Нове від Mirantis: облачна інфраструктура областей MCP Edge Tunes та додатки для обчислювальних технологій для постачальників-нейтралів та доступних обчислень

TL; ДОКТОР: Використовуючи технології з відкритим кодом та технологічний підхід DevOps, керовані фахівці з відкритої хмари Mirantis розширюють інфраструктуру та програми організації, щоб відповідати складним вимогам кращих обчислень. Нова послуга, MCP Edge, має на меті обслуговувати телекомунікаційні організації та постачальників послуг, які прагнуть перейти від віртуальних машин до більш контейнерної архітектури, яка працює в хмарі. Хмарні експерти компанії допомагають створювати, розгортати та підтримувати високоналагоджену версію платформи Mirantis Cloud Platform таким чином, що сприяє безперебійному та централізованому керуванню життєвим циклом, взаємозамінним обладнанням та меншим витратам.


Щоб зберегти своє лідерство як найбільший постачальник послуг на Близькому Сході та Північній Африці, Саудівська Аравія Телеком зробила швидке розширення публічних та керованих хмарних сервісів основним компонентом стратегії зростання компанії – і вони не хотіли починати з малого.

Щоб досягти успіху, за словами віце-президента служби Cloud Cloud Saleh Mosaibah, компанії потрібно було задовольнити або перевищити хмарні пропозиції глобальних держав, готових увійти в регіон: Amazon, Google та Microsoft. Це означало доступність, продуктивність, масштабованість та безпеку класу оператора – зберігаючи можливість пропонувати гнучкі послуги та привабливу структуру ціноутворення.

«Для створення високомасштабної хмари з конкурентоспроможними цінами нам потрібна була відкрита екосистема технологій, а не власників. Ми бачили, як інші йдуть цим шляхом і провалюються », – сказав Салех в Інтернеті. Саудівська Аравія Телеком обрала OpenStack для своєї платформи і заручилася допомогою Mirantis, експертів із хмарного хостингу та лідера проекту з відкритим кодом.

“Mirantis має найвищий досвід OpenStack на ринку та відкриту інтеграцію для великої кількості постачальників програмного забезпечення та обладнання”, – сказав він. “Це дає нам свободу вибору серверів, зберігання та інших компонентів, які найкраще працюють для нас.”

Завдяки інженерній підтримці Mirantis, Саудівська Аравія Телеком тепер здійснює розгортання хмарної платформи в трьох центрах обробки даних, і незабаром з’явиться тисяча серверів. Попит клієнтів вищий, ніж очікувалося, але компанія може комфортно масштабуватись для задоволення цих потреб, продовжуючи інновації від Мірантіса.

“Мірантіс є чудовим партнером у громаді, оскільки він добре позиціонує бачити всі внески громади та визначати ті, які найкраще відповідають нашим потребам”, – сказав Салех. “Мірантіс втягує в громаду важливі для Саудівської Аравії Телеком”.

MCP Edge: Менші сліди та чуйна, горизонтальна платформа

Нещодавно Mirantis розширив свій досвід OpenStack та Kubernetes для впровадження додаткової комп’ютерної підтримки та функціональності для своєї підписи Mirantis Cloud Platform. MCP Edge, похвалившись меншими розмірами та горизонтально орієнтованим рішенням масштабування, запустив наприкінці 2018 року, щоб дати змогу постачальникам послуг та телекомунікаційним організаціям, таким як Саудівська Аравія Телеком, запускати різноманітні додатки для обчислень і рухатися до контейнерної архітектури, що знаходиться в хмарі..

Зображення Девіда Ван Еверена та логотип Mirantis

За словами Девіда Ван Еверена, облачна платформа Mirantis зараз включає послугу кращих обчислень.

Інженери Mirantis вибрали Kubernetes як основну основу платформи, враховуючи менший слід системи керування контейнерами в порівнянні з OpenStack. Завдяки низькопрофільній системі для конфігурації, маршрутизації та управління мережею, Kubernetes пропонує спритний спосіб керування програмами на межі.

Для цього Мірантіс спирається на власний проект програмного забезпечення під назвою Virtlet, який дозволяє адміністраторам запускати віртуальні машини на кластерах Kubernetes як першокласні громадяни. Проект, який є повністю відкритим джерелом, поєднує в собі потужність діючих ВМ в Kubernetes з визначеними програмним забезпеченням мережевими можливостями OpenStack, за словами Девід Ван Еверен, SVP, WW Field Organisation.

“Ви можете оркеструвати їх так само, як і контейнери”, – сказав він.

Робота з клієнтами щодо архітектури, розгортання та підтримки нових рішень

Мірантіс пропонує такий же знаний, орієнтований на клієнтів підхід до доставки MCP Edge, як це стосується повної хмарної платформи компанії, заявив Девід. Метод побудови-передачі-передачі забезпечує рішення ідеально створені для задоволення конкретних потреб кожного клієнта.

“Ми б з ними спочатку працювали над розробкою рішення”, – сказав він. “Наприклад, може існувати комбінація крайових хмар на основі OpenStack та крайових хмар на основі Kubernetes залежно від вимог щодо розміру та робочих навантажень на них.”

Зображення працівників Мірантіса

Окрім штаб-квартири в Кемпбеллі, штат Каліфорнія, Мірантіс має офіси в Техасі, Юті, Росії, Європі та Японії..

Починаючи з підтвердження концепції або життєздатності MCP Edge, Mirantis допомагає клієнтам оцінювати, обґрунтовувати, розробляти архітектори та демонструвати результати ділових цінностей розгортання хмарних та крайових обчислювальних платформ компанії. За словами Девіда, все це повертається до підходу доставки побудови-експлуатації-передачі, який застосовує Мірантіс.

“Фаза Operate – це фактично керовані сервіси, де Mirantis активно управляє хмарами наших клієнтів від свого імені”, – сказав Девід. «Фаза передачі, коли замовник бере на себе операції, необов’язкова, і приблизно половина наших клієнтів ніколи не вирішують передати оперативний контроль на себе. Для тих клієнтів, які завершили етап передачі, вони покладаються на Мірантіс для підтримки підприємства. Я вважаю, що всі клієнти наших постачальників послуг керують своїми хмарами, і ми надаємо їм корпоративну підтримку. “

Доведення DevOps до незалежного, централізованого управління життєвим циклом

За словами Девіда, один з найбільших диференціаторів Mirantis та MCP Edge – це можливість самостійно керувати життєвим циклом усіх служб з відкритим кодом, що сприяють хмарній платформі.

“Замість того, щоб використовувати монолітний дистрибутив для OpenStack, ми замість цього розбиваємо OpenStack на окремі сервіси, включаючи Nova для надання послуг, Neutron для роботи в мережі, а також Cinder для зберігання блоків та інші”, – сказав він. “Ми можемо керувати ними життєвим циклом через ланцюжок інструментів DevOps на основі git, Gerrit, Jenkins та декількох інших елементів управління конфігурацією.”

Знімок екрана інформаційної панелі StackLight

Довідкові команди StackLight та DriveTrain відстежують та керують життєвими циклами різних хмарних обчислювальних служб.

Mirantis DriveTrain дозволяє організаціям обробляти хмарну інфраструктуру так само, як програми або код. Керована політикою автоматизація спрощує управління складними хмарними системами, а також упорядковує різні періодичні обов’язки та робочі процеси. Організації можуть постійно налаштовувати та налаштовувати різні конфігурації для адаптації до мінливих потреб бізнесу, забезпечуючи важливі оновлення з мінімальними перервами.

“Щоразу, коли вам потрібно змінити або оновити службу Cinder до останньої версії, щоб виправити неприємний дефект або щось подібне, ви можете просто внести цю індивідуальну зміну в модель повторної класифікації, запустити її через огляд коду Герріта, запустити конвеєр Дженкінса, щоб оновити оновлення послуги в оточенні, і ви по суті керували кодом всієї інфраструктури “, – сказав Девід. «Те саме стосується і обчислювальних технологій, що зараз. У нас може бути сотні хмар, що розповсюджуються у великому регіоні чи мультирегіоні, і все це може управляти життєвим циклом з однієї централізованої точки ».

Девід зазначив, що організація працює над тим, щоб використовувати ті самі переваги, що і частина системи підтримки операційної діяльності компанії StackLight, щоб забезпечити централізований журнал, моніторинг та попередження про візуалізацію в єдиному інтерфейсі користувача.

Мірантіс концентрується на забезпеченні гнучкості та менших витрат

В цілому продуктовому асортименті зобов’язання Mirantis щодо використання та сприяння технологіям з відкритим кодом визначається тим, що Девід визначає як два найбільші переваги або диференціатори компанії: доступність та адаптованість..

“Ми надаємо корпоративну підтримку, окрім іншого, все програмне забезпечення насправді базується на проектах з відкритим кодом та за течією”, – сказав він, додавши, що, хоча Мірантіс додає трохи загартовування Kubernetes та OpenStack, всі зміни вихідний код проектів повертається громадам.

Використання програмного забезпечення з відкритим кодом означає, що організації не зафіксовані у використанні обладнання або програмного забезпечення конкретного постачальника – в кінцевому рахунку економлять гроші клієнтів.

“Я думаю, що постачальники послуг, зокрема, шукають способів упорядкувати структуру витрат для кращих рішень та додатків, які вони надають споживачам та бізнесу”, – сказав Девід. «Важлива наявність такої моделі дешевих витрат. Оскільки люди проявляють творчість щодо використання кращих обчислень, щоб забезпечити нові враження для клієнтів, їм знадобиться гнучка платформа, яка може бути адаптована до конкретних випадків використання та пристосована до обмежень цих програм. “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector