По-перше, професіоналізм: SIM-мережі Німеччини постачають віртуальні, хмарні та спеціалізовані серверні хостингові рішення з орієнтацією на клієнта

TL; ДОКТОР: SIM-Networks – бренд Netversor GmbH, холдингу ІТ-рішень на базі Німеччини. Компанія надає віртуальні, хмарні та спеціалізовані серверні хостингові рішення, що підтримуються міжнародною командою, яка займається першим завданням клієнтів Компанія використовує більше десятиліття досвіду для впровадження технологій для корпоративних клієнтів, угоди про рівень сервісного обслуговування (SLA) та постійного циклу інновацій. Просуваючись вперед, компанія буде продовжувати розвиватися в кроці з попитом галузі, впроваджуючи гнучкі приватні та гібридні хмарні рішення.


Не секрет, що світовий ринок хостингу кишить конкуренцією майже 340 000 постачальників послуг, які шукають місце за столом.

Доля ринку в 32 мільярди доларів – за прогнозами, до 2023 року складе 76,2 мільярда доларів – створює ілюзію, що кожен гравець отримає свою частину пирога. Насправді, здавалося б, ненаситні апетити таких гігантів галузі, як GoDaddy, веб-служба Amazon та Google Cloud, залишають інші компанії, які намагаються отримати свою справедливу частку.

Але Сергій Долгушев, генеральний директор SIM-Networks, відкрив рецепт успіху для того, щоб виділитися серед натовпу: Якість інфраструктури поєднується з непохитною відданістю майстерності та інновацій..

Сергій Долгушев, генеральний директор та логотип компанії

Сергій Долгушев, генеральний директор, дав нам змогу про створення SIM-мереж та підхід компанії до першого клієнта.

“Професійний підхід є основою SIM-мереж”, – сказав він. “Ми, німці, не любимо дилетантизм чи іншомовні погляди. Тому ми наймаємо висококваліфікованих фахівців. Саме тому наша технічна підтримка здатна вирішити проблеми клієнтів у будь-який час. Вони є господарями всіх інфраструктурних нюансів ».

SIM-Networks, запущений у 2009 році, працює в материнській компанії Netversor GmbH, німецькому постачальнику ІТ-систем та інфраструктурних рішень для клієнтів B2B по всьому світу, який був заснований у 2006 році. Сьогодні SIM-Networks використовує свою історію та досвід, щоб забезпечити клієнтів широким діапазон віртуальних, хмарних та виділених серверних хостингових рішень через сертифіковані центри обробки даних в Карлсруе, широко розглядаються як ІТ-столиця Німеччини.

За словами Сергія, клієнти можуть стежити за нововведеннями приватних та гібридних хмарних пропозицій у майбутньому. Тим часом компанія, що думає про перспективу, буде продовжувати підтримувати свою корпоративну технологію та інноваційне мислення суворо професійним підходом до бізнесу.

13 років досвіду, що розвивається разом із глобальним попитом у галузі

Коли Netversor GmbH спочатку запустився в 2006 році, Сергій розповів нам, що компанія зосередилася на ІТ-консалтингу та веб-розробці для німецького ринку B2B під брендом SIM-Computers.

“Це був захоплюючий час для молодих, захоплених ІТ-інженерів в Європі”, – сказав він. “Amazon тільки що випустила свою першу публічну хмару в 2006 році, але ніхто не знав, що саме є хмарною технологією або не міг передбачити, що всього за 10 років глобальний ІТ-ландшафт кардинально зміниться”.

Визнавши пробіл на німецькому ринку, компанія додала до свого продуктового меню системну інтеграцію, хостинг та апаратні інфраструктурні рішення, перетворившись у SIM-Networks. Компанія орендувала простір у своєму першому центрі обробки даних TelemaxX. Незабаром інженери SIM-Networks представили волоконно-оптичну магістральну мережу високосмугових каналів, що підключаються до інфраструктури компанії до провідних європейських Інтернет-провайдерів.

Карта клієнта

Компанія обслуговує клієнтів майже в 100 країнах світу.

Пізніше SIM-Networks взяли в оренду місце в додатковому центрі обробки даних Tier-III + TelemaxX. Протягом шести років компанія пропонувала спеціалізовані сервери, VDS, веб-хостинг та послуги розміщення в обох телемеханах DC. Потім, у 2015 році, він створив розробку хмарних рішень.

“Наш досвід інфраструктури ІТ-обладнання зростав, тому ми вирішили перейти до хмарних технологій”, – сказав він. “У 2015 році ми розпочали розробку нашого рішення Інфраструктура як послуга (IaaS) на базі платформи OpenStack.”

SIM-Networks вперше випустив SIM-Cloud IaaS 1.0 на початку 2016 року, і він швидко став флагманським продуктом компанії (остання версія SIM-Cloud 5.0 вийде незабаром). До кінця 2000-х Сергій сказав, що SIM-мережі почали досліджувати різні ринки Європи, виходячи за рамки країн ЄС.

“Ми бачили, що ІТ-ринки Росії, України та деяких країн колишнього СРСР були поганими за якістю та надійністю”, – сказав він. “Було багато постачальників послуг” хованки “, що мають обладнання сумнівної якості, часті простої та багато інших проблем, які ми могли б виправити за допомогою нашої експертизи та обладнання для корпоративного класу.

Сьогодні SIM-мережі обслуговують клієнтів на п’яти континентах майже у 100 країнах.

Високоякісна техніка, залізобетонний угод та підхід вперед

Протягом багатьох років Сергій сказав, що команда SIM-Networks свідчить, що ринок хостингу розвивається синхронно з потребами клієнтів. “Ми бачили, як її стратегічна концепція була змінена з локальних, локальних серверів, на віддалену колокацію, потім на локації центрів обробки даних, а потім у хмару”, – сказав він.

Швидкі зміни змусили компанію визначити свої конкурентні сильні сторони, які, за словами Сергія, починають спочатку з високоякісної технології, підходящої для бізнесу будь-якого розміру, від SMB до підприємств. “Наше обладнання розміщується у великих професійних центрах обробки даних Tier-III та Tier-III +, сертифікованих європейськими стандартами ISO / IEC 27001 для додаткових даних та безпеки обладнання”, – сказав він. “Для багатьох наших клієнтів це забезпечує критичне значення”.

По-друге, міжнародна компанія надає персоналізовані послуги кожному клієнту та підтримується багатомовною цілодобовою підтримкою – так, навіть у неділю о 3 ранку. Угода про підтримку SIM-Networks SLA гарантує відповідь на всі запити на підтримку протягом однієї години. представники часто відповідають на запити чату протягом лише однієї хвилини.

“Ми чуємо від клієнтів, які звернулися до нас від попередніх хостинг-провайдерів, що деякі хости просто зникають, коли виявляються проблеми”, – сказав Сергій. «Але корпоративні цінності в SIM-Networks вимагають високого рівня м’яких навичок для нашої команди. Ми орієнтовані на наших клієнтів і будуємо наші рішення, щоб повністю задовольнити їхні очікування ».

Сергій вважає, що одним із найважливіших моментів для задоволення потреб клієнтів у відмінній службі є стратегічний підхід на весь цикл. Це означає, що життєвий цикл проекту – від архітектури, дизайну, закупівлі обладнання, до встановлення конфігурації, налаштування та обслуговування інфраструктури замовника в центрах обробки даних – виконується працівниками компанії без взаємного персоналу або аутсорсингу..

На додаток до корпоративних технологій та щедрої угоди про угоду про співпрацю, SIM-Networks працює з акцентом на постійні інновації. Наприклад, Сергій сказав, що компанія пильно стежить за новими тенденціями в галузі багатокутної архітектури та контейнеризації. “Ми досліджуємо їх обох – ймовірно, наступним кроком нашої еволюції буде в одному з цих напрямків”, – сказав він.

Міжнародна команда, що підтримує найвищі рівні професіоналізму

Хоча SIM-Networks та Netversor GmbH розташовані в Німеччині, компанія також має офіс у Києві, Україні та працівників по всьому світу. Сергій сказав, що команда складається з талановитих, компетентних та продуктивних співробітників, які надихаються загальною місією та корпоративними цінностями компанії. Компанія прагне сприяти стабільному робочому середовищу, що заохочує постійне зростання.

“Ми працюємо рукавички один з одним незалежно від географічного розташування, віку, статі тощо”, – сказав він. “Є один критерій, щоб стати частиною нашої команди – бути компетентним, чесним та мотивованим”.

Частина акценту компанії на професіоналізмі включає прихильність персоналу працювати 24 години на день, сім днів на тиждень та 365 днів на рік, не покладаючись ніколи на аутсорсинг обслуговування клієнтів. SIM-Networks SLA гарантує, що компанія візьме на себе фінансову відповідальність за неякісне обслуговування, тому немає жодного місця, щоб ризикувати в штаті..

Фото працівників

SIM-Networks працює привітним персоналом відданих талановитих співробітників.

Сергій зазначив, що SIM-Networks повну довіру надає своїм внутрішнім працівникам. “Всі мої співробітники, включаючи менеджерів з продажу B2B, відділ маркетингу, відділ кадрів, відділ обслуговування клієнтів, менеджер бухгалтерії, менеджер проектів, технічний персонал, – все євангелісти SIM-мереж”, – сказав він.

Що стосується корпоративної соціальної відповідальності, SIM-Networks зосереджує свої благодійні зусилля на соціальних програмах, освітніх проектах та некомерційних організаціях, які працюють на чисту планету, сприяють розвитку суспільства, побудованого на взаємоповазі, та сприяють підвищенню культурних цінностей цивілізації..

На горизонті: інновації в приватній та гібридній хмарі

Безперервний процес внутрішнього розвитку в SIM-мережах базується в основному на рутинному збиранні відгуків клієнтів, а також на адаптації до нових тенденцій та інновацій галузі. Наприклад, після першого випуску SIM-Cloud Сергій заявив, що компанія отримала запитання від користувачів щодо інструментів резервного копіювання.

Ретельно вивчивши цю тему, інженери інфраструктури компанії розробили SIM-Cloud BaaS, резервне рішення для копіювання даних у хмару. У користувачів є два варіанти щодо збереження даних – центр обробки даних, у якому розгорнута їх хмарна інфраструктура, або інший центр обробки даних Tier-III + у віддаленому місці.

“При першому варіанті, BaaS Local, користувач отримує ціль часу відновлення (RTO) від 300 ГБ до 600 ГБ на годину і швидше відновлення даних; з другим, BaaS Remote, користувач отримує RTO до 150 ГБ на годину та підвищену безпеку “, – сказав Сергій.

Окрім нових продуктів, компанія постійно вдосконалює свою інфраструктуру, коли це потрібно, щоб клієнти отримували насолоду від найсучасніших, безпечних та безпроблемних рішень. Просуваючись вперед, Сергій сказав, що SIM-мережі продовжуватимуть робити те, що найкраще: інновації.

“Ми плануємо приділити більше уваги створенню приватних та гібридних хмарних рішень – це продукти, які цікавлять багатьох клієнтів”, – сказав він. “Ми також продовжимо розширювати наш портфель” Що-небудь про послугу “(XaaS), створюючи нові продукти та інтенсивно оновлюючи наші корпоративні веб-сайти.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector