіть у Mixpanel, доступну платформу аналітики, доступну для користувачів на будь-якому рівні технічної складності. Mixpanel йде далі, ніж традиційна модель аналітики, пропонуючи вичерпний огляд подорожей клієнтів, відстежуючи події на їх шляху. Насправді, Mixpanel вперше застосував цей підхід, який дозволяє користувачам збирати дані, які можуть впливати на рішення та загальні цілі бізнесу.

Ніхар Бхупалам і логотип Mixpanel

Ніхар Бхупалам, менеджер із продуктів Mixpanel, допомагає компаніям знати своїх клієнтів за допомогою аналізу в реальному часі.

“Допомога клієнтам визначити свої стратегії аналітики та зрозуміти ключові бізнес-цілі – це мета”, – заявив Ніхар Бхупалам, менеджер продуктів Mixpanel. “Ми кажемо нашим клієнтам почати з цілей та показників, які вони вважають важливими, і отримують уявлення та можливі зміни в цьому напрямку з даних, які надає Mixpanel”.

Платформа пропонує безліч функцій, таких як ретроактивні воронки та інструменти для утримання аудиторії, які спрощують користувачі збирати, інтерпретувати та розгортати свою інформацію. Це в поєднанні зі своїми послугами тестування A / B позиціонує Mixpanel здійснити свою місію допомагати світові дізнатися його дані.

Доступна платформа Analytics робить дані прийнятними для будь-якого користувача

З самого початку метою Mixpanel було створити продукти для користувачів різних наборів навичок та полегшити глибоке розуміння складних даних. Mixpanel визнав, що співробітники, орієнтовані на технології, не були єдиними, хто може отримати користь від платформи аналітики, тому створили її, щоб вона була доступною для всіх, від ІТ та команд розробників, до маркетологів, лідерів продуктів та аналітичних команд.

“Зрештою, якщо ми не даємо зрозуміти своїм клієнтам, наша цінність втрачається”, – сказав Ніхар. “Ми дуже спростили клієнтів зрозуміти, що відбувається в їхніх додатках, які ключові відомості вони можуть зібрати та як вони можуть покращити свою продукцію з часом, з загальною метою зробити ці дані доступними”.

Скріншот інтерфейсу користувача Mixpanel порівняно з рядками коду

Старий спосіб і спосіб Mixpanel – користувальницький інтерфейс платформи доступний для користувачів на будь-якому рівні технічної складності.

Mixpanel розробив складний, але доступний інструмент аналітики, який можна було б розгорнути в різних підрозділах, не перевантажуючи працівників, які не мають достатньої кваліфікації. Дані вчені та аналітики можуть використовувати їх для глибшого поглиблення даних за допомогою стандарту аналітики JQL (JavaScript Query Language). Однак, його інтуїтивний інтерфейс та можливість генерувати широкий спектр звітів та розумінь, які можуть принести користь тим, хто найбільше працює в будь-якій компанії.

“Коли ми думаємо про наш основний продукт, ми намагаємось забезпечити функціональність, щоб переконатися, що будь-який тип користувача може отримати доступ до розумінь”, – сказав Ніхар. “Дозволити повній компанії мати чіткий огляд того, що відбувається в їхніх даних – у своїх додатках – дійсно може працювати на роботу функцій”.

3 Заслуговує на увагу, інструменти для вимірювання того, як користувачі взаємодіють із вашим додатком

Mixpanel пропонує безліч функцій та інструментів, які гармонійно працюють, щоб зробити зібрані дані доступними. Компанії в режимі реального часу можуть зрозуміти, що відбувається в їхніх додатках і як взаємодіють клієнти в різних точках дотику.

“Ми визнали, що реальний час є надзвичайно важливим для нашого продукту, оскільки люди не хочуть чекати своєї думки – і не повинні”, – сказав Ніхар. “За допомогою нашого продукту ви можете швидко зрозуміти ключові події та приймати рішення, керовані даними, виходячи з того, що ви виявите”.

Завдяки сегментації, ретроактивним послідовностям та засобам утримання аудиторії Mixpanel дозволяє користувачам дізнаватися своїх клієнтів, де вони можуть бути в дорозі до конверсії, і чому вони повертаються чи не повертаються назад.

1. Сегментація забезпечує глибоке розуміння даних

Щоб зробити найкращі рішення щодо того, які дії потрібно здійснити як бізнес, компаніям потрібно виявити, які дії здійснюють їхні клієнти, сказав нам Ніхар..

“Коли ви хочете дізнатися, що насправді відбувається, ви можете певною мірою переглянути свої показники високого рівня”, – сказав він. “Але для прийняття бізнес-рішень вам потрібно детально зрозуміти ці дані – розуміючи, чим саме займаються ваші клієнти”.

Знімок екрана графіку відстеження подій Mixpanel

Відстежуючи дії клієнтів, підприємства можуть приймати рішення, керовані даними, як покращити роботу користувачів.

Інструмент сегментації Mixpanel дозволяє користувачам вимірювати це шляхом точного визначення та відстеження попередньо вибраних подій у дорозі клієнта. Якщо бізнес хоче отримати додаткову інформацію про, скажімо, покупку, Mixpanel може відстежувати, як клієнт здійснив це в процесі конверсії, та надавати дані про різні фактори, такі як тип продукту, референт, використовуваний пристрій та використання даних. встановити, щоб диктувати майбутні ітерації програми.

“Якщо ви думаєте про нашу ієрархію даних та про те, як ми збираємо дані, ви можете надсилати нам будь-які потрібні вам події”, – сказав Ніхар. “Це може бути настільки детальним, як натискання на головну кнопку до найвищого рівня ваших ключових показників.”

2. Ретроактивні воронки надають негайну інформацію про випадання & Конверсії

Одним із найскладніших завдань, з яким мікшпанель звертався до своїх клієнтів, було надання розуміння того, куди клієнти відмовляються і конвертуються. Ретроактивні послідовності дозволяють підприємствам миттєво отримати ці цінні відомості.

“Це дуже важливо в сьогоднішньому діловому світі, де все швидко змінюється, і ви хочете швидко рухатися, щоб приймати рішення щодо вдосконалення свого продукту”, – сказав Ніхар.

Воронки Mixpanel працюють заднім числом, щоб виміряти рух людей через низку подій. Користувачі просто повинні вибирати подію послідовно, і звіт можна створити, використовуючи всі історичні дані програми.

3. Функція утримання аудиторії повідомляє, чому користувачі повертаються & Займайся

Найпопулярніша та дуже використовувана функція на платформі Mixpanel – це інструмент для збереження аудиторії. Усі підприємства прагнуть конвертувати клієнтів, але, зрештою, загальна мета – утримати повернення клієнтів для більшої кількості покупок.

Інструмент збереження аудиторії – це ще одна особливість, яка допомагає представляти дані, які можуть допомогти інформувати рішення компанії про те, як покращити їхні програми, і, в свою чергу, відстежувати показники збереження аудиторії, щоб побачити, чи були ці зміни ефективними.

“Деякі ключові елементи, про які потрібно знати будь-якій компанії, – це те, чи повертаються користувачі, які типи користувачів повертаються і що спонукає їх до повернення”, – сказав Ніхар. “З цим продуктом ви можете зрозуміти це на іншому рівні.”

Тестування A / B дозволяє світові вчитися на його даних

Існує певна наука щодо управління та вміння використовувати те, що ви дізналися зі зібраних даних. Mixpanel спрощує цей процес для бізнесу, пропонуючи послуги тестування A / B.

Компанії можуть експериментувати з різними варіантами своїх додатків, щоб побачити, як користувачі орієнтуються в них. Знову ж таки, Mixpanel надає результати в режимі реального часу, тому зміни про вплив негайно відомі.

Скріншот інтерфейсу тестування A / B Mixpanel

Сервіси тестування Mixpanel дозволяють компаніям легко проводити експерименти над своїми програмами, щоб побачити, що є ефективним.

“Один із способів отримати додаткову цінність від своїх даних і дійсно довести причинність – це використовувати тестування A / B”, – сказав Ніхар. “Це повертається до нашої місії про те, щоб дозволити світові вчитися на його даних”.

Інтуїтивно зрозумілий користувальницький інтерфейс порталу дозволяє користувачам легко редагувати текст, переміщувати елементи, змінювати фони, міняти кольори та в значній мірі проводити будь-який тип експерименту. Mixpanel також створив модуль A / B Developer Tweaks, де розробники можуть вносити більш складні зміни, додаючи “Tweaks” до невеликих порцій коду.

Користувачі продовжують надсилати Mixpanel більше 5 трлн дій щорічно

Зосередженість на інноваціях завжди була ключовою частиною філософії Mixpanel. Вони були першими гравцями в аналітичному просторі, орієнтованому на події, і справді допомагали підштовхувати галузь вперед, дивлячись, як підвищити коефіцієнти конверсій для своїх клієнтів, розміщуючи досвід користувачів на перший план..

Завдяки своїй платформі компанії надсилають понад 5 трлн акцій на рік, щоб дізнатися більше про своїх клієнтів. Mixpanel не виявляє ознак уповільнення заряду вперед. Ніхар розповів нам про кілька великих запусків продуктів, які очікуються на початку 2017 року, і він впевнений, що зробить значний вплив на своїх клієнтів та аналітичний пейзаж.

“Ми завжди намагаємось розібратися, що можливо в аналітиці, і намагаємось витіснити це у світ”, – сказав він. “Це дуже хвилююче.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector