Oyuncular İçin Oyuncular Tarafından: Apex Hosting Güvenilir, Kullanımı Kolay Minecraft Hosting Bilgili, Deneyime Dayalı Destek ile Destekleniyor

TP; DR: 2013 yılında kurulan Apex Hosting, Minecraft sunucu barındırma müşterilerine en üst düzeyde müşteri desteği sağlamayı amaçlamaktadır. Anında kurulum, video kılavuzları, gelişmiş DDoS koruması ve otomatik yedeklemeler içeren sezgisel bir Multicraft Panel, yaygın ağrı noktalarını en başından ortadan kaldırır. Devam eden geliştirme ve daha fazla küresel genişleme planları ile, şirket dünya çapında Minecraft fanatiklerinin çok oyunculu yeteneklerden yararlanmasına yardımcı olacak.


Seth Mattox ve John Rendemonti oyunları yaşıyor ve nefes alıyor.

Askeri bilim kurgu klasik Halo üzerinde 12 yaşında bir bağ kurdular. Genç yetişkinler olarak, hevesli oyuncular olarak üniversiteye yola çıktılar. Ve çift tam zamanlı işlere sahip profesyoneller olarak eve döndüğünde, yandaki World of Warcraft Esports için öğretici videolar geliştirmeye direnemediler.

Seth ve John kısa süre sonra oyun endüstrisinde geleneksel olmayan bir kariyer için yola çıktıklarını fark ettiler. Seth, “Beceri setlerimizi vurgulayacak ve başarılı bir şirket kurabileceğimizi kanıtlayacak bir proje başlatmaya karar verdik” dedi Seth.

O zamanlar, kullanıcıların kendi yaratıcı, blok tabanlı manzaralarını inşa ettikleri sanal bir bölge olan Minecraft, dünyanın en popüler oyunu olma yolunda ilerliyordu. Doğal olarak, oyuncular muhteşem kreasyonlarını diğer oyuncularla paylaşmak istiyorlardı, ancak bunu yapmak için bir oyun sunucusuna gerekli erişim.

Seth, “Bu sunucuları oluşturmak için neler gerektiğini araştırdık” dedi. “İki ya da üç yıllık çevrimiçi çalışma deneyimimizi kullanarak kendi ağ yapımızı yönetebildik. Babam gençliğimden beri veri merkezlerini tutuyordu, bu yüzden hep dünyamızın bir parçasıydı. ”

Apex Hosting logosu

Apex Hosting, sevdikleri sektörde kariyer yapmak isteyen iki oyuncunun ürünüdür.

Böylece, Apex Hosting 2013 yılında doğdu. O zamandan beri, çift, tüm beceri seviyelerindeki kullanıcıların hayallerindeki Minecraft sunucusunu yönetebilmesi için platformu özelleştirmeye odaklandı. Ve bunu otomatik kurulum, kullanıcı dostu bir kontrol paneli, video kılavuzları, yerleşik DDoS koruması, otomatik yedeklemeler ve birinci sınıf müşteri desteği ile yaptılar..

Seth, “Minecraft topluluğunun tam olarak ihtiyaç duyduğu şey olduğundan emin olmak için onu optimize etmeye çok şey kattık” dedi. “Bununla gerçekten gurur duyuyoruz.”

2013’ten beri Anında Kurulumla Yüksek Kaliteli Sunucular Sunma

Seth ve John akıllıydı: Oyun sunucusu barındırma pazarına iş zekası ve oyun bilgisiyle yaklaştılar. “Gerçek değer sağlayan gerçek bir marka olmanın ne demek olduğunu tanımlamak istedik” dedi. “Sunulan hizmetlerle rekabet etmemizin uygun olup olmadığını belirlemek için pazarın rekabetçi bir analizini yaptık.”

Görünüm olumlu oldu. Seth, “Bu sektörde, özellikle de böyle genç bir kitleyle çok teknik bir şey için desteğin eksik olduğunu açıkça gördük,” dedi Seth..

John bize oyun hosting pazarının tuhaflıkları olduğunu söyledi. “Geleneksel barındırma müşterisi oldukça anlayışlı: Belirli bir sunucu türü aradıklarını biliyorlar” dedi. “Müşterimiz daha genç, çoğunlukla gençler. Çok oyunculu oynayabilmeleri için Minecraft sunucusu istiyorlar. Bunun gerçekte ne anlama geldiğini bilmiyorlar. ”

Seth ve John rekabetlerini daha fazla analiz ettiler ve çoğu sağlayıcının bire bir iletişim ve makul müşteri hizmeti saatleri için canlı sohbetin yanı sıra sağlam bir bilgi tabanından yoksun olduğunu keşfettiler. Böylece kendi şirketlerini destek üzerine kurmaya karar verdiler.

Neredeyse altı yıl boyunca, çift, teknik süreç boyunca daha genç ve deneyimsiz kullanıcılara rehberlik etmek için metin ve video tabanlı eğitimler hazırladı. Ayrıca ortak ağrı noktalarını belirlemek ve sistemi buna göre optimize etmek için müşteri geri bildirimlerinden yararlandılar..

Yaklaşım harikalar yarattı. Seth, “Yol boyunca birçok rakibin gelip gittiğini gördük, ancak hiç kimse bizim yaptığımızla aynı performans, fiyat ve canlı destek dengesini sunamıyor gibi görünüyor,” dedi Seth.

Video Kılavuzlu Apex Özelleştirilmiş Çok Yönlü Panel

Kullanıcılar Minecraft sunucularını Apex’in özelleştirilmiş Multicraft kontrol paneliyle yönetebilir. “Şablonlarını alıp özelleştirdik,” dedi Seth. “Orijinal panelde verimsizlikler vardı: İç içe tablolar, yapılar ve tek sayfalı olabilecek çok sayfalı nesneler. Aynı zamanda bağlam da yoktu. ”

Panel, kullanıcıların Minecraft sunucularını kolaylıkla yönetmeleri için gereken araçları sağlayan zengin özelliklere sahip bir arayüz içerir. Giriş yaptıktan sonra kullanıcılar, sunucu saati, Craft Listesi, haberler ve güncellemelerle ilgili sosyal beslemeler ve sunucu durumu gibi önemli araçlara ve bilgilere hızlı erişim sağlayan gösterge tablosuna erişir..

Ayrıca, her sayfadaki işlevleri özetleyen mobil cihazlara uygun video eğiticileri de içerir. Seth, “Gözlerde neredeyse her zaman bir tane var,” dedi. “Baktığınız şeyin ne olduğunu açıklayacağız ve her katmanda paneli tıkladığınızda yeni videolar görüntülemek için kenar çubuğu güncelleniyor.”

Şirket, kullanıcıların mümkün olduğunca az tıklamayla çalışmaya başlamasına yardımcı olmayı hedefliyor. Seth, “Sistemi optimize etmek ve daha sonra güncel tutmak için çok çaba harcadık çünkü her şey – her modpack – çoğu durumda hala günlük veya haftalık güncellemeler alıyor” dedi. “O zaman sistemi, arkanızda hala destek olurken alabileceğiniz en iyi fiyata en hızlı, en verimli şekilde sunmak istiyoruz.”

Seth, şirketin en önemli önceliğinin destek sistemi olduğunu ve bunu takiben müşterilerin farklı oyun türleri arasında geçiş yapmalarını sağladığını söyledi..

“En iyi dört modpack distribütöründen biri olan Technic ile ortaklık yapıyoruz ve ayrıca Twitch’te yayınladığımız kendi oyun türlerimizi de yapıyoruz” dedi. “Odak noktamız bireysel oyun türü ve arkasındaki destek. Ne olduğunu ve nasıl kullanılacağını biliyorsanız, harika. Eğer yapmazsan yardım etmek için buradayız. ”

Yüksek Çalışma Süresi, Gelişmiş DDoS Koruması ve Otomatik Yedeklemeler

Apex, şirketin kullanılabilirliği artırmasını ve müşterileri güvenlik tehditlerinden korumasını sağlayacak yeni teknolojiyi aramaktadır..

Seth, “Bu sektördeki insanlar her zaman saldırı altında” dedi. “Minecraft, oyuncuların gençlikte sahip olduğunuz yaramazlık seviyesinin yanı sıra hafif bir teknik yeteneğe sahip olduğu garip bir niş. Böylece çok sayıda DDoS saldırısı alıyorsunuz ve kaba kuvvet girişlerini deniyorsunuz, bu da etkili bir güvenlik katmanını çok önemli hale getiriyor. ”

Apex, kullanıcıları 300GBPS’ye kadar gelişmiş DDoS koruması ve kullanıcıların asla veri kaybetmemesi için otomatik yedeklemelerle korur. Yardıma ihtiyacınız olursa, şirketin John’un Minecraft fanatiklerinden oluştuğunu söylediği deneyimli destek ekibi, canlı sohbet ve bir bilet sistemi aracılığıyla erişilebilir.

Destek personelini temsil eden Minecraft simgeleri

Minecraft süper oyuncularının deneyime dayalı desteği Apex Hosting’in kalbidir.

John, “Destek ekibimizdeki adamlar, sunucu kurma ve çalıştırma konusunda inanılmaz derecede akıllılar,” dedi. “Bizi her seferinde uçuruyorlar.”

Seth, Apex’in, destek personeline yanıt başına saatlik olarak ödeme yapan tek Minecraft sunucu ana bilgisayarlarından biri olduğunu söyledi. “Bu belirli bir profesyonellik seviyesi ekliyor ve daha yüksek kalitede kalmamızı sağlıyor” dedi..

Çiftin oyun oynamaya olan tutkusu ve genel olarak sektör, müşterileriyle ilişki kurmalarına izin veriyor. Seth ve John da bir oyun mobilyası markası OPSEAT’a sahipler ve YouTube ve Twitch’teki influencer alanında derinden yer alıyorlar. Seth Pokémon’un yarısında: Gidelim Eevee! Nintendo Switch ve Super Smash Bros.Nihai çıkışının ilk gününde heyecanla satın aldı..

Asya, Doğu Avrupa’ya Sürekli Gelişme ve Genişleme

Sürekli ürün geliştirme ve artan küresel erişim planları ile Apex’in yoğun bir yılı var. Bu yılın başlarında şirket Avustralya konumunu açtı ve en son Singapur’da bir test sunucusuyla birlikte yeni bir siteyi kullanıma sundu.

Apex'in yeni Singapur lokasyonunu temsil eden grafik

Şirket, yepyeni Singapur konumu gibi yeni bölgelere genişlemeye devam ediyor.

Seth, “Sağlayabildiğimiz yeni bölgeler için heyecan duyuyoruz” dedi. “Avustralya ve Singapur’da daha güçlü bir cephe kurduktan sonra Doğu Avrupa ülkelerine daha da dalıyoruz. Bu, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi farklı dillerde farklı saat dilimlerine getirirken, dünyada daha yüksek ping oranlarına sahip olmamızı sağlıyor. ”

Ekip ayrıca, Twitch’te farklı oyun türlerini geliştirmek, test etmek ve oynamak için bir Minecraft pro kiralamak istiyor. “Yaratılış yönüne odaklanırken devam etmeyi planladığımız birçok öğretici türü malzeme var” dedi. “2018 bizim için büyük bir yıl oldu ve 2019 daha da büyük olacak.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector