Picktorial’ın Mac için Hızlı ve Güçlü Fotoğraf Yönetimi ve Düzenleme Araçları ile Vizyonlarınızı Ücretsiz Gerçekleştirin

TP; DR: İsrail merkezli Picktorial, dünya çapında Mac kullanıcılarının eline sezgisel, profesyonel düzeyde fotoğraf düzenlemeyi – çok az veya hiç bir ücret ödemeden – koymaktır. Gelişmiş görüntü işleme ve yapay zeka destekli özelliklere sahip tahribatsız yazılım, kullanıcıların öncekileri geri almadan düzenlemeleri değiştirmesine olanak tanır. Müşteri geri bildirimlerine dayalı geliştirmeye ve tutkulu, sıkı sıkıya bağlı bir ekibe odaklanan Picktorial, önümüzdeki yıllarda büyük marka çözümlerine etkili bir alternatif sunmaya devam edecek.


Bir fotoğraf editörü kullanırken geri dönüp önceki bir hatayı geri almak zorunda kaldıysanız, günahlarınızı yıkamak için sonsuz gibi görünen Command-Z kısayollarını gerçekleştirmeniz gerektiğini biliyorsunuzdur..

Daha da kötüsü, orijinal bir hata yaptığınızdan bu yana kaydettiğiniz tüm ilerlemeleri kaybedersiniz.

Bu tür bir fotoğraf düzenleme yazılımı yıkıcı olarak bilinir, yani geçmiş panelinin ne kadar geriye gidebileceğinizle ilgili sınırını aştığınızda, değişiklikleriniz geri alınamaz hale gelir.

Seçici logo

Picktorial, maliyetli fotoğraf düzenleme araçlarına zengin özellikli ve sezgisel bir alternatiftir.

Neyse ki, Picktorial Mac kullanıcılarına farklı bir yaklaşım sunuyor. Şirketin kullanımı kolay, profesyonel düzeyde fotoğraf yönetimi araçları, birçoğu tahribatsız fotoğraf düzenleme olan çok sayıda güçlü düzenleme, iş akışı ve geliştirme özellikleri sağlar.

Bu seçenekle, değişiklikler ayrı bir katman üzerinde gerçekleşir ve kullanıcıların en son düzenlemeleri geri almadan ilk düzenlemelerini bile değiştirmelerini sağlar..

Picktorial’ın CEO’su ve Kurucu Ortağı Yoav HaCohen, “Picktorial’a güç veren tüm motoru sıfırdan başlayarak en hızlı tahribatsız uygulamayı sağlayabildik” dedi. “Fotoğrafçılar genellikle yıkıcı fotoğraf düzenleme yazılımları için kullanılıyor ve Picktorial ile oynamak onlar için aydınlatıcı olabilir.”

Özenle tasarlanmış platform, görüntüleri sıradandan çarpıcıya kolayca dönüştürme yeteneğine ek olarak, kullanıcıların fotoğrafları kolayca organize etmelerini ve iş akışlarını kontrol etmelerini sağlar. Hangi özelliklere değer verdiğinize bağlı olarak, programa ücretsiz veya küçük bir ücret karşılığında erişebilirsiniz..

İleride, Picktorial’ın, şirketin tutkulu, sıkı sıkıya bağlı ekibi tarafından yönlendirilen müşteri odaklı gelişmeye odaklanması, yazılım şirketinin geleceğe yönelik yüksek fiyatlı çözümlerle başarılı bir şekilde rekabet etmesini sağlayan yeni yenilikler üretmeye devam edecektir..

Apple Cihazlar için Özelleştirilmiş Zengin Özelliklere Sahip Fotoğraf Düzenleme

Picktorial fotoğraf düzenleme dünyasına ilk kez gittiğinde manzara oldukça kısırdı. Aslında Yoav, yazılımın geçmişi yalnızca Mac için ilk fotoğraf düzenleme aracı olarak yaptığını ve kullanıcılara tek tek fotoğraflar yerine tüm fotoğraf koleksiyonlarını düzenlemelerini sağladığını söyledi..

“Bir hobici fotoğrafçı olarak, koleksiyonumdaki her bir fotoğrafı düzenlemek için Adobe Photoshop veya Lightroom gibi büyük silahları kırmaktan hoşlanmadım,” dedi Yoav. “Çoğu düzenlemeyi hızlı ve kolay bir şekilde yapmama izin verecek ve Mac’im için özel olarak hazırlanmış hızlı ve sağlam bir uygulama istedim.”

Bu içgörü, kullanıcıların onları yavaşlatmak için dik bir öğrenme eğrisi olmadan fotoğraflarda çarpıcı revizyonlar yapmalarına izin veren Picktorial’ın geliştirilmesine yol açtı. Kuruluşundan bu yana Yoav, şirketin mevcut sürüm olan Picktorial 4.0’ın piyasaya sürülmesine yol açan birkaç yeni özellik eklediğini söyledi..

Yoav, “Son yıllarda fotoğraf düzenleme alanındaki en önemli değişikliğin yapay zekanın (AI) ortaya çıkışı olduğunu hissediyorum” dedi. “AI, fotoğraflarla gerçekten harika şeyler yapmamıza izin veriyor.”

Örneğin, geçmişte, kullanıcılar kedilerinin resimlerini bulmak için fotoğraf kitaplıklarını manuel olarak taramak zorundaydılar. Picktorial 4.0 ile yeni bir Dijital Varlık Yönetimi (DAM) özelliği, kullanıcıların yakalama tarihi, anahtar kelimeler, derecelendirmeler ve meta veri düzenlemeleri gibi alanları kullanarak gelişmiş arama özelliklerini kullanarak fotoğrafları sıralamalarını sağlar. Buna ek olarak, yazılım kullanıcıların aramanın herhangi bir resmi, aramanın özellik kümesiyle eşleşen herhangi bir resmi toplayan akıllı albümlerde kullanmak üzere kaydetmesine ve yeniden adlandırmasına olanak tanır.

“Picktorial 4.0’ın piyasaya sürülmesi bizim için inanılmaz derecede önemli bir kilometre taşıydı,” dedi Yoav. “Bu yeni sürümde baş döndürücü bir dizi özellik sunmayı başardık.”

Yazılım ayrıca fotoğraf koleksiyonlarını analiz etmek ve en iyi seçenekleri seçmek için AI’yı kullanır. “Sadece birkaç yıl önce manuel olarak ve şimdi – whoosh yapmak saatler süren bir görevdi! – 2017 Yunanistan seyahatinizden mükemmel bir şekilde sihirli bir şekilde bulabiliriz ve bu sadece bir saniye sürer ”dedi..

Gelişmiş Görüntü İşleme: Basitlik, Güç ve Hız

Picktorial’daki insanlar, günlük ürün kararları vermelerine yardımcı olmak için basit bir felsefeye yöneliyor.

Yoav, “Yazılımımızı kullanarak inanılmaz derecede etkileyici fotoğraflar oluşturmak için, en güçlü bilgisayarları veya sofistike teknik becerileri olmayanları bile, herhangi bir fotoğrafçıyı güçlendirmek istiyoruz,” dedi..

Picktorial ile kullanıcılar, yazılımın hoş ve sezgisel kullanıcı arayüzünü kullanarak basit geliştirmelerden karmaşık rötuşlara kadar neredeyse her şeyi halledebilir.

Yeniden tasarlanan bir tarayıcı, yüksek çözünürlüklü görüntüler için destek, çift katmanlı tahribatsız JPG düzenleme, Diyafram kitaplıkları için yerel tarama, Lightroom eklentisi ve kenar tanıyan bir fırça da dahil olmak üzere Picktorial 4.0’da birçok güçlü özellik ücretsiz olarak mevcuttur. diğer gelişmiş araçlar.

Her fotoğrafı parlatın

Yazılım, kullanıcıları basit ayarlamalar yapmanın yanı sıra dramatik dönüşümler yapma konusunda da güçlendirir.

Kullanıcılar ayrıca, görüntüleyici yardımcısı bölünmüş ekranından, sezgisel yeni küçük resim düzeninden ve macOS Photos için akıllı uzantılardan yararlanır.

Bu son sürümle birlikte şirket, Picktorial Premium’u üç planla tanıttı: yıllık abonelik, aylık abonelik ve kalıcı lisans. Her premium plan tescilli bir RAW motoru, toplu düzenleme, hızlı albümler ve sınırsız ayar katmanları içerir.

Toplu özellikler, manuel işlemlere kıyasla kullanıcılara önemli ölçüde zaman kazandırabilir. Değişiklikler yapıldıktan sonra, kullanıcılar programın toplu düzenleme özelliklerini kullanarak aynı düzenlemeleri tek bir tıklamayla başka herhangi bir görüntüye uygulayabilir. Toplu düzenlemeye benzer şekilde, toplu dışa aktarma özelliği kullanıcıların görüntü gruplarına uygulanacak dışa aktarma ayarlarını seçmesine olanak tanır.

Yoav, “Mac için sadeliği, gücü ve hızı Picktorial gibi birleştiren başka bir fotoğraf düzenleme yazılımı olmadığını düşünüyorum,” dedi. “Sevdiğimiz birkaç rakibimiz var, ancak üçünden herhangi birinden ödün vermek istemiyorsanız, Seçici sizin için doğru araçtır.”

Sıkı Örgü Bir Ekipten Devam Eden, Müşteri Odaklı Gelişim

Özellik eklemek ve üretime yeni fikirler getirmek söz konusu olduğunda, Picktorial, pazar trendleri ve yeni gelişen teknolojilerin güçlü bir şekilde anlaşılması ile desteklenen ilk müşteri yaklaşımını kullanır.

Yoav, “Son birkaç yılı, temelde uygulamayı erişilebilir ve hafif tutarken mümkün olduğunca çok özellik uygulamaya çalışarak Picktorial kullanıcılarını dinleyerek geçirdik” dedi. “Ayrıca, Seçici’yi kullanan fotoğrafçılardan aldığımız mükemmel geri bildirimleri ve önerileri inanılmaz derecede takdir ediyoruz.”

Picktorial’ın geliştirme çabalarının yaklaşık% 50’si, müşterilerin mutlu olmasını sağlayacak ek araçlar belirten sohbetler ve e-postalar yoluyla başlatılır. Şirketin uzun vadeli yol haritası geriye kalan gelişimi gösteriyor.

Yoav, “Başımızı bir araya getirdik ve fotoğraf düzenleme endüstrisinin nereye gittiğini bulup ilerlemeyi planlıyoruz, böylece paketin geri kalanından biraz önce yeni nesil araçlarla çıkabiliyoruz”.

Picktorial personeli yıllar içinde inanılmaz sıkı sıkıya bağlı bir ekibe dönüştü. Bu amaçla Yoav bize işleri hakkında gerçekten tutkulu olan insanları işe almanın kritik olduğunu söyledi. Picktorial için bu, hem mükemmel geliştiriciler hem de ilham verici fotoğrafçılar olan insanları bulmak anlamına geliyordu..

Yoav, “Sık sık kendimizi fotoğrafçılıktan bahsediyor, en yeni donanım ve ödüllü fotoğraflar üzerinde sallanıyor” dedi. “Umarım yazılımımız fotoğrafçılığa olan sevgimizi yansıtır.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector