Pew Research підкреслює важливість залучення споживачів технологічних технологій за допомогою стратегічного мобільного маркетингового підходу

TL; ДОКТОР: Для веб-підприємців, компаній з електронної комерції та інтернет-бізнесу, які працюють у сьогоднішньому швидко розвивається технологічному просторі, зміни є постійною. Щоб виділитися серед конкурентів, маркетологи повинні чітко зрозуміти тенденції галузі, будуючи відповідні стратегії пропаганди. З цією метою висновки дослідницького центру Pew щодо глобального використання Інтернету забезпечують, що базові компанії потребують передачі повідомлень про бренд у завжди пов’язаному світі.


Шукаєте невимушену кар’єру, яка дозволяє вам сидіти і підтримувати статус-кво? Бігайте далеко, далеко від галузі маркетингу. Сьогоднішній вихор технологічного прогресу є досить потужним, щоб зробити навіть найперевіреніші стратегії невідповідними за мить очей.

Ті, хто бажає хоробрити вітром змін, повинні постійно вказувати, як і коли користувачі отримують доступ до Інтернету, що стало одним з найпотужніших інструментів брендингу, доступних сьогодні маркетологам.

Інтернет глобус маркетингу

Підтримувані дослідженнями стратегії можуть допомогти маркетологам перемогти шанси у висококонкурентних онлайн-середовищах.

За даними дослідницького центру Pew – некомерційного аналітичного центру, який уже протягом 15 років документує тенденції в Інтернеті – Інтернет зараз користується більшою популярністю, ніж будь-коли раніше. Коли дослідники центру вперше почали систематично відстежувати використання американського Інтернету на початку 2000 року, близько половини (52%) усіх дорослих вже були в Інтернеті. Сьогодні величезні 90% дорослих американців користуються Інтернетом.

І ними користуються часто. Згідно з дослідженнями, проведеними з 8 січня по 7 лютого 2019 року, 81% дорослих жителів США відвідують Інтернет щодня. З них 45% кажуть, що вони відвідують Інтернет кілька разів на день, а 28% говорять, що роблять це майже постійно.

По мірі впровадження технологій продовжує зростати, у підприємств немає іншого вибору, крім створення сильної присутності в Інтернеті. Ключовим є підхід до завдання, озброєний ретельним, ґрунтовним розумінням того, як споживачі використовують Інтернет у своєму повсякденному житті.

Спілкування у світі, залежному від смартфона

Використання смартфонів зростає швидко з постійно зростаючою швидкістю – настільки, що такі слова, як “залежність”, використовуються для опису наших любовних стосунків з нашими пристроями. Дослідження, проведене в березні 2019 року, опубліковане в науковому журналі Addictive Behaviors, говорить про все: Дослідники виявили, що студенти коледжу вважають за краще їхати без їжі, ніж без телефонів, коли позбавлені обох.

Вплив на психічне здоров’я, багато хто вважає, що мобільні пристрої незабаром стануть центром маркетингового світу – якщо цього ще не зробили. Дослідження Pew щодо мобільних технологій та домашньої широкосмугової мережі виявило, що частка американців, які заявляють, що володіють смартфоном, значно збільшилась за останні роки, із всього 35% у 2011 році до 81% у 2019 році. Більше того, американці будь-якого віку все частіше кажуть, що використовують їх смартфон як основний засіб виходу в Інтернет. Сьогодні 37% дорослих у США кажуть, що зазвичай звертаються до смартфона під час доступу до Інтернету, порівняно з 19% у 2013 році – лише шість років тому.

Штрих-діаграма, що зображує відсоток користувачів без широкосмугового зв’язку, які відкладаються на смартфони

Багато американських дорослих вирішили відмовитися від широкосмугового доступу та доступу до Інтернету через свої смартфони.

З них 37%, молодші дорослі особливо схильні використовувати свої смартфони як основний пристрій для виходу в Інтернет. У 2019 році дорослі у віці 18-29 років кажуть, що це роблять найчастіше (58%), за ними йдуть 30-49-річні (47%), 50-64-річні (27%) та ті, віком від 65 років (15%). Крім того, 17% американців кажуть, що вони отримують доступ до Інтернету лише через смартфон і не підписуються на послугу широкосмугового Інтернету вдома.

За цими номерами лежить основне повідомлення: настала ера мобільних телефонів, що зробило продуману цілеспрямовану стратегію мобільного маркетингу вирішальною для успіху будь-якого інтернет-бізнесу. І це не стосується лише смартфонів: планшети, смарт-годинники, високотехнологічні кадри, пристрої з розширеною реальністю та інші інструменти в дорозі – це потенційні полотна для обміну повідомленнями бренда з персоналізованим дотиком.

Не забувайте про важливість соціальних медіа

Незважаючи на те, що прийняття смартфонів безперечно зростає, частка дорослих США, які користуються платформами та програмами соціальних медіа, включаючи Facebook, Instagram та Twitter, за останній рік залишається статистично незмінною, згідно з останнім опитуванням Pew, проведеним 8 січня по 7 лютого, 2019. Якщо розглядати за останнє десятиліття, прийняття соціальних платформ навіть, здається, сповільнюється.

Зважаючи на це, сьогоднішні соціальні платформи вже користуються широким використанням. Згідно з цим самим опитуванням, більшість американських дорослих (73%) користуються YouTube, а потім Facebook (69%), Instagram (37%) та Twitter (22%). Значні відмінності у віці існують щодо використання платформи, особливо у випадках Snapchat та Instagram, які відвідують 62% та 67% дорослих США у віці 18-29 років відповідно. Ці структури свідчать про те, що сегментація ринку може виявитися корисною для націлення на молодих людей за допомогою кампаній у соціальних мережах.

Соціальна комерція – нова стратегія електронної комерції, яка використовує соціальні медіа для реклами та продажу товарів та послуг, також зростає. За даними Statista, 30% користувачів Інтернету в США заявляють, що здійснювали покупки через соціальні медіа, а 5% заявляють, що хочуть робити покупки через платформи соціальних медіа в майбутньому. Деніел Ньюман, головний аналітик Futurum Research та генеральний директор Broadsuite Media Group, говорить про те, що соціальні медіа стануть “наступним Інтернетом”.

“Соціальне стане невід’ємною частиною ширшої маркетингової дисципліни”, – заявив він у статті Forbes 14 квітня 2015 року. «По мірі посилення його впливу більшість брендів повністю перейдуть свої маркетингові зусилля на соціальні канали. Таким чином, соціальна компанія має весь потенціал стати не просто одним із каналів, а каналом ».

Звичайно, знадобляться подальші дослідження, щоб визначити, чи реалізується цей потенціал.

Скористайтеся майже постійними з’єднаннями

З вищезгаданого дослідження Pew ми знаємо, що 81% американських дорослих кажуть, що вони користуються Інтернетом щодня, 28% з цієї групи повідомляють, що вони роблять це майже постійно. Серед тих, хто періодично отримує доступ до Інтернету за допомогою мобільного пристрою, це особливо актуально, оскільки 92% цього сегменту заявляють, що вони відвідують Інтернет щодня, а 32% майже постійно.

Як і учасники соціальних медіа, молодші дорослі складають значну частку постійно пов’язаних. Майже половина (48%) дорослих у віці від 18 до 29 років кажуть, що вони постійно відвідують Інтернет, порівняно із лише 7% тих, хто віком 65 та старше. Інші групи дорослих, які повідомляють про часте використання Інтернету, включають освіту в коледжах, латиноамериканців, домогосподарства з більшим доходом та нежилих.

Користувачі соціальних медіа

Що стосується інтернет-маркетингу, не варто недооцінювати силу хештега.

Коли частка американців із мобільним зв’язком збільшується в обсязі та частоті, компанії, які користуються технологією, звертаються до громадськості з проханням просувати свою продукцію. Компанія Coca-Cola освоїла цю техніку завдяки кампанії «Поділитися коксом», орієнтованою на користувачів. У середині 2010-х компанія почала замінювати свій брендинг на одній стороні пляшок на “Поділитися коком з”, а потім назва або опис типу “Мій найкращий друг”. Потім споживачів рекомендували фотографувати пляшки, щоб розмістити їх у соціальних мережах за допомогою хештега #ShareaCoke.

Стратегія не тільки була недорогою, автентичною та ефективною, але й вражала бажання багатьох користувачів смартфонів створювати особисті спільноти в Інтернеті. Опитування 2017 року, проведене Королівським товариством громадського здоров’я, підкріплює це, оскільки британські підлітки повідомили, що платформи соціальних медіа покращують побудову громади, емоційну підтримку та стосунки у реальному світі..

Будьте уважні до офлайн меншості

Незважаючи на те, що цифрово-мотивовані маркетингові методи можуть виявитися корисними у сучасному світі, який значною мірою пов’язаний, дослідження Pew показують, що солідні 10% американців взагалі не користуються Інтернетом. Кілька демографічних змінних, включаючи вік, освіту, дохід домогосподарств та тип громади, пов’язані з відсутності в режимі офлайн.

Серед населення дорослих США, які не користуються Інтернетом, літні люди набагато частіше стверджують, що ніколи не відвідують Інтернет, як і дорослі домогосподарства, які заробляють менше 30 000 доларів США щорічно, і ті, хто мають нижчий рівень освітніх досягнень.

Незважаючи на це, неприйняття Інтернету значно зменшилося з 2000 року, коли Пью вперше почав досліджувати соціальний вплив технології. Поки ми не досягнемо 100% прийняття, бренди, орієнтовані на демографічні групи, які, як правило, перебувають в офлайні, можуть скористатися більш традиційними маркетинговими підходами.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector