На передньому плані безпечної комунікації: смартфони та платформи Sikur надають можливість організаціям захищати свої цифрові активи

TL; ДОКТОР: Sikur, компанія, заснована на зв’язку з обладнанням та програмним забезпеченням, використовує свою експертизу безпеки для захисту телекомунікацій, бізнесу та урядів у всьому світі від постійних онлайн-загроз. Комплект безпеки бразильської компанії включає смартфон, комунікаційну платформу та торгову станцію для транзакцій з даними. Слідкуйте за останніми новинками компанії щороку на MWC Barcelona, ​​де Sikur представляє свої щорічні оновлення.


Ми все ще на Дикому Заході, коли йдеться про рух “Наведіть власні пристрої” (BYOD) – тенденція, коли працівники все частіше використовують свої персональні технології на робочому місці. Дослідження показують, що більшість (67%) сьогоднішніх робітників роблять це, але це беззаконна практика, оскільки мало компаній мають політику для правильного управління ризиками.

Простіше кажучи, коли працівники входять у раніше містяться мережі за допомогою зовнішнього пристрою, вони ризикують піддавати систему шкідливому програмному забезпеченню. Окрім загроз, які приносять працівникам, існує стурбованість тим, що вони можуть прийняти у зв’язку з видаленням даних, несанкціонованою передачею інформації зсередини організації.

Sikur логотип

Sikur працює над створенням фундаменту для безпечного спілкування на робочому місці.

Sikur, компанія з програмним та апаратним забезпеченням, орієнтованою на комунікації, прагне забезпечити безпечну альтернативу BYOD для телекомунікаційних служб, бізнесу та державних структур. Наприклад, компанія SIKURPhone може використовуватися як корпоративний пристрій, забезпечуючи підприємство прямим контролем над кінцевими точками та їх конфігураціями.

Компанія також забезпечує безпечну комунікаційну мережу по всьому світу з SIKURPlatform, надійним хмарним рішенням, сумісним з робочим столом Android, iOS та Windows, що має зашифровані можливості голосових та відеозаписів. Нарешті, торгова станція SIKUR пропонує форум для полегшення транзакцій з конфіденційними даними.

Базуючись у Бразилії з офісами у США та Європі, Сікур сподівається визначити майбутнє безпечної комунікації у всьому світі. “Команда Sikur займається і зобов’язана сприяти новому мисленню безпеки”, – заявив Олександр Васконцелос, головний директор Sikur. “Наша команда може бути розповсюджена по всьому світу, але ми постійно пов’язані, рухаємо свої мрії вперед, підтримуючи бізнес і уряди у збереженні своїх даних.”

Бразильський постачальник технічних послуг із надумливою безпекою

Sikur була заснована в 2012 році в Бразилії, де кібербезпека є головною проблемою. У дослідженні 2013 року було встановлено, що витрати на кіберзлочинність сягають приблизно 8 мільярдів доларів на рік у Бразилії, а рейтинг злочинів в Інтернеті є головним злочином у країні. Але проблема не обмежується лише Бразилією: згідно з даними про кібербезпеку, глобальні витрати на кіберзлочинність прогнозуються до 20 трлн. Доларів щорічно до 2021 року.

Коріння Sikur в цьому середовищі забезпечили компанію навичками, необхідними для активного зменшення ризику. “Ми дуже інноваційна компанія. Ми завжди робимо все можливе, щоб підготуватися до несподіваних, подолання складних проблем шляхом спрощеного підходу”, – сказав Олександр. “Це те, що ми називаємо нашим” розумом безпеки “.”

Коли Sikur вийшов на ринок цінних паперів, Олександр заявив, що він все ще відносно незрілий, надаючи компанії значну можливість диференціації. “На той час було мало криптовалют”, – сказав він. “Під час обслуговування фінансових установ, які хотіли передати дані в Інтернеті, ми розглядали цей розрив як чудову можливість покращити нашу пропозицію та надати додаткові функції для розмежування, як безпечний чат та обмін повідомленнями”.

Новий настрій безпеки

Sikur використовує простий, але ефективний підхід до безпеки бізнесу та урядів.

У 2015 році компанія представила GranitePhone – попередник SIKURPhone, який демонстрував вбудоване шифрування електронних листів, дзвінків, текстових та групових чатів, що надсилаються між користувачами GranitePhone, а також тими, хто працює на своїх пристроях iOS або Android із програмним забезпеченням Sikur..

Сьогоднішня модель працює на модифікованій версії Android і включає вбудований гаманець криптовалюти. Незабаром він буде відкритий для сторонніх додатків через магазин додатків Sikur, який наразі знаходиться на стадії розробки. Компанія, що швидко розвивається, також планує випустити комплект для розробки програмного забезпечення (SDK), що надає можливість клієнтам створювати власні магазини додатків, куратор яких має на увазі безпека..

Безпечний смартфон, хмарна платформа та торгова станція

Олександр заявив, що SIKURPhone проходить швидкий шлях розвитку, орієнтований на розкриття нових можливостей. Окрім інших інноваційних функцій, SIKURPhone включає торговельну станцію SIKUR – безпечне всебічне рішення для управління платежами, відправлення рахунків-фактур, перевірки залишків, зберігання криптовалюти, управління своїм бізнесом та перевірки активів.

“Концепція торгових станцій, коли їх підсумовують, є ідеальною підходящою програмою для транзакцій, незалежно від того, чи потрапляють вони у сферу фінансів, охорони здоров’я чи будь-який інший критичний для місії ринок”, – сказав Олександр. “Це безпечне місце для зберігання будь-якого, локально чи в хмарі”.

Обладнання Sikur

Компанія пропонує широкий спектр рішень, від смартфона до захищеної платформи зв’язку.

SIKURPhone працює від SikurOS, інноваційної системи, призначеної для захисту пристрою від землі. Поточні оновлення системи гарантують, що програмне забезпечення завжди працюватиме безперебійно. SikurOS також має вбудований функціонал віддаленого очищення, що є важливою функцією безпеки у випадку втрати чи вкрадання вашого пристрою..

Окрім свого смартфона, компанія пропонує SIKURPlatform – публічне та гібридне хмарне рішення, призначене для зменшення як капітальних, так і операційних витрат. Інтуїтивне рішення сумісне з робочим столом Android, iOS та Windows. Програмне забезпечення автоматично шифрує чати, повідомлення, документи, голосові дзвінки та відеодзвінки. Інтуїтивно зрозуміла панель управління дозволяє легко керувати користувачами та пристроями Sikur, встановлюючи дозволи та створюючи та відкликаючи клієнтські ключі, серед інших змінних.

У 2016 році Gartner Research включила Sikur як частину Market Guide for Secure Mobile Communications, яка аналізувала різноманітні безпечні комунікаційні рішення через iOS та Android. “Gartner повідомив нам, що ми на відстані милі вперед забезпечили захищений смартфон, інтегрований із захищеним пакетом зв’язку для Android, iOS та Windows Desktop”, – сказав Олександр.

Нові релізи на MWC Barcelona

Sikur має декілька нових продуктів та функцій, запланованих на наступний рік і далі, такі як його майбутній магазин додатків і SDK.

У лютому компанія оголосила, що розробляє SIKUR Bank спільно з бразильською фінтехнологічною компанією Creditas. Ультрабезпечна платформа цифрового банкінгу захистить користувачів від вад безпеки, властивих багатьом платним програмам, не приносячи шкоди зручності використання. Послуга, яка буде повністю відповідати бразильським регламентам, також буде доступна як рішення з білою етикеткою.

Sikur часто робить подібні повідомлення на MWC Barcelona, ​​раніше відомий як Всесвітній конгрес Barcelona Mobile Mobile. Подія є однією з найбільших подібних в усьому світі, де представлені новітні інновації та технології більш ніж 2400 компаній, а також програма навчальної конференції.

“Забезпечити безпечну комунікацію – це обов’язково, і це одне з речей, які наші клієнти люблять про нас”, – сказав Олександр. «У той же час, що рухає нас – це те, як ми впроваджуємо інновації та виштовхуємо нові концепції на ринок. Щороку ми запускаємо щось цікаве на MWC Barcelona, ​​найбільшій мобільній події у світі. Пошук нових способів зберегти людей в безпеці – це процес підвищення кваліфікації ».

Такі події, як MWC Barcelona, ​​у поєднанні із залученням клієнтів допомагають компанії визначити свій шлях вперед.

“Ми враховуємо більшість відгуків наших клієнтів – сучасний стан нашого продукту є відображенням їх пропозицій та міркувань”, – сказав Олександр. “Але, як було зазначено раніше, ми багато акцентуємо увагу на інноваціях, тому ми завжди шукаємо партнерські стосунки та ідеї, щоб зробити нашу продукцію унікальною, вирішуючи проблеми та зберігаючи дані користувачів. Зрештою, найціннішою характеристикою, яку ми можемо мати, є надійність ».

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector