Операційна система для бізнесу: програми Zoho надають потужне, економічно вигідне програмне забезпечення для спілкування, збільшення продажів та відстеження фінансів

TL; ДОКТОР: Документи Google до того, як існували Документи Google, зараз Zoho може похвалитися платформою з 35 додатків, побудованих для управління всіма аспектами бізнес-операцій. Від електронної пошти до бухгалтерського обліку та управління взаємовідносинами з клієнтами хмарні додатки Zoho надають користувачам освіжаючу – і дешевшу – альтернативу масовому ринку, що відповідає одному продукту від Google, Amazon або Microsoft. З акцентом на продукцію та інжиніринг над продажами та маркетингом, приватна компанія потребує часу, щоб все виправити. Більше того, Зохо не просто розмовляє гарною грою: вся організація, усі 3600 працівників у шести місцях, працює лише з тим самим продуктовим набором, який вони виробляють..


У 2006 році, перш ніж Хмара навіть була задумана як наступна “велика хвиля”, яка змінить спосіб ведення бізнесу сьогодні – до того, як Google Apps потрапили на ринок – феєрична компанія-виробник Bay Area, Adventnet, створила новий підрозділ під назвою Zoho.

Їх першим продуктом був онлайн-текстовий процесор під назвою Zoho Writer. Переконаний, що існує потенційно величезний ринок інтернет-програмного забезпечення, Zoho представила цілий набір офісів, включаючи перший у світі онлайн-електронну таблицю та інструмент для презентацій, Zoho Show.

Компанія ніколи не оглядалася. З часу перейменування корпорації Zoho вони тепер можуть похвалитися більше ніж 30 бізнес-додатками у хмарі, включаючи нагородну CRM-програму Zoho CRM. Від електронної пошти до бухгалтерського обліку до автоматизації маркетингу, управління проектами та багато іншого, набір продуктів Zoho дає мільйонам користувачів потужний та недорогий спосіб вести весь свій бізнес у Хмарі.

З їх акцентом на інженерії та залишаючись приватним власником для підтримки унікальної культури та незалежності, Zoho є захоплюючою компанією для спостереження. Це не все маркетингові галасливості: Zoho керує своєю організацією з 3600 членів із шести локацій на трьох континентах за власним програмним забезпеченням. Вони також створили та впровадили програмне забезпечення, необхідне для запуску та управління операціями з центром обробки даних, – очевидно, зробивши Zoho пристрасною програмною компанією!

Продуктова стратегія компанії розвивалася з часом. Хоча хмарний ринок все ще зароджувався п’ять років тому, Зохо перетворив цю невпевненість у можливість. Шрідхар Вембу, засновник компанії, прозорливий і генеральний директор, хотів об’єднати всі додатки в згуртований інтегрований набір. “Бізнес витрачає багато часу і грошей на інтеграцію програмного забезпечення для того, щоб їхні операції безперебійно працювали – невловимий святий грааль для будь-якого ІТ-департаменту – тому ми вирішили виконати це бачення”, – сказав Шрідхар.

Скріншоти програми Zoho Books на телефони та планшети

Завдяки Книгам Zoho дозволяє залишатися на зв’язку з фінансами вашої компанії на різних пристроях.

Однією цікавою бізнес-моделлю, за якою дотримується Зохо, домагаючись досконалості інженерії, – це найняти внутрішньо. Наприклад, одного разу Шрідхар звернувся до одного з досвідчених розробників Java Zoho, щоб розробити бухгалтерський продукт (тепер його називають Zoho Books). Він просто попросив розробника повернутися через місяць із чимось з’ясованим.

“Ця особа не мала досвіду в бухгалтерському обліку, не використовувала бухгалтерського програмного забезпечення і не мала реальних знань про галузь”, – сказав Іван Брюс, віце-прем’єр-міністр Зохо з розвитку бізнесу.

Однак відданість та відданість компанії Zoho своїм продуктам та інженерам дозволили керівнику групи продуктів впоратися із завданням розробити бухгалтерський продукт, не побоюючись невдачі. Він взяв час, необхідний для дослідження галузі, детально ознайомився з ключовими особливостями інших бухгалтерських продуктів і повернувся до Шрідхара через місяць з планом проекту.

“Це, мабуть, трохи смоктало на той час, але це було в самому парку”, – сказав Іан. “Однак пропустіть вперед до цього часу, і Zoho Books – це приголомшливий обліковий продукт. Він багато в чому випереджає деяких провідних гравців у галузі ».

Сьогодні Zoho Books працює в шести країнах і легко обробляє складні податкові норми. Програма бухгалтерського обліку – це провідний додаток у пакеті фінансів Zoho, який також включає інструменти виставлення рахунків та інвентаризації, а також підписку та відстеження витрат.

Zoho також має деякі інші унікальні практики найму. Одним з головних джерел нового таланту є університет Zoho, який набирає студентів з індійських середніх шкіл чи коледжів. Ці студенти часто виходять без необхідних навичок, необхідних для досягнення успіху на ІТ-робочому місці. Zoho U отримує близько 100 нових студентів на рік, де викладач із 7 осіб навчає їх усьому – від базових навичок програмування до основ бізнесу, англійської мови та, зрештою, розробки продуктів. Більшість із цих студентів опиняються як працівники, які працюють у службі підтримки клієнтів або в команді продуктів.

“Ми не робимо великого акценту на ступінь чи шкільний родовід. Наша філософія полягає в тому, що кожна мотивована людина має потенціал зробити щось значиме в організації. Через довгострокову перспективу Зохо в управлінні своїм бізнесом, їхні працівники мають злітно-посадкову смугу для навчання та розвитку незалежно від їх походження та навчання », – сказав Іан. “Люди не звільняються за помилки або за недостатню кваліфікацію; це, мабуть, тому у нас такий високий коефіцієнт утримання, і чому наш середній менеджер по роботі з продуктом Zoho становить 8+ років ».

З інфраструктури до бізнесу, Zoho полегшує життя за допомогою програмного забезпечення

Спочатку відомий як AdventNet Inc., компанія почала працювати в 1996 році з абсолютно іншим напрямком. Замість продуктивності та ділового програмного забезпечення для кінцевих споживачів AdventNet продавав програмне забезпечення OEM виробникам обладнання, які будували пристрої для телекомунікаційної галузі, серед інших.

“Ми знайшли нішу зі стартапами Bay Area, які будували комутатори та маршрутизатори нового покоління, або дуже складні пристрої, які працювали в мережах для постачальників послуг”, – сказав Іан. “Їм потрібно було програмне забезпечення для управління всіма цими речами, тому ми створили для них середовище і зробили досить добре”.

Цей ринок врешті-решт сповільнився, і в 2002 році Adventnet вирішив винаходити себе, використовуючи свої знання на ринку телекомунікацій, створивши програмне забезпечення, яке можна було б продати кінцевим споживачам у середніх та великих ІТ-підрозділах. Вони створили новий підрозділ під назвою ManageEngine, який сьогодні обслуговує понад 100 000 клієнтів у всьому світі.

Прихильність Шрідхара продовжувати розробку продуктів та підтримувати їх інженерну культуру призвела до того, що вони створили експеримент Зохо. “У нас було купа інженерів, яким потрібно було щось зробити”, – сказав Іан, – тому команда вирішила розробити і побудувати набір бізнес-інтернету, починаючи з текстового текстового редактора в Інтернеті. Чому? Тому що ніхто інший цього не робив, і це було завданням, яке команда вважає, що може призвести до цікавих сфер ».

Колаж роботи графічного дизайнера та зустріч працівників Zoho

Співробітники бачили, що компанія переходить від управління інфраструктурою до впорядкування ділових операцій.

Zoho Writer став першим текстовим текстовим процесором у 2006 році, приблизно за два роки до появи Документів Google.

“Ми думали, що ми просто запустимо його протягом року і подивимося, як це пройшло”, – сказав Іан. «Наприкінці першого року ми мали близько 100 000 людей, які підписалися на послугу. Ми подумали, що цього достатньо для продовження експерименту, тому ми запустили паралельно електронні таблиці та інструменти презентації, а також початок роботи програми CRM та набору продуктивності. “

Якщо цього не існує, зробіть власні: програми Zoho покривають усі бізнес-потреби

Десятиліття після розгортання програми Writer Zoho пропонує десятки інших програм, що входять у такі категорії, як продажі та маркетинг, співпраця, фінанси, ІТ та людські ресурси.

Продажі та маркетинг: Залучайте клієнтів більш значущими та ефективними способами

Під керуванням їх найпопулярнішого додатку, CRM, пакет продажів та маркетингу Zoho включає 10 продуктів, які працюють разом. Вони допомагають клієнтам безперешкодно відстежувати та керувати своїми продажами та маркетинговими зусиллями за допомогою даних, зібраних на веб-сайтах, створених на веб-сайтах Zoho, та використовувати живу взаємодію з перспективами, використовуючи Zoho Sales IQ або опитування Zoho Survey. Всі ці продукти мають на меті допомогти закрити більше угод за менший час та забезпечити підвищення продуктивності для продажів та маркетингових команд.

Електронна пошта та співпраця: розширення можливостей працівників для трансформації їх роботи

Кожному бізнесу потрібні додатки, щоб допомогти людям працювати разом. Zoho вирішує повну продуктивність із групою продуктів, що підкреслюють інтуїтивний, мінімалістичний користувальницький інтерфейс, що включає електронну пошту, документи, управління проектами, чат, веб-конференції, керування паролями та корпоративну програму соціальних мереж (Zoho Connect).

Zoho Mail – це гордість і радість у цій категорії, пропонуючи до 50 безкоштовних поштових скриньок у своєму Безкоштовному плані або починаючи від 24 доларів на кожного користувача на рік за платні плани. Платні плани також поставляються в комплекті з офісним пакетом Zoho Docs та програмами для управління документами.

“З того, що нам говорять наші клієнти та партнери, це справді хороша альтернатива”, – сказав Іан. “Це фактично краще рішення електронної пошти, ніж Gmail. У ньому багато сучасних розквітів та функцій підвищення продуктивності. “

Фінанси: оплачуйте потужні інструменти управління та відстеження

Книги потрапили на ринок у 2011 році, що призвело до того, що Зохо проникнуло у фінансовому та бухгалтерському просторі. Програма, розроблена для малого бізнесу, допомагає організаціям надсилати рахунки, стежити за витратами, контролювати транзакції та відстежувати інвентар.

Як і всі додатки Zoho, Книги інтегруються з низкою зовнішніх програм для додаткової гнучкості та функціональності. Окрім CRM та інших програм Zoho, Книги можна використовувати з PayPal, Square, Authorize.net, Stripe та низкою інших сторонніх додатків.

Творець: спрощуйте складні бізнес-проблеми за допомогою спеціальних рішень

Бачення Zoho полягає в тому, щоб забезпечити все програмне забезпечення, яке потрібно для ведення бізнесу в Хмарі – але якщо ви не знайдете те, що вам потрібно, з вражаючого списку 30+ додатків, завжди знайдеться Zoho Creator, який допоможе вам створити те, що вам потрібно.

“Creator дозволяє створювати програми з нуля за лічені хвилини, години чи дні, використовуючи прохолодну мову сценаріїв (Deluge) та інтерфейс перетягування”, – сказав Іан. “Він заповнюється там, де інших програм немає. Подумайте про Creator як інструмент для створення як веб-програм, так і мобільних додатків, що відповідають певному бізнес-процесу. Зазвичай вони дуже специфічні для конкретного бізнесу. Вони, як правило, займають тривалий час, щоб розробитись і з високою вартістю. Творець спрощує весь процес розробки, значно скорочуючи необхідний час та зусилля ».

Вільна від інвесторів, команда Zoho ставить продукти першими

Щоб створити та оновити так багато додатків, не дивно, що Zoho використовує сильну інженерну силу. Приблизно 80 відсотків 3600 працівників компанії Zoho присвячені розробці та підтримці конкретного продукту.

Зохо може в значній мірі взяти на себе зобов’язання з інженерною культурою, тому що він знайшов стільки успіху самостійно – без жодних зовнішніх інвестицій.

“Оскільки нам не потрібно нікому відповідати, що стосується того, щоб вражати кількість доходів або наймати зовнішніх консультантів, щоб диктувати, як ми робимо справи, ми маємо повну гнучкість формувати власну долю власним темпом”, – сказав Іан. “Але це не означає, що ми не є конкурентоспроможними. Зохо надзвичайно вигідний і завжди був з першого дня.

На відміну від своїх конкурентів, які, як правило, перевертають цей коефіцієнт і витрачають до 80 відсотків свого заробітку на персонал для продажу та маркетингу, Zoho підтримує більш ощадливий підхід до обох, натомість вкладаючи значні кошти в розробку продукції та інженерію.

“Ми створили бренд дуже навмисно”, – сказав Іан. “Ми завжди мали дуже вразливу чутливість з самого початку і дуже хотіли зосередитись на продуктах. Ось де наша пристрасть. “

Групова картина розробників, які відвідували Zoholics

Нещодавно Zoho провів свою третю щорічну конференцію, де розробники дізнаються, як створювати програми за допомогою Creator.

За словами Яна, який зазначає, що більшість менеджерів із продуктів займаються в компанії щонайменше вісім років, найчастіше наймають Zoho. “З точки зору керівництва, це по суті дає нашому керівництву велику довіру до наших можливостей зробити все, тому що наші команди мають великий досвід спільної роботи”.

“Ми також вважаємо, що не соромно робити помилки та ризикувати”, – сказав Іан, 12-річний співробітник. “Вас не звільняють із Зохо за те, що щось спробували і не вдалося. Насправді так працює інновація: ви намагаєтесь, поки не досягнете успіху. “

Zoho врівноважує бізнес та службовців, щоб створити кімнату для зростання

Зараз, маючи понад 20 мільйонів користувачів у всьому світі, Zoho пишається тим, що перебуває на передовій межі створення корисного та відповідного програмного забезпечення, необхідного організаціям, щоб залишатися конкурентоспроможними та економічно ефективними. Крім продуктів, Зохо залишається пристрасним до своїх співробітників.

Колаж зустрічей співробітників та гри в настільний теніс

З альтернативним підходом до практики найму та найму, культура компанії процвітає в Zoho.

Ось ще один приклад того, як Зохо робить справи дещо інакше, ніж більшість компаній: Іан розповів нам про давню портьє, яка працює в головному офісі в Ченнаї, Індія. Одного разу до Сідхара завітали поспілкуватися. Поцікавившись її життям та поточними обов’язками, Шрідхар запитала, чим би вона хотіла займатися в компанії в довгостроковій перспективі. Розмова виявилася доленосною.

“Через півтора року вона зараз є лідером з маркетингу продуктів однієї з наших продуктів”, – сказав Іан. «Вона зробила надзвичайно добре. Вона дуже пристрасна, надзвичайно мотивована і чудово справляється ».

Як свідчить її історія (та інші) та Університет Зохо, Ян заявив, що компанія має хист до пошуку талантів у найнеймовірніших місцях, – а потім вилазити з їхнього шляху зі «легким» стилем управління та не дуже організаційною ієрархією..

“Якщо ви хочете перейти на інший трек, або ви робите пару продуктів, які не працюють, це не велика справа”, – сказав він. “Ми не пов’язані ні з одним продуктом, і можемо дозволити собі зайняти свій час. Працювати в компанії, де справа не тільки в цифрах, було дуже освіжаючо. Йдеться про те, щоб щось зробити. Йдеться про повагу до людини, де всі рахуються. Йдеться також про те, щоб створити інший тип компанії, ту, яка має серце і душу, яким не потрібно придушувати співробітників, щоб досягти успіху. Щасливі співробітники приводять до щасливих клієнтів, а нас обох дуже багато. “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector