OVH: Як великий європейський постачальник хмарних областей продовжує надавати адаптовані ІТ-сервіси та інфраструктуру для бізнесу по всьому світу

TL; ДОКТОР: Постачальник серверних та мережевих рішень OVH працює з 2000 персоналом, який обслуговує клієнтів у всьому світі. Завдяки своїй вертикальній інтеграції компанія координує зусилля для забезпечення якісного, доступного хмарного хостингу для своїх клієнтів, незалежно від того, де вони перебувають у своїй еволюції. Маючи власну глобальну мережу та зобов’язання “Інновації за свободу”, OVH надає масштабовані послуги та старанні дослідження та розробки з метою провідних стартапів та створених компаній.


З часу свого заснування у 1999 році постачальник хмарної та інтернет-інфраструктури OVH вважав, що інновації повинні приносити користь замовнику. Це означає зобов’язання поєднувати високоякісні послуги, які також є економічними для своїх клієнтів. Засновник Октава Клаба ще був студентом в Lille ICAM (Інженерна школа) у Франції, коли він створив OVH як стартап, який зростатиме для обслуговування понад 1 мільйона клієнтів у всьому світі.

І ці клієнти – це не лише основний повсякденний фокус компанії, але й поштовх до інфраструктури, технологій та стратегій, які вона приймає в майбутньому..

Сьогодні, маючи 27 центрів обробки даних, розташованих в Азіатсько-Тихому океані, Північній Америці та Європі, компанія OVH пропонує повний вибір послуг, починаючи від загальнодоступних, приватних та гібридних хмарних областей, до виділених серверів, зберігання та резервного копіювання та мережевих систем безпеки. З моменту завантаження свого першого центру обробки даних в Парижі, OVH впровадив глобальне управління в кінці кінців для своїх клієнтів, а також прийняв рідкий метод охолодження сервера, який виключає потребу в кондиціонуванні – заощаджуючи енергію, стрес на навколишнє середовище та зменшуючи витрати клієнтам.

Знімок екрана даних центру даних OVH

OVH функціонує 27 центрів обробки даних – і підраховує, щоб обслуговувати клієнтів у будь-якому місці.

«В основі того, що пропонує OVH, є невпинна прихильність до якості за прийнятною ціною», – сказала Хірен Парех, старший директор компанії Cloud EMEA в OVH. “Це означає для клієнтів – це неперевершене співвідношення ціни та якості для всіх наших продуктів”.

Рішення OVH базуються на багаторічному досвіді, дослідженнях та знаннях, які допомагають компанії перемогти у всьому, від безпеки до енергоефективності. Від часу заснування як невеликого стартапу до сьогоднішньої роботи 2000 працівників, OVH продовжує зосереджуватися на розширенні, підтримуючи тісні стосунки зі своїми місцевими замовниками..

Компанія також підтримує стартапи через свою програму Digital Launch Pad і часто розміщує їх у своєму офісі в Монреалі. Як лідер у галузі мережевих та інфраструктурних рішень, OVH має рідкісне поєднання сильних коренів та пристрасть до вивчення можливостей.

Вертикальна інтеграція з власною мережею означає кращу цінність

OVH розуміє необхідність сталого розвитку бізнесу. Ось чому хочеться впроваджувати новітні тенденції та технології, досягаючи своїх цілей без збільшення витрат.

Кожен аспект його бізнесу вертикально інтегрований – від хостингу до безпекових рішень. Ця бізнес-модель дозволяє компанії працювати ефективніше, вирізати подачу та підтримувати більш високий рівень якості протягом усього клієнта..

Фото Хірен Парех, старшого директора, обласна EMEA в OVH

Хірен Парех, старший директор OVH, Cloud EMEA, розповіла, як відданість компанії інновацій приносить користь клієнтам.

Вертикальна інтеграція також дозволяє OVH передавати заощадження своїм клієнтам. І компанія часто виходить за рамки просто даючи клієнтам найкращу ціну – вона, коли це можливо, підкидає додаткові смаколики.

“Всі наші продукти включають безкоштовну вбудовану технологію анти-DDoS, здатну витримати атаку, рівну найпотужнішій коли-небудь зафіксованій”, – сказав Хірен.

Сфери компанії сходяться, щоб створити ідеальне рішення для своїх цільових ринків. Робота в тандемі дозволяє аспектам мережі, сервера та центру обробки даних надійно підтримувати клієнтів незалежно від того, як розвиваються їх потреби.

“Багато наших послуг, як і наш новий продукт SDDC, розроблені спеціально для підтримки організацій середнього розміру в їх цифрових перетвореннях, забезпечуючи необхідну масштабованість і гнучкість”, – сказав Хірен.

Швидка реакція на тенденції даних дає клієнтам перевагу в конкурентній боротьбі

Відгуки клієнтів та останні тенденції також відіграють роль у визначенні нових та оновлених продуктів OVH. Слухання від клієнтів про те, що вони реалізують, як OVH допомогло їм і куди вони хочуть йти далі, надає цінний погляд на проблеми, з якими стикаються бізнесмени..

“Ми знаємо, що наші послуги відіграють найважливішу роль у конкурентоспроможності наших клієнтів, тому першорядним є те, що ми слухаємо те, що їм потрібно”, – сказала Хірен. “Наші групи користувачів та спільноти розробників допомагають нам це робити”.

Окрім того, щоб постійно інформувати про те, як користувачі використовують рішення OVH, компанія досліджує галузеві тенденції, щоб побачити, чи можуть вони заповнити потребу клієнта.

“Існує великий кросовер із адаптацією до найновіших тенденцій, і ми часто приймаємо їх, щоб допомогти нашим клієнтам отримати конкурентну перевагу”, – сказав Хірен.

Одним із прикладів того, як OVH використовує нові технології для своєї клієнтської бази, є розроблений програмним забезпеченням центр обробки даних (SDDC). Ця технологія – яка використовує щонайменше два хости Intel, два сховища даних та 4000 VLAN для розгортання приватних мереж – є проривним нововведенням на ринку центрів обробки даних, що дозволяє збільшити масштабність.

“Дослідження показують, що успішне впровадження SDDC може зменшити операційні витрати для бізнесу до 56%”, – сказав Хірен. “Таким чином, ми співпрацювали з VMWare і створили рішення на базі SDDC, що включає в себе безліч інструментів, які бізнесу потрібно підвищити в масштабах управління. Це робить його ідеальним для швидко зростаючих операцій ».

Програми цифрового стартового майданчика – це прискорювачі запуску

Щойно стартує сам, OVH допомагає розвиваючимся підприємствам, надаючи розширену підтримку та керівництво в налаштуванні їх інфраструктури. «Я люблю стартапи. Я люблю швидкість. Маючи ідею вранці, підготувавши її до кінця дня. Стартапи – це інновації, і я люблю інновації », – сказав Октав про прихильність компанії до стартапів.

Розуміючи, наскільки складно вийти на ринок з невеликими ресурсами, OVH дозволяє стартапам безкоштовно тестувати рішення за допомогою програм Digital Launch Pad, щоб вони могли зосередитись на тому, щоб почати свій бізнес правильно.

Програма керує стартапами від інновацій до виробництва на трьох рівнях: ідея, побудова та ринок. Кожен рівень пропонує порівнянну інфраструктуру, навчання, консультації та інші ресурси залежно від фази бізнесу. Програма Ideation допомагає протестувати ідеї стартапів на етапі створення, які намагаються отримати фінансування.

Скріншот сторінки цифрового стартового майданчика на веб-сайті OVH

Програма OVH Digital Launch Pad підтримує стартапи, надаючи безкоштовний доступ до тестування серед інших інструментів.

Програма Build призначена для тих, хто створив свій товар або послугу і працює над масштабним виробництвом. Програма Market надає стартапам, виробництво яких досягло промислових масштабів, ресурси для вдосконалення та консолідації своїх бізнес-моделей.

Завдяки програмам Digital Launch Pad, OVH демонструє свою прихильність до підтримки підприємців в Інтернеті. Щоб подати заявку на одну з програм, зацікавлені стартапи можуть зареєструватися в обліковому записі OVH і, за наявності відповідних вимог, отримають план підтримки, що відповідає іншому бізнесу. Деякі з доступних ресурсів включають інфраструктурний бюджет до 100 000 доларів США, підтримку пошуку фінансування та інвесторів, публічність за допомогою інтерв’ю OVH, відеороликів та подій та освітніх інструментів, щоб навчитися освоювати рішення OVH.

«Інновації за свободу» – культура розширення можливостей працівників

Девіз OVH – «Інновації за свободу», і це твердження задає тон структурованості та функціонування компанії. Співробітники мають повноваження придумувати ідеї, які приносять рішення тим, хто їх потребує.

“Це стосується всього, що ми робимо, від організаційної структури до свободи, яку працівники повинні створювати та впроваджувати інновації”, – сказала Хірен.

Цей рівень гри та відкрита культура перетворюються на кращі варіанти для клієнтів, дозволяючи їм вибрати правильні технології для свого бізнесу.

“Наші послуги забезпечують настільки високу ефективність, що наші клієнти мають свободу до інновацій, застосовуючи та розробляючи нові технології, такі як аналітика даних та машинне навчання”, – сказав Хірен. “Як бренд, ми неоднозначно ставимося до якості та займаємо безкомпромісну позицію, що, я вважаю, рідкість у нашій галузі”.

Докази цього зобов’язання можна побачити в процесі сертифікації компанії. Це глобальний процес і включає такі життєво важливі сфери, як безпека, сертифікати від KPMG, а також визнання від корпоративного партнера VMware.

Ще одна сфера, де OVH взяла на себе обійми свободи та інновацій, – це створення стійких рішень у центрі обробки даних. Він прагне скоротити споживання енергії, а система рідкого охолодження його центру обробки даних була розроблена власноруч. Це рішення, як і багато інших, орієнтоване як на майбутнє, так і на споживача. Тому що не тільки щира OVH щодо культивування культури інновацій, але й використання цих інновацій для економії грошей – і передавання цієї цінності клієнтам.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector