Mixpanel: Як платформа Analytics Analytics трансформує спосіб використання підприємствами своїх даних для розуміння досвіду користувачів

TL; ДОКТОР: Незалежно від того, чи компанії контролюють свої веб-сайти за допомогою безкоштовних програм Google Analytics, чи купують більш дорогі, вдосконалені та потужні рішення, існує мільйон різних способів збирання даних. Бути легко поховати під горою погано організованою та важко оброблюваною інформацією – якщо підприємці, маркетологи та дизайнери продуктів не можуть відсівати те, що важливо, а що ні, всі дані стають марними. Ось чому Mixpanel розробив прості у використанні технології, які допомагають підприємствам переставляти дані в діючі уявлення, трансформуючи спосіб клієнтів вирішувати проблеми та планувати майбутнє.


Ще десять років тому експерти з аналітики значною мірою зосереджувались на перегляді сторінок, показниках відмов та показниках, які Google Analytics все ще надає безкоштовно, щоб оцінити, скільки людей відвідує веб-сайт. Однак Suhail Doshi не вірив, що ці точки даних точно відстежують, як лідери галузі розвивали та випускали свої продукти.

Замість того, щоб використовувати стажування у Slide виключно для отримання шкільних кредитів чи досвіду, Suhail побудував платформу, яка б надала більш потужну та ділову інформацію для компаній, які мали будувати власні програми з аналітики на власному рівні.

Замість того, щоб оцінювати унікальних відвідувачів, Mixpanel відстежує залучення користувачів та взаємодії, які можуть більш точно керувати розробкою продукту та діловими рішеннями для кількох команд в організації.

“Проблема у них полягає в тому, що не існує аналітичної платформи, яка б переглядала дані підрозділів фінансів, маркетингу та продажів, щоб дати керівникам 1000-футовий огляд усього, що відбувається”, – сказав Роб Баннінг, директор з питань комунікацій.

Окрім збору та аналізу 7 трлн точок даних щороку, Mixpanel інтегрується з десятками популярних платформ, включаючи Salesforce, Zapier, Marketo та Zendesk, щоб виявити інформацію, яка раніше була похована під горами важких для аналізу даних.

“Вся справа в деталях”, – сказав Роб. “Мета Mixpanel – це накладення для різних технологічних наборів, що робить кожен з них більш цінним. Ми хочемо зробити революцію в тому, як наші клієнти приймають бізнес-рішення ».

Mixpanel просіює дані для виявлення можливих даних

Підприємствам не потрібні дорогі послуги для збору тонн даних. Незважаючи на те, що існує безліч способів безкоштовно відстежувати поведінку користувачів, багато з цих платформ збирають неглибокі точки даних і мимоволі затьмарюють важливу інформацію.

Зображення логотипу Rob Banning та Mixpanel

Mixpanel розкриває відповідні відомості про взаємодію клієнтів із веб-сайтом, додатком чи продуктом, сказав Роб.

Власні системи часто не організовують показники таким чином, щоб фахівці з аналітики чи власники бізнесу могли інтуїтивно розбирати та розуміти. Хоча бізнес може зібрати мільйони точок даних, Роб заявив, що програмне забезпечення іноді може зробити аналіз занадто непосильним і складним.

“Причина, яку користувачі використовують нашу платформу, полягає в тому, щоб підключити всі точки даних, які вони мають, і побачити, що розуміє наше машинне навчання та AI”, – сказав він. “Навіть досвідчені експерти з аналітики не знають шукати інформацію, яку виявляє наша технологія.”

Mixpanel працює як сито: користувачі імпортують велику кількість даних, а алгоритми машинного навчання Mixpanel автоматично розкривають уявлення, аномалії та сегменти користувачів..

“Нашим користувачам не потрібна ступінь науки про дані”, – сказав Роб. “Наш продукт демократизує сучасну аналітику”.

Рішення з урахуванням кожного індивідуального клієнта

Команди служби підтримки клієнтів Mixpanel показують користувачам, які функції найкраще відповідають їхнім бізнес-цілям та допоможуть їм досягти своїх цілей. Компанія розробила вбудовані процеси, пристосовані до різних галузей, клієнтів та проблем, з якими зазвичай стикаються організації.

“Тоді ми запитуємо себе:” Як ми успішно застосували нашу технологію для вирішення цих проблем? ” – сказав Роб. «Ми хочемо, щоб Mixpanel був досить простим, щоб користувачі могли інтуїтивно зрозуміти нашу продукцію, але вони також повинні бути досить потужними, щоб виявити глибоку думку. Це дбайливий баланс “.

Скріншоти інформаційних панелей Mixpanel

Mixpanel щороку обробляє 7 трлн точок даних для приблизно 20 000 клієнтів.

Менеджери продуктів Mixpanel постійно підтримують контакт з клієнтами, що сприяє постійному розвитку та вдосконаленню по всій компанії. Роб розповів нам про нещодавно розмову з колегою, яка проводила понад 200 інтерв’ю з клієнтами, щоб оцінити їхні потреби в аналітиці протягом наступних двох років.

“Вона візьме їхні відповіді та синтезує їх у звіт, який наші інженери та менеджери з продуктів будуть читати, щоб у майбутньому перевірити продукти, які вони будують”, – сказав він. «Те, як ми розробляємо свою продукцію, майже повністю базується на відгуках клієнтів, які ми отримуємо про існуючі продукти. Ми ніколи не перешкоджаємо новому проекту перед тим, як вийти на вулицю і запитати клієнтів, чи розроблена нами дорожня карта відповідає їхнім майбутнім планам ».

Культура компанії та відгуки клієнтів стимулюють інновації

Сьогодні Mixpanel може похвалитися приблизно 300 працівниками офісів у Сан-Франциско, Сіетлі, Юті, Нью-Йорку та Лондоні. Кожен офіс має власну атмосферу та яскраву культуру компанії, яку Роб сказав, що він цінує.

“Раніше я працював у компанії, яка відкрила 16 офісів за один рік, і я побачила, що підтримувати цілісну культуру компанії дуже важко”, – сказав він. “Однак нам це вдалося зробити. Це чудово, тому що я люблю працювати тут”.

Зображення працівників Mixpanel

300 співробітників Mixpanel користуються сильною культурою компанії в п’яти глобальних офісах.

Товариство Mixpanel регулярно розширюється за межі офісу, оскільки Роб згадав про декілька контингентів колег, які стають друзями та сусідками по кімнаті.

“Ми створили таке веселе, спільне та привабливе середовище”, – сказав він. «Ця культура змушує всіх із задоволенням проводити час в офісі. Правда, я просто почуваюся добре, як тільки заходжу через двері ».

Роб приписував позитивну енергію на Mixpanel ефективній комунікації та численним заходам по створенню команд. Окрім святкової вечірки, компанія проводить щорічну лижну подорож до озера Тахо.

“Ми не працюємо. Ми просто катаємось на лижах, тусуємось у будиночку та п’ємо гаряче какао », – сказав він. “Це допомагає нам познайомитись з колегами на індивідуальному рівні”.

Енергія та ентузіазм команди перетворюються на нові продукти та оновлення, сказав Роб. У другій половині 2017 року компанія запустила більше можливостей, ніж вона мала в цілому 2016 року. Цього року команда має свої приціли щодо машинного навчання.

“Ми випускаємо нові алгоритми машинного навчання принаймні раз на два місяці”, – сказав він. “Це дійсно один з єдиних способів аналізу величезної кількості даних, що збираються, і це економить стільки часу і грошей. Наші конкуренти не випустили нічого подібного. “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector