Нагороди за вибір редакторів: топ-15 ступенів кібербезпеки Америки в Америці

По мірі розширення Інтернету, з загрозою, з якою люди та підприємства стикаються, захищають свою конфіденційну інформацію. Порушення даних може викрити все, починаючи від паролів та імен користувачів, до дати народження, адреси та номерів соціального страхування, обходячись такими організаціями, як Yahoo, eBay, Target та Equifax, мільйонів доларів та непоправно пошкодила репутацію.


Навіть якщо особисті дані не піддаються впливу, зловмисники можуть покалічити бізнес-операції організації – особливо їх суть. Кіберзлочинність є найбільш швидко зростаючою причиною відключення центрів обробки даних, згідно з дослідженням Інституту Понемону в 2016 році, в якому повідомляється про майже чверть простоїв, спричинених шкідливими вторгненнями – що склало лише 2% у 2010 році.

Таким чином, кібербезпека є однією з найбільш швидко зростаючих галузей у світі. Що ще гірше, ринок праці не може йти в ногу. ISACA, неприбуткова міжнародна організація, орієнтована на ІТ-професіоналів, передбачає, що до 2019 року буде нестача 2 мільйонів працівників з кібербезпеки. Понад 313 000 робочих місць у сфері кібербезпеки залишаються відкритими лише в США, що становить приблизно 28 000 робочих місць за 2017 рік, повідомляє CyberSeek.

Освіта та навчання на цих посадах легко доступні для тих, хто хоче скористатися можливістю. ІТ-професіонали, зайняті в галузі кібербезпеки в 2013 році, повідомили про середньорічну зарплату в розмірі 116 000 доларів США – майже втричі більше, ніж середній національний дохід для працівників, які працюють на повний робочий день – за даними CIO та Бюро статистики праці..

Поширеність онлайн-програм ступеня знаменує більш доступний та зручний шлях до успіху. Маючи настільки багато варіантів для вибору, ми віднесли 15 кращих онлайн-ступенів кібербезпеки в країні на основі навчальної програми, вартості кредиту, випускних курсів, відсотків працевлаштування та відгуків студентів, серед інших факторів. Читайте далі, щоб дізнатися про університети та онлайн-ступені, готові прийняти вашу заявку:

1. Університет Пердю Глобал

Логотип університету ПердюОкрім зоряної репутації університету в галузі науки, техніки, технологій та освіти в галузі інформатики, Purdue University Global очолює наш список для професійного балансування видатних, суворих курсів із доступністю та гнучкістю, які багато хто прагне від онлайн-ступенів.

Націлений на надання студентам знань, умінь та досвіду в реальному світі, необхідних для досягнення кращого досвіду в галузі кібербезпеки та отримання сертифікатів у галузі, університетські курси магістратури та аспірантури дають можливість студентам розробляти захищені інформаційні системи, оцінювати тенденції та практики безпеки, вимірювати та аналізувати практики управління ризиками на рівні мережі підприємств.

Наші два улюблені компоненти програм ступеня Пердю – це можливість набути реального досвіду через необов’язкове стажування в кінці навчання бакалавра, а також прискорену програму ступеня бакалавра для магістратури..

Пропоновані програми
Потрібні кредити
Вартість за кредит
Бакалавр наук в галузі кібербезпеки180$ 371
Магістр наук з управління кібербезпекою60420 доларів

Заробляючи мінімальну оцінку в певних класах нижчого класу, студенти можуть отримати вступ до скороченої версії магістрів університету з інформаційних технологій або управління кібербезпекою – додатково дозволяючи студентам економити час і гроші та швидше виходити на ринок праці.

“Наша програма ступеня кібербезпеки – це приклад того, як ми можемо допомогти організаціям задовольнити попит на висококваліфікованих робітників у цій швидко зростаючій та неймовірно захоплюючій галузі навчання, створюючи при цьому персональний, якісний навчальний досвід для студентів, який відповідає їх графіку”, сказав д-р Джеффрі Бак, декан Школи бізнесу бізнесу та інформаційних технологій університету Пердю.

2. Коледж Ютіка

Логотип коледжу UticaСпочатку створений університетом Сіракузи, Колледж Ютіка розробив широкий діапазон програм сертифікатів та ступенів, які вивчають кібер-операції, комп’ютерну криміналістику, розвідку та забезпечення інформації. Агентство національної безпеки, Департамент внутрішньої безпеки та Центр кіберзлочинності оборони визнають програми Utica за те, що вони є передовими в навчанні та освіті з питань кібербезпеки..

Хоча кожна програма ступеня пропонує декілька спеціалізацій, майбутні студенти магістрів повинні або мати ступінь доцента, або заробити принаймні 57 кредитів у чотирирічному університеті, перш ніж записатися на Ютику.

Пропоновані програми
Потрібні кредити
Вартість за кредит
Бакалавр наук в галузі кібербезпеки61475 доларів
Магістр наук з кібербезпеки30895 доларів
Магістр професійних досліджень в галузі кіберполітики та аналізу ризиків30$ 775

Коледж співпрацює з кількома регіональними та національними організаціями з безпеки, пропонуючи можливість взаємодії в мережі та знижки на підготовку іспитів і сертифікаційних випробувань, серед інших переваг. За словами Остін Гівенс, директора програми вищої кібербезпеки коледжу, тісні партнерські стосунки дають реальну уяву про тенденції, застосування та проблеми, що стоять перед галуззю..

“Інтернет-факультет кібербезпеки Utica College має багатий досвід у реальному світі з боку уряду та корпоративного сектору”, – сказав він. “Ми використовуємо цей досвід професорсько-викладацького складу, щоб допомогти нашим студентам стати етичними, відданими та обізнаними лідерами з кібербезпеки у будь-яких уявних умовах – від американських спецслужб до фірм Fortune 500 по всьому світу”.

3. Університет Арізони

Логотип університету АрізониУніверситет Арізони є однією з лише 20 програм, призначених АНБ як Центром досконалості в кібер-операціях, пропонує надійні та складні програми для студентів, зацікавлених в обороні, правоохоронних органах та приватній галузі, а також працюючих фахівців, які прагнуть здобути технічну освіту майстерність.

Програма бакалавра, розроблена для поєднання ступеня або двох років досвіду роботи юриста, поділяється на два напрямки: інженерія та інформатика, а також захист та криміналістика. Аспірантура може зосередитись на інформаційних або фізичних системах. Суворий ступінь магістра будується для тих, хто має трирічний досвід роботи в суміжних галузях і черпає програми університету з інформаційних систем управління, електротехніки та комп’ютерної інженерії, а також систем та промислової інженерії.

Пропоновані програми
Потрібні кредити
Вартість за кредит
Бакалавр прикладної науки в кібер-операціях45500 доларів
Магістр наук з кібербезпеки331332 долари

Цікаво, що Арізона створила місто у віртуальному середовищі під назвою CyberApolis, щоб дати змогу студентам перевірити та застосувати свої навички в реальних сценаріях. Більш ніж 15 000 високоточних персоналів мешкають у CyberApolis, а навколишнє середовище також має псевдо Інтернет – у комплекті з веб-сайтами для банку, лікарні, комунальних компаній, соціальних мереж, роздрібної торгівлі, підпільної хакерської спільноти та елементами організованої злочинності. Кожен сайт має повну мережеву присутність із інтегрованими вразливими місцями, які підтримують конкретні навчальні цілі.

4. Університет Мерілендського університетського коледжу

Логотип університету Мерілендського університетуПохвалившись найширшим спектром пропозицій про онлайн-ступінь та сертифікати у нашому списку, університет Мерілендського університетського коледжу також визнали НСА, DHS та Центр кіберзлочинності оборони (DC3).

Фізичний університет університету випадково розташований між Кіберкомандуванням Міністерства оборони в штаті Меріленд та Кібер-коридором у Вірджинії, тобто немає дефіциту інноваційних роботодавців та експертів з кібербезпеки, які допоможуть оновити та керувати навчальною програмою..

Пропоновані програми
Потрібні кредити
Вартість за кредит
Бакалавр наук у галузі комп’ютерних мереж та кібербезпеки120$ 294 – $ 499
Бакалавр наук з управління та політики в галузі кібербезпеки120$ 294 – $ 499
Бакалавр наук з розробки та безпеки програмного забезпечення120$ 294 – $ 499
Магістр наук з управління та політики в галузі кібербезпеки36$ 694
Магістр наук в галузі технологій кібербезпеки36$ 694
Магістр наук в галузі цифрової криміналістики та кібер-розслідувань36$ 694

Що стосується практичного досвіду, університет Мерілендський університетський коледж забезпечує віртуальну лабораторію кібербезпеки, щоб дати студентам можливість атакувати та захищати системи в Інтернеті безпечним, захищеним та ізольованим способом. Навколишнє середовище також допомагає команді університету з кіберконкурсів, що складається зі студентів, викладачів та випускників, підготуватися до змагань, що включають цифрову криміналістику, проникнення та захист комп’ютерної мережі.

5. Арізонський державний університет

Інтернет-логотип Арізонського державного університетуСеред найбільших державних університетів країни Арізонський державний університет посідає перше місце серед 25% програм онлайн-бакалавра, згідно з американськими новинами та світовим звітом. Окрім ступенів безпеки на батьківщині, які включають заняття з кібертероризму, студенти інформаційних технологій університету наголошують на роботі мережі та безпеці комп’ютерних систем. Останні два семестри магістранти витратять на розробку та презентацію рішення, що базується на проекті, відповідної сучасної проблеми ІТ-безпеки.

Пропоновані програми
Потрібні кредити
Вартість за кредит
Бакалавр наук з інформаційних технологій120$ 520 – $ 728
Магістр наук з інформаційних технологій30$ 522 – $ 1397
Магістр інформатики30500 доларів

Ступінь з інформатики університету пропонується завдяки цікавому партнерству між штатом Арізона та Coursera, поєднуючи наукові та інженерні характеристики інформатики для навчання студентів про штучний інтелект, блокчейн, кібербезпеку, інженерію програмного забезпечення, великі дані та інші теми. Лекції читаються через Coursera, тоді як штат штату Арізона консультує та оцінює роботу студентів.

6. Пенсільванський державний університет

Логотип кампусу держави Penn State WorldСпочатку заснований у 1855 році середньою школою фермерів штату Пенсільванія, Державний університет штату Пенсільванія розробив сучасну програму онлайн-освіти, визнану американськими звітами News and World Report, NSA та DHS. Ступінь аналізу безпеки та аналізу ризиків університету надає можливість для інформації та кібербезпеки, що зосереджується на інструментах та навичках, необхідних для розробки та оцінки захищених систем, що забезпечують безпеку людей та інформації.

Пропоновані програми
Потрібні кредити
Вартість за кредит
Бакалавр наук з безпеки та аналізу ризиків120555-596 доларів
Магістр професійних досліджень з інформаційних наук33886 доларів

Факультет інформаційних наук та технологій Пенн-Стейт має широкий спектр досвіду та досвіду, включаючи інформатику, техніку, психологію, хімію та штучний інтелект. Таким чином, мультидисциплінарний ступінь магістра поєднує гнучкість з надзвичайно актуальною навчальною програмою, керованою проблемами реального світу та ситуаціями, коли інформація може бути піддана впливу або порушена.

7. Champlain College

Логотип Champlain College OnlineПриватний некомерційний коледж з регіональним акредитацією, що базується в Берлінгтоні, штат Вермонт, Champlain College розпочав свої перші програми в Інтернеті в середині 1990-х. Але не дозволяйте маленькому сліду коледжу занепокоїти вас – журнал SC назвав Champlain провідною програмою кібербезпеки у 2013 та 2015 роках, і школа була визнана NSA, DHS та DC3 за освіту в кіберзахисті..

Пропоновані програми
Потрібні кредити
Вартість за кредит
Бакалавр наук в галузі кібербезпеки120$ 318
Магістр наук з операцій з інформаційної безпеки30$ 795

Ми цінуємо увагу коледжу на гнучкості для дорослих, що пропонують шість дат початку року та включають досвід роботи в процесі прийому. Ступені Champlain орієнтовані на експериментальне навчання, і студенти будуть брати участь у реальному моделюванні у віртуальному лабораторному середовищі коледжу. Акцент на вирішенні проблем, а не просто тестуванні, дозволяє студентам бути краще підготовленими до кар’єри та змін технологій.

8. Університет Іллінойсу

Логотип системи університету ІллінойсуУніверситет штату Іллінойс – один з найшвидших суперкомп’ютерів університетського містечка та один із найпотужніших суперкомп’ютерів у світі, який приймає Національний центр прикладних суперкомп’ютерів. 50 компаній, лабораторій та університетів у всьому світі використовують NCSA, а відділ кібербезпеки дослідників, розробників та фахівців захищає сотні тисяч обчислювальних ядер, понад 1,5 петабайта пам’яті, 25 петабайт накопичувача на диску та 500 петабайт зберігання стрічки.

Пропоновані програми
Потрібні кредити
Вартість за кредит
Бакалавр наук з безпеки інформаційних систем36304,50 дол. – 358,50 дол
Магістр наук з управління інформацією40$ 403

Як Регіональна мережева академія Cisco, університетські програми з інформатики та онлайн-ступінь отримали визнання від АНБ, DHS та Центру безпеки системи та забезпечення інформації Національного наукового фонду. Щоб приєднатися до програми бакалавра, студенти повинні заробити принаймні 2,0 ГПД за 30 кредитних годин занять на першокурсниках та другокурсниках. Окрім треків, орієнтованих на аналітику даних та архітектуру інформації, майбутні студенти магістрів можуть пройти шлях, зосереджений на конфіденційності, довірі, безпеці та етиці.

9. Університет Джона Хопкінса

Логотип університету Джона ХопкінсаНі, університет Джона Хопкінса не лише для лікарів. Приватний дослідницький університет вимагає жорстких стандартів прийому та дорогого навчання, але Джон Хопкінс постійно входить до числа найбільш шанованих університетів у світі. Інститут інформаційної безпеки університету виступає координатором для наукових та освітніх зусиль у галузі інформаційної безпеки, забезпечення та конфіденційності.

Пропоновані програми
Потрібні кредити
Вартість за кредит
Магістр наук з кібербезпеки301417 доларів
Магістр наук з комп’ютерних наук301417 доларів
Магістр наук з інженерії інформаційних систем301417 доларів

Хоча університет пропонує ряд традиційних, прискорених та комбінованих програм з інформатики, інформатики, кібербезпеки та інформатики безпеки, можливості навчання в Інтернеті обмежені програмами випускників. Окрім ступеня магістра, спеціально розробленої для того, щоб надати студентам навички для забезпечення конфіденційності, доступності та цілісності даних, Джон Гопкінс також забезпечує концентрацію кібербезпеки в рамках своїх ширших програм з інформатики та інформаційних систем..

10. Університет Південного Нью-Гемпшира

Логотип університету Південного Нью-ГемпшираЗарахування до університету Південного Нью-Гемпшира, одного з найбільш швидко зростаючих університетів, вибухло приблизно від 8000 студентів у 2001 році до понад 90 000 сьогодні. Американські новини та світовий звіт розглядають SNHU як найбільш інноваційну школу в країні за підхід до навчальних програм, викладачів, студентів та технологій.

Пропоновані програми
Потрібні кредити
Вартість за кредит
Бакалавр наук в галузі кібербезпеки120320 доларів
Магістр наук з кібербезпеки36$ 627

Навчальна програма кібербезпеки університету узгоджується з Рамкою NICE щодо кібербезпеки Національного інституту стандартів та технологій та Консорціумом Кібербезпеки з освіти, готуючи студентів до гідної кар’єри в галузі забезпечення інформації, безпеки в Інтернеті та конфіденційності, кібер криміналістики та управління ризиками. На додаток до пріоритетності доступності, студенти SNHU можуть закінчити ступінь магістра за 15 місяців або передати до 90 балів на ступінь бакалавра..

11. Університет Регента

Логотип університету РегентаЄдиний християнський університет, який увійшов до нашого списку, Регентський університет спочатку був започаткований євангелістом Пат Робертсоном як університет християнської радіомовної мережі. З огляду на розташування кампусу поблизу трьох військових баз у штаті Вірджинія-Біч, штат Вірджинія, Регент винятково привітні до активного чергування, резерву чи персоналу Національної гвардії, а також до родин ветеранів та збройних сил..

Пропоновані програми
Потрібні кредити
Вартість за кредит
Бакалавр наук з кібер- та цифрової криміналістики120$ 395 – $ 425
Бакалавр наук в галузі кібербезпеки120$ 395 – $ 425
Магістр наук з кібербезпеки30$ 650

Окрім того, що NSA та DHS назвали Національним центром академічної майстерності з питань освіти в кіберзахисті, Regent є лише 4% університетів, які отримали заслуги від Національної ініціативи з питань освіти в кібербезпеці. Близькість до військових та державних установ призвела до надійних програм кібербезпеки Regent. Нещодавно університетський інститут кібербезпеки запустив навчальний центр «Кібер-діапазон» – перший подібний в приватному університеті – для забезпечення практичної підготовки, моделювання сценаріїв атаки та порушення безпеки в режимі реального часу..

12. Університет Белвю

Логотип університету BellevueПоєднуючи доступність з навчальною філософією, підготовленою до підготовки випускників до успіху в реальному світі, Університет Бельв’є є регіональним акредитованим приватним закладом, орієнтованим на обслуговування дорослих студентів (понад 75% молодших школярів у Беллеві мають 25 років і старше). Центр освіти з кібербезпеки університету пропонує широкий спектр міждисциплінарних ступенів та ресурсів і визнаний Комітетом з питань національної безпеки, АНБ та DHS.

Пропоновані програми
Потрібні кредити
Вартість за кредит
Бакалавр наук в галузі кібербезпеки127$ 415
Магістр наук з кібербезпеки36575 доларів

Студенти, які здобувають ступінь кібербезпеки, можуть вчитися за традиційним графіком курсу, або як прискорена когорта, де група однокласників та однолітків працюють за навчальною програмою та обмінюються досвідом. На рівні магістерської програми традиційний формат орієнтований на професіоналів початкового або середнього рівня, в той час як когортний маршрут корисніший працівникам з досвідом роботи в ІТ, управлінні інформаційними системами або інформаційною безпекою.

13. Флоридський технологічний інститут

Логотип Florida Institute of TechnologyПропонуючи єдиний MBA у нашому списку, Флоридський технологічний інститут зосереджується на вищих ступенях вищої безпеки з кібербезпеки, які оснащують студентів навичками та знаннями, щоб безперешкодно вийти на ринок праці. Інститут гарантує інформацію та ступінь кібербезпеки у партнерстві з корпорацією Harris, захисним підрядником та постачальником ІТ-послуг та технологій. Уроки включають методи вилучення даних та методи машинного навчання для аналізу атак та судових експертиз.

Пропоновані програми
Потрібні кредити
Вартість за кредит
Магістр наук із забезпечення інформації та кібербезпеки33$ 777
Магістр наук з кібербезпеки інформаційних технологій33$ 777
Магістр ділового адміністрування в галузі кібербезпеки36$ 896

Більш широка програма програми інформаційних технологій FIT пропонує спеціалізацію в галузі кібербезпеки, яка надає учням основні реальні програми управління безпекою, безпеку на основі хостів та контроль доступу. Програма MBA досліджує кібербезпеку як складову загальних операцій та нагляду бізнесу. Викладачі роблять акцент на аналізі політики, тенденцій та технологій, щоб краще передбачити виникаючі загрози та впровадити передові рішення.

14. Університет Франкліна

Логотип університету ФранклінаДля тих, хто шукає сприятливого до трансферу способу здобути ступінь кібербезпеки, Франклінський університет дає можливість потенційним студентам перерахувати до 94 раніше отриманих кредитів коледжу – понад три чверті кредитів, необхідних для випускника. Університет має унікальні можливості обслуговувати працюючих дорослих студентів – середній вік студентів 34 роки, а допомога з прийому, консультантів та викладачів доступна після 17:00. У Франкліна також є змінна тривалість курсу, декілька дат початку та заняття один день на тиждень.

Пропоновані програми
Потрібні кредити
Вартість за кредит
Бакалавр наук в галузі кібербезпеки124$ 526

Навчальна програма для програми кібербезпеки університету, узгоджена з ключовими сферами знань, визначеними Міжнародним консорціумом з питань безпеки інформаційних систем, включає в себе симулятори реальної життєдіяльності, які формують досвід реального життя та застосування отриманих навичок. Студенти виберуть місцевий бізнес чи некомерційну організацію та допоможуть у їхніх потребах безпеки, підготувавши план безпеки та оцінку ризику та проводячи тест на проникнення та сканування вразливості..

15. Університет Сент-Луїса

Логотип університету Сент-ЛуїсЗавершуючи наш список – університет Сент-Луїса, найстаріший університет на захід від річки Міссісіпі. Чотирирічний приватний римо-католицький дослідницький університет був заснований у 1818 році і пропонує різноманітні онлайн-ступеня через свою Школу професійних досліджень. Університет та його випускники здобули вражаючий успіх: 90% випускників працювали чи закінчили школу протягом шести місяців після здобуття наукового ступеня. Серед них 95% працюють у обраній галузі.

Пропоновані програми
Потрібні кредити
Вартість за кредит
Бакалавр наук з комп’ютерних інформаційних систем120$ 640
Магістр наук з кібербезпеки36780 доларів

SLU пропонує щороку шість прискорених восьмитижневих термінів, тобто студенти можуть насолоджуватися гнучкістю вибору графіка, який найкраще відповідає їхньому життю. Студенти з кібербезпеки вивчать теорію та застосування проектування, розгортання та забезпечення архітектури та застосувань для корпоративного рівня, вивчаючи основи комп’ютерної криміналістики та забезпечуючи повний захист інформації.

Методологія та джерела

Для складання нашого списку ми порівняли навчальну програму кожної програми, вартість кредиту та кількість кредитів, необхідних для закінчення навчання. Загальний рівень випускників та працевлаштування університетів враховується в нашому рейтингу, а також акредитація, нагороди та сертифікати. Окрім консультацій з американськими новинами та світовим звітом та оглядами студентів в Інтернеті, до наших джерел належать Національний центр статистики освіти, Національний інститут стандартів та технологій, Консорціум з питань освіти в кібербезпеці, CyberSeek, Дійсно, Бюро статистики праці, CIO та ISACA.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector