Платформа досвіду Sitecore надає контекстне обмін повідомленнями в режимі реального часу – допомагаючи підприємствам залучати клієнтів від початкового відвідування до після покупки

TL; ДОКТОР: Контекстуальний маркетинг – це все, що стосується трансляції повідомлень потрібним клієнтам у потрібний час, і платформа Sitecore® Experience Platform ™ дає змогу бізнесу робити саме це. Побудований з місією, яка допомагає оптимізувати взаємодію із клієнтами, Sitecore надає підприємствам інтуїтивну систему управління веб-контентом, яка викачує проникливий інтелект клієнтів та дозволяє безперебійну доставку міжканальних повідомлень. Це створює персоналізовану взаємодію кінцевого споживача з брендами, охоплюючи клієнтів із вмістом, відповідним тому, де вони рухаються до конверсії. Починаючи з 2001 року, Sitecore допомагає своїм партнерам розробляти та впроваджувати стратегії створення лояльних споживчих баз та позитивного впливу на підсумки.


Коефіцієнти хороші, що ви чули про Dow Chemical. Від піни для пам’яті, яку ви спите щовечора, до технології покращення текстури, яка переходить у ваш ранковий тост, продукти гігантських виробників впливають на майже кожен аспект нашого повсякденного життя.

Група цифрового маркетингу Dow несе відповідальність за постійне та постійне узгодження інформації про продукцію, а також за всіма веб-сайтами Dow. Маючи широкий і постійно зростаючий асортимент продукції, який потрібно підтримувати, група була завалена великою кількістю необхідних оновлень вмісту. Їм потрібно було спростити внутрішньо управління інформацією про продукцію, зробивши продукти Dow нескінченно більш доступними для відвідувачів веб-сторінок. Тоді вони звернулися до Sitecore.

Платформа досвіду Sitecore надала інтуїтивний інструмент управління вмістом, де можна було б централізувати всю інформацію про товар. Платформа дала змогу команді Dow зберігати свій старий метод силосування вмісту та створила єдине сховище, яке дозволило їм легко індексувати категорії продуктів та доставляти найновіші дані про продукти своїм клієнтам..

“Однією з найбільших виграшів та переваг від проекту було спрощення інформації про продукцію, яка надається нашим веб-відвідувачам”, – сказала Сара Янг, стратегічний бізнес-лідер Dow у галузі цифрового маркетингу та комунікацій. “Як дуже велика, світова виробнича компанія, це надзвичайно важливо”.

Завдяки безпечному керуванню вмістом, аналітиці та доставці вмісту всеканальних каналів, Sitecore надає повноваження підприємствам усіх типів для спрощення підходів до управління вмістом та посилення взаємодії з клієнтами..

“Ми допомагаємо нашим клієнтам використовувати Sitecore для управління цілісним досвідом роботи зі своїми брендами”, – сказала Шарлотта Зіемс, віце-президент сайту Content Marketing. “Ми допомагаємо бізнесу бути більш орієнтованими на клієнтів, а не на каналах”.

3 стовпи контекстуального маркетингу для оптимальної взаємодії з клієнтами

Платформа досвіду Sitecore має три основні компоненти. Веб-керування вмістом, інтегроване з комерційною функціональністю, інтелектуальною інформацією про клієнтів та міжканальною доставкою, означає більш ретельний підхід до залучення клієнтів.

“Ми любимо клієнтів, які піклуються про своїх клієнтів”, – сказала Шарлотта. “Ми допомагаємо їм бачити цифровий досвід, який клієнти мають зі своїми брендами протягом усього циклу покупки – до, під час і після будь-якої транзакції”.

Для найбільш оптимальної взаємодії з клієнтами Sitecore пропонує масштабовані рішення для управління вмістом, аналіз взаємодії з клієнтами та підтримку на різних платформах. Ці методи дозволяють здійснювати широку персоналізацію стосовно кінцевого споживача. Компанії можуть оптимізувати свої сайти для мобільних платформ, виміряти ефективність сторінок, а також впровадити або вдосконалити маркетинг електронної пошти та соціальних медіа.

1. Управління масштабним веб-вмістом для налаштування та захисту сайтів

Менеджер веб-досвіду Sitecore підтримує багатомовний контент і має багатосторонні можливості. Система управління веб-контентом була розроблена з урахуванням масштабованості та дає можливість бізнесу в потрібний час доставляти цільовий вміст потрібним особам..

Платформа досвіду Sitecore працює зі своєю базою даних досвіду (xDB), щоб виявити найбільш відвідувані сторінки та фактичну цінність цих переглядів. За словами Шарлотти, справа в тому, щоб визначити пріоритетність досвіду, який забезпечує найбільшу цінність для бізнесу.

“Це дозволяє витрачати свій час на оптимізацію сторінок, які дійсно цінні для вашого нижнього рядка”, – сказала вона.

WCM дозволяє підходити один раз і розповсюджувати, що спрощує процес для творців контенту. Він також інтегрує послуги перекладу для глобального доступу до вмісту, тоді як письменники можуть розмовляти лише однією мовою. Маркетологи можуть додатково персоналізувати взаємодію із клієнтами під час сеансу із віджетами, рекламними пропозиціями, рекомендаціями та мультимедійними засобами соціальних мереж, що активно залучає кінцевих користувачів на кожному рівні.

Платформа досвіду Sitecore також на самому рівні інтегрується з продуктом Sitecore Commerce, щоб дозволити брендам керувати веб-контентом та мерчандайзінгом товару з одного інтерфейсу. Вони можуть швидко реагувати на покинуті кошики та успішні покупки та забезпечити кінцевий споживач більш безпроблемний досвід покупок. Ця інтегрована система розроблена для того, щоб провідати покупців через їхній досвід, починаючи від початкового пошуку через залучення після покупки.

Клієнти також можуть інтегрувати наявні комерційні продукти через Sitecore Commerce Connect.

2. Отримати видимість у взаємодії з клієнтами, які мають значення для вашого бізнесу

Завдяки Sitecore компанії можуть отримати уявлення про взаємодію з клієнтами, які мають найбільше значення. В основі інструментарію Sitecore лежить розвідка клієнтів. Ознайомлення зі своєю аудиторією є найважливішим аспектом маркетингу, оскільки ці клієнти потрібні для подальшого життя бізнесу.

“Наш підхід гарантує, що клієнтів продають, не відчуваючи, що їх продають”, – сказала Шарлотта. “Наш інструмент під назвою xDB або база даних досвіду збирає та з’єднує всі дані взаємодії з клієнтами по каналах.”

За словами Шарлотти, xDB Sitecore дозволяє бізнесу “стати орієнтованим на споживача та продати його в умовах останньої взаємодії”. Інструмент аналізує шляхи відвідувачів, щоб виявити подорожі по сайту компанії, тоді як трафік, як правило, можна оцінити з точки зору фактичної вартості взаємодії.

База досвіду дає змогу оптимізувати форму A / B та багатовимірне тестування та відстеження цілей. Оскільки xDB збирає інформацію, вона створює профілі досвіду для взаємодії кожного користувача, зберігаючи та відстежуючи такі речі, як історія покупців, неявні та явні наміри та демографічна інформація. Sitecore xDB використовує MongoDB, швидку систему баз даних NoSQL, яка підходить для великих обсягів даних та гнучкості, що дозволяє легко масштабувати.

3. Поставляйте згуртовані повідомлення безперешкодно через декілька каналів

Багатоканальний інструмент маркетингу Sitecore дозволяє взаємодіяти на різних платформах. За допомогою платформи Experience можливий безперебійний потік між одним каналом до іншого. Багато платформ, доступних для підприємств, таких як електронна пошта, мобільні додатки, соціальні медіа та динамічний друк, дозволяють різноманітним способам звернутися до бази користувачів.

“Ми маємо повний потенціал платформи”, – сказала Шарлотта, – але Sitecore може бути підключений до безлічі різних технологій, включаючи CRM та ERP системи. Наше рішення є надійним, але також добре поєднується з іншими ».

Завдяки універсальному підходу Sitecore використовується контекстна розвідка для вибору правильних пропозицій електронної пошти для найбільш ймовірних потенційних клієнтів. Мобільні додатки дозволяють залучати клієнтів практично з будь-якого місця, а досвід навіть може бути персоналізований на основі розташування, який відвідує клієнт.

Мобільний SDK Sitecore дозволяє компаніям створювати власні додатки з нуля або впроваджувати ідеї в існуючі додатки. Sitecore Social Connect працює з сайтами, такими як Facebook, LinkedIn та Google+, щоб імпортувати узгоджені дані користувачів із профілів, щоб краще персоналізувати платні кампанії..

Стратегічне відображення цифрової зрілості для довгострокового зростання

Команда стратегій оптимізації бізнесу (SBOS) Sitecore також допомагає брендам покращити взаємодію з клієнтами. Sitecore вимірює зрілість маркетингу для розробки майбутніх контекстуальних маркетингових стратегій та кампаній. SBOS працює з підприємствами з організації та планування процесів, визначення цілей та присвоєння значень взаємодії за допомогою декількох інструментів.

“SBOS розробила модель оцінки та зрілості, яка включає сім різних фаз”, – сказала Шарлотта. «Наші клієнти допомагають зрозуміти, як пов’язати бізнес-стратегії з маркетинговими цілями та цифровими тактиками».

Культура, орієнтована на адвокацію оптимального досвіду клієнтів

Місія Sitecore орієнтується на адвокацію клієнтів та допомагає компаніям надавати те, що Шарлотта називає цілісним досвідом роботи з клієнтами. Платформа досвіду компанії надає клієнтам релевантну інформацію, де б вони не їхали через контактні точки бренда..

Завдяки цьому типу відповідних повідомлень клієнти частіше реагують на пропозиції, що залучають їх інтереси. Коли контекст враховується, постійні клієнти не будуть націлені на продукти, які вони вже купили, а також нові покупці не залишатимуться абсолютно незаангажованими – або ще гірше – націленими на нерелевантні повідомлення, які дратують, а не хвилюють. Шарлотта переконалася з перших вуст, як рішення Sitecore покращило досвід клієнтів, що в кінцевому рахунку призвело до підвищення рентабельності інвестицій для підприємств, які його використовують..

“Ми віримо в силу кращого досвіду клієнтів”, – сказала Шарлотта. “Коли ви знаєте, чому ви щось робите, це дає вам більше мотивації робити це. У нас є мантра бути захисником для кінцевого споживача ».

Цілісний підхід Sitecore дає 360-градусний огляд взаємодії з клієнтами та дозволяє таким підприємствам, як Dow Chemical та багато інших, ефективно керувати вмістом та приймати найінформованіші маркетингові рішення, що призводить до кращих продуктів, щасливіших клієнтів і, зрештою, збільшення дохід.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector