Офіційний директор із набору обладнання Білл Гофман розповідає про те, як компанія R&D для програмного забезпечення допомагала бізнесу впроваджувати інновації та вирішувати проблеми протягом 20 років

TL; ДОКТОР: Заснована в 1998 році групою найефективніших інженерів GE, Kitware швидко перетворився на одну з провідних компаній у галузі програмного забезпечення, консультацій та розробок. Як творець CMake, який зараз використовується багатьма розробниками в якості основи програмного забезпечення на основі C / C ++, Kitware продовжує впроваджувати рішення в області комп’ютерного зору, даних та аналітики, медичних та високоефективних обчислень та програмних процесів. І, залучаючи громадські інтереси, такі як Проект «Видима людина», організація розробляє та каталогізує великі бібліотеки з відкритим кодом у всьому світі. Нещодавно ми наздогнали CTO Білла Хофмана, який розповів нам про ранні етапи роботи програмного забезпечення та програмного забезпечення з відкритим кодом, рішення компанії перейти на чисто відкриту модель на вершині такої платформи, як візуалізаційний інструментарій (VTK), і тенденції, які він спостерігав протягом 20 років в галузі.


У 1998 році п’ять членів GE в R&Підрозділ D вирішив об’єднати навички, які вони розвивали в комп’ютерних групах із бачення та візуалізації компанії, щоб вивчити спільний простір даних, який в кінцевому підсумку стане відомим як відкритий код. Результатом цього стала Kitware – компанія з дослідження програмного забезпечення, консалтингу та розробки, яка зараз пропонує різноманітні великі команди даних з висококваліфікованими клієнтами з усього світу..

“[Ми] високоефективна команда з обчислень та візуалізації, яка багато працює з національними лабораторіями, такими як Сандія та Лос-Аламос, для перегляду дійсно великих даних симуляції”, – сказав Білл Хоффман, представник центрального обладнання Kitware. “Ми також працюємо над передовими дослідженнями комп’ютерного зору для DARPA і маємо активну обчислювальну медичну групу та робототехнічну групу”.

Білл Гофман, голова та логотип посуду

Директор з технічного обладнання Білл Хоффман повідомив нам, що компанія впроваджує інновації в обчислювальній техніці вже більше двох десятиліть.

Посеред великих обчислювальних і візуалізаційних даних Kitware, компанія фокусується на роботі над процесом програмного забезпечення, саме там по-справжньому сяє широко використовувана міжплатформна сім’я інструментів розробки CMake. CMake, що використовується для створення програмного забезпечення на базі C / C ++ Fortran, дозволяє створювати міжплатформенну платформу, а також може генерувати проекти та файли Visual Studio та Xcode. Протягом багатьох років CMake довів свою ефективність і зарекомендував себе як основний набір інструментів для побудови програмного забезпечення технологічної галузі.

Білл розповів нам, що 90% того, що робить Kitware, тепер є відкритим кодом. Визнаючи потенціал та доступність платформ з відкритим кодом, компанія переклала свою бізнес-модель, щоб більше зосередитись на створенні алгоритмів та додатків, а також на допомогу клієнтам у їх програмних процесах та інфраструктурі. Постійний прихильник відкритого коду, Kitware захоплюється співпрацею та збиранням знань для громадського колективу, про що свідчить його робота над проектом Visible Human, а також інструментом візуалізації Kitware’s Visualization Toolkit (VTK).

VTK та Open Source перевершує математику як мову науки

Коли Вілл Шредер, Кен Мартін та Білл Лоренсон зібралися разом, сталися добрі речі. Бажаючи створити стандарт для комп’ютерної візуалізації, Кен, Вілл та Білл звернулися до GE з приводу їхнього бажання написати книгу. На щастя, GE оцінили авторів, і тріо було запропоновано написати інструментарій Visualization Toolkit, який по своїй суті являв собою бібліотеку C ++ для візуалізації даних та залучення складних 2D та 3D даних та створення візуальних знімків..

Випущена в 1994 році, книга стабільно набирала тяги до 1998 року, коли розробників, що користуються VTK, було так багато, що засновники Kitware думали, що можуть створити компанію з неї. Книги були швидко підібрані університетами для власних класів візуалізації, і саме цей маркер привів до заснування Kitware.

“Ми думали, що ми можемо перейти до компанії, яка її підтримує”, – сказав Білл.

Первісна ідея Kitware полягала в тому, щоб створити для нього низку контактів підтримки, в той же час створити традиційну компанію програмного забезпечення з вертикальними додатками із закритим кодом, побудованими на базі відкритого коду. Компанія, що розвивається, мала певний успіх, але, оскільки була завантажена, вона не мала зовнішнього фінансування і працювала лише з одним контрактом на той час.

Графіка із зображенням областей обладнання

Напрямки роботи обладнання – зосереджені на даних та аналітиці, візуалізації, комп’ютерному зорі та медичних обчисленнях.

“Нам вдалося створити інструмент візуалізації обсягу, який ми продали”, – сказав Білл. “Але ми виявили, що вона конкурує з нашими пропозиціями з відкритим кодом”.

Більше не бажаючи зосереджуватися на власному програмному забезпеченні, Kitware повністю спрямовує свої ресурси на свої відкриті джерела, і тепер має бізнес-модель спільних досліджень та розробок для створення та створення платформ з відкритим кодом. Однак, коли вона почала зосереджуватися на відкритому коді, Kitware виявив, що люди жахнулися цього.

“Це просто звучало так, що вона нижчої якості та мала стигму”, – сказав Білл.

Недовіра була зрозумілою, оскільки компанії традиційно закуповували б програмне забезпечення, купували ліцензії на використання програмного забезпечення, а потім доведеться знову платити за будь-які додатки. Білл сказав нам, що зараз він бачить державні контракти, які вимагають, щоб програмне забезпечення було відкритим.

Цікаво, що Білл зазначив, що зростає думка, що програмне забезпечення замінило математику як сучасну мову науки.

“Коли ви керуєте автомобілем, ви використовуєте програмне забезпечення з відкритим кодом”, – сказав він. “Це в системі розваг. Це в навігаційній системі. Кожного разу, коли ви показуєте зображення на екрані, воно, ймовірно, використовує бібліотеку JPEG з відкритим кодом або щось подібне. З відкритим кодом є скрізь. Це тому, що обчислювальні проблеми стають все складнішими та більшими ».

Як результат, більша наука потребує більших громад, більших колективів, більше дисциплін та країн, які працюють разом.

“Даних стає все більше, систем стає більше, і у вас є гігантські суперкомп’ютери, тому будь-якому продавцю дуже важко створити цю частину програмного забезпечення”, – сказав Білл..

Більше немає часу витрачати на написання програмне забезпечення з нуля, і, завдяки своїй гнучкості та доступності, відкритий код виграв битву.

Проект «Танго, видимий люд» та переваги співпраці

Коли відкритий код був нарешті прийнятий як основний, репутація Kitware зросла вдесятеро. Будучи ветераном ландшафту з відкритим кодом, компанії було запропоновано співпрацювати над великими проектами, такими як Google Project Tango та Project Visible Human з Національної бібліотеки медицини та Національних закладів охорони здоров’я.

Що стосується Project Tango, Google прийшов до Kitware через CMake та його веб-програмне забезпечення для управління даними та інструментальної панелі. Однак найбільшим результатом роботи компанії Tango стала розробка програмного забезпечення для інструментальної дошки. Кожного разу, коли розробник вносив зміни до коду, приладова панель робила збірки та тестувала основні алгоритми, щоб показати команді розробників, що було порушено і що працює.

«Проект був побудований на буквально сотнях компонентів з відкритим кодом. Кожен компонент системи – це якийсь пакет “, – сказав Білл, зазначивши велику кількість пакетів з відкритим кодом, які увійшли в проект.

Знімок екрана інтерфейсу CMake

CMake, сімейство інструментів з відкритим вихідним кодом, призначене для Kitware, дозволяє користувачам створювати, тестувати та пакувати програмне забезпечення.

“Отже, якщо ви хочете побудувати телефон, який може сканувати будівлю в 3D (наприклад, Tango), вам доведеться використовувати сотні бібліотек з відкритим кодом з мільйонами рядків коду”, – сказав Білл. “Можливість тестувати це та створювати програмні процеси поверх того, де Kitware може допомогти”.

Білл розповів нам, що ще один приклад цього прийшов, коли його друг придбав нову машину.

“Продавець показував йому розважальну систему”, – сказав він. “Коли він увімкнув його, у нього з’явилася купа ліцензій з відкритим кодом, які відображалися до налаштування”.

Посуд є великим у відтворюваності, оскільки він стає головним питанням в галузі обчислень. Як приклад, Білл вказав на статтю Nature 2012 року, в якій було показано, що 90% робіт, опублікованих у наукових журналах, що описують прориви в дослідженні раку, не підлягали відтворенню. Для боротьби з проблемою Kitware працює з організаціями та лабораторіями, щоб створити відтворювані процеси програмного забезпечення, які будуть відверто підтримувати свої результати в пошуку точних знань.

Однією з таких програм була співпраця Kitware з Національною медичною бібліотекою та Національними установами охорони здоров’я для створення бібліотеки для проекту «Видима людина». Проектом було проведено КТ та МРТ сканування чоловічого та жіночого тіла, переданих науці. Потім тіла були заморожені твердими і нарізаними шматочками. Були зроблені фотографії фрагментів та зібрані в набір даних, який по суті був відкритий для публіки з 1995 року.

У 1998 році доктор Террі Ю зробив проект на крок далі. Він подумав, що дійсно потрібно зробити, це не тільки зібрати дані та зробити їх відкритими, але й розробити алгоритми для їх розуміння. Террі знайшов фінансування для створення бібліотеки з відкритим кодом ITK для медичної сегментації та реєстрації. Це означало, що дослідники матимуть загальну довідкову реалізацію алгоритмів, що працюють над даними КТ та МРТ, наприклад, що дозволяє реєструвати КТ та сканування серця пацієнта разом.

Оскільки обидва сканування мають різну роздільну здатність та різні перекоси, опікуни тепер можуть «відобразити [скани], один на інший, придумати математичну модель, яка проектує їх в один і той же простір, і насправді порівняти їх, щоб побачити будь-яку проблему вони шукають, – сказав Білл.

Наявність цих розширених алгоритмів доступними для дослідників дозволило досягти прогресу набагато швидше, ніж це було б, коли кожен дослідник винаходив ті самі алгоритми знову і знову. Це в кінцевому підсумку призвело до більш точних діагнозів для пацієнтів та збору даних для медичної спільноти.

Полегшення клієнтів больових точок з більшим контролем над ліцензуванням

Як керівництво інженером для проекту Visible Human, Kitware було поставлено завдання створити проект на Linux, Windows та Mac, і в процесі цього розробили інструмент з відкритим кодом CMake, який отримав величезне проникнення на ринок у світі C ++. Спільнота KDE також прийняла цей інструмент завдяки своєму робочому середовищу Linux.

“Ми розробили свою ділову стратегію для створення цих платформ з відкритим кодом”, – сказав Білл.

Проте клієнти часто звертаються до компанії, щоб внести доповнення до платформ, створити додаток із закритим кодом на цих платформах або перетворити оновлену платформу у відкритий код.

“Ми великі в дозволеному кінці речей, тому все, що ми робимо, – це ліцензії в стилі BSD, щоб ми могли будувати комерційні програми за бажанням”, – сказав Білл..

Програми Kitware активно намагаються знайти різні державні та державні фінансування для побудови таких типів платформ і протягом останніх двох десятиліть будують глобальну інфраструктуру для наукових обчислювальних програм. Kitware намагається створити варіант з відкритим кодом для кожної сфери знань, яку він створив.

Коли компаніям доводилося розраховувати на придбання програмного забезпечення та ліцензування у сторонніх осіб, це часто ставило покупця у невигідне становище. Компанії, що займаються ліцензуванням, по суті володіли правами інтелектуальної власності і складали договори, щоб вони могли підтримувати право власності. Однак, зростаючи довіру до відкритих джерел, громадськість та влада з розумом почали просити про розвиток більш відкритих джерел. Звичайно, це поставило Kitware в центр попиту з його перевіреною історією з відкритим кодом.

“У нас є власне бізнес-платформа, і багато наших конкурентів насправді не мають”, – сказав Білл. “І якщо за це платять долари платників податків, вони дійсно повинні”.

Далі: розширення та залишення зобов’язань щодо підходу з відкритим кодом

Наразі 160 житлових розробників працюють над 150 активними проектами, які можуть зайняти від декількох тижнів до років, Kitware – компанія, яка потребує місця. Хоча представництва мають у Північній Кароліні, Нью-Мексико та Франції, штаб-квартира знаходиться у Кліфтон-Парку, Нью-Йорк. У 2018 році Kitware переїжджає в новеньку будівлю в Clifton Park, де вона розміститься на двох останніх поверхах однієї будівлі.

“Було б добре повернути всіх на одне місце і підвищити загальну ефективність компанії”, – сказав Білл. “Наразі штаб-квартира розділена на дві будівлі, розділені парковкою та дорогою”.

Хоча економіка демонструє ознаки відхилення, багато хто все ще прагне досягти максимальної ефективності організації за допомогою методів тривалого завантаження. Запити на відкриті джерела великих даних в урядовому, комерційному та академічному просторах постійно зростають на світовому ринку, і вони не виявляють ознак уповільнення. Завдяки широкому прийняттю Paraview, VTK та CMake у поєднанні з місією своєї компанії здійснювати автентичний збір даних шляхом співпраці Kitware готовий і готовий задовольнити попит.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector