Нова форма CMS – програмне забезпечення для розмовного маркетингу LiveWorld сприяє залученню клієнтів за допомогою соціальних медіа та повідомлень

TL; ДОКТОР: LiveWorld допомагає великим підприємствам, що обслуговують тисячі клієнтів, відстежувати згадки про бренд та взаємодію з клієнтами, де б вони не відбувалися. Програмна платформа «все в одному» компанії збирає та консолідує розмови з різних мереж соціальних медіа та додатків для обміну повідомленнями, щоб зібрати маркетингову інформацію, яка допоможе брендам краще залучити свою аудиторію. З особливою увагою та досвідом, приділеним медичній та фармацевтичній промисловості, LiveWorld використовує персональні чати та команди служб підтримки, щоб упорядкувати та покращити спілкування в Інтернеті..


У сфері інтернет-маркетингу та управління брендом CMS – це три букви, які роблять великий вплив. Системи управління вмістом, такі як WordPress, підтримують веб-сайти для повного кола окремих блогерів, власників малого бізнесу та корпорацій Fortune 500.

Однак у LiveWorld акронім набуває зовсім іншого значення.

“Ми називаємо це системою управління розмовами”, – сказав віце-президент з маркетингу Джейсон Каплер про програмну платформу компанії “все в одному”. “Ми не називаємо це CMS або навіть системою управління соціальним вмістом”.

LiveWorld використовує підтримуючу технологію для поглиблення відносин та взаємодій своїх клієнтів зі своєю аудиторією. Замість того, щоб контролювати незліченну кількість комунікаційних каналів, компанія приносить усі онлайн-бесіди про бренд на простий у користуванні портал, який дозволяє командам оцінювати ефективність кампанії та виявляти будь-які проблеми.

Наприклад, мільярди глобальних користувачів спілкуються через десятки мереж соціальних медіа, додатків для обміну повідомленнями та веб-сайтів для огляду в Інтернеті. Замість того, щоб залитись різними даними, організації підприємств можуть використовувати LiveWorld для масштабування та поліпшення обслуговування клієнтів, компілюючи взаємодії в єдину систему, що дозволяє командам підтримки більш ефективно проводити свій час.

“Ви отримуєте багато часу назад для свого бізнесу, який можете використовувати для виконання інших завдань”, – сказав Джейсон. “Це допомагає організаціям розширювати надзвичайно великі обсяги постійних розмов. Це відбувається, коли ваші клієнти використовують вісім різних платформ та додатків для обміну повідомленнями. Це здається неможливим завданням керувати цим, але ми спрощуємо його, втягуючи його, організовуючи та проводячи важливі речі, щоб ваші люди могли подивитися на речі, які насправді мають значення, та автоматизувати багато іншого. “

Використання сили розмови для вигоди спільноти та клієнтів

Більше двох десятиліть LiveWorld працював над сприянням онлайн-комунікації між компаніями та їхніми замовниками. Кілька топ-менеджерів Apple створили платформу соціальних мереж в кінці 90-х. Продукт трохи випередив свій час, але співробітники вразили самостійно чітке бачення.

“Люди відвідують громади, оскільки це найкраще місце для отримання достовірної та прямої інформації”, – сказав Джейсон. «Це може бути прекрасним місцем для проведення чистих розмов з однолітками. Ми розпізнали силу розмов на початку, щоб допомогти спільноті в цілому з різних тем ».

Зображення Джейсона Каплера з логотипом LiveWorld та зображення руки, що тримає мобільний телефон

Від інтернет-спільнот до соціальних медіа та обміну повідомленнями LiveWorld шукає способи спілкування клієнтів.

Через роки Інтернет-спільноти перейшли від форумів та дощок оголошень до соціальних мереж. LiveWorld використовує API для передачі вмісту з соціальних мереж, додатків для обміну повідомленнями та навіть відгуків з таких місць, як Yelp або Amazon.

“Багато наших послуг починаються з модерації та моніторингу вмісту, створеного користувачами, щоб ми могли забезпечити безпечний досвід для користувачів і для бренду як власника цієї спільноти”, – сказав Джейсон. “Ви можете переходити до кожної розмови з будь-якого місця в цифровому пейзажі, і вам не потрібно робити серію або клаптики інструментів”.

Дізнавшись, про що говорять їхні клієнти, бренди можуть використовувати дані та уявлення LiveWorld, щоб впливати на свої маркетингові кампанії та програми обслуговування клієнтів, повідомляє Джейсон.

“Унікальний спосіб, яким він орієнтований на розмови, картографуючи їх разом, дозволяє нашим клієнтам дізнатися про важливий діалог, який відбувається в Інтернеті де завгодно”, – сказав він. “Він побудований навколо та розроблений навколо цього конкретного поняття, просто сила розмов”.

LiveWorld зберігає темп із швидкою зміною комунікаційних платформ

Коли світ соціальних медіа постійно змінюється, Джейсон сказав, що LiveWorld постійно додає підтримку нових мереж та технологій на свою платформу. Команда розпочала роботу з Facebook та інших усталених платформ і продовжує рекламувати все більш широку мережу.

“Усі способи, якими люди можуть вести розмови, будь то” один на один “,” один на багато “або” багато на багато “, можна споживати за допомогою нашого програмного забезпечення та керувати з точки зору бренду”, – сказав він. “Ви дійсно можете почати отримувати багато розуміння аудиторії про розмови, що тривають, що величезне та потужне для компаній, які можуть зрозуміти”.

Оскільки компанія наполягала на тому, щоб випереджати глобальний слід у соціальних мережах, поява додатків для обміну повідомленнями та спілкування в чаті представляла ще одну головну проблему для відповіді LiveWorld.

“Це було величезним зрушенням, оскільки обмін повідомленнями здійснював дуже автентичну комунікацію між особами та відкривав це для бізнесу з Facebook Messenger, WhatsApp та WeChat”, – сказав Джейсон. “Є так багато способів керувати розмовами та розширювати використання інтернет-спільнот для створення міцніших стосунків із клієнтами”.

Зображення ноутбука, на якому відображається інформаційна панель LiveWorld та мобільний телефон, що показує взаємодію чат-бота

LiveWorld збирає розмовні дані в широкому діапазоні мереж, щоб отримати уявлення про сприйняття бренда.

Тісний зв’язок LiveWorld з клієнтами дозволяє компанії швидко ідентифікувати нові технології та розробляти нові функції для задоволення потреб організацій. Оскільки компанія обслуговує вибрану групу найбільш впізнаваних корпорацій світу, включаючи American Express, FedEx та Pfizer, Джейсон сказав, що розробники компанії будуть створювати нові інструменти, почувши лише кілька запитів..

“У нас є спритний процес, за допомогою якого ми можемо дуже швидко їх протестувати і досить швидко розгортати”, – сказав він. “Наша дорожня карта багато в чому базується на тому, що хочуть наші клієнти, а також ми шукаємо нові можливості, які ми можемо пропонувати активно. Ми – фахівці з соціальних медіа наших клієнтів, і нам потрібно допомогти їм зрозуміти, що їм потрібно почати приймати ».

Інтеграція груп підтримки та технологій шляхом гуманізації чатів

По мірі розширення програм для обміну повідомленнями та впливу технології на підтримку клієнтів, LiveChat засвідчував – і впроваджував інновації – зростання чатів для підвищення ефективності та масштабованості. Джейсон заявив, що спеціалізовані продукти зазвичай не постачаються з порталом управління або необхідні інтеграції корпоративних організацій, особливо якщо мова йде про переведення клієнтів на живих агентів.

“Один з наших диференціаторів полягає в тому, що ви можете створити чат-робота на нашій платформі або принести його звідкись інше, і ви можете насправді мати систему для управління взаємодією чатботів і переговорів про перехід дуже легко”, – сказав він..

Організації можуть використовувати чати для збору інформації про клієнтів, вирішення загальних проблем та надання відчуття безпосередності під час відповіді на запити. Після того, як чатбот досягне меж своєї компетенції, клієнти чи чат-боти можуть викликати живого агента, який матиме повний контекст розмови замовника..

“Це правильна суміш автоматизації та людського агента”, – сказав Джейсон. “Агент має ввійти і перейняти все, що є більш чутливим або на більш високому рівні, ніж те, що може зробити чат-бот, дійсно звільняє багато ресурсів”.

Зображення працівників LiveWorld на комп’ютерах

Інтегровані чати дозволяють організаціям ефективно збільшувати час та ефективність агентів підтримки.

Програма управління чатом LiveWorld наголошує на безперебійних передачах між чатовими і живими агентами на основі терміновості, теми та доступності команди підтримки. Реєстрація в реальному часі та захоплення спілкування чатботів із клієнтами означає, що агенти можуть доставляти швидші рішення та отримувати більше задоволення.

“Це одне з найбільших проблем, особливо в обслуговуванні клієнтів – застрягання в телефонному дереві та необхідності повторити всю вашу інформацію”, – сказав Джейсон. “Ми зосереджуємось на стратегічних завданнях для компаній, які шукають ефективність, масштаб і можливість таким чином керувати розмовами”.

Накази лікаря: поліпшення охорони здоров’я та спілкування пацієнтів

Хоча рішення компанії обслуговують широкий спектр галузей, LiveWorld створив додаткові послуги для сфери охорони здоров’я та фармацевтики. Наприклад, компанії, які потребують швидкого масштабування своїх операцій із підтримки, можуть подати запит на використання LiveWorld робочої сили агентів підтримки.

“У нас є такий досвід, і у нас є ті агенти, яких ми можемо розгорнути, які знають наше програмне забезпечення, знають більшість інших програм програмного забезпечення в соціальних мережах, а також промисловий жаргон, щоб ми могли вступити в траншеї з нашими замовниками”, – сказав Джейсон..

Незважаючи на те, що він називає охорону здоров’я та фармацевтичну галузь “видом з ладу”, Джейсон сказав, що платформа LiveWorld готова допомогти лікарням та лікарям краще спілкуватися з пацієнтами, які все частіше вимагають зниження цін, підвищення ефективності, більшого вибору та більшої гнучкості..

“Є багато інноваторів, які заходять і намагаються зняти частину старої гвардії за допомогою технології, щоб гарно порушити ринок”, – сказав він. “У нас вже є платформа для цього, і ми вже маємо можливість інтегрувати чат-боти, тому багато можливостей для нововведень, коли мова йде про те, щоб дати можливість пацієнтам, провізорам та лікарням безпосередньо спілкуватися один з одним через деякі з цих платформ для розмов. . “

Роблячи охорону здоров’я більш ефективною та спритною, організації можуть знизити витрати та застарілі системи – у той час як пацієнти також можуть отримувати більш негайний зворотній зв’язок та кращу допомогу.

“Є багато відходів і витрат, пов’язаних з подорожей пацієнта”, – сказав Джейсон. “У нас є декілька рішень, які вирішують саме ці проблеми. Це те, що я дуже з нетерпінням чекаю, тому що це змінюється в грі і щось безпосередньо в нашій рульовій рубці. “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector