Огляд без обмежень: Maxthon пропонує безперебійну продуктивність та синхронізацію на будь-якій платформі чи пристрої

TL; ДОКТОР: У будь-який день ми можемо працювати над декількома різними типами технологій – будь то планшет, телефон чи комп’ютер – з необхідністю переміщатися вперед і назад між їх різними системами. Хмарний браузер Maxthon пропонує безперебійну сумісність та хмарну синхронізацію, щоб зробити кожен технологічний перехід трохи простішим. Джефф Чен, генеральний директор компанії Maxthon, описує хмарний браузер як “надання користувачам можливості без особливих зусиль переміщатися між своїми пристроями без будь-яких перерв у перегляді”. Поєднуючи сумісність, хмару та повний спектр функцій браузера – включаючи вбудований AdBlock – Maxthon пропонує альтернативу рідним браузерам та простий спосіб впорядкувати життя багатьох пристроїв..


Цьому є певна кількість неминучості: ви на сім вкладках глибоко вивчаєте варіанти наступної великої покупки, коли влада – і ваш комп’ютер – безцеремонно гинуть. На мить ти в шоці. Що тільки що сталося?

Відчай настає; все пропало Три довгі, виснажливі години досліджень, наступного посилання за посиланням, щоб нарешті дійти до потрібної інформації, а тепер що? Звичайно, ви можете отримати Інтернет на своєму телефоні, але як ви можете знову знайти цю сторінку на форумі? Ви не знаєте, як ви потрапили в першу чергу! Все напевно втрачено …

Або це? Якщо ви використовуєте MX4, хмарний браузер Maxthon, ви можете зітхнути з полегшенням і забрати свою роботу там, де ви зупинилися, незалежно від того, яку технологію потрібно використовувати. Ви один з мільйонів людей щомісяця, хто покладається на міжплатформенну сумісність Maxthon та синхронізацію з хмарою, щоб звільнити вас від обмежень вашого апаратного та програмного забезпечення.

“Із кожною платформою, що перемикається через наш двигун C4 Cloud, інформація [безперебійно] протікає від пристрою до пристрою”, – сказав Джефф Чен, генеральний директор Maxthon.

У традиції Maxthon MX4 був розроблений з урахуванням потреб своєї громади, і він постійно вдосконалюється та підтримується за допомогою цієї спільноти. Maxthon будує веб-браузери з тією ж філософією вже більше 20 років, починаючи з MyIE в 2002 році. “Maxthon був явищем наземним”, повідомляється на сайті. “Компанія зросла, тому що люди в усьому світі пробували її продукти і любили їх.”

MX4, безумовно, показує результати тих 2-х десятиліть досвіду роботи браузера та залучення спільноти, пропонуючи не просто бездоганну сумісність, а повнофункціональну функціональність, включаючи конкурентну швидкість та інтегрований AdBlock. Все про Maxthon створено для того, щоб упорядкувати та покращити повний досвід перегляду.

З робочого столу до D-Train, хмарний браузер Maxthon працює там, де ви займаєтесь

У нашому багатофункціональному, багатоплатформенному, постійно мінливому світі технологій він стає майже повноцінною роботою, просто йдучи в ногу з найновішими та найвищими особливостями – особливо коли кожна нова операційна система, здається, відчуває необхідність виглядати як інакше змагання, наскільки це можливо. Навчившись і пам’ятати, кілька наборів меню та ярликів можуть зробити непростим перехід.

У самому основному, Maxthon Cloud пропонує можливість спростити ваше веб-життя та використовувати один браузер на кожному пристрої, усуваючи необхідність перемикання браузерів щоразу при переключенні технології. Звичайно, MX4 – це не просто шлях до послідовної естетики.

Насолоджуйтесь незалежністю платформи та пристроїв

Однією з головних цілей продукту Maxthon Cloud було надання користувачеві повної незалежності від технологічних обмежень. Хмарний браузер Maxthon пропонує безперешкодні переходи між платформами та пристроями – коли живлення виймає ваш робочий стіл Apple, перестрибуйте на планшет Microsoft або телефон Android і продовжуйте перегляд, ледь не перервавшись..

Знімок екрана домашнього браузера Maxthon

Хмарний браузер Maxthon працює на будь-якій потрібній вам платформі, на будь-якому вашому пристрої.

У браузері MX4 також є два різних механізми візуалізації – IE’s Trident і Webkit від Safari та Chrome – що забезпечує ще більш досконалу сумісність. Веб-сайти завжди відображатимуться найкраще, незалежно від середовища перегляду веб-переглядача, для якого вони оптимізовані.

Вам також не потрібно турбуватися про безпеку, переходячи з пристрою на пристрій. Maxthon пропонує повне шифрування ваших особистих даних, включаючи паролі та історію. Вони також мають приватний перегляд та можливість вимкнення відстеження.

Для багатозадачників, яким потрібно увійти в кілька облікових записів одного і того ж веб-сайту, Maxthon дозволяє користувачам відкривати кілька сеансів. Ви можете легко увійти на будь-який сайт під якомога більше ідентифікаторів.

Варіантів налаштування багато; користувачі настільних комп’ютерів можуть скористатися Центром розширень для вибору розширень для розваг, інформації та соціальних медіа. У різних браузерах можна ввімкнути різні режими читання, включаючи налаштування нічного режиму для низької освітленості.

Браузер у небі: використання хмари для плавних переходів

Велика частина хмарного браузера Maxthon – це, звичайно, Хмара. MX4 використовує повну перевагу хмарного сховища, щоб зробити все доступним на всіх своїх пристроях за декілька клацань миші через сервіс Maxthon Passport.

Після входу в особистий паспорт ви можете синхронізувати все необхідне, включаючи налаштування браузера, закладки, завантаження, історію пошуку та навіть свої вкладки. Кожен крок цього скрученого шляху, який ви пройшли, щоб потрапити на потрібну сторінку, може зберігатися у Хмарі, що дає вам повну карту вашої дослідницької подорожі.

Також можна зберегти більше, ніж ваші запити. Завдяки функції Magic Fill ви можете “надійно зберігати та синхронізувати свої входи, паролі та іншу інформацію для заповнення форми на декількох різних пристроях”. Ніколи не переживайте проблем із “Забули пароль?” знову скинути процес. Не турбуйтеся і про безпеку. “Наша система потрійної загрози захисту захищає вашу інформацію, шифруючи її, щоб ніхто не мав доступу до неї без вашої особистої інформації для входу в паспорт Maxthon”.

Макшон хмара Push графіки

Maxthon Cloud Push дозволяє синхронізувати зображення, відео, текст і карти.

Для синхронізації нот є SkyNote. Доступний з бічного меню у версії браузера Windows, SkyNote дозволяє робити, редагувати, зберігати та синхронізувати нотатки на різних пристроях. Незалежно від того, ви робите продуктовий список або використовуєте плюси та мінуси останнього телевізора високої чіткості, ви отримаєте доступ до нього, де вам це потрібно. Під час внесення змін SkyNote одразу оновлює вашу хмарну копію, тому ви завжди бачите найновішу версію.

Для всього іншого є Cloud Push. “Плавно надсилати мультимедіа на всі ваші пристрої тепер можна за допомогою декількох клацань”, – йдеться на сайті, описуючи функцію, яка дозволяє користувачам ділитися зображеннями, відео, текстом та картами. Все, що вам потрібно зробити, – це увійти до свого паспортного облікового запису, і ви можете правою кнопкою миші натиснути шлях до безперервного доступу до електронної пошти, SMS чи хмари.

«Найкраще – пояснює Макшон, – якщо ви ділитесь електронною поштою або текстовим повідомленням, інформація стає доступною прямо з джерела». Навіть якщо у вашій когорті немає Maxthon, вони можуть переглядати спільну інформацію.

Вбудований AdBlock та параметри для швидкості

Якщо ви інноваційний розробник веб-браузера, який бачить надзвичайно ефективну технологію блокування реклами, що штурмує ринок, що ви робите? Якщо ви розумні, ви інтегруєте його у функціонал свого веб-переглядача.

Maxthon побачив успіх розширення AdBlock, прислухався до відгуків спільноти і зрозумів, що інтеграція AdBlock у їх хмарний браузер Maxthon перенесе його на наступний рівень – і вони не могли б бути більш правильними. Прямо за воротами, ви можете переглядати без рекламного сміття, що не блокує ваш шлях. Вбудований AdBlock Maxthon не тільки позбавляється від цих примхливих оголошень на бічній панелі, але також усуває банери, які пронизали весь ваш фон.

Що ще просила їх громада? Швидкість. “80% користувачів кажуть, що швидкість – це їх № 1 критерій прийняття рішень, і вони готові відмовитися від можливостей, щоб отримати більше від цього”, – сказав Джефф.

Maxthon слухав, впроваджуючи технологію візуалізації та оптимізації, щоб створити “блискавичну швидкість” у браузері Maxthon Cloud. Бенчмарк-тестування показало, що виявлено, що відхилення від початкового хмарного браузера Maxthon Nitro на 80% швидше, ніж найближчий конкурент, за 40 мс завантаження, коли кеш браузера був прогрітий.

MX5: зробіть проблиск у майбутньому перегляду

Наступного разу, коли шторм заїжджає, воюйте з Хмарою – хмарним браузером Maxthon, тобто. Один з найкрутіших браузерів, про який ви, мабуть, ніколи не чули, MX4 доводить, що цей досвід дає дивовижні результати. Дійсно, майбутнє веб-перегляду, безумовно, виглядає яскравим – але, за словами Maxthon, воно може виглядати не так, як веб-перегляд..

Логотип Maxthon

“Традиційний браузер вмирає”, – пояснив Джефф. «Веб-браузери здебільшого визначаються як просто прості інструменти презентації; але ми говоримо: “Ей, чекай, браузер може бути набагато більше”.

Maxthon має на меті перетворити простий веб-браузер у центр управління життям, інтегруючи особисту інформацію, безпеку, електронну пошту та медіа-контент в єдину платформу. Їх бачення оживає в MX5, останньому розвитку перегляду веб-сторінок, який включає в себе абсолютно нове захоплення закладок та поштову систему для сучасного світу.

Поєднайте закладки із створенням приміток, додайте у хмарне сховище, і ви отримаєте Infobox, серце нового браузера. “Infobox – це, по суті, персональний інтернет-інформаційний центр”, – йдеться на сайті. Користувачі можуть керувати та зберігати не лише закладки на самому сайті, а вміст із сайтів, включаючи фотографії, знімки екрана чи навіть особисті нотатки.

Maxthon навіть переосмислює електронну пошту з функцією UUMail. “Сьогодні більшість людей мають кілька облікових записів електронної пошти, їх важко керувати, створювати багато спаму та вразливі до хакерів.” UUMail MX5 має намір вирішити проблему з нелегкими електронними листами, надаючи користувачам єдиний менеджер поштових скриньок, з якого вони можуть контролювати кілька облікових записів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector